در این مقاله می خواهیم تا در ارتباط با یکی از خواننده های موسیقی زیر زمینی و غیر مجاز کشور مان یعنی حمید صفت که در عرصه رپ و هیپ هاپ پارسی فعالیت دارد برای شما اطلاعاتی را باز گو کنیم و در ادامه به بيوگرافی و زندگی نامه او بپردازیم و کارنامه اش را در رپ فارسی مورد بررسی قرار دهیم که امید واریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی حمید صفت خواننده

بیوگرافی حمید صفت خواننده

برای پرداختن به بیوگرافی حمید صفت باید بگویم که او یکی از خوانندگان و همین طور نوازندگان موسیقی رپ و هیپ هاپ که در واقع یک موسیقی غیر مجاز و زیر زمینی در کشور ما ایران است بوده و با این که متولد دهه ۷۰ می باشد توانسته است تا به سرعت معروف شده و مخاطبان و طرفداران زیادی پیدا کند که تقریباً این کار به علت این که تعداد فعالان در عرصه رپ و هیپ هاپ و به اصطلاح رپر ها نسبت به ۲۰ سال پیش به شدت افزایش پیدا کرده است، کار بسیار مشکل و سختی می باشد.

این که یک نفر تازه کار بتواند تا در بین این همه خواننده که اغلب آن ها سال ها در زمینه رپ فعالیت می کنند به شهرت قابل توجهی برسد، تا جایی که با بزرگان رپ و افرادی مانند حسین رحمتی یا همان حسین ابلیس حشر و نشر داشته باشد و عکس های آن ها با یکدیگر در فضای مجازی دست به دست شود تقریبا کاری نشد می باشد و نیازمند تبحر بسیار بالایی در رپ کردن بوده و حتی بعضا پول فراوان نیز نمی تواند تا یک رپر تازه کار را تا این حد قوی کند.

حمید صفت تقریباً از سال ۱۳۹۲ به یکباره با انتشار آهنگ چ که در واقع آهنگ معروف حمید صفت بوده و برای شهید چمران و یاران او خوانده شده است به شهرت رسید که این آهنگ با این که یک آهنگ رپ می باشد ولی با توجه به اوضاع فعلی کشور و شرایطی که در زمان جنگ تحمیلی برای چمران و یارانش به وجود آمده بود ساخته شده و به همین علت سبب شد تا بسیار مورد توجه مردم و رسانه‌های مختلف قرار بگیرد

بیشترین علتی هم که باعث شد تا حمید صفت و این آهنگش به شدت در بین مردم معروف و مشهور شود موزیک ویدیو این آهنگ بود که با جلوه های ویژه جالبی ساخته شده و بسیار هم مورد توجه مخاطبان و دوستداران رپ فارسی قرار گرفت و به عنوان یکی از پر خرج ترین کلیپ های ساخته شده و موزیک ویدیو های هیپ هاپی که در داخل کشور تولید شده شناخته می شود.

آهنگ چ و همین طور موزیک ویدیو جذاب این آهنگ در تمامی شبکه های ماهواره ای ایرانی زبان خارج از کشور منتشر شد که به شدت مورد توجه علاقمندان به رپ و هیپ هاپ فارسی در خارج از کشور نیز قرار گرفت. این آهنگ به عنوان یکی از بهترین کار ها و بهترین آهنگ های حمید صفت شناخته می شود و در واقع حمید صفت با انتشار این آهنگ در فضای مجازی توانست تا خیلی سریع تا این حد به شهرت و معروفیت در بین علاقه‌ مندان به رپ و هیپ هاپ فارسی برسد.

بیوگرافی حمید صفت خواننده

حمید رضا امیری صفت کیست

حمید صفت در واقع اسم هنری و لقب رپی حمید رضا امیری صفت می باشد که مدت ها پیش و قبل از به شهرت رسیدنش لقب او به جای صفت ابتکار بود و او را با نام حمید ابتکار می شناختند که در آن زمان او به این حد از شهرت و معروفیت در موسیقی زیر زمینی ایران نرسیده بود و تازه یک گروه دو نفره را به همراهی علی رهرو شکل داده بود.

آن ها در آن زمان با هم آهنگ ها و کار های متفاوتی را ساخته و منتشر می کردند اما تقریبا می‌ شود گفت که تا قبل از این که او لقب خود را به صفت تغییر دهد و آهنگ چ را بخواند، هیچ کس او را نمی شناخت و هیچکدام از کار های قدیمی اش به گوش هواداران او نرسیده بود.

حمید رضا امیری صفت ملقب به حمید صفت متولد تاریخ هجدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۲ در تهران پایتخت ایران می باشد که به لحاظ سنی در رده رپر های دهه هفتادی و نسل دوم رپ فارسی قرار می گیرد اما نکته جالبی که در ارتباط با وجود دارد و کمی هم خنده دار به نظر می‌رسد، هیکل و چهره اوست که اصلاً به متولدین دهه هفتاد نمی‌خورد و این که او یک رپر دهه هفتادی است بسیار جالب توجه مخاطبان و هواداران او به خصوص آن دسته از آن ها که متولدین دهه ۷۰ هستند قرار گرفته است.

حمید صفت در منطقه‌ای در وسط شهر تهران در سال ۱۳۷۲ متولد شد که در آن زمان اوضاع خانوادگی او خوب بود اما بعد از چند سال که گذشت و حمید صفت به دوران راهنمایی مدرسه خود رسید، اختلافات بین پدر و مادر او در خانواده اش بالا گرفته بود و باعث دعوا های بسیاری بین آن ها شده بود که سر انجام این دعوا ها و صحبت ها باعث شد که سرانجام آن ها در سال ۱۳۸۱ از یکدیگر طلاق گرفته و جدا شوند که این جدایی آن‌ ها موجب شد تا حمید رضا طعم تلخ فرزند طلاق بودن را بچشد.

جدایی پدر مادر حمید و حواشی حاصل از آن

تقریبا می شود گفت که حمیدرضا از همان زمان طلاق گرفتن و جدایی پدر مادرش از یکدیگر به طور کلی زندگی اش دست خوش تغییرات بسیاری شده و او دیگر مانند گذشته نتوانست تا گرمای خانواده را آن طور که باید و شاید از نزدیک لمس کند چرا که بعد از گذشت حدود ۳ سال و در سال ۱۳۸۴ هجری شمسی مادر او با یک مرد هم سن و سال خودش آشنا شده بود و قصد ازدواج با او را داشت.

خیلی سریع زمان ازدواج دوم مادر حمید صفت رسید و او با یک مرد نسبتاً پول دار ازدواج کرد و بعد از ازدواج با او ایران را به مقصد کانادا ترک کرد ولی حمید صفت با آن ها نرفت و بین ایران و کانادا رفت و آمد داشت و هر چند وقت یک بار از مادرش سر می زد تا این که بعد از چند سال دوباره آن ها به ایران بازگشتند ولی دیگر در آن زمان حمید صفت به یک چهره سرشناس و سلبریتی در دنیای موسیقی رپ و هیپ هاپ فارسی تبدیل شده بود.

قضیه رابطه حمید صفت با مادر و همین طور ناپدریش ادامه دارد اما به این علت که حواشی بسیار زیادی برای حمید صفت ایجاد کرده بود ما این موضوع را در ادامه و در قسمت حواشی مربوط به حمید صفت ادامه خواهیم داد و توضیحات کامل ماجرای حمید رضا و ناپدری اش را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد پس در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی همسرش

تاکنون سوال های بسیار زیادی در ارتباط با زندگی مشترک و همسر حمید صفت در فضای مجازی مطرح شده است که در ارتباط با پاسخ این سوالات باید بگوییم که او تا به حال هیچ گونه خبر موثقی را در ارتباط با ازدواج و تشکیل زندگی مشترک خود از صفحات رسمی اش در سایت های مختلف منتشر نکرده است و همین طور در مصاحبه ای که با یکی از برنامه های مربوط به زندگی نامه رپر ها داشت اعلام کرد که مجرد بوده و با خانواده اش زندگی می کند.

بیشتر سوالاتی که از زندگی مشترک حمید صفت پرسیده می شود، در ارتباط با یکی از عکس های او بوده که در این عکس او با یک بچه یک ساله در عکس دیده شده و در فضای مجازی شایعه شده بود که فرزند حمید صفت می باشد اما باید بگویم که آن کودک فرزند خواهر حمید رضا امیری صفت بوده و ربطی به او ندارد و صحبت هایی که در ارتباط با ازدواج حمید صفت و فرزند دار شدن سایت های مختلف می بینید کذب و شوخی رسانه ای می باشد.

بيوگرافي حمید صفت

بيوگرافي حمید صفت

در ارتباط با زندگینامه حمید صفت و گذشته او باید بگویم که با توجه به مصاحبه خودش با یکی از برنامه های پیرامون آرتیست ها هیپ هاپی کشورمان حمید صفت در پاسخ به وضعیت دوران کودکی اش گفته بود که در دوران کودکی بسیار شر و سرتق بوده و از دیوار صاف بالا می رفته که این موضوع سبب شده بود تا چندین بار در مدرسه او باهمکلاسی‌ هایش درگیر شده و به همین علت والدین او را به مدرسه احضار کنند.

حمید صفت می گفت که از این اتفاق ها در کودکی اش بسیار رخ داده است اما با جدایی پدر و مادرش از یک دیگر این اتفاقات کودکانه جدی تر شده و به دعوا و نزاع های خیابانی نیز کشیده شده است اما حمید صفت اضافه کرد که او همیشه مسائل دینی را نیز مورد توجه قرار می دهد و یک نوع اعتقاد و تقید دینی خاصی دارد که این موضوع سبب شده تا خیلی از کارها را انجام ندهد.

اصلاً این اعتقادات و تقیید دینی حمید صفت باعث شده تا حساب او از سایر فعالان و رپر های موجود در رپ فارسی که اغلب آن ها نیز از شهرت بسیار بالایی برخوردار هستند، جدا باشد. در واقع حمید صفت با ساختن آهنگ هایی که درونمایه آن ها ریشه در اعتقادات او دارد توانسته است تا توجه یک سری از افراد جامعه را که علاقمند به رپ و هیپ هاپ هستند و از آن طرف اعتقادات دینی سرسختی نیز دارند را به خود جلب کند و به همین علت است که طرفداران صفت انقدر سریع و تا این حد زیاد افزایش پیدا کرده است.

چرا حمید از دختر کم در کلیپ هایش استفاده می کند؟

اگر دقت کرده باشید او در آهنگ ها و موزیک های ویدیویی که می سازد از زن ها و دختر ها استفاده نمی کند و خود را علاقه مند به فحشا و منکرات نشان نمی دهد بلکه در مقابل با این موضوعات و رذائل اخلاقی مقابله می کند و سعی دارد تا شعر های بامعنی و مفهومی را نوشته و در آهنگ هایش استفاده کند که البته این اعتقادات مذهبی حمیدرضا امیری صفت باعث شده است که مورد انتقاد بسیاری از همکارانش قرار بگیرد که طرفدار این موضوعات می باشند.

البته در ارتباط با شعر و رپ حمید صفت باید بگویم که اگر از حق نگذریم در قیاس با سایر رپر های موجود در رپ فارسی که تا این حد به شهرت رسیده اند، او ورس های ضعیف تری نوشته و از قافیه های تک سیلابی و نهایتاً دو سیلابی استفاده می کند که در ایران می شود گفت که این نوع رپ کردن در همان سال های ابتدای ورود رپ فارسی به گوش مردم منسوخ شده است و اکنون در ایران رپر های بزرگ سعی می کنند تا علاوه بر مفاهیم فوق العاده ای که در آهنگ های شان قرار می دهند این موضوعات را تحت عنوان شعر های چند قافیه ای و بسیار خفن خوانده و به همین قدرت خود نیز بسیار افتخار می کنند.

در واقع باید بگوییم که کار حمید صفت برای ادامه در رپ فارسی نیازمند بررسی های بسیار بوده و باید خیلی قوی تر از چیزی باشد که اکنون وجود دارد و در واقع این که صفت با رپ ضعیف خودش توانسته تا در این حد هوادار و مخاطب داشته باشد به یک نکته کاملاً بحث‌ بر انگیز و قابل تعجب برای سایر همکاران او در موسیقی زیر زمینی ایران تبدیل شده است.

دوست دختر حمید صفت

سوالات بسیار زیادی در ارتباط با دوست دختر حمید صفت مطرح می شود که هر بار یک نفر از شاخ های اینستاگرام را به در رابطه بودن با او نسبت می دهند اما اگر بخواهیم واقع گرایانه به این موضوع نگاه کنیم او تا کنون با هیچ دختری وارد رابطه نشده که رابطه اش را به طور رسمی در صفحات مجازی اش در سایت های اینترنتی اعلام کند و هر خبری که در سایت های مختلف مشاهده می کنید مورد تایید رسمی صفت و اطرافیانش نمی باشد.

زندگی نامه حمید صفت

زندگی نامه حمید صفت

حمید صفت اکنون در سایت اجتماعی اینستاگرام بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد و توانسته با تیک آبی اینستاگرام رانیز از طرف این سایت دریافت نمایید که این موضوع نشان می دهد او به عنوان یکی از سلبریتی ها و اشخاص سرشناس اینستاگرام در بین کاربران ایرانی این سایت شناخته می شود.

مدتی پیش بود که حمید صفت از سگ جدیدش رونمایی کرد و او را به نام ماک امیری معرفی نمود و ورود اش را به خانواده خودش تبریک گفت نکته جالب اینجاست که حمید برای سگش که از نژاد پیت بول می باشد یک پیج در اینستاگرام ساخته و عکس های او را از این پیج منتشر می‌کند.

یکی از موضوعات قابل توجه در ارتباط با حمید صفت وجود دارد این است که کلیپ های تصویری اش زندگی لاکچری را نشان می‌ دهد و سوالی که بسیار زیاد مطرح می‌ شود این است که این همه پول را برای تهیه موزیک ویدیو هایش از کجا می آورد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که موزیک ویدیو های صفت همه تحت لیبل آونگ موزیک بوده و خود آونگ موزیک وظیفه اسپانسری آن را بر عهده گرفته و تمام هزینه‌ های آن را متقبل می شود.

در ارتباط با فعالیت های حمید صفت در زمینه های مختلف باید بگوییم که او بعد از آشنایی با علی رهرو که از رفیقان قدیمی او به حساب می‌آید تصمیم گرفت تا یک گروه رپی دونفره را تشکیل بدهد که در آن زمان نام خودش حمید ابتکار بود و نام لیبل خود را گروه زد و بند گذاشتند و شروع به فعالیت و همینطور جذب خواننده ها و رپر های با استعداد جوان برای این لیبل کردند که این موضوع باعث شد تا لیبل زد و بند به عنوان یکی از بزرگترین گروه ها و اکیپ‌های رپی در تهران شناخته بشود.

آنها مدت زیادی تحت عنوان لیبر فعالیت می‌کردند و حتی موزیک ویدیو های حمید صفت رونیز بچه ها و افرادی که از تبحر بالایی در زمینه های مختلف ساخت موزیک ویدیو برخوردار بودند ساخته و کارهای جالبی هم از آب درآمده است.

مصاحبه این رپر مردمی

حمید صفت در ارتباط با درآمد زایش از فارسی و کلاً نحوه درآمدش در مصاحبه اش می گفت که بعد از جدایی پدر و مادرم از یکدیگر من برای به دست آوردن پول شروع به نوشتن شعرها و ورس های مختلف می کردم و آنها را برای فروش قرار میدادم چه مقدار چرمی پول برای به دست می آمد ولی بعدها به این نتیجه رسیدم که به جای فروختن ورقها سعید در تولید آثار فاخر نمایم.

صفت به همراه علی رهرو شروع به یادگیری طراحی لباس کردند تا در ساخت بسیاری از موزیک ویدیو ها نیز بتوانند از این تبحر خود استفاده نمایند اکنون نیز صفت در چندین مجله به عنوان طراح لباس فعالیت قابل توجهی دارد. او حتی با امیر علی اکبری به عنوان قهرمان بوکس رفاقتی چند ساله دارد.

آهنگ های حمید صفت

آهنگ های حمید صفت

حمید صفت تاکنون آهنگ های زیادی را خوانده و منتشر کرده است که همانطور که جلوتر نیز توضیح دادیم و با آهنگ چ که می‌شود گفت برای شهید چمران ساخته شده بود و در موزیک ویدیو آن نیز حمید و دورو بری هایش از استایل و مدل ریش و تیپ و قیافه شهید چمران استفاده کرده بودند معروف شد و در کشور ایران به عنوان یک آرتیست حرفه‌ ای در عرصه هیپ هاپ شناخته شد.

آهنگ جدید حمید صفت

اخیراً حمید صفت نیز مانند بسیاری از رفتارهای دیگر رپفارسی نسبت به گذشته فعال تر شده و آهنگ های زیادی را منتشر کرده و موزیک ویدیوهای بسیار را نیز می سازد که اغلب کارهای او را برندهای اسپانسری بزرگ موزیک در کشورمان ایران به عنوان اسپانسر قبول می کنند. به عنوان مثال ۹۰% کلیپ های او را آونگ موزیک حمایت و پشتیبانی می کند جهان توجه می دانید این لیبل برای بسیاری از خواننده های پاپ و رپ فارسی به عنوان حامی شناخته می شود.

دانلود آهنگ جدید حمید صفت به نام الو خدا

جدیدترین آهنگ از صفت منتشر شده است آهنگ الو خدا می‌باشد که این آهنگ را در واقع حمید صفت با توجه به اوضاع نابسامان کشورمان ایران ساخته است و این آهنگ یک نکته جالب دارد و آن این است که از ابتدا تا انتهای آن حمید به نوعی با خداوند مکالمه کرده و به طور مستقیم صحبت می کند همانطور که شما نیز ممکن است دیده باشید در کاور این آهنگ عکس خود صفت وجود دارد که در دستش یک گوشی تلفن بوده و به آسمان نگاه می کند.

حاشیه های حمید صفت

دانلود موزیک ویدیو جدید تو دلی از حمید صفت

آخرین و جدید ترین موزیک ویدیویی که از حمید صفت منتشر شده است موزیک ویدیو آهنگ تو دلی او می باشد که به تازگی و در هفته گذشته از رادیو جوان و آونگ موزیک منتشر شد که به گفته خود حمید صفت این کار یکی از جذاب ترین و خفن ترین کارهایی است که تاکنون در قالب موزیک ویدیو انجام داده است.

حاشیه های حمید صفت

بزرگترین حواشی پیش آمده برای حمید صفت همان حاشیه معروف است که در زمان اتفاق تمام اینستاگرام و سایت های اجتماعی مرتبط با آن را تحت الشعاع قرار داد و خبر دستگیری حمید صفت به عنوان قاتل ناپدریش در تمام فضای مجازی اینترنت ایران پیچید که در ابتدا این خبر کاملاً تکذیب شد اما کمتر از گذشته ۴۸ ساعت با اعتراف خود حمید صفت در اداره آگاهی این خبر تایید شد و ناراحتی بسیاری را برای هواداران او به وجود آورد.

حمید صفت ناپدری خود را با کوبیدن یک مجسمه محکم به سروو کشته بود که به همین علت نیز به زندان اعدامی ها در شهر تهران منتقل شده بود و به گفته خودش منتظر رسیدن حکم اعدام شد در زندان بود ولی به علت شانسی که آورد علت مرگ ناپدری اش ۵۰% به خاطر مریضی وی بوده و حمید صفت توانست را با قید وثیقه ۶۰۰ میلیونی آزاد شود.

حمید صفت مدیر سایت شرط بندی بت برو

اگر بگوییم که حمید صفت مدیر سایت شرط بندی بت برو می باشد شاید کمی ادعا نا به جا باشد ولی خب او در ویدئو ها و اینستاگرام خود تبلیغات های زیادی از این سایت به نمایش درآورده است به نظر می رسد موضوع چیزی بیشت از یک تلبغات می باشد. ما در مقاله ای مجزا این سایت شرط بندی را برای شما مورد بررسی قرار داده ایم که خب می توانید با مطالعه آن شرط بندی در بت برو را برای خود بررسی کنید.

حمید صفت مدیر سایت شرط بندی بت برو

سوالات متداول در مورد حمید صفت

  1. حمید صفت چند سال سن دارد و چگونه تا این حد به شهرت رسیده است؟!

    حمیدرضا امیری صفت متولد سال ۱۳۷۲ میباشد و اکنون حدود ۲۷ سال سن دارد و به علت ساختن کارهای متفاوت با سایر رپرها و همکاری اش با خوانندگان موسیقی پاپ توانست تا در این حد به شهرت برسد.

  2. آیا حمید صفت با حصین ابلیس همکاری خواهد داشت؟

    شایعاتی در ارتباط با همکاری آنها با یکدیگر وجود داشت اما فعلا هیچ خبری در ارتباط با همکاری آنها با یکدیگر از سوی هیچ کدام تایید نشده است.

  3. آیا نهال سلطانی با حمید بوده است؟

    خیر نهال تنها در یکی از کلیپ های حمید صفت به نقش آفرینی پرداخته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید