آشنایی با لیبل زد و بند – تاریخ تاسیس و لیست اعضا

0 دیدگاه

لیبل زد و بند یک گروه تازه تاسیس شده توسط حمید صفت است که با توجه به اعضای گروه و آهنگ‌ هایی که تا به اکنون تحت نظر زد و بند منتشر شده است. این روزها این گروه در میان مردم به ویژه علاقه مندان به رپ بسیار محبوب شده است و از طرفداران بسیار زیادی هم برخوردار است.

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

لیبل زد و بند چه زمانی و توسط چه کسانی تشکیل شده است؟

اگر به رپ علاقمند هستید و فعالیت‌ های گروه‌ های رپ فارسی را دنبال می‌ کنید. به احتمال زیاد می‌ دانید که مدتی است لیبل زد و بند حمید صفت رپر مشهور ایرانی تشکیل شده است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که خیلی از علاقه مندان به رپ به حمایت و پشتیبانی از این گروه پرداخته اند. چرا که حمید صفت این گروه را با افراد تازه کار و رپران نسل چهار تشکیل داده است. به همین دلیل خیلی از افراد بر این باورند که حمید صفت به گونه ای با تشکیل این گروه به حمایت و پشتیبانی از افراد تازه کار و رپران نسل جدید پرداخته است. از این رو آن ها نیز باید از این گروه حمایت کنند تا به این گونه زد و بند دیده شود.

بررسی اعضای لیبل زد و بند

گفتنی است که لیبل زد و بند از اعضای جوان و با استعداد تشکیل شده است. اعضای این لیبل با حضور و فعالیت در زد و بند توانسته اند به شهرت بیشتری برسند و مخاطبان بیشتری را به دست آورند. حال در ادامه قرار است به بررسی اعضای این لیبل بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

گاد پوری

پوریا بشیری که با نام هنری گاد پوری شناخته می شود مدتی است که فعالیت خود را در حوضه رپ شروع کرده است. حال گفتنی است که این رپر که در لیست رپران نسل چهار قرار دارد چندی قبل با دعوت حمید صفت به زد و بند پیوست و در حال حاضر یکی از اعضای این لیبل می‌ باشد. گاد پوری با توجه به این که تا به اکنون آهنگ‌ های بسیار خوبی را منتشر کرده است و از استعداد بسیار خوبی در رپ کردن برخوردار است. به همین دلیل با این که از رپران نسل جدید به شمار می‌ رود اما توانسته جایگاه خوبی را در دنیا رپ از آن خود کند و به شهرت بسیار خوبی نیز رسیده است. هم چنین او با فعالیت در زد و بند توانسته این میزان از شهرت را چندین برابر کند.

حمید صفت

این روزها اکثر مردم ایران حمید صفت را می‌ شناسند او یکی از رپران مشهور اهل ایران است که سال‌ های نسبتاً طولانی است در حرفه خوانندگی و سبک رپ فعالیت می‌ کند. حمید صفت با توجه به این که از صدای خاصی برخوردار است و آهنگ‌ هایی که تا به اکنون منتشر کرده است توانسته طرفداران بسیار زیادی را در دنیای رپ بدست آورد. حال گفتنی است که یکی از اعضای اصلی زد و بند حمید صفت می‌ باشد که این لیبل توسط این رپر تشکیل شده و رهبر این لیبل نیز حمید صفت می باشد.

کامیار بامداد

کامیار بامداد که بیشتر به عنوان کمدین و طنز پرداز شناخته می‌ شود. مدتی است فعالیت خود را به عنوان خواننده هم شروع کرده است. حال جالب است که بدانید حمید صفت از کامیار بامداد نیز مدتی قبل دعوت کرد تا به همکاری با زد و بند بپردازد. به این گونه کامیار بامداد نیز عضو لیبل زد و بند شد و در حال حاضر یکی از اعضای این لیبل می باشد.

آکیو

شاید تا به اکنون نام آکیو را در برخی از موزیک ویدیوهای خوانندگان رپ شنیده و یا دیده باشید. او یکی از افرادی است که به ساخت و کارگردانی ویدیوهای رپران فارسی می‌ پردازد. حال مدتی است که او نیز عضو این لیبل شده و در لیبل زد و بند مشغول به فعالیت است.

آردا ( Ardamgmt )

شاید تا به اکنون نام آردا را شنیده باشید. بهتر است بدانید آردا یکی از تهیه کنندگان جوان اهل ایران است که مدتی است به واسطه استعداد خوبش در این زمینه توانسته در میان مردم به ویژه علاقمندان به رپ به شهرت برسد. حال گفتنی است که آردا نیز یکی از اعضای این لیبل می باشد و تهیه کننده آثار زد و بند است.

هومان ( هومن فیل)

هومان از دیگر رپران نسل جدید به شمار می‌ رود که مدتی است با آهنگ‌ های جذابش توانسته طرفداران بسیار زیادی را به دست آورد. هم چنین توجه حمید صفت را نیز به سمت خود جلب کرده است. به همین دلیل مدتی قبل او نیز عضو لیبل زد و بند شد و هم اکنون در این لیبل مشغول به فعالیت است.

امیر ای پی( amir ap )

از یکی دیگر از تهیه کنندگان این لیبل می توان به امیر ای پی اشاره کرد. این تهیه کننده جوان مدتی قبل با توجه به استعداد و مهارت خوبش و کارهایی که منتشر کرده است. توانست توجه حمید صفت را به سمت خود جلب کند و به این گونه صفت به او پیشنهاد همکاری در لیبل زد و بند را داد. حال از زمانی که امیر عضو لیبل زد و بند شده است توانسته در میان مردم شناخته شده تر و معروف‌ تر شود.

چه آهنگ هایی تحت لیبل زد و بند منتشر شده است؟

بهتر است بدانید از زمانی که لیبل زد و بند تشکیل شده است و اعضای گروه به صورت رسمی فعالیت خود را در این لیبل شروع کرده اند. آهنگ‌ های متعددی تحت این لیبل منتشر شده است. حال اکثر این آهنگ‌ ها با استقبال بسیار خوبی نیز رو به رو شده اند که در ادامه قرار است به معرفی این آهنگ‌ ها بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

LATI, NO

گفتنی است که یکی از آهنگ‌ هایی که تحت این لیبل منتشر شده است آهنگ LATI, NO نام دارد. اهنگ زد و بند حمید صفت به نام LATI, NO پس از انتشار مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و از محبوبیت بسیار زیادی نیز برخوردار شد. حال اگر تمایل دارید تا به دانلود این آهنگ بپردازید. پیشنهاد می کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارتی همچون دانلود اهنگ حمید صفت به نام زد و بند LATI, NO و یا دانلود اهنگ زد و بند از حمید صفت LATI, NO جستجو کنید تا به این گونه سایت‌ های موسیقی مربوطه برای شما نمایش یابد.

حالا چی

از یکی دیگر از آهنگ‌ هایی که تحت این لیبل ضبط و منتشر شده است می‌ توان به آهنگ حالا چی اشاره کرد که خوانندگی این آهنگ برعهده گاد پوری است. هم چنین ناگفته نماند که تهیه کنندگی آن نیز توسط آردا و امیر انجام شده است و کارگردانی آن نیز برعهده آکیو بوده است.

کبک

گفتنی است که یکی از معروف‌ ترین و پرطرفدارترین آهنگ‌ هایی که تحت لیبل زد و بند منتشر شده است آهنگ کبک نام دارد. دلیل اصلی محبوبیت این آهنگ نیز همکاری حمید صفت با حصین رپر مشهور ایرانی در آهنگ کبک می باشد. این آهنگ پس از انتشار بسیار پرطرفدار شد و از تعداد دانلود بسیار بالایی نیز برخوردار گردید.

آدرس اینستاگرام زد و بند چیست؟

گفتنی است پس از این که حمید صفت رپر مشهور ایرانی لیبل زد و بند را تاسیس کرد. یک صفحه در اینستاگرام برای این لیبل راه اندازی کرد تا به این گونه بتواند فعالیت‌ های این لیبل را در اینستاگرام برای علاقمندان منتشر کند. جالب است که بدانید در حال حاضر اینستاگرام زد و بند بیش از 44 کا فالوور دارد که هر روز به تعداد فالووران اینستاگرام زد و بند افزوده می شود.

حال اگر تمایل دارید تا صفحه اینستاگرام این لیبل را پیدا کنید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به قسمت سرچ اینستاگرام مراجعه نمایید و عبارت (zadobandco) را جستجو کنید تا به این گونه پیج این لیبل برای شما نمایش یابد. لازم به ذکر است که شما با دنبال کردن صفحه اینستاگرام لیبل زد و بند می‌ توانید از جدیدترین فعالیت‌ های اعضای این لیبل و هم چنین آهنگ‌ هایی که تحت نظر این لیبل منتشر می‌ شوند مطلع شوید.

نگاهی به فعالیت لیبل زد و بند در یوتیوب

پس از این که حمید صفت رپر مشهور ایرانی یک صفحه در اینستاگرام برای لیبل تازه تاسیس شده‌ اش راه اندازی کرد. تصمیم گرفت تا در یوتیوب نیز یک چنل به صورت اختصاصی برای لیبل زد و بند راه اندازی کند. به همین دلیل مدتی قبل همین صفت با همکاری سایر اعضای گروه یک چنل در یوتیوب برای لیبل زد و بند راه‌ اندازی کرد. پس از آن آدرس چنل یوتیوب زد و بند را از طریق اینستاگرام با مخاطبان و طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از آن ها درخواست کرد تا چنل یوتیوب زد و بند را هم دنبال کنند. چرا که از این به بعد قرار است تمام موزیک ویدیوها و ویدیوهای جدید زد و بند را در یوتیوب با کیفیت بسیار بالا منتشر شود.

حال گفتنی است که اگر به چنل یوتیوب زد و بند مراجعه نمایید. می‌ توانید تمام موزیک ها و موزیک ویدیوهایی که تا به اکنون تحت نظر زد و بند منتشر شده است را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0