مرگ محمدامین روستایی بوکسور ایرانی بر اثر ضربه شدید به سر در مسابقات

0 دیدگاه

در این مقاله به خبر دردناک مرگ محمدامین روستایی قهرمان بوکس اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا مرگ محمدامین روستایی حقیقت دارد؟

متسفانه بله مرگ محمدامین روستایی حقیقت دارد. چند روز پیش این بوکسور جوان در اردوی تیم ملی بوکس درگذشت. این ورزشکار دهه هشتادی به طور غیر منتظره و ناگهانی فوت کرد. این موضوع باعث ناراحت شدن بسیاری از مردم ایران شد. این ورزشکار در مسابقات اخیر خود توانسته بود مقام و مدال های رنگارنگ کسب کند. هم چنین مربی تیم ملی بوکس نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و اعلام کرد: مرگ محمدامین روستایی همه ما را در شگفت و غم بزرگی قرار داد. من از طرف خودم و تیم بوکس کشور این اتفاق ناگوار را به خانواده مرحوم تسلیت می گوییم.

دلیل مرگ محمدامین روستایی
دلیل مرگ محمدامین

دلیل مرگ محمدامین روستایی

دلیل مرگ محمدامین روستایی هنوز نا معلوم است. برای بررسی دلیل مرگ محمدامین روس تایی، مقامات قضایی دستور بررسی آن را داده اند. خیلی از مردم و هم تیمی های بر این باور هستند که ضربه سنگین مسابقه قبل به سر او باعث جان باختن وی شده است. البته این دلیل خیلی هم غیر منطقی نیست. زیرا بوکس ورزش سنگینی است و تا کنون پیش آمده است ضربه سنگین به سر آسیب های جدی به ورزشکاران وارد کند یا حتی باعث مرگ آن ها شود. در صورت مشخص شدن دلیل مرگ حتما به آن اشاره خواهیم کرد.

مراسم تشیع جنازه محمدامین روستا

چند روز پیش در شهرستان ملایر مراسم تشیع جنازه محمدامین روستا انجام گردید. در این مراسم افراد سرشناس و مطرح جامعه ورزشی به خصوص بوکس از جمله حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، حمید قبایی‌زاده دبیر و مدیر اجرایی فدراسیون، حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، بهمن نکیسا پیشکسوت بوکس ایران، نیما نکیسا ملی‌پوش سابق فوتبال ایران، سعید دهقانی و امید مرامی رئیس و دبیر هیئت بوکس استان همدان حضور داشتند. حسین ثوری در این مراسم اعلام کرد: از دست دادن و مرگ محمدامین روس تایی بسیار برای جامعه ورزشی و مردم ایران سخت بوده. این اتفاق ناگوار را به خانواده مرحوم تسلیت می گم.

سوالا ت متداول

  1. دلیل مرگ محمدامین روستایی چی می باشد؟

    تا کنون دلیل قطعی مشخص نشده است. اما خیلی از افراد و هم تیمی های او بر این باور هستند ضربات وارد شده به سر او باعث چنین اتفاق دردناکی شده است.

  2. خاکسپاری محمد امین روستا در کدام شهر انجام شد؟

    خاکسپاری محمد امین در شهرستان ملایراستان همدان صورت گرفت.

  3. در خاکسپاری محمد امین روس تا چه کسانی حضور داشتند؟

    در این مراسم افراد سرشناس و مطرح جامعه ورزشی به خصوص بوکس از جمله حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، حمید قبایی‌زاده دبیر و مدیر اجرایی فدراسیون، حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان حضور داشتند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0