10 دختر شایسته کرواسی در سال های اخیر + عکس و آیدی اینستاگرام آن ها

0 دیدگاه

Miss Hrvatske یا دختر شایسته یک مسابقه ملی با محوریت زیبایی در کرواسی می باشد. این مسابقه از سال ۱۹۹۱ از زمانی که کرواسی به عنوان یک کشور مستقل در آمد، در کرواسی برگزار شد. مسابقه دختران شایسته توسط سازمان Miss Universe کرواسی سازماندهی می شود و برنده مسابقه به نمایندگی از کرواسی در مسابقه Miss Universe جهانی شرکت داده می شود.

وانیا کواچویچ نخستین دختر شایسته کرواسی از مدل های زن خارجی بود که در سال ۱۹۹۱ به این عنوان دست پیدا کرد. از آن زمان تا کنون کرواسی در مجموع تعداد پانزده برنده در Miss Universe کرواسی داشته است که موفق ترین آن ها خانم ایوانا وردولجاک بوده است که تاج گذاری او در سال ۱۹۹۸ انجام شد و ایوانا وردولجاک به عنوان Miss Universe سال ۱۹۹۸ انتخاب شده است.

محتوا پنهان

دختر شایسته کرواسی در سال های اخیر چه کسانی بوده اند؟

آنجلیکا زاکیگنا

آنجلیکا زاکیگنا Miss Universe کرواسی در مسابقه Miss Universe جهانی که در واشنگتن برگزار شد، توانست به جمع ۱۰ نفر برتر این مجموعه بپیوندد. از دیگران دختر های شایسته در سال های اخیر کرواسی می توان به آنا باتارلو و الیزابت برگ و مایا کوجتکوویچ و غیره اشاره کرد که در ادامه بیش تر با آن ها آشنا خواهیم شد.

ایوانا نول

ایوانا نول(Ivana Knoll) : ایوانا نول متولد ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۹۲ می باشد که او یک مدل معروف از کشور کرواسی می باشد که البته زاده آلمان است. او یک شخصیت تلویزیونی و یک چهره رسانه ای است، همین طور ایوانا نول یک اينفلوئنسر رسانه هاي اجتماعي و خالق محتوا نیز هست، می توان گفت خانم ایوانا در بین دیگر دختران شایسته کرواسی پر حاشیه ترین بوده است.

آنا باتارلو

آنا باتارلو(Ana Batarelo) : آنا باتارلو یکی از مدل های زن می باشد که زاده کرواسی است. او در سال ۲۰۱۴ به عنوان Miss Universe کرواسی در برگزیده شد و به او این امکان داده شد که در Miss Universe جهانی به عنوان نماینده کرواسی در مسابقات حضورداشته باشد. آنا باتارلو در زیبایی خوب بی رقیب است و او در کرواسی به عنوان دومین دختر شایسته کرواسی شناخته می شود.

الیزابت برگ

الیزابت برگ (Elizabeta Burg): الیزابت برگ متولد یکم اکتبر سال ۱۹۹۳ می باشد که او یک مدل است و زاده کرواسی می باشد. الیزابت برگ در سال ۲۰۱۲ توانسته به عنوان کسی که نماینده Miss Universe کرواسی می باشد در Miss Universe جهانی در سال ۲۰۱۲ شرکت کند.

سارا کیوسیچ

سارا کیوسیچ (Sarah Ćosić) : سارا کیوسیچ متولد چهاردهم آوریل سال ۱۹۸۹ می باشد و او یک مدل اهل کرواسیمی باشد که درسال ۲۰۰۹ توانسته است به عنوان Miss Universe کرواسی تاج گذاری شود و پس از آن به مسابقات Miss Universe جهانی به عنوان نماینده ای از کشور خود وارد شد که در سال ۲۰۰۹ در Miss Universe جهانی بین پانزده رتبه برتر در بین رقیبانش قرار گرفت.

مایا کوجتکوویچ

مایا کوجتکوویچ (Maja Cvjetković) :مایا کوجتکوویچ متولد سیزدهم دسامبر سال ۱۹۸۵ می باشد و او یک مدل اهل کرواسی است. خانم مایا کوجتکوویچ در سال ۲۰۰۵ دختر شایسته کرواسی بوده است و به عنوان نماینده ای از کشور خود در مسابقات Miss Universe جهانی شرکت داشته است.

ملیتا فابیچیچ

ملیتا فابیچیچ (Melita Fabečić) : ملیتا فابیچیچ یک مدل زیبا کرواسی می باشد که در دسامبر سال ۱۹۹۴ به دنیا آمده است او به عنوان Miss Universe کرواسی در سال ۲۰۱۳ تاج گذاری شد، او نماینده کشورش در Miss Universe در سال 2013 بود، جایی که نتوانست در نیمه نهایی قرار بگیرد.

باربارا فیلیپوویچ

باربارا فیلیپوویچ (Barbara Filipović) : باربارا فیلیپوویچ یک مدل کرواسی می باشد که در ۳۱ مه سال ۱۹۹۷ به دنیا آمده است، او به عنوان Miss Universe کرواسی در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد و پس از آن به عنوان نماینده کرواسی در مسابقه Miss Universe 2016 اما Unplaced بود.

لانا گرزتیک

لانا گرزتیک (Lana Gerztik) : لانا گرزتیک یک مدل اهل کرواسی است که توانسته در سال ۲۰۱۳ به عنوان Miss Universe کرواسی، تاج زیبایی را بر سر خود بگذارد و به نمایندگی از کشورش در مسابقات جهانی Miss Universe ۲۰۱۳ حضور داشته باشد.

عکس دختر شایسه کرواسی را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به این موضوع که امروزه فضای مجازی جایگاهی خاص را در زندگی انسان ها در کل دنیا و جهان پیدا کرده است و همین طور فضای بسیار جذاب و تازه ای را برای افراد تمام دنیا به وجود آورده است و این که موضوع که تقریبا همه افراد اعم از افراد معمولی و یا افراد معروف و سلبریتی ها در هر جایی از دنیا که باشند و هر جایی که زندگی می کنند این امکان را دارند که از این فضا و شبکه های مجازی استفاده کنند، با توجه به این گفته ها شما نیز می توانید دریابید که این شبکه ها و اپلیکیشن ها بسیار فرا گیر و پر طرفدار می باشند.

شما نیز می توانید به آن ها مراجعه کنید و با ساختن صفحه و حساب کاربری برای خود به این فضا ها وارد شوید و سپس به راحتی صفحه شخص مورد نظر خود را در صفحات اینستاگرامی پیدا کرده و مشاهده کنید. برای آموزش این کار باید این نکته را بگوییم و هم چنین طریقه سرچ در اپلیکیشن اینستاگرام به این صورت می باشد که شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام که صفحه جست و جو می باشد، می توانید آدرس پیج اینستاگرامی هر یک از دختران شایسته کرواسی را سرچ کرده و با بالا آمدن صفحه ایشان وارد پیج یا صفحه او شوید. هم چنین شما می توانید مطالب و عکس هایی را که آن ها در پیج خود به اشتراک گذاشته اند را مشاهده کنید و حتی عکس های او را لایک یا همان پسند نیز کنید‌.

هم چنین به هنگام سرچ در اکسپلور اینستاگرام شما می توانید بسیاری از فن پیج های هر یک از دختران شایسته را انتخاب کرده و عکس های به اشتراک گذاشته شده او را در این صفحه ها مشاهده کنید. اکثر فن پیج ها ممکن است پیج هایی باشند که طرف داران و یا هواداران آن ها از هر جای دنیا، این پیج ها را به وجود آورده اند و حتی ممکن است پیج های ایرانی نیز در بین آن ها باشد و این که سرچ شما به چه صورتی باشد می تواند متفاوت باشد. همین طور در سایت های مختلف داخلی و یا در سایت های خارجی نیز شما می توانید با سرچ کلید واژه هایی که مربوط به هر یک از دختران شایسته کرواسی عکس هایی از آن ها را مشاهده کنید و یا حتی با سرچ کردن اسم آن ها به فارسی یا انگلیسی در جست و جو گر گوگل عکس های بسیار متنوعی را از هر یک از دختران شایسته کرواسی مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام دختر شایسته کرواسی را چگونه پیدا کنیم؟

در دنیای امروز با توجه به پیشرفتی که تکنولوژی داشته است و با توجه به آماده شدن فضا و شبکه هایی برای ارتباطات اپلیکیشن های مختلفی به وجود آمده اند که در تمام دنیا افراد بسیاری از این اپلیکیشن ها و پیام رسان های مجازی استفاده می کنند و استفاده از آن ها بین جهانیان رایج و همین طور در دسترس می باشد، همان طور که شما نیز می دانید اکثر هنرمندان و ورزشکاران و سلبریتی ها و دیگر اقشار معروف و یا غیر معروف در جامعه های مختلف نیز از این فضا ها و شبکه ها استفاده می کنند و در صفحه ها و یا پیج های خود عکس ها و مطالب و گاهی چیز هایی از زندگی شخصی خود را به اشتراک می گذارند.

همان طور که همه ما می دانیم اینستاگرام یکی از این فضا و شبکه ها هست که هر یک از افراد معروف در آن ها فعالیت می کنند و در مورد فعالیت های کاری و زندگی و فعالیت های شخصی خود در آن ها با طرف داران و دوست داران و دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار می کنند و پست هایی را در این صفحه ها با دیگران به اشتراک می گذارند که تمام دنیا می تواند از آن ها با خبر شوند و حتی فن پیج هایی توسط دوستداران افراد معروف زده می شود تا بتواند به زبان های مختلف اطلاعات و عکس ها و پست های افراد معروف را به اشتراک بگذارند تا هر یک از طرف داران و دوست داران آن شخص معروف بتواند از تمام اخبار او با جزئیات کامل و راحت تر با خبر شود.

شما نیز می توانید با دنبال کردن پیج هر یک از دختران شایسته کرواسی از فعالیت های او با خبر شوید. هم چنین، همان طور که پیش تر نیز گفته شد می توانید فن پیج های او را نیز در پیام رسان خارجی اینستاگرام جست و جو کنید. آدرس پیج هر یک از دختران شایسته کرواسی را می توانید با سرچ نام آن ها در اپلیکیشن اینستاگرام و یا سرچ نام ان ها در گوگل پیدا کنید.

پر حاشیه ترین دختر شایسته کرواسی کیست؟

پر حاشیه ترین دختر شایسته کرواسی ايوانا نول است که ایوانا نول، در طول جام جهانی قطر همواره لباس‌ هایی را که رنگ‌ های کشور مادری ‌اش را پوشیده بود و به همین دلیل شهرت بسیاری نیز پیدا کرده بود. اما لباس های او به گونه ای بود که با قوانین سخت گیرانه کشور میزبان یعنی قطر هماهنگی نداشت و برخی از کاربران در فضای مجازی در مورد نوع پوشش او این گونه بیان کردند که: شما در قطر هستید نه در کرواسی، شما باید به قوانین قطر احترام و آن را رعایت کنید، این کشور یک کشور مسلمان است» و هم چنین کاربر دیگری به او گفت: « شما باید به آداب، سنت ها و دین ما احترام بگذارید و پوشیدن این لباس ها در یک کشور عربی ممنوع است.».

هم چنین کاربر دیگری چنین اظهار نظر کرد که پوشش ایوانا بی احترامی به فرهنگ قطر است. در حالت کلی قطر برای نوع لباس پوشیدن گردشگرانش در جام جهانی قوانین سخت گیرانه ای را بیان کرد و از شرکت کنندگان خواست تا آن ها را رعایت کنند. و بالاخره ایوانا نول در شبکه‌ های اجتماعی خودش در فضای مجازی این گونه نوشت که هر کشوری باید به شیوه زندگی من احترام بگذارد و این اجبار برای همه طرفداران ناعادلانه است. این مدل زیبای کروات که به که عنوان Miss Universe کرواسی نیز شناخته شده بود، در دیداری که تیم ملی کرواسی مقابل تیم ملی مراکش داشت، لباس زیبایی به تن کرد و پس از آن تصاویر خود را در شبکه های مجازی اش با تگ کردن فیفا، منتشر کرد.

دختر شایسته کرواسی در جام جهانی قطر که بود؟

ایوانا نول دختر شایسته کرواسی و یک مدل بسیار زیبا می باشد که در جام جهانی قطر حضور داشت و او بیش تر از بازیکنان تیم ملی کرواسی مطرح شده و معروف شده است، او طی گفت و گویی که با شبکه الکاس قطر داشته، بیان کرده که بسیاری از هواداران تیم ها و یا حتی بازیکنان به او درخواست ازدواج داده اند و تعدادی از بازیکنان تیم ملی قطر و دو نفر از بازیکنان تیم ملی ایران نیز این درخواست را از او داشته اند.

شغل هر یک از دختر های شایسته کرواسی چیست؟

شغل بسیاری از دختران شایسته کرواسی مدلینگ می باشد زیرا هر یکی از ملاک هایی که در این مسابقه مهم می باشد زیبایی ظاهر شرکت کنندگان است و با توجه به این موضوع می توان بیان کرد که هر یک از دختران شایسته کرواسی غالبا می توانند در کار مدلینگ مشغول باشند، البته بسیاری از آن ها در حرفه های مختلف به غیر از مدلینگ نیز مشغول هستند و تمام شغل آن ها به مدل بودن ختم نمی شود.

درآمد دختر شایسته کرواسی چقدر است؟

معمولا درآمد دختران شایسته کرواسی از کار هایی همچون اينفلوئنسر بودن و یا مدلینگ بودن است اما در مورد ایوانا نول می توان گفت که او علاوه بر مدل بودن و اينفلوئنسر بودن، کار آفرین نیز می باشد و او یک چهره تلویزیونی می باشد، هم چنین خانم ایوانا نول کار تولید محتوا نیز انجام می دهد و در بسیاری از حرفه های مختلف کسب درآمد می کند.

دختر شایسته کرواسی چگونه انتخاب می شود؟

در انتخاب دختر شايسته تنها داشتن زیبایی ظاهری ملاک نمی باشد و داشتن قلبی زیبا نیز از مهم ترین ملاک های انتخاب دختران شایسته می باشد. در اکثر کشور ها از جمله کرواسی شرایط سنی موجود برای شرکت در مسابقات بین سنین هفده تا بیست و هفت می باشد. در برخی از کشور ها به دختران این اجازه را می دهند که در مراحل مقدماتی مسابقات شرکت کنند تا در نهایت زمان فرا رسیدن تاریخ مسابقه دختران شایسته بین المللی شرایط سنی آن ها با شرایط مسابقه هماهنگ شود. بسیاری از زنان زیبای کرواسی خواهان حضور در این مسابقات هستند اما تنها بانوانی انتخاب می شوند که شرایط مسابقه را داشته باشند.

دیگر شرط حضور در این مسابقه، این است که آن دختر مجرد باشد و فرزندی نیز نداشته باشد، اکثر کشور ها این قانون را در مسابقه دختر شایسته دارد که در آن شخصی که دختر شایسته می شود مجرد است و فرزندی ندارد. از دیگر موارد آن، این است که دختران متقاضی برای شرکت در این مسابقه باید حتما سابقه قانونی نداشته باشد و دختران شایسته با نداشتن سابقه قانونی خود را به عنوان یک شهروند برجسته ثابت می کند. زیباترین دختر کرواسی یا همان دختر شایسته کرواسی فردی است که تمام شرایط مسابقه را دارا بوده و چه از نظر ظاهری و یا چه از نظر باطنی در بالا ترین سطح نسبت به هم گروهی ها یا دختران دیگه باشد. به عبارت دیگر اینکه از زیباترین زن های جهان باشید، برای برد مسابقه کافی نیست؛ قوانین در کرواسی نسبت به شهرت، سختگیر است و از افراد می خواهند که خود، کشورشان یا رقابت را در کل شرمنده نکنند.

خاستگاری 2 ملی پوش ایرانی از دختر شایسته کرواسی

در جام جهانی قطر در سال ۲۰۲۲ یکی از هواداران تیم ملی کرواسی به نام ایوانا نول که او دختر شایسته کرواسی نیز می باشد حضور داشت، ایوانا نول یکی از معروف ترین و محبوب ترین هواداران تیم کرواسی بود که توجه بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده بود و اکثر لباس هایی که او بر تن می کرد با طرح و نماد کشور خودش بود و بالاخره ایوانا نول در این جام جهانی بیش تر هر هواداری معروف شد و در مصاحبه ای با شبکه الکاس قطر بیان کرده است که بسیاری از افراد تیم ها یا افراد دیگر از او در خواست ازدواج کرده اند و در بین این افراد دو ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران نیز بوده اند، اما از این که این دو نفر از بازیکنان، چه کسانی بوده اند اطلاعاتی در دسترس نیست. در صورت علاقه شما می توانید با سرچ و جست و جو در گوگل و یا در شبکه های ارتباطی مجازی به هویت این دو بازیکن پی ببرید.

جدید ترین دختر شایسته کرواسی کیست؟

برای انتخاب دختر شایسته شروط به خصوصی لازم است و کسانی که در این مسابقه شرکت می کنند تمام این شرط ها و شرایط را دارا هستند. دختر شایسته از چندين لحاظ بررسی می شود که یکی از آن ها زیبایی ظاهر که شامل آرایش های خاص و یا لباس های خاص می باشد و دیگر شرایط از لحاظ رفتار و عملکرد آن ها بررسی می شوند. آن ها بر اساس استعداد های خود و توانایی ها و مهارت هایشان با هم سنجیده می شوند. هدف از اجرای این مسابقات این است که دختران می توانند در کنار داشتن ظاهری زیبا و جذاب، مهارت ها و استعداد های خود را نیز زیبا کنند و برای یک دختر همه چیز در ظاهرش خلاصه نمی شود.

دختران شایسته از نظر رسیدگی به تناسب اندام و تغذیه مناسب و غیره بسیار دقیق هستند و پیش از انتخاب دختران برای مسابقه دختران شایسته مسابقات مختلفی از جمله مسابقات آمادگی جسمانی برگزار می کنند. جالب است بدانید حتی طرز و طریق راه رفتن این بانوان در شرایط مختلف نیز در معرض دید داوران قرار می گیرد و به آن امتیاز می دهند. شاید بتوان گفت که شیوه راه رفتن این بانوان نشانی از اعتماد به نفس آن هاست. پس از این که هر کشور به طور جداگانه مسابقه دختران شایسته را برگزار کرد، نفر اول آن مسابقه به عنوان نماینده کشورش به مسابقات جهانی دختران شایسته می رود و در آنجا به رقابت با افراد دیگر می پردازد.

برای شرکت در مسابقات دختران شایسته هر کشور لازم نیست که حتما در آن کشور به دنیا آمده باشید، تنها باید کارت قانونی شهروندی آن کشور را داشته باشید. جدید ترین دختره شایسته کرواسی ايوانا نول می باشد که در ادامه بیش تر با او آشنا خواهیم شد: ایوانا نول متولد ۱۶ سپتامبر سال ۱۹۹۲ می باشد که او در حال حاضر ۳۰ سال سن دارد. خانم ایوانا نول در فرانکفورت آلمان به دنیا آمده است. در مورد والدین و تعداد خواهر و برادرهای او اطلاعات زیادی در دسترس نیست.

ایوانا نول در دبیرستان خصوصی تحصیل کرده است و تو تحصیلات و مدرک دانشگاهی ندارد. ایوانا اکنون زندگی مجللی دارد او ماشین ‌هایی بسیار شیک، عمارت و بسیاری چیزهای دیگر دارد. در مورد دوست پسر باید بگوییم که ایوانا نول وضعیت رابطه خود را خصوصی نگه داشته است و ما نمی دانیم که او در رابطه است یا مجرد. دارایی خالص ایوانا نول حدود یک میلیون دلار آمریکا تخمین زده می شود. صفحه اینستاگرام اوبیش از 633000 فالوور یا دنبال کننده دارد. او به عنوان یک اینفلوئنسر رسانه‌ های اجتماعی، با تبلیغ طیف گسترده‌ای از محصولات در حساب اینستاگرام خود و دیگر پلتفرم‌ های رسانه‌های اجتماعی درآمد کسب کرده است.

سوالات متداول

  1. دختر شایسته کرواسی در قطر چه کسی بود؟

    ایوانا نول دختر شایسته کرواسی در جام جهانی قطر بود که او به خاطر پوشش خود در این کشور حاشیه های زیادی نیز داشته است.

  2. عکس های دختر شایسته کرواسی در قطر را چگونه می توان مشاهده کرد؟

    عکس های دختر شایسته کرواسی را می توانید با سرچ در سایت های مختلف مشاهده کنید و یا با مراجعه به اینستاگرام و پیج او می توانید عکس های او را در جام جهانی مشاهده کنید. او یکی از پر حاشیه ترین افراد در جام جهانی امسال است که به دلیل پوشش خاص خود، مورد نظر بسیاری از افراد قرار گرفت.

  3. ایوانا نول دختر شایسته کرواسی در جام جهانی، در مورد دو بازیکن ایرانی در جام جهانی قطر چه چیزی را بیان کرده است؟

    ایوانا نول در مصاحبه ای با شبکه الکاس قطر بیان کرده است که دو نفر از بازیکنان تیم ملی ایران به او درخواست ازدواج داده اند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0