10 مورد از خوانندگان کره ای 2021 که بیشترین محبوبیت را دارند

0 دیدگاه

ما در این مقاله و در ادامه اخبار سلبریتی های کره قصد داریم تا در مورد خوانندگان کره ای مطالبی را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر یکی از طرفداران این گروه ها و خوانندگان این کشور زییا و پیشرفته هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و از شناخت این سلبریتی ها لذت ببرید.

لیست خوانندگان کره ای

لیست خوانندگان کره ای

موج کره‌ای در چند سال اخیر جهان را فرا گرفت و موسیقی کره ای یا همان K-MUSIC در میان جوانان و نوجوانان جای خود را باز کرد. کی پاپ KPOP موسیقی پاپ کره ای از تمام سبک های موسیقی بیشتر جا افتاد و گروه های کی پاپ به چارت‌های جهانی راه پیدا کردند. گروه های مختلفی در کره سبک موسیقی کی پاپ را اجرا می کند که در جهان به شهرت بسیاری رسیده اند. در ادامه به معرفی محبوب ترین گروه های کی پاپ می پردازم.

گروه خوانندگان کره ای بی تی اس

Jimin, جی هوپ J hope, جانگ‌کوک Jungkook, شوگا Suga, وی V, جین Jin و آر ام RM است که معروف‌ترین گروه شناخته شده در سطح جهان هستند. در امریکن موزیک اواردز امسال، آن‌ها اجتماعی‌ترین و محبوب‌ترین هنرمند میان مردم شناخته شدند و از سال 2013 پیشرفت خیره‌کننده‌ای داشتند.

این گروه از خوانندگان کره ای اجراها و تورهای بسیاری را در سراسر جهان برگزار کرده است و اخیرا کنسرت بی تی اس در عربستان سر و صدا و جنجال بسیاری ایجاد کرد. آهنگ Boy with luv گروه BTS که با همکاری خواننده آمریکایی هالزی Halsey پخش شد و توانست به صدر چارت‌های معتبر موسیقی برسد. آهنگ‌های دیگر این گروه با نام‌های DNA، Fake Love و Mic Drop هم جایگاه خوبی در میان دیگر آهنگ‌های چارت موسیقی جهان پیدا کرده‌اند.

گروه اکسو

در ایران گروه‌های BTS و EXO بیشترین طرفداران را در موسیقی کی پاپ دارند. گروه اکسو دو بخش چینی و کره‌ای دارد که با نام‌های اکسوکی و اکسواِم شناخته می‌شوند. اعضای این گروه متشکل از شیومین، سوهو، لی، بک‌هیون، چن، چانیول، دی.او.، کای و سهون است.

EXO نیز جوایز بسیاری در داخل و خارج از کشور کره گرفته است و تحت لیبل اِس‌اِم اینترتیمنت فعالیت می‌کنند. شاید آهنگ‌های معروف اکسو را بشناسید. Ko Ko Bop ، Monster و Love shot از معروف‌ترین آهنگ‌های کره‌ای است که در سطح جهان طرفدار پیدا کرده‌اند.

تشکیل گروه اکسو چندین سال طول کشیده است. اولین عضو آن‌ها سوهو بود که در سال 2006 به اِس‌اِم اینترتیمنت پیوست. اعضای دیگر نیز تا سال 2011 گرد هم آمدند تا بتوانند موسیقی را در دو کشور چین، کره‌جنوبی پیشرفت و ترویج دهند. اکسو کم کم راه خود را به بازارهای جهانی باز کرد و در آمریکا و دیگر کشورهای جهان شهرت پیدا کرد.

گروه بلک پینک

گروه کره‌ای متشکل از 4 دختر که همین چند وقت پیش رکوردها را جا به جا کردند. اعضای گروه بلک‌پینک متشکل از جیسو، لیسا، جنی و رُزِی است. بلک پینک خیلی زود جایگاه خود را در دل دختران جا کرد و با آهنگ‌های خود نوجوانان و جوانان را طرفدار خودشان کرد. تک آهنگ Du-Du-Du-Du گروه بلک پینک رکوردها را جا به جا کرد و در بیلبورد 100 رتبه‌ی 55 را به دست آورد.

شاید باور نکنید این گروه کره‌ای، گاهی دلیل سفر دختران به کشور کره جنوبی برای خواننده شدن هستند. هر کدام از خوانندگان Blackpink بیش از چندین میلیون دنبال کننده در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دارند و شهرت‌شان روز به روز در حال افزایش است.

گروه بیگ بنگ

برخی از رسانه‌ها به این خوانندگان کره ای لقب پادشاه کی پاپ را داده‌اند. بیگ بنگ جزو اولین گروه‌های کیپاپ بود که به شهرت بسیاری رسید و توانست موسیقی کره‌ای را در سراسر جهان جا بیاندازد. جی دراگون G-Dragon، تی‌او‌پی T.O.P، تائه‌یانگ Taeyang و دائه‌سونگ Daesung از اعضای این گروه هستند. سنگوری دیگر عضو این گروه در سال 2019 بازنشست شد.

گروه بیگ‌بنگ سابقه‌ای طولانی در صنعت کی پاپ و موسیقی کره‌ای دارد. شاید شهرت آن‌ها الهام بخش تشکیل گروه‌هایی مانند اکسو و بی تی اِس باشد. به هر ترتیب اگر دوست دارید با موسیقی کره‌ای در ده سال قبل آشنا شوید موسیقی گروه بیگ‌بنگ کمک‌تان خواهد کرد تا این حس را تجربه کنید. شعرهای غنی و خوب از ویژگی‌های موسیقی کره‌ای است که با رقص و نور ترکیب می‌شود و چیزی فراتر را به شنونده ارائه می‌کند.

گروه توایس

گروه توایس با 13.3 میلیون فالوور در اینستاگرام و همکاری با خواننده‌ای چون آریانا گرانده راه خود را برای ورود به بازارهای جهانی هموار کرد. گروه توایس از 9 دختر کره‌ای با نام‌های جیهیو، نایون، جونگ یون، مومو، سانا، مینا، داهیون، چه یونگ و جویی تشکیل شده است. داستان تشکیل این گروه در سال 2015 مانند تشکیل گروه وان دایرکشن در سال 2010 است. اعضای این گروه در برنامه تلویزیونی یا Sixteen انتخاب شده‌اند و از آن زمان چند آلبوم وارد بازار کردند.

گروه گرلز جنریشن

گروه گرلز جنریشن از گروه‌های دخترانه قدیمی کره‌ای ا‌ست که در سال 2007 تشکیل شده است. این گروه را با نام اس‌ان‌اس‌دی نیز می‌شناسند. گروه گرلز جنریشن از 8 دختر با نام‌های سانی، تیفانی، هیویون، یوری، سویونگ، یونا، سوهیون و ته‌یئون تشکیل شده است.

این گروه دخترانه از معروف‌ترین گروه‌های موج کره‌ای هستند و در کشور کره به آن‌ها لقب خوانندگان ملی و خوانندگان دختر ملی را دادند تا ارزش این گروه در صنعت موسیقی کره و کیپاپ به صورت کامل حفظ شود. این گروه جوایز بسیاری برده است و در سطح جهانی بسیار جا افتاده‌اند.

اینستاگرام خوانندگان کره ای

اینستاگرام پرمخاطب ترین برنامه در سطح زمین شناخته شده است که طرفداران زیادی را چه از ایران و چه از کشورهای دیگر مانند کره، انگلستان، آمریکا و کشورهای دیگر جمع کرده است. فعالین در اینستاگرام از هر قشری هستند پولدار یا بی پول فرقی نمی کند فقط با داشتن یک گوشی هوشمند شما هم می‌توانید وارد این برنامه پرمخاطب شوید.

از جمله افرادی که در این برنامه پرطرفدار فعالیت دارد گروه ها و خواننده های کره ای هستند که در این قسمت از مقاله قصد داریم راجع به آنها مطالبی را برای شما مخاطبان عزیز بیان کنیم. بعضی از خواننده های کره ای در گروه‌های چند نفره به خواندن آواز می‌پردازند و بعضی از آنها هم تصمیم گرفتند تا یک خواننده تک نفره باشند و به تنهایی آهنگ هایشان را بخوانند و به اشتراک بگذارند.

آنها در اینستاگرام پیج های زیادی دارند که می‌توانید با سرچ نام آنها در قسمت سرچ اینستاگرام پیج های مختلف خوانندگان کره ای را ببینید و از شنیدن آهنگ‌های آنها لذت ببرید. امروزه خوانندگان کره‌ای توانستند مخاطبان زیادی را برای خودشان در سراسر کشور داشته باشند که مسئله بسیار مهمی در این زمینه است.

درآمد خوانندگان کره ای

یکی از عواملی که سبب پر طرفدار بودن شغل خوانندگی شده است، درآمد و حقوق آن می‌باشد. البته خوانندگان مشهوری هم هستند که به دلیل صدای خوب‌شان پا به این عرصه گذاشته اند، اما بالاخره مسئله حقوق هم برای آن‌ها مطرح است و دوست ندارند وقت خود را برای کاری صرف کنند که در نهایت برای آن‌ها ارزش مادی نداشته باشد.

غیر از این، بانک جهانی اعلام کرده است که صنعت‌های خلاقی مثل موسیقی و خوانندگی، 2 تا 12 درصد از تولید ناخواسته را در یک کشور به خود اختصاص می‌دهند. با این حال، برای اطلاع از آمار و ارقام درآمد خوانندگی در سطح کشورمان کافی است که همراه ما تا پایان مقاله باشید.

بر اساس آمارهایی، بانک جهانی در سال 2016 اعلام نمود که سهم مربوط به تجارت و خدمات خلاق، بیش از 900 میلیارد دلار است. البته این عدد و رقم‌ها در کشور ایران بسیار متفاوت است و نزدیک به 100 میلیون تومان رقم خواهد خورد.

صنعت موسیقی کره‌ همیشه در حال پیشرفت است و چشم به رکوردهای جدید دارند. شاید به دنبال جوایز گرمی و اسکار نیز باشند. اما از طرف دیگر شهرت‌شان باعث رونق گردشگری در کره جنوبی شده است و هر سال نوجوانان زیادی برای تست خوانندگی به این کشور سفر می‌کنند تا با قبول شدن در تست‌ها بتوانند تبدیل به آیدل بعدی شوند.

آیدل کلمه‌ایست که برای معرفی خوانندگان گروهی به کار می‌برند. معمولا برای تبدیل شدن به آیدل باید سختی‌های زیادی را به جان بخرید و تمرین زیادی در رقص، خواندن و فراگیری زبان کره‌ای انجام دهید. فرقی ندارد چند ساله باشید وقتی وارد صنعت کیپاپ و موسیقی کره می‌شوید به شما آیدل می‌گویند. درآمد آیدل‌ها در چند سال اخیر بسیار بالا رفته است.

درآمد چند تا از گروه های رقص و آواز کره‌ای را برای شما در این قسمت از مقاله ویرایش گذاشتیم. گروه بی‌تی‌اس با درآمد ۱۷۰ میلیون دلار حاصل از تورهایش تبدیل به ششمین هنرمند پر درآمد در لیست پایان سال شد. بخشی از گروه آیدل گرلز جنریشن که زیر نظر اس‌ام انترتینمنت شکل گرفت. در سال ۲۰۱۳ درآمد متوسط یک آیدل کیپاپ حدود ۴۶ میلیون وون برآورد شد.

مصاحبه با خوانندگان کره ای

خواننده های کره ای به دلیل شهرتشان در مصاحبه های زیادی که از سوی شرکت ها و افراد مشهور برای آنها در نظر گرفته می شود شرکت می کند و در مورد مسائل زیادی در این مصاحبه ها صحبت می کنند.برای دیدن مصاحبه های خواننده های مشهور کره می توانید در گوگل مصاحبه‌های آنها را ببینید.

ثروتمند ترین خوانندگان کره ای

در این قسمت از مقاله قصد داریم راجع به ثروتمندترین خوانندگان کره صحبت کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا این خواننده های ثروتمند را بشناسید. kim jae joong jung یکی از ثروتمندترین خواننده های کره ای که دارای ۸۰ میلیون دلار است. G-Dragon او یکی از ثروتمندترین خواننده های کره است که دارایی او ۵۵ میلیون دلار است.

Lee Hyor یکی از خواننده های ثروتمند کرده است که ۲۵ میلیون دلار دارایی دارد. Taeyang خواننده دیگر کره ای که ۲۵ میلیون دلار دارایی دارد. یکی دیگر از خواننده های ثروتمند کره ای T.O.P است که او هم ۲۵ میلیون دلار دارایی دارد.آخرین خواننده ثروتمند کره ای که می خواهیم درباره آن صحبت کنیم Dara است که این خواننده زن توانسته که از ثروتمندترین خواننده های کره شود سرمایه نزدیک به ۲۵ میلیون دلار دارد.

خوانندگان کره ای قبل و بعد از عمل

افراد مشهور مطمئنا به زیبایی خودشان اهمیت می دهند چون در دید عموم قرار دارد آنها عمل های زیبایی روی صورتشان انجام می دهند تا جذاب تر از قبل به نظر برسند خواننده های کره ای هم اگر قبل و بعد از عمل شان را در گوگل و یا در اینستاگرام شان ببینید متوجه می شوید که این عمل‌های زیبایی چقدر بر روی جذب بیننده برای آنها تاثیر دارد.

خواننده کره ای که مسلمان شد

در کل افراد بسیاری به دین اسلام روی آوردند و خواستند که مسلمان باشند یکی از آنها خواننده کی پاپ بود با اینکه فرد مشهوری بود خواست تا مسلمان باشد و در یکی از کنسرت هایش نام جدیدش را گفت و اعلام کرد که مسلمان شده است فرد دیگری که به اسلام روی آورد، دختر مدلینگ کره ای است او هم خواننده است و هم مدلینگ است که دین اسلام را قبول کرد و خواست به این دین بپیوندند. خوانندگان کره ای دیگری نیز مسلمان شده اند اما به طور رسمی هنوز هیچ کدام تایید نکرده اند.

رژیم غذایی خوانندگان کره ای

خوانندگان کره ای به خاطر شهرتشان باید زیبایی و اندامشان اهمیت دهند، آن ها رژیم غذایی بسیار حساسی دارند گاهی اوقات رژیم غذایی آنها بسیار سخت می شود اما این رژیم غذایی برای جذب طرفدار های زیاد برای آنها خوب است و باعث می‌شود آنها بیشتر از قبل دیده شوند.

خودکشی خوانندگان کره ای

چهره‌های معروف صنعت موسیقی در کره،idol یا بت می گویند. مسیر تبدیل یک استعداد به یک بت در کره، بسیار سخت‌تر و بی‌رحمانه‌ تر از مسیر ستاره شدن در هالیوود است. وقتی یک استعداد جوان یا نوجوان با یک کمپانی حوزه موسیقی در کره جنوبی قرارداد بست، تقریبا تبدیل به یک برده در دست کمپانی می شود.

تمرین‌ ها و آموزش‌های بسیار سنگین، چارچوب‌ های کاملا مشخص شده و تخطی‌ ناپذیر زندگی حرفه‌ ای و فشار وحشتناک روحی که از سوی مدیران کمپانی بر این نوجوانان یا جوانان وارد می شود، روزهای سیاهی را برای آنها رقم می زند. این مسیر سخت، با ارزیابی‌های سختگیرانه‌ای که در فواصل معین توسط مدیران کمپانی از فرد تحت قرارداد صورت می گیرد، تکمیل می شود.

آنها در صورتی که نتوانند نظر مدیران را در هر مرحله‌ای جلب کنند، بی درنگ قراردادشان باطل می شود این مسائل استرس زیادی به این خوانندگان وارد می کند که باعث می شود خیلی از خوانندگان دست به خود کشی بزنند در ادامه نام چند نفر از این خوانندگان را برایتان می نویسیم. همچنین می توانید برای دیدن عکس بازیگران کره ای که خو‌د کشی کرده اند به سایت ها مختلف در گوگل مراجعه کنید.

چا یکی از خوانندگان کره ای جوان که عضو گروه پاپ کره‌ای Surprise U بود و در حرفه‌ بازیگری‌ هم داشت به شهرت می‌رسید، در خانه‌اش دست به خودکشی زد، چا که نام واقعی‌اش لی جائه هو بود اخیرا به دنیای بازیگری وارد شده و در فیلم کوتاه تو در اعماق من و درام تلویزیونی عشق با خطاها نقش‌آفرینی کرده بود.او با مرگ خود جامعه هنری کره را دچار شوک کرد.

آن سو جین عاشق مسابقات استعدادیابی بود. وقتی دو تن از اعضای گروه مشهور کارا آن را ترک کردند برای جانشینی آنها رقابت کرد و به چهار نفر اول راه یافت اما نتوانست برگزیده شود. سال ۲۰۱۵ اعلام شد او عضو گروه پاپ دیگری با نام آوریل شده است اما از آنجا نیز کنار گذاشته شد.

افسردگی و فشار روانی موجب شد از طبقه دهم آپارتمانش به پایین بپرد در حالی که تنها ۲۲ سال سن داشت و فرصت بسیار برای او پیش می آمد اما می‌دانست با استانداردهای مورد نظر بنگاه داران پاپ کره‌ای همخوانی ندارد.

سئو جی ون با تبار آمریکایی و نام اصلی چارلز پارک از اولین هنرمندان فعال و مشهور در پاپ کره‌ای بود که مدت اندکی بعد از فروش گسترده آلبوم موسیقی‌اش در اقدامی مشکوک در سن ۱۹ سالگی دست به خودکشی زد. دلیل خودکشی وی، نگرانی پیش بینی او از موفقیت آلبومش بود که ظاهراً نتوانست از آن رهایی یابد. شرکتی که او برایش کار می‌کرد بعد از مرگ او آلبوم دوم را نیز منتشر کرد که به فروش خوبی رسید.

بازیگران و خوانندگان کره ای

در این قسمت مقاله سعی داریم شما را با خوانندگان کره ای آشنا کنیم و به شما بگوییم چه کسانی توانستند در کشور کره به موفقیت و معروفیت زیادی برسند اگر شما نیز می خواهید با این سلبریتی ها بیشتر آشنا شوید ما را تا پایان مقاله همراهی کنید‌.

لی مین هو یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد که توانسته در سراسر این کره خاکی از جمله ایران طرفداران زیادی جذب کند وی در کشور کره نیز طرفداران زیادی دارد اما همیشه در رده پنجم تا هشتم بهترین بازیگر مرد سال قرار می‌گیرد او با حضور در هر فیلم و هر قسمتی که بازی می‌کند.

حدود ۷۰ وون که معادل با ۵۹ هزار دلار می باشد دریافت می کند البته با وجود این درآمد باز هم او در پرافتخارترین و پردرآمدترین بازیگران کره‌ای شناخته نشده است و بازیگران زیاد دیگری هستند که رتبه پردرآمدترین مرد کره ای را به خود اختصاص داده‌ اند.

این سلبریتی تنها از راه بازیگری به درآمد نمی‌ رسد بلکه با حضور در جشنواره ها درآمد زیادی به دست می‌آورد وی برای حضور در یکی از مراسم ها حدود ۸۰۰ هزار دلار پول دریافت کرد. یکی از بهترین فیلم هایی که این سلبریتی در آن نقش آفرینی کرد که در تلویزیون ایران نیز نمایش داده می شد به نام سرنوشت بود اما اگر شما این سریال را از طریق ماهواره دنبال کرده باشید این سریال با نام ایمان پخش شده بود.

بازیگران و خوانندگان کره ای بسیار زیاد هستند که در این راستا می‌توانیم به هان گا این که یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد اشاره کنیم وی توانسته با نقش‌آفرینی در سریال ماه در آغوش خورشید یا افسانه خورشید و ماه به معروفیت برسد.

این بازیگر نیز در ایران طرفداران زیادی دارد این سلبریتی معروف متولد ۲۲ فوریه سال ۱۹۸۲ میلادی می باشد قد او حدود ۱۶۷ سانتی متر است نام همسر وی یون جونگ هون است آنها در سال ۲۰۰۵ میلای ازدواج کردند که هم اکنون صاحب یک فرزند به نام یئان جی هی می باشند وی گفته است من از داشتن چنین خانواده‌ ای به خود می بالم و خوشحالم که در کنار آنها زندگی می کنم.

پارک جین یونگ یکی دیگر از سلبریتی های معروف و مشهور کره ای می باشد وی زاده سال ۱۹۹۴ میلادی است که هم اکنون ۲۵ سال سن دارد وی در عرصه های مختلفی مانند بازیگری و خوانندگی و آهنگسازی و بسیاری از عرصه های دیگر فعالیت کرده است.

محل سکونت او شهر سئول می باشد این سلبریتی در گروه‌ هایی مانند گات سون و جی جی فعالیت کرده است او در سریال های زیادی مانند رویای بلند ۲ و به آرامی ذوبم کن و افسانه دریای آبی و بسیاری از سریال‌های دیگر نقش‌آفرینی کرده است و توانست با بازی کردن در سریال افسانه دریای آبی به موفقیت و معروفیت زیادی برسد.

نظر خوانندگان کره ای درباره ایران

کره ای ها نظرات مثبتی راجع به ایران دارند آنها در یکی از سفرهایش که به ایران داشتند، ویدیوی درست کردند و نظرات خود را راجع به ایران گفتند. آنها در این ویدیو راجع به مکان های دیدنی ایران صحبت کردند و همچنین درباره مردم خوب و مهمان‌نواز ایران.

آنها به چند شهر ایران سفر کردند مانند تهران قزوین گرگان و شهرهای دیگر، آنها همچنین به جزیره کیش هم سفر کردند که از نظر آنها جزیره بسیار خوبی است و اینکه جزیره کیش شبیه جزیره هاوایی است و دریای بسیار زیبا و تمیزی دارد.

گروه موسیقی کیپاپ

کی پاپ یا پاپ کره ای یک ژانر از موسیقی عامه پسند و خاستگاه آن کره جنوبی است. این ژانر تحت تأثیر سبک‌ها و ژانرهای مختلفی از سراسر جهان بوده‌است؛ از آن جمله می‌توان به راک، جاز، گاسپل، هیپ هاپ، آراندبی، رگی، رقص الکترونیک، فولک، کانتری و کلاسیک و علاوه‌بر ریشه‌های موسیقی سنتی کره ای آن اشاره کرد.

بهترین گروه خواننده کره ای دختر

خوانندگان کره ای طرفداران بسیار زیادی دارند یکی از این گروه های پر طرفدار کی پاپ کره ای دختر گروه بلک پینک است این گروه یکی از مشهور ترین و پرطرفدارترین گروه های آهنگ های کی پاپ کره است.

بهترین گروه خواننده کره ای پسر

از معروف ترین و شناخته شده ترین گروه های خواننده کی پاپ کره ای پسر می توان به گروه بی تی اس و اکسو اشاره کرد که این دو گروه توانستند مخاطبان بسیار زیادی را به خودشان جذب کنند.

سوالات متداول

 1. محبوب ترین گروه خواننده های دختر کی پاپ کدام است؟

  گروه بلک پینک

 2. بهترین گروه خواننده های کره‌ای پسر کدام است؟

  گروه بی تی اس

 3. کدام فرد مشهور کره ای خودکشی کرد؟

  آن سو جین

 4. کلیپ مصاحبه های خوانندگان کره ای را در کجا می توانیم ببینیم؟

  در گوگل و در پیج اینستاگرامشان

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0