در این مقاله سعی داریم بعد از معرفی محبوب ترین بازیگر کره ای شما را با زیباترین بازیگران کره ای هم آشنا کنیم. تا شما با این سلبریتی های معروف و درآمدی که دارند آشنا شوید. برای دانستن این موارد ما را تا پایان مطالب همراهی کنید.

فهرست محتوا پنهان
5 مورد از زیباترین بازیگران کره ای زن:

5 مورد از زیباترین بازیگران کره ای زن

در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با چندی از زیباترین بازیگران کره‌ای آشنا کنیم و به شما بگوییم که این افراد چگونه توانسته اند به معروفیت و موفقیت در بین مخاطبان و طرفداران خود برسند برای آشنایی با این افراد مطالب زیر را با دقت بخوانید.

هان هیو جو

هان هیو جو با هنرنمایی در سریال دونگی به معروفیت زیادی در بین ایرانیان برسد افراد زیادی این سریال را تماشا کردند و از نقش آفرینی این بازیگر محبوب لذت بردند او متولد ۲۲ فوریه سال ۱۹۸۷ می باشد وی فعالیت خود را در عرصه بازیگری از سال ۲۰۰۳ آغاز کرد و توانست به موفقیت زیادی برسد او در عرصه بازیگری و مدلینگی فعالیت می‌کند و توانسته در هر دوی این شغل ها به محبوبیت زیادی برسد تحصیلات این بازیگر معروف در دانشگاه دنگگوک می باشد و در رشته تئاتر و فیلم تحصیل کرده است.

پارک جین یونگ

پارک جین یونگ در عرصه های مختلفی مانند بازیگری و خوانندگی و آهنگ سازی فعالیت کرده است. این فرد معروف متولد ۲۲ سپتامبر سال ۱۹۹۴ میلادی است که هم اکنون ۲۶ سال سن دارد. قد او حدود ۱۷۶ سانتی متر است. وی در سریال‌ های زیادی هنرنمایی کرده است. وزن این بازیگر معروف ۶۴ کیلوگرم می باشد. این فرد در کره جنوبی زندگی می کند. البته این بازیگر به عنوان زیبا ترین و جذاب ترین بازیگر کره شناخته شده است.

کانگ یه بین

کانگ یه بین یکی از زیباترین بازیگران کره ای است که توانسته با نقش آفرینی در سریال‌ های متعددی به معروفیت برسد و طرفداران زیادی جذب کند. البته این بازیگر معروف در عرصه مختلفی مانند بازیگری و خوانندگی فعالیت می کند که توانسته در این عرصه ها به معروفیت برسد و از این طریق ها درآمد زیادی به دست بیاورد اما طرفداران او می گویند که وی در عرصه بازیگری موفق تر عمل کرده است و توانسته در این عرصه به معروفیت برسد.

بائه سوزی

بائه سوجی که با نام هنری بائه سوزی فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده. وی جزو زیباترین بازیگران کره ای است که طرفداران زیادی دارد البته این بازیگر در عرصه خوانندگی و مدلینگی و دنسری به معرفیت رسیده است و افراد بسیاری هستند که این بازیگر معروف را می شناسند. این سلبریتی معروف متولد ۱۰ اکتبر سال ۱۹۹۴ میلادی است که هم اکنون ۲۶ سال سن دارد یکی دیگر از شغل هایی که وی در آن توانسته به معروفیت برسد دنسری می باشد که این سلبریتی از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون به بازیگری ادامه داده است و توانسته به معروفیت برسد.

لی هانوی

لی هانوی یکی دیگر از بازیگران کره ای است که طرفداران بسیار زیادی دارد. قد این بازیگر معروف ۱۷۳ سانتی متر می باشد و حدود ۳۸ سال سن دارد که متولد ۲۲ مارس سال ۱۹۸۳ میلادی است. این فرد معروف متولد کره جنوبی می باشد این بازیگر در سریال پاستا نقش آفرینی کرده است که این سریال طرفداران زیادی دارد او توانست با نقش آفرینی در این سریال به معروفیت بیشتری برسد و طرفداران زیادی جذب کند وزن این بازیگر ۵۱ کیلوگرم می باشد.

5 مورد از زیباترین بازیگران کره ای مرد:

5 مورد از زیباترین بازیگران کره ای مرد

در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با چندی از زیباترین بازیگران کره‌ای مرد آشنا کنیم:

لی مین هو

لی مین هو یکی از خوانندگان و بازیگران و مدلینگ های مطرح و معروف کره ای می باشد که توانسته با نقش آفرینی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد. این بازیگر مطرح و معروف متولد ۲۲ ژوئن سال ۱۹۸۷ میلادی است که در شهر سئول در کشور کره جنوبی به دنیا آمده است. یکی از سریال های زیبایی که این فرد معروف در آن نقش آفرینی کرده است سریال سرنوشت می باشد که طرفداران زیادی داشت وی توانست با حضور در این سریال به معروفیت بیشتری برسد.

سونگ جونگ کی

یکی دیگر از بازیگران زیبا و جذاب کره ای که توانسته با هنرنمایی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد. سونگ جونگ کی می باشد این بازیگر معروف متولد ۱۹ سپتامبر سال ۱۹۸۵ میلادی است که در منطقه دونگ در دائجون کره جنوبی متولد شده است. این بازیگر معروف در فیلم تاریخی که یکی از فیلم های زیبا بود که وی در آن نقش آفرینی کرده است این سریال به نام گل یخ زده بود که طرفداران زیادی داشت این بازیگر در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود در عرصه بازیگری آغاز کرده است.

کیم سو هیون

کیم سو هیون یکی از محبوب ترین بازیگران کره ای می باشد که در سریال‌ های مختلفی هنرنمایی کرده است یکی از سریال های زیبایی که وی در آن نقش آفرینی کرده است و توانسته در آن سریال به معروفیت بیشتری برسد. سریال ماه در آغوش خورشید بود که در تلویزیون به نام افسانه خورشید و ماه آغاز شد. کیم سو هیون متولد ۱۶ فوریه سال ۱۹۸۸ میلادی است. این سلبریتی جزو ثروتمندترین بازیگران کره ای شناخته شده است.

لی جانگ سوک

در این قسمت از مقاله می خواهیم شما را با لی جانگ سوک که یکی از خوانندگان مطرح و مشهور کره‌ ای می باشد آشنا کنیم. این فرد جزو زیبا ترین و جذاب ترین بازیگران کره ای شناخته شده است. این سلبریتی متولد ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۸۹ میلادی است که در سئول به دنیا آمده است. او در سال ۲۰۰۵ در سن ۱۶ سالگی فعالیت خود را در زمینه بازیگری آغاز کرده است و توانسته با هنرنمایی در سریال های مختلف به معروفیت برسد و درآمد بسیار خوبی به دست بیاورد این بازیگر جزو محبوب ترین بازیگران کره ای می باشد.

چا ایون وو

لی دونگ مین که با نام هنری چا ایون وو شناخته شده است. او متولد ۳۰ مارس سال ۱۹۷۷ میلادی می باشد این فرد در عرصه های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری و مدلینگی فعالیت می‌ کند این بازیگر با هنرنمایی در سریال زندگی درخشان من به معروفیت رسید. البته این بازیگر در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار در سریال زندگی درخشان من حضور یافت و توانست با این سریال به معروفیت برسد این سلبریتی به عنوان زیباترین و جذاب ترین بازیگر مرد کره ای شناخته شده است. یکی از زیباترین بازیگران کره ای 2020 چا ایون وو می باشد که متولد ۳۰ مارس سال ۱۹۹۷ میلادی است وی توانسته با نقش آفرینی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد البته بازیگران دیگری هم هستند که به عنوان زیباترین بازیگر کره ای سال ۲۰۲۰ شناخته شده اند‌.

فیلم های زیباترین بازیگران کره ای

در حال حاضر برخی از بازیگران کره‌ ای با توجه به استاندارد های زیبایی در کره در لیست زیباترین بازیگران کره ای قرار گرفته اند. حال در ادامه قرار است به معرفی فیلم‌ های این بازیگران بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

شکارچیان بخشش

شکارچیان بخشش

شکارچیان جایزه بگیر یک فیلم کمدی- درام اکشن با بازی لی مین هو که به عنوان یکی از زیباترین بازیگران کره ای شناخته می شود، است. این فیلم یک همکاری مشترک بین چین، کره جنوبی و هم چنین هنگ کنگ است و در تاریخ 1 ژوئیه 2016 توسط له ویژن پیکچرز در چین منتشر شد.

پسر گرگ‌ نما

پسر گرگ‌ نما

پسر گرگ‌ نما فیلمی فانتزی- عاشقانه، محصول سال 2012 کشور کره جنوبی است. این فیلم به سرعت جداول را تسخیر کرد و به (موفق‌ ترین ملودرام کره در تمام دوران‌ ها) تبدیل شد. در این فیلم یکی از زیبا ترین بازیگران کره به نام سونگ جونگ-کی به نقش آفرینی پرداخته است.

واقعی

واقعی

واقعی نام فیلم کره‌ ای محصول سال 2017 در ژانر معمایی، جنایی، هیجان انگیز، اکشن و نئو نوآر و بازی کیم سو هیون یکی از زیباترین بازیگران کره ای می باشد.

ساکت‌ شده

ساکت‌ شده

ساکت‌ شده فیلمی درام و محصول سال 2011 کره جنوبی است که براساس رمان (بوته آزمایش) نوشته گونگ جی‌ یانگ ساخته شده است. گونگ یو و جانگ یومی از بازیگران خوش چهره کره، نقش‌ های اصلی این فیلم هستند.

شهر ساخته شده

شهر ساخته شده

شهر ساخته شده یک فیلم اکشن و مهیج محصول سال 2017 کره جنوبی به کارگردانی پارک کوانگ هیون و با بازی جی چانگ-ووک یکی از بازیگران خوش چهره کره می باشد.

زیباترین بازیگران کره ای 2021

زیباترین بازیگران کره ای در 2023 چه کسانی بوده اند؟

مدتی است که بازیگران کره جنوبی به واسطه حضور و نقش آفرین در فیلم‌ ها و سریال‌ های جذاب و منحصر به فرد کره توانسته اند در سراسر دنیا به شهرت و محبوبیت بسیار زیادی برسند و طرفداران زیادی را به دست آورند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در کشور کره همانند خیلی از کشور های دیگر هر ساله برخی از بازیگران با توجه به معیار ها و استاندارد های زیبایی در کره در لیست زیباترین بازیگران کره‌ قرار می گیرند. حال در لیست زیبا ترین بازیگران کره‌ ای در سال 2023 اسامی لی مین-هو، کیم سئون-هو، جونگ هه-این، جی چانگ-ووک و برخی دیگر قرار گرفته اند.

عکس زیباترین بازیگران کره ای

شما می توانید عکس این بازیگران زیبا و جذاب را در برنامه های مختلفی مانند گوگل و اینستاگرام و بسیاری از برنامه‌ های دیگر تماشا کنید این سلبریتی های معروف عکس های بسیاری از خود منتشر کرده اند که در این راستا می‌ توانیم به عکس هایی که لی مین هو از خود منتشر کرده است اشاره کنیم این فرد عکس های بسیاری از خود در برنامه اینستاگرام منتشر کرده است که شما می توانید با وارد کردن نام او در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیج اصلی اینستاگرام او را پیدا کنید و تمام عکس هایی که او در این برنامه منتشر کرده است را ببینید البته بسیاری از بازیگران دیگر هستند که عکس های زیادی در پیج اینستاگرامشان منتشر کرده اند که شما می توانید با وارد کردن نام آن ها پیج اینستاگرام آنها را پیدا کنید.

جدا از عکس این افراد اگر برای دنبال کردن اخبار سلبریتی های کره ای دنبال یک مرجع معتبر و فعال می گردید می توایند از لینکی که در دسترس قرار گرفت اقدامات لازم را انجام دهید.

اینستاگرام زیباترین بازیگران کره ای

اینستاگرام زیباترین بازیگران کره ای

همیشه تمام سلبریتی ها در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند این افراد عکس‌ های زیادی در اینستاگرامشان منتشر کرده اند که شما می توانید با وارد کردن نام این بازیگران زیبا و جذاب در قسمت جست و جوی اینستاگرامتان پیج اصلی آن ها را پیدا کنید. البته فن پیج های بسیاری برای این سلبریتی های اینستاگرام ساخته شده است که شما می توانید از تعداد فالوور هایی که هر پیج دارد پیج اصلی آن ها را پیدا کنید. برای مثال شما می توانید با وارد کردن نام هان گا این در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیج اصلی اینستاگرام او را پیدا کنید.

یکی از معروفترین بازیگران کره ای که در اینستاگرام فالوور های زیادی جذب کرده است لی مین هو می باشد. او با ویدیو و عکس هایی که منتشر می‌ کند توانسته توجه افراد زیادی را به پیج اصلی اینستاگرامش جلب کند. این بازیگر در عرصه خوانندگی و مدلینگی نیز فعالیت می کند که همین امر سبب شده تا او فالوور های زیادی جذب کند.

نام زیباترین بازیگران کره ای

یکی از زیباترین بازیگران کره ای لی مین هو می باشد که طرفداران زیادی دارد. البته بازیگران بسیار دیگری هم هستند که بسیار زیبا می باشند در این راستا می‌ توانیم به کیم سو هیون و هان گا این و چا ایون وو و لی جانگ سوک و سونگ جونگ کی و لی هانوی و بائه سوزی و کانگ یه بین و پارک جین یونگ و هان هیو جو و بسیاری از بازیگران جذاب و زیبای دیگر اشاره کنیم. البته اگر شما می خواهید با بیشتر این سلبریتی های کره ای آشنا شوید می‌ توانید با وارد کردن نام آن ها لیست تمام بازیگران کره ای و مشخصات کامل آن ها را ببینید.

درامد زیباترین بازیگران کره ای

درآمد زیباترین بازیگران کره ای

بازیگران معروف کره ای از طریق های مختلفی مانند فعالیت در عرصه بازیگری و خوانندگی و مدلینگی و دنسری توانسته اند به درآمد زیادی برسند. البته برخی از این بازیگر ها تنها در زمینه بازیگری فعالیت می ‌کنند ولی برخی دیگر از این بازیگر ها در عرصه های مختلف دیگر فعالیت دارند؛ که در این راستا می‌ توانیم به لی مین هو اشاره کنیم که در عرصه‌ های مختلفی فعالیت می‌ کند و توانسته به درآمد زیادی برسد.د.

مصاحبه با زیباترین بازیگران کره ای

با بازیگران کره ای مصاحبه های زیادی شده است که در این مصاحبه ها از آن ها سوالاتی پرسیده اند که این بازیگران به برخی از این سوال ها جواب داده بودند. در این راستا می‌ توانیم به مصاحبه ای که با کیم سو هیون شده بود اشاره کنیم که از این سلبریتی چندین سوال پرسیده بودند ولی او به برخی از این سوال ها جواب نداد و گفته بود که این سوالات شخصی می باشند.

مصاحبه های زیاد دیگری با بازیگران کره‌ ای شده است که شما اگر مایل هستید این مصاحبه را ببینید می توانید با دنبال کردن آن ها در یوتیوب و گوگل کلیپ هایی از مصاحبه های آن ها را تماشا کنید. در بعضی از مصاحبه هایی که با این افراد شده سوال هایی درباره کار آن ها پرسیده شده است و آن ها به خوبی در رابطه با کار و شغلشان توضیح داده‌ اند.

همسر زیباترین بازیگران کره ای

همسر زیباترین بازیگران کره ای

بیشتر بازیگران کره ای ازدواج کرده اند و برخی از این سلبریتی ها از همسرانشان جدا شده اند که شما می توانید نام همسر های این سلبریتی های زیبا و جذاب را در سایت های مختلف گوگل ببینید. البته شما با وارد کردن نام این سلبریتی ها با تمام مشخصات آن ها آشنا می شوید و می دانید که همسر این افراد چه کسانی هستند و این بازیگران متولد چه سالی هستند و محل تولد آن ها کجاست و با بسیاری از اطلاعات دیگر آن ها آشنا می شوید.

این افراد گاهی به دلیل مشکلات و تفاوت‌ هایی که در زندگی شخصیشان به وجود می‌ آید از همدیگر طلاق می‌ گیرند. برای آشنایی کامل با بازیگران کره‌ ای و همسران آن ها می توانید با سرچ کردن نام این افراد در قسمت جست و جوی برنامه‌ های مختلف اطلاعات دقیق و کاملی از این افراد را دریافت کنید.

حاشیه های زیباترین بازیگران کره ای

همیشه برای افراد معروف مانند بازیگران و خوانندگان و بسیاری از افراد معروف دیگر حواشی زیادی به وجود می‌ آید که ما در این قسمت می خواهیم با حواشی بازیگران زیبای کره ای شما را آشنا کنیم. یکی از پرحاشیه‌ ترین بازیگران کره ای کیم سو هیون می باشد. این فرد زیبا ترین و ثروتمندترین و بازیگر کره ای است که حواشی زیادی دارد. یکی از حواشی این بازیگر این بود که گفته می‌ شد وی با فردی رابطه دارد و می خواهند باهم ازدواج کنند که این خبر کاملا شایعه بود این خبر را طرفداران او برایش ساخته بودند.

البته تنها برای این بازیگر حواشی درست نشده است بلکه برای بسیاری از بازیگران دیگر حواشی بسیاری درست شده است که شما می توانید با وارد کردن نام این سلبریتی ها در قسمت جست و جوی گوگل تمام حواشی آن ها را ببینید. جذاب‌ ترین و خوشگل ترین بازیگران کره کیم سو هیون و لی مین هو و بسیاری از بازیگران دیگر می باشند که این بازیگر طرفداران زیادی در ایران دارند آن ها توانسته اند با نقش‌ آفرینی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسند و طرفداران زیادی جذب کنند.

رسوایی های بازیگران کره ای یکی از بیشترین حواشی را به خود اختصاص داده است که باز کردن این موضوع خارج از اهداف این پست می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک مربوطه اقدام کنید.

فن پیج زیباترین بازیگران کره ای

فن پیج زیباترین بازیگران کره ای

این افراد با فعالیت در اینستاگرام و گذاشتن عکس و کلیپ های زیادی از خود فالوور های بسیاری پیدا کردند و به عنوان پرطرف دار ترین سلبریتی ها در اینستاگرام شناخته می شوند. افراد زیادی هستند که با نام این بازیگران پیج های زیادی ساخته اند و این پیج ها را فن پیج های این افراد مدیریت می‌ کنند و توانستند با منتشر کردن عکس ها و کلیپ ها و فیلم های بیشتری از این افراد توجه مخاطبان آن ها را جلب کنند و به معروف شدن این افراد کمک کنند.

یوتیوب زیباترین بازیگران کره ای

یوتیوب یکی از برنامه‌ هایی می باشد که افراد زیادی توانستند با فعالیت در آن به معروفیت زیادی برسند و از این طریق به درآمد زیادی برسند که در این راستا می توانیم به بازیگران کره‌ ای اشاره کنیم که توانستند با فعالیت گسترده‌ ای که در این برنامه دارند به معروفیت زیادی در بین مخاطبان و سابسکرایبر های خود برسند برای دیدن کلیپ ها و فیلم های آن ها می توانید با وارد کردن نام فیلم مورد نظر یا بازیگر مورد نظر چنل یوتیوب او را دنبال کنید و فیلم هایشان را ببینید.

در یوتیوب می‌ توان فیلم‌ ها را به صورت طولانی و بدون قطع شدن تماشا کرد. اما تنها مشکلی که این برنامه دارد فیلتر بودن آن در ایران می باشد که برای دسترسی به این برنامه باید فیلتر شکن داشته باشیم. زیباترین خوانندگان کره ای بسیار زیاد هستند که شما می توانید با وارد کردن نام آن ها در قسمت جست و جوی برنامه های مختلف عکس های آنها را ببینید‌.

زیباترین بازیگران کره ای که خواننده هم هستند؟

در ادامه قرار است به معرفی برخی از زیباترین بازیگران کره‌ ای که به عنوان خواننده هم مشغول به فعالیت هستند بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

جی چانگ-ووک

جی چانگ-ووک

جی چانگ ووک بازیگر و خواننده اهل کره جنوبی است که با بازی در نقش اصلی دونگ‌ هه در درام روزانه دوباره لبخند بزن به شهرت رسید. او یکی از خوش چهره ترین بازیگران کره به شمار می رود که در حرفه خوانندگی هم فعالیت می کند.

به سوزی

به سوزی

به سوزی که بیشتر با نام هنری سوزی شناخته می‌ شود. خواننده و بازیگر اهل کره جنوبی است. او از چهره بسیار زیبایی برخوردار است و یکی از معروف ترین خوانندگان کره جنوبی می باشد. لازم به ذکر است که این خواننده از کراش های کره ای در بین جوانان نیز می باشد.

پارک شین هه

پارک شین هه

از دیگر بازیگران کره جنوبی که به عنوان خواننده مشغول به فعالیت است و در لیست زیباترین سلبریتی‌ های کره‌ ای هم قرار گرفته است می‌ توان به پارک شین هه اشاره کرد. پارک شین هه بازیگر، خواننده و مدل اهل کره است که به خاطر ایفای نقش در ملودرام‌ های پلکانی به سوی بهشت و درخت بهشتی به شهرت رسید.

خانه های زیباترین بازیگران کره ای

اگر تمایل دارید تا اطلاعاتی در رابطه با خانه‌ های برخی از زیباترین بازیگران کره‌ ای به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سونگ هه کیو یکی از زیباترین بازیگران کره ای

سونگ هه کیو یکی از زیباترین بازیگران کره ای

خانه سونگ هه کیو بازیگر معروف و خوش چهره کره به مساحت 9000 فوت مربع در Itaewon می باشد. او در سال 2020 این خانه را به قیمت حدود 10 میلیارد وون خریداری کرده است.

کیم ته هی

کیم ته هی یکی از زیباترین بازیگران کره ای

مدتی قبل  کیم ته هی بازیگر خوش چهره کره از خانه 5.9 میلیون دلاری اش رونمایی کرد. مساحت این عمارت 3500 فوت مربع می باشد.

جون جی-هیون

جون جی-هیون یکی از زیباترین بازیگران کره ای

طبق گزارش ها، جون جی-هیون بازیگر مشهور و خوش چهره کره یک آپارتمان 2800 فوت مربعی را به مبلغ 13 میلیارد وون خریداری کرده است که آن را به گران ترین آپارتمان در سئول تبدیل کرده است.

سوالات متداول

 1. زیباترین بازیگران کره ای 2023 چه کسانی بودند؟

  چا این وو و کیم ته هیونگ و جون جونگ کوک و کیم میونگ سو و کیم جانگ این و بسیاری از سلبریتی های زیبای دیگر.

 2. نام زیباترین خوانندگان کره ای چیست؟

  لی مین هو و جیمین و شوگا و جی هوپ و جیسو و لیسا و بسیاری از خوانندگان زیبای کره‌ای دیگر که بسیار معروف هستند.

 3. عکس زیبا ترین بازیگران کره ای را از چه طریقی می توان دید؟

  شما می توانید عکس زیباترین بازیگران کره ای را از طریق گوگل و پیج اینستاگرامشان و بسیاری از برنامه‌ های دیگر تماشا کنید.

 4. درآمد زیباترین بازیگران کره ای از چه طریقی است؟

  بیشتر بازیگران کره ای از طریق های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری و مدلینگی و دنسری و فعالیت در برنامه های مختلف به درآمد می رسند.

4/5 - (1 امتیاز)