اخیرا کلیپی در فضای مجازی از بدل جانی دپ در ایران منتشر شده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است. در ادامه به معرفی و حواشی های به وجود آمده درباره بدل جانی دپ خواهیم پرداخت.

بدل ایرانی جانی دپ کیست؟

در روزهای اول محرم بود که کلیپی از یک هیئت منتشر شد. نکته ای که نظر بینندگان و افراد حاضر در هیئت را به خود جلب کرد شباهت بسیار زیاد یکی از افراد عزادار به بازیگر مطرح و سر شناس آمریکایی جانی دپ از سلبریتی های هالیوود بود. این شباهت به قدری زیاد بود که کاربران و خبرگزاری های خارجی هم نسبت به آن واکنش نشان دادند. تا کنون هویت این شخص معلوم نشده است. این شخص حواشی های زیادی را در طول این مدت به وجود آورده است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

فیلم منتشر شده بدل جانی دپ

فیلم منتشر شده بدل جانی دپ

فیلم منتشر شده بدل Johnny Depp در یک هیئت عزاداری امام حسین است. فیلم این شخص در حال سینه زنی منتشر شده است. حتی بعضی از کاربران این برداشت را کردند که جانی دپ مسلمان شده و برای عزاداری محرم به ایران آمده است. اخیرا چندین عکس هم از در فضای مجازی منتشر شده است. باید ببینیم این بازیگر به بدل خود واکنش نشان می دهد یا خیر؟ حتی بعضی از سلبریتی های ایرانی به این عکس واکنش نشان دادند و به این شباهت چشمگیر توجه کردند.

سینه زنی بدل جانی دپ در ایران

شباهت این شخص به تنهایی حاشیه ساز بود. اما سینه زنی Johnny Depp  در ایران به حواشی افزود. گفته شده این عزاداری در تهران بوده است. در این چند روزاخیر منبع خبری داخلی و خارجی نیست که به بدل جانی دپ اشاره نکرده است. خیلی از خبرنگاران به دنبال این شخص هستند که ببینند آیا این شخص هدف خاصی دارد یا نه؟ آیا با بازیگر آمریکایی در تماس است؟ و….. یک سری شایعه ایجاد شده که این شخص در یک برنامه خصوصی شرکت داشته و مصاحبه او در این شبکه قرار است به زودی منتشر گردد. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از بدل Johnny Depp  اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سوالات متداول

  1. بدل Johnny Depp  در کدام شهرمشغول عزاداری بوده است؟

    گفته ها از این قرار است کلیپ منتشر شده از شهر تهران بوده است.

  2. آیا تا کنون Johnny Depp  به فیلم منتشر شده از بدل خود واکنشی نشان داده است؟

    خیر تا کنون این بازیگر هیچ گونه واکنشی به بدل خود نشان نداده است.

  3. آیا هویت بدل جانی دپ در ابران معلوم شده است؟

    نه تنها مدرک موجود فیلم و عکس های منتشر شده است. اسم و فامیل او تا کنون معلوم نشده است.

5/5 - (2 امتیاز)