قرار است تا در مورد یکی از بازیگران ترکی معروف به نام نجیپ ممیلی اطلاعات مفید و کاملی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

نجیپ ممیلی کیست؟

نجیپ ممیلی کیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی است که نجیپ ممیلی از بازیگران مرد ترکی سریال گودال توانسته به شهرت و محبوبیت خود بیفزاید و به همین دلیل این روز ها طرفداران زیادی را نیز بدست آورده است. حال در این قسمت قرار است به مرور بیوگرافی نجیپ ممیلی بپردازیم. در این باره باید بگوییم که نجیب ممیلی (Necip Memili‎) متولد 27 مه 1980 در آدانا است، او هنرپیشه و کارگردان اهل ترکیه می باشد. وی از سال 2005 میلادی فعالیت خود را شروع کرده است و این روز ها به یکی از بازیگران با استعداد ترکیه تبدیل شده است.

بهتر است که بدانید او فارق التحصیل رشته تئاتر و بازیگری از دانشگاه چوکوروا شهر آدانا است. از سریال های مهمی که وی در آن ها نقش داشته می‌ توان به نجیپ ممیلی در ماه پیکر، ماه کامل، دیلا خانم، آرزوی عروسک پارچه ای و هم چنین نجیپ ممیلی در عمارت سراب اشاره کرد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید قد نجیپ ممیلی 183 سانتی متر است و لاغر اندام نیز می باشد.

عکس های نجیپ ممیلی را از کجا ببینیم؟

نجیپ از جذاب ترین بازیگران ترکی سالیان طولانی است که فعالیت خود را در حرفه بازیگری شروع کرده است، اما حضور او در سریال گودال باعث شد که این روز ها به شهرت و معروفیت زیادی برسد و حتی در میان مردم ایران نیز طرفداران زیادی را به دست آورده است. حال خیلی از مخاطبان و طرفداران او تمایل به مشاهده عکس های جدید این بازیگر معروف را دارند تا به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های متعددی برای مشاهده عکس های نجیپ وجود دارد. به عنوان مثال اگر به شبکه‌ های مجازی این بازیگر مراجعه کنید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید.

هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجوی نام این بازیگر معروف اهل ترکیه نیز می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را جستجو کنید. هم چنین در اینترنت می توانید به جستجو و مشاهده عکس هایی از او در کنار سایر بازیگران معروف و یا در کنار اعضای خانواده‌ اش نیز بپردازید.

آدرس پیج اینستاگرام نجیپ ممیلی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام نجیپ ممیلی چیست؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روز ها اکثر بازیگران نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهند تا به این گونه بتوانند به معرفی فیلم‌ ها و سریال‌ هایی که در آن ها نقش آفرینی کرده اند بپردازند و هم چنین طرفداران و مخاطبان بیشتری را به دست آورند که این موضوع شامل نجیپ نیز می‌ باشد. حال برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام نجیپ می توانید نام او را در قسمت جستجو این برنامه سرچ کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که این بازیگر معروف در اینستاگرام بیش از 1.1 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که این روز ها نجیپ ممیلی اینستا را به یک پایگاه ارتباطی قوی بین خود و طرفدارانش تبدیل کرده است و از طریق پیجش جدید ترین اخبار از خود را با مخاطبانش به اشتراک می‌ گذارد، هم چنین هر از گاهی عکس های زیبایی از خود را در کنار خانواده اش نیز برای فالوورانش به اشتراک می‌ گذارد که تمام این پست‌ ها با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شده اند. در نهایت این موضوع را هم باید افزود که برای پیدا کردن آدرس سایر شبکه های مجازی او مانند آدرس یوتیوب نجیپ ممیلی نیز می‌ توانید همانند اینستاگرام به قسمت جستجو این برنامه ها مراجعه کنید.

همسر نجیپ ممیلی کیست؟

بار ها شایعات متعددی در رابطه با ازدواج و یا نامزدی نجیپ در اینترنت و شبکه‌ های مجازی منتشر شده است که هر بار این شایعات توسط این بازیگر معروف تکذیب شده اند. اما مدتی است که این بازیگر معروف خبر نامزدی خود را در شبکه مجازی اش منتشر کرده است و این بار به نظر می رسد که این خبر شایعه نمی باشد، چرا که این خبر توسط نجیپ منتشر و تایید شده است. در این باره باید بگوییم که در سال 2020 این بازیگر معروف با انتشار عکسی از خود در کنار دیدم دایجی اوغلو خبر نامزدیشان را منتشر کرد. هم چنین این موضوع را هم باید افزود مدتی است که این زوج صاحب فرزندی نیز شده اند.

بهتر است که بدانید یکی از مهم ترین حاشیه این بازیگر معروف که مدتی قبل برای او به وجود آمده بود در رابطه با خیانت وی به نامزدش بوده است، البته این حاشیه توسط او تکذیب شده است.

نجیپ ممیلی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

نجیپ ممیلی در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

وی از سال 2005 فعالیت خود را در عرصه بازیگری آغاز کرده است و تا به اکنون توانسته در فیلم‌ های متعددی نقش‌ آفرینی کند. حال در این قسمت قرار است به معرفی برخی از فیلم‌ های نجیپ ممیلی بازیگر ترک بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

تو بن لنین

تو بن لنین یک فیلم ترکی محصول سال 2019 به کارگردانی توفان تاشتان و هم چنین نویسندگی باریش بیچاکچی و توفان تاشتان است، این فیلم در 26 نوامبر 2021 منتشر شده است. فیلم تو بن لنین از جدید ترین فیلم های این بازیگر به شمار می رود.

اختراع شیطان

اختراع شیطان یک فیلم درام-کمدی ترکیه ای محصول سال 2019 است. این فیلم به تهیه کنندگی و کارگردانی Onur Tanatar ساخته شده است. نجیپ در این فیلم نقش نیهات را برعهده دارد.

داستان های دده کورکوت

داستان های دده کورکوت یک فیلم کمدی به کارگردانی بوراک آکساک محصول سال 2018 است که در استانبول فیلمبرداری شده است.

نجیپ ممیلی مدل است؟

حرفه نجیپ بازیگری است و او توانسته از این طریق بازیگری به شهرت و معروفیت زیادی برسد. حال این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که این روز ها نجیپ به یکی از بازیگران شناخته شده و سرشناس تبدیل شده است، به همین دلیل هر از گاهی با برخی از کمپانی ها و شرکت ها به عنوان مدل همکاری می‌ کند.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم نجیپ مدتی است که با دیدم دایجی اوغلو نامزد کرده است و خبر نامزدیشان را از طریق صفحات مجازی با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی است این بازیگر معروف صاحب فرزند دختر شده است و نام او آسیا می باشد. می توانید با مراجعه به شبکه‌ های مجازی نجیپ مانند اینستاگرام او عکس‌ های متعددی از آسیا را مشاهده کنید.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

جالب است که بدانید این روز ها یکی از بیشترین جستجو هایی که در اینترنت در رابطه با نجیپ انجام می‌ شود، در مورد میزان درآمد این بازیگر می باشد، چرا که خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا بدانند که درآمد این بازیگر معروف چقدر است؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که نجیپ تا به اکنون در هیچ کدام از مصاحبه‌ های خود در مورد میزان درآمدش صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد. البته از آن جایی که نجیپ یکی از بازیگران معروف و سرشناس ترکیه به شمار می‌ رود، به همین دلیل برای بازی در هر فیلم و یا قسمتی از سریال مبالغ هنگفتی را به عنوان دستمزد دریافت می کند.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

بهتر است که بدانید با این که نجیپ ممیلی سالیان طولانی است در حرفه بازیگر فعالیت می کند و تا به اکنون توانسته در فیلم‌ ها و سریال‌ های متعددی نقش‌ آفرینی کند و حتی اکثر بازی‌ های او مورد تعریف و تمجید خیلی از منتقدین قرار گرفته است، اما تا به اکنون نجیپ هیچ گونه افتخار و یا جایزه ای را کسب نکرده است. البته خیلی از طرفداران وی بر این باورند که او در آینده نزدیک افتخارات و جوایز زیادی را کسب خواهد کرد، چرا که نجیپ لایق آن می باشد.

سوالات متداول

 1. نجیپ ممیلی کیست؟

  نجیپ متولد 27 مه 1980 در آدانا است، او بازیگر و کارگردان اهل ترکیه می باشد. او از سال 2005 فعالیت خود را شروع کرده است و این روز ها با حضورش در سریال گودال به شهرت زیادی رسیده است.

 2. آیا نجیپ ممیلی ازدواج کرده است؟

  مدتی قبل این بازیگر معروف خبر نامزدی اش را با دیدم دایجی اوغلو در شبکه مجازی خود منتشر کرد، هم چنین باید افزود که او صاحب یک دختر به نام آسیا نیز می باشد.

 3. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های نجیپ بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده عکس های نجیپ را دارید، پیشنهاد ما این است که به اینترنت مراجعه نمایید. هم چنین با مراجعه به اینستاگرام او نیز می توانید عکس های متعددی از نجیپ را مشاهده کنید.

 4. درآمد این بازیگر معروف چقدر است؟

  از آن جایی که نجیپ در رابطه با میزان درآمد خود صحبتی نکرده است، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

3.2/5 - (5 امتیاز)