بیوگرافی آکیو مدیر برنامه گاد پوری در رپ فارسی

17 دیدگاه

قصد داریم تا بیوگرافی آکیو مدیر برنامه گاد پوری را در اختیار شما قرار دهیم. در چند ماه اخیر درگیری های زیادی بین گاد پوری و خواننده های رپ فارسی دیگر مثل هیپ هاپولوژیست در جریان بوده که برنامه ریزی آن زیر نظر آکیو بوده است. با ما همراه باشید تا با او آشنا شوید و حواشی پیرامون او را نیز متوجه شوید.

بیوگرافی اشکان کاگان + ماجرای آشنایی کاگان و هیپ هاپولوژیست را نیز در دسترس شما قرار داده ایم.

آکیو کیست؟

آکیو کیست؟

آکیو یکی از چهره های معروف حال حاضر دنیای هیپ هاپ ایرانی می باشد. چون سال های زیادی است که فعالیت دارد و مردم او را می شناسند. البته که او بیشتر در پشت دوربین حضور دارد و در دید مستقیم رسانه ها نیست. اما به گونه ای حرفه ای عمل می کند که همه نام او را می شناسند.

آکیو سازنده موزیک ویدیو می باشد و بخش کارگردانی ساخت فیلم های کوتاه را به عهده دارد. او در این حرفه موفق عمل کرده است و باعث شده تا افراد با مشاهده رزومه حرفه ای او به این شخص اعتماد کنند و کار حرفه ای خود را به عهده آن بگذارند. او یکی از افرادی است که از نوجوانی ذوق هنری داشته و در این راه به طور جدی قدم گذاشته است.

برند لباس آکیو چیست؟

این کارگردان مشهور به بخش های دیگری از تبلیغات علاقه مند است که مهم ترین آن برند لباس خصوصی خودش می باشد. برند لباس آکیو ایرونی نام گذاری شده است و افراد در هر کجا که این برند را مشاهده کنند باید به یاد آکیو و کارهای هنری او باشند. ایرونی اخیرا بیش از حد مورد توجه قرار گرفته است. چون از زمان ساخت آن سال های زیادی نمی گذرد. این چهره برند خصوصی خودش را ساخته است و به راحتی از این راه درآمد زایی و تبلیغ می کند. طرفداران‌ او حداقل یک لباس با این نام خریداری کرده اند.

این کارگردان اغلب با چه کسانی همکاری کرده است؟

همه افراد برای دیده شدن بیشتر و گاهی موفقیت و دسترسی به پول بیشتر با دیگر چهره های موفق دنیا همکاری می کنند تا بتوانند نتیجه بهتری را ارائه دهند. یکی از افرادی که آکیو با او همکاری های موفقی داشته است گاد پوری می باشد. آن ها علاوه بر همکاری رابطه صمیمی و نزدیکی با یکدیگر دارند که باعث شده در دید مستقیم رسانه ها قرار گیرند و نسبت به قبل بهتر عمل کنند. آکیو و گاد پوری چندین همکاری مشترک در زمینه های مختلف داشته اند که هواداران آن ها در جریان ریز جزئیات می باشند و حتی برای این دو هنرمند تبلیغات انجام می دهند.

عکس های آکیو را در کجا مشاهده کنیم؟

او فردی مشهور و محبوب می باشد و جزء افراد موفق حال حاضر در عرصه موزیک ویدیو شناخته شده است، طبیعی است که بسیاری از افراد نسبت به ظاهر این فرد کنجکاو باشند و خواستار تصویر او باشند. سایت های اینترنتی فراوانی وجود دارند که از چهره افرادی که کمتر دیده شده اند رونمایی می کنند و عکس های قدیمی و جدید آن ها را نشر می دهند. برای دیدن عکس های آکیو می توانید به این منابع مراجعه کنید و نام این چهره را جستجو کنید.

سبک دریل رپ چیست؟ آشنایی دقیق و معرفی بهترین دریل های ایرانی در دسترس شما قرار گرفته است.

آدرس پیج اینستاگرام آکیو چیست؟

جستجو عبارت آکیو اینستا راحت ترین راه دسترسی به پیج این چهره معروف می باشد. اغلب افراد در جریان فعالیت های مجازی این کارگردان نمی باشند و به همین دلیل است که او دنبال کننده های زیادی ندارد. آکیو فعالیت بسیار زیادی در اینستاگرام ندارد و بیشتر برای گذاشتن پست آنلاین می شود. او سال های زیادی است که پیج شخصی خودش را ایجاد کرده است و در آن عکس ها و فیلم های مرتبط با حرفه و زندگی شخصی خودش را با مردم به اشتراک می گذارد.

ویدیو وایرال شده اخیر آکیو

اخیرا ویدیویی از آکیو منتشر شده که حواشی زیادی را برای او به همراه داشته است. در این ویدیو دیده می شود که آکیو در ماشین کنار مادر خود نشسته است و با تمام موزیک ها می رقصد. این چهره معروف بعد از انتشار و وایرال شدن این ویدیو واکنش های زیادی دریافت کرد. بسیاری از افراد سعی داشتند که او را مسخره بکنند و این ویدیو را تحت عنوان کلیپ سم آکیو در اختیار مخاطبان قرار دادند.

لیست موزیک ویدیوهایی که آکیو ساخته است؟

آکیو به عنوان یک کارگردان تا کنون موزیک ویدیوهای زیادی ساخته است. برخی از این ویدیوها آنچنان حرفه ای نبودند و برخی دیگر اما در سطح گسترده ای مورد حمایت طرفداران قرار گفته اند. در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از این موزیک ویدیوها که آکیو آن ها را ساخته است به طور کامل بپردازیم.

موزیک tttpttt

یکی از موزیک ویدیوهای بسیار حرفه ای آکیو مربوط می شود به ترک tttpttt از گادپوری که بعد از انتشار نیز با استقبال خوبی از سمت مخاطبان همراه بود. وی توانست در این کلیپ استعداد خود را در زمینه کارگردانی به همه نشان بدهد.

موزیک حلاله

موزیک بعدی که ساخت ویدیوی آن برعهده آکیو بوده است ترک حلاله می باشد که مربوط به فیت گاد پوری و شایع است. این موزیک ویدیو نیز بسیار جذاب و دیدنی می باشد و بعد از انتشار با بازدید بالایی همراه بوده است.

موزیک اوراقی

ساخت موزیک ویدیو ترک اوراقی نیز توسط آکیو انجام شده است. وی مدعی می باشد که این کلیپ را بسیار دوست دارد چرا که زمان و انرژی زیادی را برای ساخت آن صرف کرده است.

موزیک ویدیوهای آکیو را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیوهای آکیو رتبه خوبی را در رقابت های مهم کارگردان ها کسب کرده اند و بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. از این رو سایت ها و منابع مهم این ویدیوها را بیشتر منتشر می کنند. البته که به غیر از سایت های اینترنتی صفحات مجازی نیز موزیک ویدیوهای این کارگردان را وایرال می کنند و به دیگر افراد معرفی می کنند. برای مشاهده آرشیو کاری این چهره می توانید از راهی اقدام کنید چون او اعتبار بسیار زیادی دارد. شما می توانید نام ویدیو مورد نظر را نیز در گوگل جستجو کنید و به آن دسترسی پیدا کنید و از مشاهده اثر هنرمند دلخواه خود لذت ببرید.

این کارگردان در کدام موزیک ویدیوها بازی کرده است؟

آکیو یکی از چهره های فعالی است که به حضور در قسمت های مهم علاقه مند است و دوست دارد به هر نحوی دیده شود. یکی از کارهایی که این کارگردان انجام داده است کار بازیگری و حضور در ویدیوهای معروف می باشد. آکیو تا کنون در 2 ویدیو مربوط به گاد پوری حضور داشته است و کار بازیگری را به بهترین نحو انجام داده است.

دیس 021 کید به این فیلمساز

اگر اخیرا شاهد لایو آکیو در صفحه اینستاگرامش بوده باشید متوجه شده اید که این هنرمند با 021 کید درگیری هایی دارد. در واقع چنین موضوعی مربوط می شود به دیس و دیس بکی که گاد پوری و 021 کید برای هم منتشر می کنند. در این جریان ها آکیو همیشه گاد پوری را حمایت می کند. چرا که آن ها دوست و همکار می باشند و تا کنون کارهای مشترک زیادی نیز منتشر کرده اند. در نتیجه 021 کید در یکی از دیس های خود به آکیو نیز توهین کرده است.

چنین رفتاری، واکنش ها و جنجال های زیادی به همراه داشت و باعث شد که آکیو نیز جواب او را بدهد. به هر حال این درگیری ها همیشه بین رپرها وجود دارد و آکیو نیز از آن جهت که ارتباط نزدیکی با گاد پوری دارد همیشه وارد چنین دعواهایی می شود. به هر حال دیس 021 کید به این فیلمساز را می توانید از طریق برخی سایت ها دانلود کنید و بشنوید. یا این که از طریق یوتیوب اطلاعاتی در رابطه با آن به دست آورید.

آکیو کجا زندگی می کند؟

آکیو در خارج از ایران زندگی می کند. اما تا کنون توضیحات و عکسی در مورد محل دقیق زندگی خودش منتشر نکرده است. او در کشورهای مختلف دنیا فعالیت داشته است و فردی جهانگرد و علاقه مند به سفر می باشد.

این کارگردان برند لباس خود را با چه کسی ایجاد کرده است؟

همان طور که اشاره کردیم آکیو و گاد پوری رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و در بخش های مختلف هنری فعالیت مشترک داشتند که بسیار هم موفق بوده اند و بیشتر مورد استقبال عموم قرار گرفته اند. این کارگردان برند لباسی ساخته است که بسیار معروف شده است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. باید اشاره کنیم که آکیو برند لباس خودش را با گاد پوری ایجاد کرده است و او کمک بزرگی در این راه داشته است و باعث موفقیت دوست خود شده است.

آدرس یوتیوب آکیو از لیبل زد و بند چیست؟

برای دیدن کلیپ های آکیو می توانید به یوتیوب وی مراجعه کنید. این هنرمند معمولا ویدیوهایی که می سازد را در این چنل قرار می دهد تا مخاطبان بتوانند به راحتی آن ها را ببینند و با نوع کار او آشنا بشوند. برای دسترسی به کانال یویتیوب آکیو کافی است نام وی را به صورت akio جست و جو کنید. در نهایت با سابسکرایب کردن این فیلمساز می توانید در جریان تمامی ویدیوهای او قرار بگیرید.

آکیو چه حاشیه هایی داشته است؟

آکیو فردی است که حرفه ای و دقت شده عمل می کند و سعی می کند با انتشار ندادن اطلاعات خصوصی خود وارد حواشی نشود. او بیشتر بر روی فعالیت کارگردانی خود تمرکز دارد و قصد دارد در آینده بیشتر از حال حاضر معروف و شناخته شده باشد. اگر در سایت های اینترنتی حاشیه های آکیو را جستجو کنید به اطلاعات زیادی نمی رسید چون او یکی از افراد معروف و آرامی است که کمترین حاشیه را در دنیای رسانه دارد.

آکیو فیلمساز و رپر چقدر درآمد دارد؟

وی مدعی می باشد که برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش زیادی کرده است و اکنون با تمام وجود به انجام فعالیت های خود می پردازد. او همچنین بیان می کند زمانی که در حال ساخت ویدیو است احساس بسیار خوبی دارد و همین موضوع باعث شده که در این مسیر موفق باشد. به هر حال باید بگوییم که این هنرمند از لحاظ مالی شرایط مناسبی دارد اما اطلاعات کاملی از میزان دقیق درآمد او در دسترس نمی باشد. خود این کارگردان نیز تا کنون صحبتی در این خصوص نداشته است و به نظر می رسد که قصد دارد راجع به مسائل شخصی خود صحبتی نکند.

سوالات متداول

 1. آکیو بیشتر فعالیت های خودش را با چه کسی انجام داده است؟

  او با گاد پوری رابطه نزدیکی دارد و در بخش های مختلف فعالیت مشترک داشته است.

 2. نام برند لباس آکیو چه چیزی می باشد؟

  نام برند لباس ساخته شده توسط آکیو ایرونی می باشد.

 3. بیشترین فعالیت آکیو در اینستاگرام مربوط به کدام بخش است؟

  بیشترین فعالیت این چهره در اینستاگرام مرتبط با پست هایی که می گذارد است.

 4. برای مشاهده ویدیوهای آکیو چه راه هایی وجود دارد؟

  برای دسترسی به ویدیوهای آکیو می توانید به سایت های اینترنتی و همچنین صفحات مجازی مراجعه کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0