بیوگرافی کیم جی سو + بهترین آهنگ های او و عکس های جدیدش

0 دیدگاه

کیم جی سو از دیگرخوانندگان کره ای می باشد که به عنوان محبوب ترین بازیگر کره ای هم شناخته می شود. او یک دختر هنرمند و با استعداد در این زمینه هنری می باشد و تا کنون توانسته است که افتحارات زیادی را در این زمینه به دست بیاورد. اکنون ما می خواهیم در مورد این بازیگر و خواننده بیوگرافی تقریبا دقیقی ارائه کنیم تا با این هنرمند کره ای بیشتر اشنا شویم.

کیم جی سو کیست؟

کیم جی سو کیست؟

از دیگر بازیگران، هنرمندان و خوانندگان کره ای کیم جی سو می باشد. این دختر هنرمند متولد سوم ژانویه سال هزار نهصد و نود و پنج می باشد و در کره جنوبی به دنیا امده است. وی در سال دوهزار و شانزده به عنوان یکی از خواننده های گروه بلک پینک به این گروه پیوست. او خوانندگی را یک اجرا به نام اینترتیمنت اغاز نمود. وی درس های علوم پایه را در یک دانشگاه که داشکده هنرهای نمایشی در سئول بود به پایان رساند. او هم چنین به خاطر حرف های پدرش و تحت تاثیر او به بازیگری علاقه مند شد و یکی از اعضای گروه بازیگری در مدرسه بود. او در ازمون ورودی بازیگری من یک معشوقه دارم را که از لی یون اومی بود بازی کرد و پذیرفته شد.

او هم چنین یک کتاب خوان حرفه ای می باشد و علاقه بسیار زیادی به کتاب دارد. نویسنده محبوب این شخص نویسنده ژاپنی به نام هاروکی موراکامی می باشد که کتاب های بسیار زیاد و درجه یکی را تالیف کرده است. این هنرمند در سال دوهزار و یازده و در سن شانزده سالگی شاگرد یک کمپانی به نام وای جی شد و از این طریق وارد حرفه موسیقی شد. هم چنین در یک کنسرت خانوادگی که از گروه وان جی برگزار شد یک مدیر استعداد یابی به این کنسرت شرکت شده بود و این شخص به او یعنی کیم جی سو پیشنهاد داد. اما جیسو این پیشنهاد را رد کرد و در وان جی ماند.

این دختر زیبایی طبیعی دارد و تا کنون عمل زیبایی انجام نداده است. او به دلیل این فیس و صورت مورد توجه برند های تبلیغاتی زیادی واقع شده است و پیشنهاد های زیادی را از سمت این افراد دریافت کرده است. وی هم چنین در سال دو هزار و چهارده در دو موزیک ویدیو به نام های اسپویل و هپی شرکت کرد که یک گروه حماسی ان را کار کرده بود. بعد از این اجرا کیم جی سو، در یک موزیک ویدیو دیگری به نام من متفاوت هستم ساخته شخصی به نام سوهیون با بابی نیز بازی کرد.

بعد از ان در سال دو هزارو پانزده وی در یک مجموعه تلوزیونی به نام تهیه کنندگان با افرادی به نام داا توانیوان و سانگون وینر نیز بازی کرد. هم چنین این شخص به مدت یک سال یعنی از فوریه دو هزار و هفده تا فوریه دو هزار و هجده به همراه جینیانگ و دویانگ از گیتسون، عضو شبکه تحقیق تفتیش عقاید بود. او هم چنین در یک سریال داستانی به نام هیستوری اف ارت که در شبکه تلوزیونی تی ویوان تولید شده بود حضوری بسیار کوتاه داشت. از قد و وزن این بایگر اگر بخواهیم بگوییم باید گفت که این شخص از قدی حدود صد و شصت و دو برخوردار است و وزن خود را فاش نکرده است. او ازواج نکرده است و در حال حاضر مجرد می باشد.

البته موضوع مهم تری که باید به ان پرداخت این است که این شخص در گروه بلک پینک فعالیت می کند و اینجا می خواهیم بیوگرافی کوتاهی در مورد اعضای گروه بلک پینک ارائه دهیم.

بلک پینک یک گروه دخترانه اهل کره جنوبی می باشد و از چهار دختر به نام های جیسو که همان کیم جی سو می باشد، جنی، رزی و لیسا تشکیل شده است. این گروه تا کنون جوایز بین المللی زیادی را دریافت کرده است و موفق شده است که رکورد های زیادی را کسب کند. این گروه با حمایت کمپانی وای جی از سال دو هزار و نه تشکیل شد که افراد و نوجوانان و مخصوصا دختران مستعد را جذب می کرد. در ابتدای کار می بایست که هفت نفر از بااستعداد ترین افراد عضو این گروه بشوند اما بعد از بررسی های فراوان و در سال دو هزار و شانزده فقط همین چهار نفر نامبرده به عنوان اعضای گروه بلک پینک به مردم معرفی شدند.

این گروه در هشت اگوست در سال دو هزار و شانزده و با بیرون دادن یک البوم شروع به فعالیت کرد. دو تا از تک اهنگ های اصلی این البوم در جایگاه های اول و دوم دیجیتال بیلبورد قرار گرفت. این موضوع باعث شد که بلک پینک به سریع ترین راه ممکن جایگاه مورد نظرشان را تصاحب کنند.

در مورد افتخارات بلک پینک اگر بخواهیم بگوییم باید گفت که این گروه در سال دوهزارو هفده با موزیک ویدیوی رکورد لایک را شکستند و یک ویدیو بسیار جذاب دخترانه در کره شدند. هم چنین باید گفت که این گروه تور ها و کنسرت های زیادی برگزار می کنند که این بلیط این ها در سریع ترین زمان ممکن به فروش می رسد. هم چنین در سال دوهزار و نوزده موزیک ویدیویی منتشر کردند که این به پربازدید ترین موزیک ویدیو از یک گروه کیپاپ تبدیل شد.

این گروه هم چنین در سال دوهزار و بیست با یک موزیک ویدیو رکورد بیشترین بازدید گینس را شکست. این گروه در همان سال با یک البوم رکورد فروش البوم را نیز هفته اول برای یک گروه دخترانه از ان خود کردند. هم چنین اولین گروه کی پاپ بودند که در یک جشنواره به نام کوچلا دوهزارو نوزده اجرا کردند و با بیش از شصت میلیون مشترک، پرطرفدار ترین حساب یوتیوب را دارا بودند.

هم چنی بلک پینک به عنوان یکی از ده چهره پیشگام در توسعه فرهنگ کره در سطح بین المللی در سال دو هزار و بیست معرفی شدند. این گروه نیز یکی از گروه های بسیار معتبر در کار های خیریه می باشند و جایزه خود را در یک جشنواره که ارزش ان بیست میلیون پوند بود را به خانواده های کم در امد و تک سرپرست در کره جنوبی اهدا کردند.

هم چنین در همان سال چهل میلیون پوند را به قربانیان اتش سوزی اهدا کردند و هم چنین در حمایت از محیط زیست بسیار زیاد پیشگام بودند. این گروه هم چنین در همان سال دو هزار و بیست با یک خواننده امریکایی بسیار مطرح به نام لیدی گاگا، در یک اهنگ و با سلنا گومز در اهنگی دیگر و در یک موزیک ویدیو همکاری داشتند. در دوسال قبل تر نیز با دوا لیپا در یک اهنگ تحت عنوان کیس اند میکاپ نیز همکاری کردند.

در مورد بیوگرافی کیم جی سو در این گروه باید گفت که تاریخ تولد این شخص به سال و ماه شمسی معادل با سیزده دی هزار و سیصد و هفتاد و سه در شهر کیونگی کره جنوبی می باشد. او یک خواهر و برادر بزرگتر از خودش دارد. او در دوران کودکی در رشته تکواندو و بسکتبال فعالیت کرده است. در اینده مسیرش را تغییر دارد و به سمت هنر رفت و به یک نقاش مشهور تبدیل شد. او اما در مدرسه به شدت هنر های نمایشی را پیگیری می کرد و در تست های این چنینی همیشه پیشگام بود. از نظر محبوبیت اگر بخواهیم در مورد این بایگر صحبت کنیم باید بگوییم در یک امار گرفته شده این شخص در رتبه های دهم و هفتم محبوبیت در دو سال مختلف به عنوان خوانندگان کی پاپ معرفی شد. وی هم چنین در سال دو هزار و بیست نامش در کنار لیست موثرترین هنرمندان در زمینه صنعت ارایشی در کنار ریحانا و کایلی جنر به چشم می خورد.

هم چنین این شخص در کنار جونگ کوک از گروه بی تی اس نیز به عنوان یکی از استاندارد های زیبایی کره معرفی شد و هم چنین در دنیا معروف می باشد. این شخص به دلیل چهره بسیار جذاب خود به عنوان یک مدل با برند معروف دیور همکاری می کند و حتی در سال های دو هزار و بیست نیز با وجود اینکه کرونا تاثیرات بسیار منفی روی فروش و خرید گذاشت و برند های مختلفی را با ریزش قیمت مواجه کرد، این شخص باعث فروش این برند معروف شد. او با برند های معتبر دیگری نیز همکاری داشته است.

عکس های کیم جی سو

کیم جو سی یکی از بازیگران و مدل های مطرح و بسیار معروف و محبوب کره می باشد که توانسته است که در این مسیر بسیار زیاد هنر های مختلفی را از خود نشان بدهد. عکس های این مدل را می توان در برند های مختلف که به عنوان مدل تبلیغاتی فعالیت کرده، مشاهده نمود. هم چنین اینستاگرام این هنرمند کره ای مملو از عکس های وی می باشد که تا کنون میلیون ها لایک خورده است و بسیار زیاد نیز دیده شده است.

ثروت کیم جی سو چقدر است؟

کیم جو سی از ان جهت که یک مدل، بازیگر و خواننده بسیار مطرح می باشد تا کنون در کنار در امدی که از فعالیت های مختلف داشته است در جشنواره ها و مسابقات مختلف نیز شرکت کرده است و در این موارد نیز جایزه های مالی بسیار زیادی دریافت کرده است. پس بنابراین نتیجه می گیریم که این شخص بسیار زیاد درامد و ثروت دارد و از دختران ثروتمند کرره جنوبی به شمار می رود.

این خواننده در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این دختر جوان در سریال های مختلفی و در نفش های مختلف بازی کرده است. هم چنین این شخص به عنوان نقش اول در سریال های مختلف نقش افرینی کرده است و بازی های جذابی را از خود ارائه داده است. باید گفت که این شخص در یک سریال بسیار معروف در کنار بازیگران مطرح کره موفق به بازی شد که این سریال عاشقان ماه نام دارد. این سریال زیبا به چند زبان مختلف ترجمه شده و در کشور های دیگر به پخش رسیده است. هم چنین این سریال به زبان فارسی ترجمه شده است و در ایران پخش شده است.

اینستاگرام کیم جی سو

جیسو یکی از اعضای گروه بلک پینک می باشد که باعث شده است بسیار زیاد دراین گروه جذاب باشد. این شخص در اینستاگرام خود دارای چهل و چهار میلیون فالوور می باشد و هم چنین خود او هیچ کسی را فالو نکرده است و همین امر موجب شده است که او بتواند در ینستاگرام فعالیت های تبلیغاتی زیادی داشته باشد. هم چنین این او یک شخص بسیار معروف می باشد که توانسته است از اینستاگرام تیک ابی دریافت کند. او علاوه بر کار تبلیغات در برند های مختلف به تبلیغات نیز در اینستاگرامش مشغول می باشد و دراین مورد نیز بسیار موفق عمل کرده است. او هم چنین در اینستاگرامش هم ویدیو و هم تصویر از خودش به اشتراک گذاشته است و این مورد نیز باعث شده است که پیج این شخص بسیار بیشتر از قبل دیده بشود.

مصاحبه با کیم جی سو

این دختر جوان که عضو گروه بلک پینک می باشد، هم خودش به تنهایی و هم به همراه گروهش توانسته است که موفقیت های زیادی را کسب کند. با او از برند های مختلف و هم چنین از مجله های مختلف مصاحبه های زیادی شده است. این مصاحبه ها هر کدام در مجلات مختلف به ثبت رسیده است و یا در کنار دیگر موضوعات در روزنامه های مختلف نیز به ثبت رسیده است. هم چنین در برنامه های تلوزیونی بسیار زیادی شرکت کرده است که با وی مصاحبه شده است. این مصاحبه ها باعث شده است که این شخص بتواند بسیار بیشتر از گذشته دیده بشود و شک و شبهه ها در مورد این شخص و هم چنین حاشیه ها و شایعات از سمت او از بین برود و اگر خبری در مورد این وی به اشتباه منتشر شده باشد رسما از سمت وی تکذیب بشود.

حاشیه های این خواننده

این خواننده یکی از خواننده های مطرح می باشد و طبیعی است که زیر ذره بین برود. این مورد نیز باعث می شود که او حتی کوچک ترین کار های این شخص زیر ذره بین برود و با کوچک ترین حرکتی این شخص دچار حاشییه بشود. البته باید گفت که تا کنون برای او حاشیه زیادی درست نشده است و زیاد او در گیر چنین مواردی نشده است. این موضوع باعث شده است که او ییک دختر پر کار و کم حاشیه دیده بشود که این برای سابقه کاری او بسیار عالی می باشد و می تواند که نمره مثبت در کارنامه کاری و هنری او باشد. هم چنین باید گفت که او تمام فالوور های اینستاگرامش را از راه شهرتش به دست اورده است و هیچ کدام به دلیل حاشیه سازی برای او نبوده است.

کلاب هاوس کیم جی سو

جیسو نیز در برنامه های مختلف مجازی فعالیت داردو کلاب هاوس نیز از دیکر برنامه های مجازی می باشد که تقریبا تمام سلبریتی ها در این برنامه فعالیت دارند. این برنامه نیز پذیرای جیسو بوده است و جیسو در این برنامه اکانت دارد. او هم چنین با توجه به اینکه در اینستاگرامش از فالوور های زیادی برخوردار است می تواند با گذاشتن ایدی کلاب هاوس خود در این برنامه، از جذب زیادی برخوردار باشد و بتواند که در کلاب هاوس نیز بسیار زیاد فعالیت کند. این برنامه یکی از برنامه محبوب ایرانیان می باشد و توانسته است که بسیار زیاد خدمات مختلف زیادی را به کاربرانش ارائه بدهد.

جوایز و افتخارات این خواننده محبوب

کی جی سو یکی از بازیگران و خوانندگان مطرح می باشد که توانسته است در این زمینه جوایز بسیار زیادی را به دست بیاورد. این جوایز به شرح زیر می باشد:

 • جایزه برترین بازیگر در سال 1997
 • جایزه بزرگ در سال 1998
 • جایزه برتری، جایزه بازیگر زن در سریال درام در سال 2002
 • بهترین بازیگر زن در سال 2005
 • بهترین بازیگر زن جدید در سال 2005( در جشنواره های مختلف و به تعداد دفعات بالا)
 • بهترین بازیگر زن در موزیک ویدیو در سال 2006
 • بهترین بازیگر زن در سال 2007
 • جایزه برتری، بازیگر زن در سال 2008
 • بهترین بازیگر زن در تلوزیون در سال 2009
 • بهترین بازیگر زن سریال درام در سال 2011
 • بهترین بازیگر زن تلوزیون در سال 2014
 • برترین بازیگر سریال درام در سال 2014
 • بهترین بازیگر زن در درام دوشنبه تا سه شنبه در سال 2018

هم چنین وی موفق شده است که جواز گروهی بسیار زیادی را کسب کند که این موضع برای این شخص بسیار عالی می باشد و یک پیشینه بسیار خوب و یک رزومه عالی در پرونده کاری وی می باشد.

برای بررسی دقیق تر از این افتخارات می توانید به ویکی پدیا kim jisoo مراجعه کنید.

بهترین اهنگ های کیم جی سو

کیم جی سو یکی از خواننده های بسیار عالی گروه بلک پینک می باشد که از همان سنین کم این کار را شروع کرد. هم چنین این شخص نیز بسیار زیاد توانست که اهنگ های خوبی را ارائه بدهد و صدای خود را در ذهن شنوندگانش به ثبت برساند. از اهنگ های وی بسیار زیاد استقبال شده است و ما اکنون به معرفی برخی از اهنگ های این شخص می پردازیم.

How you like that

یکی از شنیدنی ترین اهنگ های جیسو را می توان همین اهنگ اشاره کرد که از متن بسیار خوبی برخوردار می باشد و توانسته است که بسیار زیاد مورد توجه هوادارانش قرار بگیرد. این اهنگ در لیست برترین اهنگ های جی سو قرار دارد.

kill this love

این اهنگ نیز یکی از اهنگ های غمگین جی سو می باشد که او این را خوانده است. این اهنگ را جزو اهنگ های غمگین جی سو دسته بندی می کنند.

lovesick girl

از دیگر اهنگ های بسیار احساسی جی سو می توان به همین اهنگ اشاره کرد. این اهنگ نیز از متن احساسی بسیار زیبایی برخوردار می باشد.

pretty savag

از دیگر اهنگ های بسیار زیبای جی سو می توان به این اهنگ وی اشاره کرد. این اهنگ نیز جزو دسته اهنگ های برتر این شخص به شمار می رود که توانسته است توجهات زیادی را به خود جلب کند.

kiss and make up

جی سو این اهنگ را با همکاری دیگر خواننده کره ای خوانده است که این اهنگ نیز یکی از بهترین اهنگ های وی بود که با همکاری با دیگر افراد خوانده شد.

رسوایی کیم جی سو

طبق بررسی رسوایی های بازیگران کره ای در واقع باید گفت که تا کنون برای کیم جی سو وهیچ رسوایی پیش نیامده است و خبر های منتشر شده در مورد یکی دیگر از هنرمندان کره ای که این فرد یک پسر می باشد نیز مربوط است. این شخص نیز که جی سو می باشد یکی از بازیگران سریال عاشقان ماه می باشد که بعد از فاش شدن راز هایی در گذشته این شخص، باعث شد که مشکلات زیادی برای او به وجود بیاید و این مشکلات راهی را برای وی باقی نگذارد و زندگی هنری او را دچار مشکل کند. این موضوع باعث شد که این شخص تمام زحماتی که در این مدت کشیده بود به هدر برود و یک مشکل بزرگ برای شهرت این شخص به وجود بیاید و حتی کار های بسیار خوب او نیز نادیده گرفته بشود

دوست پسر کیم جی سو کیست؟

کیم جی سو تا کنون رابطه عاشقانه ای نداشته است و به همین دلیل نیز هیچ نام و نشانی از حاشیه در مورد وی دیده نمی شود. در این مورد نیز باید گفت که جی سو یک بازیگر و خواننده مطرح می باشد که در این مورد نیز هیچ خبری منتشر نشده است. اگر هو او با شخصی رابطه عاشقانه دارد پنهانی بوده چرا که از این شخص نیز تا کنون خبری در این مورد منتشر نشده است. وی تا کنون در مورد این موضوعات در هیچ گفت و گوی مصاحبه ای صحبت نکرده است و حتی این را نگفته است که ایا کسی را دوست دارد ویا اینکه چنین چیزی وجود ندارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که او دوست پسر نداشته است چرا که تا کنون چنین موردی از وی شنیده نشده است.

سوالات متداول

 1. کیم جی سو چند سال سن دارد؟

  وی متولد سال 1995 می باشد و اکنون بیست و شش سال سن دارد.

 2. او در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

  این دختر جوان در زمنیه خوانندگی، بازیگری و مدلینگ فعالیت می کند.

 3. این شخص عضو کدام گروه خوانندگی می باشد؟

  این شخص عضو گروه بلک پینک یکی از گروه های مطرح کره می باشد.

 4. ایا جی سو عمل زیبایی انجام دادهاست؟

  باید گفت که خیر این شخص تا کنون هیچ عمل زیبایی انجام نداده است و یکی از استاندارد های زیبایی می باشد که به دنیا معرفی شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0