او سونگ سو یکی از قدیمی ترین بازیگران کره ای و همچنین از بازیگران سریال بازی مرکب می باشد که در جدید ترین سریال خود یعنی اسکوئید گیم ایفای نقش داشته است و توانسته است با بازی در این سریال بسیار معروف شود. در این مقاله قصد داریم که این شخص و بازیگر مطرح کره ای را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در رابطه با زندگی شخصی این هنرمند به شما ارائه دهیم. در ادامه همین پست شما می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات هیجان انگیز و مفیدی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

او سونگ سو کیست؟

او سونگ سو کیست؟

او سونگ سو محبوب ترین بازیگر کره ای و یکی از بازیگران مطرح و معروف کره ای می باشد که در سال 1944 به دنیا آمده است و اکنون 78 ساله می باشد. وی در کشور ژاپن به دنیا آمده است اما در حال حاضر در کشور کره جنوبی زندگی می کند و در این کشور مشغول به فعالیت می باشد. او سابقه حضور در سریال های زیادی را داشته است و توانسته است با بازی کردن در سریال های معروف، به معروفیت و محبوبیت خود اضافه کند. آقای او سونگ سو در فیلم هایی مانند بهار، تابستان، پاییز، زمستان که در سال 2003 تولید شده است به ایفای نقش پرداخته است. همچنین او در سال 2009 در فیلم سینمایی ملکه سئوندوک نقش بازی کرده است و توانسته است در این سریال بدرخشد. وی همچنین در فیلم سینمایی بازگشت ایلجیما در سال 2009 نیز نقش داشته است و توانسته است با بازی در آن ها به اوج معروفیت برسد. این شخص بازیگر در جدید ترین سریال خود یعنی بازی مرکب که در سال 2021 تولید و منتشر شده است توانسته است در نقش یکی از افراد مسابقه نقش بازی کند.

عکس های جدید او سونگ سو

راه های بسیار زیادی وجود دارد که عکس ها و تصویر های افراد معروف را تماشا کنند. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در صفحه های اینترنتی عکس های زیادی را از آقای او سونگ سو از زیباترین بازیگران کره ای مشاهده کنید. همچنین شما می توانید در پیج رسمی و شخصی اینستاگرامی این فرد نیز عکس های زیادی را از او ببینید. جالب است بدانید که این بازیگر معروف کره ای در برنامه هایی مانند کلاب هاوس و توئیتر نیز فعالیت می کند و همچنین عکس های زیادی را از خود منتشر می کند. شما می توانید در ادامه همین پست یکی از عکس های درجه یکی را که از این شخص برای شما تهیه کرده ایم مشاهده کنید.

همسر او سونگ سو کیست؟

همسر او سونگ سو کیست؟

ممکن است این سوال را از خود بپرسید که همسر و خانواده هنرمندان و سلبریتی های محبوب خود چه افرادی می باشند؟ با توجه به جست و جو هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که او سونگ سو نیز دارای همسر و فرزند و حتی نوه نیز می باشد. البته تا به حال در سایت های مختلف هیچ اطلاعاتی در رابطه با همسر و خانواده این بازیگر معروف وجود ندارد و نمی دانیم که همسر این آقای بازیگر چه کسی می باشد و به چه کاری نیز مشغول می باشد. در صورت یافتن اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع به شما در همین پست اطلاع خواهیم داد.

پیج اینستاگرام او سونگ سو چیست؟

برخی از افراد معروف هستند که با فعالیت کردن در فضای مجازی و همچنین برنامه هایی مانند اینستاگرام با طرفداران و دوست داران خود ارتباط برقرار می کنند و فعالیت های خود را از طریق پست ها و استوری ها با طرفداران خود به اشتراک می گذارند. یکی از این افراد نیز آقای او سونگ سو می باشد که در این فضا مشغول به فعالیت می باشد. او با آدرس پیج ohvely22@ در اینستاگرام فعالیت می کند و همچنین لایو هایی را نیز با طرفداران خود برپا می کند. او توانسته است با انتشار 632 پست، نزدیک به 2 میلیون و 600 هزار دنبال کننده را به سوی خود جذب کند. این در حالی می باشد که او در این صفحه تنها 2 نفر را دنبال کرده است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در این برنامه، پیج این بازیگر را پیدا کرده و در صورت تمایل دنبال کنید.

فیلم های او سونگ سو کدامند؟

فیلم های او سونگ سو کدامند؟

او سونگ سو یکی از مدل های کره ای نیز می باشد که در حال حاضر نزدیک به 78 سال سن دارد. وی تا به حال در فیلم های زیادی حضور داشته است و توانسته است فیلم های جذابی را در کارنامه خود به ثبت برساند. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از این فیلم ها را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را درباره آن ها به شما ارائه کنیم.

بهار، تابستان، پاییز، زمستان

یکی از فیلم هایی که محصول سال 2003 می باشد بهار، تابستان، پاییز، زمستان است. کارگردان و نویسنده این مجموعه کره ای، آقای کیم کی دوک می باشد و توانسته است با ساخت این فیلم توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. در این فیلم پر مخاطب، بازیگری مانند او سونگ سو نقش داشته است. نکته قابل ذکر این است که این فیلم روایتگر فصل های مختلف سال می باشد.

ملکه سئوندوک

ملکه سئوندوک یکی از فیلم های کره ای می باشد که در ژانر عاشقانه تولید شده است و کارگردان آن شخصی به نام کیم گئون هونگ می باشد. این سریال در شصت و دو قسمت تولید شده است و بازیگران آن را نیز لی یو وون و او سونگ سو تشکیل می دهد. نویسنده این فیلم آقای پارک سان یئون می باشد که با فعالیت در این سریال معروف شده است.

بازگشت ایلجیما

بازگشت ایلجیما یا رودخانه ماه یکی از فیلم هایی می باشد که آقای او سونگ سو در آن ایفای نقش داشته است. این سریال در 24 قسمت تولید شده و همچنین در سال 2009 به پخش عمومی و گسترده رسیده است. کارگردانی این سریال را آقای هوانگ این روی بر عهده داشته است و جالب است بدانید که رودخانه ماه در شبکه های ایران نیز به پخش رسیده است.

حواشی پیرامون او سونگ سو

برخی از افراد معروف هستند که با ایجاد کردن حاشیه هایی برای خود معروفیت زیادی را به دست آورند و همچنین دنبال کننده های زیادی را به خود جذب کنند. در این میان فردی مانند او سونگ سو هیچ حاشیه ای را تا به حال نداشته است و از افراد کم سر و صدای سینمای کره به حساب می آید.

او سونگ سو چه افتخاراتی کسب کرده است؟

برخی از بازیگران و افراد معروف توانسته اند با بازی کردن در سریال های مختلف، افتخارات زیادی را به دست آورند و همچنین جایزه های زیادی را به نام خود به ثبت برسانند. در این میان این بازیگر معروف سریال اسکوئید گیم تا به حال موفق به دریافت جایزه ای نشده است و افتخارات زیادی را نیز به دست نیاورده است. در صورت یافتن اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع، در همین مطلب به شما اطلاع خواهیم داد.

او سونگ سو در بازی مرکب

شاید از خود بپرسید که آیا آقای او سونگ سو که از بازیگران کهن سال در سریال های کره ای می باشد، در سریال بازی مرکب به ایفای نقش پرداخته است؟ با توجه به جست و جو های انجام شده متوجه شدیم که این بازیگر معروف در سریال اسکوئید گیم یا همان بازی مرکب نقش اوه ایل نام را بازی کرده است. افرادی که این سریال را تماشا کرده اند، به این بازیگر در سریال بازی مرکب علاقه بسیار زیادی دارند. شما می توانید عکس این بازیگر در بازی مرکب را در سایت های مختلف اینترنتی و یا پیج مربوط به اینستاگرام این شخص مشاهده کنید.

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که به بازیگران و هنر پیشه های کره ای علاقه مند هستید، حتما اکنون از خود می پرسید که آیا این بازیگر یعنی آقای او سونگ سو خواننده نیز می باشد؟ در این رابطه جست و جو های زیادی را انجام دادیم و متوجه شدیم که این شخص فقط در حرفه بازیگری فعالیت می کند و در رشته خوانندگی هیچ گونه فعالیتی را ندارد.

سوالات متداول

 1. آقای او سونگ سو در سریال بازی مرکب یا همان اسکوئید گیم چه نقشی را داشته است؟

  این بازیگر معروف در نقش اوه ایل نام و در سریال بازی مرکب نقش داشته است. درواقع این شخص همان پیرمرد معروف و پر طرفدار در این سریال جذاب و هیجان انگیز می باشد.

 2. او سونگ سو در که از بازیگران کره ای می باشد در چه سالی به دنیا آمده است و در حال حاضر چند ساله می باشد؟

  این بازیگر معروف و حرفه ای کره ای در سال 1944 به دنیا آمده است و در حال حاضر 78 ساله می باشد.

 3. آیا او سونگ سو یا همان اوه ایل نام، در حرفه خوانندگی نیز فعالیت می کند؟

  با توجه به جست و جو های انجام شده متوجه شدیم که این شخص در حرفه بازیگری فعالیت می کند و فعالیت دیگری را در زمینه خوانندگی ندارد.

 4. همسر این بازیگر معروف کره ای چه کسی می باشد؟

  در رابطه با خانواده و همسراین شخص در سایت های مختلف هیچ گونه اطلاعاتی وجود ندارد و نمی دانیم که همسر این بازیگر چه کسی می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید