بازگشت کی روش به تیم ملی ایران برای جام جهانی 2022

0 دیدگاه

خبر بازگشت کی روش که یکی از سرمربی های برتر جهان است؛ در بین اهالی فوتبال ایران حواشی زیادی را به وجود آورده است. با ما همراه باشید.

استقبال و انتقاد از بازگشت کی روش

کمتر پیش آمده است که مربی بیاد روی کار و منتقد نداشته باشد. کارلوس کیروش هم علاوه بر طرفداران زیادی که دارد. منتقدان زیادی هم دارد. اما از نظر خیلی از بازیکنان انتخاب کیروش بسیار مناسب بوده است. زیررا کی روش تجربه مربی گری تیم ملی فوتبال ایران را دارد. و هم چنین با بازیکنان و کادر تیم ملی کاملا آشنا است.

جواد خیابانی، مهدی طارمی ، سردار آزمون و …. از بازگشت کی روش استقبال کردند. درعوض افرادی مانند برانکو و اسکوچیچ ( مربی سابق) تیم ملی به این موضوع انتقاد کردند. و انتخاب کیروش را نا پسند دانستندند. در ادامه به حواشی و جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

پست مشترک بازیکنان تیم ملی به مناسبت بازگشت کی روش

پست مشترک بازیکنان تیم ملی به مناسبت بازگشت کی روش

اخیرا اختلاف بین سرمربی سابق اسکوچیچ و بازیکنان تیم ملی زیاد شده بود. اما زمانی که خبر بازگشت کی روش منتشر شد. بازیکنان زیاد و معروف تیم ملی از جمله سردار آزمون، مهدی طارمی، وحید امیری، علیرضا جهانبخش، کریم انصاری‌فرد، احسان حاج‌صفی و امید ابراهیمی و … پستی به منظور حمایت از کی روش در اینستاگرام منتشر کردند.

با توجه به استقبال ملی پوشان از کیروش می توان پیش بینی کرد اوضاع فوتبال ایران بسیار بهتر خواهد شد. اختلافات بازیکنان با سرمربی پیشین باعث ضعیف شدن تیم ملی شده بود.

اقدامات کی روش برای جام جهانی قطر

کی روش فقط چند روز است که به تیم ملی برگشته است. اما این امر موجب خواهد شد که بازیکنان فشرده تر کار کنند. یک امر مناسب که در بالا به آن هم اشاره کردیم شناخت کافی کارلوس از بازیکنان تیم ملی است. هم چنین یکی از استراتژی کارلوس استفاده از بازیکنان جوان است که توانسته با این استراتژی تیم ملی قوتبال را به جام جهانی برده است. این سرمربی پرتغالی در تیم های بزرگ دنیا از جمله تیم ملی پرتغال، منچستر یونایتد و…. . به نظر شما انتخاب کنونی کیروش به نفع تیم ملی ایران است یا به ضرر آن؟

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. تشکر از همراهی شما عزیزان که با ما همراه بودید.

سوالات متداول

  1. چند بازیکن تیم ملی فوتبال ایران را نام ببرید که از بازگشت کی روش حمایت کردند؟

    سردار آزمون، مهدی طارمی، احسان حاج صفی و…. از بازگشت کی روش حمایت کردند.

  2. چه کسانی از بازگشت کیروش به تیم ملی انتقاد کردند؟

    مایلی کهن و برانکو از بازگشت کیروش به تیم ملی انتقاد کردند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0