اکسو بهترین گروه کیپاپ است؟ بیوگرافی اعضای اکسو به ترتیب سن

2 دیدگاه

اکسو، یکی از بند های کره ای بسیار معروف می باشد که توانسته است که محبوبیت بسیار زیادی را در بین افراد مختلف به دست بیاورد. این گروه یکی از گروه های اولیه کره ای می باشد که هم اهنگ ها و هم خوانندگان بسیار جذابی دارد. در ادامه می خواهیم در مورد گروه اکسو و خوانندگان کره ای فعال در آن بیشتر بدانیم و بیوگرافی این گروه را مطالعه کنیم.

محتوا پنهان
معرفی گروه اکسو

معرفی گروه اکسو

باید گفت که گروه اکسو، یکی از گروه های بسیار جذاب کره ای می باشد که در کره و در بیشتر کشور های اسیایی طرفداران بسیار زیادی را دارد. این گروه در سال دوهزار و یازده تشکیل شد. تشکیل شدن این گروه نیز به این صورت بود که یک کمپانی مشهور به نام اس ام اینترتیمنت، تصمیم گرفت که یک گروه خواننده را که از دوازده پسر پسر اهل کره جنوبی می باشند تشکیل بدهد. این شرکت این کار را انجام داد و این گروه را تحت عنوان اکسو و به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت خود به دنیا معرفی کرد. در سال بعد ان یعنی در سال دو هزار و دوازده میلادی این گروه نیز دو زیر مجموعه دیگر معرفی کرد و با ان ها به رقابت پرداخت. این دو زیر گروه عبارت بود از اکسو کی که اهنگ های این گروه به زبان کره ای خوانده و منتشر می شد. گروه بعدی نیز اکسو ام نام داشت و اهنگ های این گروه نیز به زبان چینی خوانده می شد. اکسو هم چنین در سال دو هزار و چهارده و در سال بعدش یعنی در سال دوهزارد پانزده، سه نفر از اعضای این گروه، این گروه را ترک کردند و بعد از ان تا همین اکنون این گروه به عنوان یک گروه نه نفره فعالیت می کند. در ادامه به معرفی اعضای این گروه خواهیم پرداخت.

 • پارک چانیول 박찬열
 • بکهیون 백현
 • سوهو 수호
 • کای 카이
 • شیومین 시우민
 • کیونگ سو که 도경수
 • سهون 세훈
 • چن  첸
 • لی 레이
 • لوهان 루한
 • کریس 크리스
 • تائو 黃子韜

بیوگرافی اعضای اکسو به ترتیب سن

اعضای اکسو به ترتیب سن در ادامه برایت شما مورد بررسی دقیق تر قرار گرفته اند :

پارک چانیول عضو گروه اکسو

اگر بخواهیم در مورد پارک چانیول، یکی از اعضای گروه اکسو صحبت کنیم باید گفت که این شخص خواننده، ترانه سرا، بازیگر و مدل می باشد. او یکی از محبوب ترین اعضای گروه اکسو می باشد. او در اینستاگرام خود چیزی حدود بیست و پنج میلیون نفر فالوور دارد و وی از ابتدای کار این گروه تا به حالا حضور پررنگ و فعالی داشته است و در همه البوم ها حضور داشته است. او علاوه بر اینکه با گروه اکسو به صورت گروهی اهنگ می خواهد چند تک اهنگ نیر از خودش منتشر کرده است که این تک اهنگ ها با استقبال خوبی از وی برخوردار شد.

بکهیون

از دیگر اعضای گروه می توان به بکهیون اشاره کرد. یک خواننده و عضو جذاب این گروه که نام کامل او بکهیون می باشد. این شخص یکی از جذاب ترین و بانمک ترین اعضای این گروه می باشد. او شیطنت های مخصوص به خودش را دارد و شوخی های وی نسبت به بقیه اعضا او را از دیگر اعضا تو دل برو تر کرده است. این شخص از محبوبیت زیادی برخوردار ست و این تنها به دلیل شکل ظاهری این شخص نیست. صدای بسیار زیبای این شخص و هم چنین مهارت بسیار زیاد وی در اجرای موسیقی بی شک یکی از دلایل است که او را معروف کرده است و او را در بین کیپاپر های ایرانی و خارجی معروف کرده است. این شخص در سال دو هزار و نوزده، به عضویت یک گروه به نام سوپر ام در امد که اعضای این گروه متشکل از چند گروه حرفه ای کیپاپ بودند.

سوهو پولدار ترین عضو اکسو

سوهو نام دیگر فرد عضو اکسو می باشد که از یک شخصیت بسیار مقتدر برخوردار است. با اینکه شیومین بزرگترین فرد گروه اکسو از لحاظ سنی می باشد اما سوهو به عنوان رهبر و لیدر گروه انتخاب شده است که این به دلیل همین اقتدار وی می باشد. نام اصلی سوهو، کیم جون میون می باشد که نام هنی وی سوهو است. وی از چهره زیبایی نیز برخورداراست. این شخص و کیونگ سو هم اکنون در خدمت سربازی هستند.

کای

از دیگر افراد گروه اکسو شخصی به نام کای می باشد. برخی از طرفداران گروه اکسو ال از او به عنوان جذاب ترین شخص گروه اکسو یاد می کنند. هم چنین این شخص یک دنسر بسیار عالی نیز می باشد. البته باید گفت که نه تنها بهترین دنسر گروه اکسو یلکه بهترین دنسر کل کیپاپ شناخته می شود. این شخص یک دنسر بسیار معرکه است و می گویند که شایستگی چنین عنوانی را دارد. او در خوانندگی تلاش زیادی انجام می دهد و اما از شخصیتی ذاتی ارامی برخوردار است. این اخلاق وی برخلاف اخلاق بکهیون و چانیول است زیرا این دو نفر بسیار پر جنب و جوش می باشند. لبخند های معصومانه وی موردی است که دل طرفداران او را با خود برده است. باید گفت که نام اصلی کای، کیم چونگ این می باشد.

کیونگ سو

دی او و یا کیونگ سو از دیگر افراد گروه اکسو می باشد. او هم اکنون در خدمت سربازی مشغول می باشد. این نبودن وی باعث شده است که طرفداران زیادی جای خالی او را در گروه حس کنند و از این بابت ناراحت باشند. نام اصلی وی دو کیونگ سو می باشد. وی به دلی شخصیت ارام و جذابش همیشه از سمت یگر اعضا مورد اذیت واقع می شود که این تنها یک شوخی با او می باشد. این شخص نیز همانند بقیه اعضا در کنار خوانندگی بازیگری نیز می کند که این بازیگری از بقیه اعضا بیشتر بوده است و او از دیگر دوستان هم گروهی خود بیشتر به این هنر و حرفه پرداخته است. او توانایی خود را در این حوزه به خوبی نشان داده است و درکارنامه بازیگری خود جوایز های بسیار زیادی دارد. این جوایز از جمله جایزه بهترین بازیگر نوظهور و هم چنین محبوب ترین بایگر می باشد.

شیومین پرطرفدارترین عضو اکسو

شیومین که قبلا در یک مقاله کامل با وی صحبت کردیم بزرگترین عوض گروه اکسو می باشد. از خصوصیت های اخلاقی این شخص می توان به دلسوزی و خجالتی بودن این شخص اشاره کرد. او در همه فعالیت های گروه اکسو از جمله کنسرت ها و البوم ها و تور ها حضور داشته و نقش بسیار مهمی را در موفقیت های این گروه به جای گذاشته است. وی نیز همانند سوهو خدمت سربازی رفته است اما مدتی است که سربازی وی تمام شده است. نام اصلی وی کیم مین سوک می باشد.

سهون کوچک ترین عضو اکسو

اگر بخواهیم در مورد کوچک ترین عضو گروه اکسو صحبت کنیم باید از سهون بگوییم. این شخص کم سن ترین عضو گروه می باشد و یک دنسر بسیار قوی و فوق العاده است. او در عین اینکه یک رقصنده عالی است اما از شخصیتی ساکت و همیشه پوکر فیس برخوردار است. وی بسیار زیاد دوست داشتنی است و دیگر اعضای گروه بسیار زیاد هوای او را دارند. این شخص نیز با اینکه پوکر فیس می باشد اما بسیار یاد با جنبه است و اعضای گروه با او زیاد شوخی می کنند. این شخص در سال دو هزار و نوزده به همراه چانیول زیر گروهی به نام سچان راتشکیل دادند و البوم Billion views را منتشر کردند. این البوم با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. او نیزهمانند چانیول نقش رپر و خواننده را به صورت همزمان در گروه ایفا می کند.

چن

یکی دیگر از اعضای گروه چن نام دارد که دل طرفدارانش را خون کرده است. در سال دوهزار و بیست خبر ازدواج این شخص همانند یک بمب در بین اخبار های کی پاپ منفجر شد. سیزده روز بعد از شروع سال دوهزار و بیست بود که خبر ازدواج و بعد از ان خبر پدر شد وی به گوش همه رسید. این شخص نیز همانند دیگر اعضای گروه نقش بسیار زیادی را در گروه ایفا کرده است. هم چنین باید گفت که او نیز از یک شخصیت ارام ولی شوخ برخوردار می باشد.

لی

لی نام هنری دیگرعضو گروه اکسو می باشد. این شخص یک چینی وفادار می باشد و نام اصلی وی ژانگ یی‌ شینگ می باشد که باب نام هنری لی فعالیت می کند. این شخص تا به الان یکی از اعضای بسیار موفق گروه کره می باشد. وی کتاب زندگی خود را که نامش Standing firm می باشد منتشر کرده است که با استقبال بی نظیر و فروش فوق العاد بالایی برخوردار می باشد.

لوهان

اگر بخواهیم در مورد یک چینی دیگر صحبت کنیم باید لوهان را نام برد. البته باید بگوییم که لوهان در این گروه فعالیت های زیادی انجام داده است و افتخارات زیادی را کسب کرده است اما در سال دو هزار و چهارده فعالیت خود را با این گروه پایان داد و به چین بازگشت.

تائو عضو اکسو

تائو نیز یکی دیگر از اعضای گروه اکسو بود ک ترانه سرا، رپر و دیگر عضو چینی این گروه بود. او تا سال دو هزار و پانزده با فعالیتش در این گروه، اکسو را همراهی کرد و در همان سال نیز همانند کریس و لوهان از این گروه جدا شد و به چین بازگشت تا به فعالیتش در این گروه ادامه بدهد. نام هنری وی بعد از جدا شدن زی تائو است.

در مورد این شخص گروه که البته هم اکنون جدا است بخواهیم بگوییم باید به کریس وو اشاره کنیم. چهره او یکی از دوست داشتنی ها می باشد و گاهی اوقات او را به گرگ تشبیه می کنند. وی نیز چینی می باشد و نام اصلی او لی جاهنگ است. او در چین متولد شده است و رهبر زیر گروه اکسو ام بود. وی نیز از شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود. او در سال دو هزار و پانزده همکاری خود را با این گروه به پایان رساند و برای ادامه فعالیت های هنری اش به چین بازگشت. او بعد از ان فعالیت های هنری بسیار زیادی انجام داد و در فیلم های مختلفی بازی کرد.

اینستاگرام اکسو

گروه اکسو علاوه بر اینکه تمام عضو ها از صفحه ای جداگانه وبا فالوور های بالا برخوردار هستند، خود گروه نیز صفحه ای در اینستاگرام و تحت عنوان اکسو افیسیال دارد که نشان می دهد تنها صفحه رسمی گروه اکسو در اینستاگرام می باشد. هم چنین باید گفت که این پیج حدود نه میلیون فالوور دارد و تنها دو فالووینگ دارد. هم چنین نزدیک به هزار و هفتصد و پنجاه و نه پست نیز در این صفحه منتشر شده است که قطعا یک ادمین ان را اداره می کند. در هایلایت های این صفحه نیز می توان نام اعضای گروه را به عنوان عنوان هایلایت ها مشاهده نمود و این باعث می شود که این روش بتواند اعضای گروه اکسو را معرفی نماید. هم چنین لینک یوتیوب نیز در بیوگرافی این صفحه ذکر شده است.

عکس اکسو

عکس های گروه اکسو نیز هم در فضای مجازی مانند صفحه اینستاگرام و هم در اینترنت موجود می باشد و می توان با سرچ گروه اکسو به فیلم ها و کلیپ های کنسرت های این افراد و هم چنین به عکس های این افراد دست پیدا کرد.

اهنگ های محبوب اکسو

گروه اکسو در بین افراد اسیا بسیار معتبر می باشد و یک نام جهانی است و تقریبا تمام افراد جهان این گروه را می شناسند. هم چنین یکی از اولین گروه های کره ای می باشد که در بین مردم بسیار محبوب شد و اهنگ های ان بسیار طرفدار دارد. در ادامه به معرفی چند مورد از این اهنگ ها خواهیم پرداخت.

جنگ

اهنگ جنگ یکی از اهنگ های بسیار زیبای گروه اکسو می باشد که چیزی میان غمگین و شاد است.

اگزکت

این اهنگ نیز یکی از اهنگ های محبوب این گروه به شمار می شود.

اکسوداس

اکسوداس نیز اهنگی برگرفته از نام خود گروه اکسو می باشد.

با احساست نجنگ

با احساست نجنگ یکی از اهنگ های احساسی گروه اکسو به شمار می رود.

ایکس و او

ایکس و او نیز یکی از اهنگ های اکسو است که نظرات زیادی را به خود جلب کرده است.

ریتمم را بهم نزن

از دیگر اهنگ های محبوب کره اهنگ ریتمم را بهم نزن می باشد که یک اهنگ شاد تلقی می شود.

وسواس

از دیگر اهنگ های احساسی کره اهنگ وسواس می باشد.

برای زندگی

این اهنگ نیز از متن ارامی برخوردار است و یک اهنگ ارام می باشد.

الکتریک کیس

از دیگر اهنگ های این گروه با تم عاشقانه این اهنگ می باشد.

هیستوری

اهنگ هیستوری یک اهنگ بسیار پر طرفدار می باشد.

ان فایر

یکی از اهنگ های پر جنب و جوش این گروه همین اهنگ نیز است.

اکسو و بی تی اس

بی تی اس از دیگر بند های کره ای می باشد که توانسته است نظرات زیادی را به خود جلب کند. این گروه نیز در کره در این سال های اخیر بسیار زیاد معروف شده است و توانسته است که از جایگاه خوبی در بین علاقه مندان به بند های کره ای و هم چنین در میان خود کره ای ها قرار بگیرد. این گروه تقریبا یک رقیب برای گروه اکسو معرفی می شوند. اما باید بگوییم که انتخاب از بین این دو گروه سخت می باشد چراکه هم گروه اکسو و هم گروه بی تی اس کار های بسیار زیبایی را ارائه می دهند. باید گفت که رابطه گروه اکسو و بی تی اس بسیار خوب می باشد و این افراد مانند دوستان یکدیگر با هم برخورد می کنند. هم چنین این گروه با گروه بلک پینک نیز رابطه بسیار خوبی دارد.

موزیک ویدیو های اکسو

موزیک ویدو های گروه اکسو نیز از سری موزیک ویدیو های جذاب می باشد. هم چنین در یک نظر سنجی گفته شده است که به طور کلی بند های کره ای از موزیک ویدیو های بسیار جذابی در سراسر دنیا برخوردار می باشند. چراکه تنوع رنگ و حرکت و طراحی های بسیار جذاب و چشمگیری در این گروه ها به چشم می خورد و همین امر نیز باعث می شود که این اشخاص بتوانند از جذابیت بالایی در میان مردم دنیا برخوردار باشند. هم چنین باید گفت که موزیک ویدیو های این افراد با هزینه های بالایی ساخته می شود. هزینه بالا به دلیل تغییر لوکیشن های مختلف و هم چنین به دلیل تغییر کردن لباس ها در طول خواندن اهنگ می باشد.

کنسرت های اکسو

اکسو تا کنون کنسرت های بسیار زیادی را برگزار کرده است که این کنسرت ها از جمعیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. هم چنین باید گفت که این گروه نیز کنسرت های سراسر شور و هیجان دارد و این امر موجب می شود که بتواند بسیار زیاد جمعیت فراوانی را مغلوب خود کند. اهنگ های انان بسیار پرهیجان می باشد و شور و اشتیاق سالن را بالا می برد.

خوانندگان این گروه

خوانندگان این گروه به تعداد دوازده نفر بودند که به دلیل اینکه سه نفر از این گروه جدا شدند اکنون نه نفر در این گروه فعالیت می کنند. اعضای این گروه را در بیوگرافی این گروه به طور کامل شرح داده ایم.

کراش های اعضای گروه EXO

در مورد کراش های گروه اکسو باید گفت که خود گروه اکسو کراش محسوب می شوند. اعضای این گروه نیز تا کنون هیچ کدام ازدواج نکرده اند اما رابطه عاشقانه داشته اند. البته باید گفت که در سال دو هزار و بیست یکی از اعضای این گروه ازدواج کرد و بچه دار شد و تمام طرفدارانش را در حیرت گذاشت. اگر مقاله دقیقی از این افراد بخوانیم متوجه می شویم که این اشخاص البته برخی از ان ها در مورد کراش خود سخن گفته اند و بعضی دیگر نیز اصلا رابطه عاشقانه و یا نام دختر مورد علاقه خود را نگفته اند.

دین اصلی گروه اکسو

باید گفت که در مورد دین گروه اکسو اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

آلبوم های این گروه

گروه اکسو تا کنون البوم های مختلفی را خوانده و منتشر کرده اند که با استقبال بسیار زیادی رو به رو شده است. در ادامه به معرفی چند البوم از این گروه می خواهیم بپردازیم.

وسواس متعلق به گروه اکسو

االبوم وسواس یکی از البوم های بسیار جذاب این گروه می باشد.

ریتمم را بهم نزن متعلق به گروه اکسو

ریتمم را بهم نزن یکی از البوم های شاد این گروه می باشد.

اکسوداس متعلق به گروه اکسو

اکسوداس نیز از دیگر البوم های پراستقبال می باشد.

ایکس او ایکس متعلق به گروه اکسو

این البوم نیز از دیگر البوم های هیجانی گروه اکسو می باشد.

جنگ

البوم جنگ یک البوم با اهنگ های احساسی زیبا می باشد.

اگزکت

از دیگر البوم های پر طرفدار با اهنگ های بی نظیر البوم اگزکت می باشد.

ساین فور یو

این البوم نیز جزو البوم های بسیار احساسی و عاشقانه گروه اکسو است.

افتخارات این گروه

این گروه محبوبیت بسیار بالایی دارد و تا کنون برنده جوایز بسیار زیادی شده است. این جوایز عبارت اند از:

 • جایزه ام نت اسیا برای هنرمند سال
 • جوایز بونسانگ جایزه موسیقی سئول
 • جایزه جهانی موسیقی برای بهترین ترانه
 • جایزه موسیقی ام تی وی اروپا برای بهترین فعالیت کره ای
 • جایزه ام نت اسیا برای البوم سال
 • جایزه ام نت اسیا برا بهترین هنرمند جدید اسیایی
 • جایزه ام نت اسیا برای بهترین گروه مرد
 • جایزه موسیقی ام تی وی اروپا برای بهترین فعالیت اسیایی

لایو های گروه اکسو

گروه اکسو نیز تا کنون لایو های متعددی برگزار کرده است. این گروه در کنسرت های مختلف خود لایو های مختلفی نیز برگزار می کنند و ان را در صفحه های اینستاگرامشان منتشر می کنند. هم چنین در بعضی مکان های دیگر نیز لایو می گیرند و لایو های انان نیز از بازدید های زیادی برخوردار می باشد.

درامد اعضای این گروه چقدر است؟

گروه اکسو یک گروه بسیار پر طرفدار در کره می باشد که از سال دو هزار و دوازده که فعالیتشان را اغاز کرده اند از همان سال های ابتدایی بسیار زیاد معروف شدند و جوایز بسیار زیادی را دریافت کردند. هم چنین کار های این افراد در دیگر کشور ها نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هم چنین باید گفت که در امد این افراد از برگزاری کنسرت هایشان و یا فروش البوم هایشان بسیار زیاد می باشد و این افراد و یا این گروه جزو هنرمندان ثروتمند می باشند.

سوالات متداول

 1. گروه اکسو از چند نفر تشکیل شده است؟

  این گروه جذاب از نه نفر تشکیل شده است.

 2. این گروه در چه سالی و زیر نظر کدام کمپانی شکل گرفت؟

  این گروه از سال دو هزار و دوازده و تحت کمپانی ای ام اینترتینمنت تشکیل شده است.

 3. چند نفر افراد این گروه از این گروه جدا شدند؟

  این گروه در ابتدا دوازده نفر بود که سه نفر از این گروه جدا شدند و اکنون نه نفر می باشند.

 4. کدام اعضای این گروه چینی بودند؟

  باید گفت سه نفر از این گروه جدا شدند که این سه نفر با نام های لوهان، تائو و کریس وو چینی بودند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0