زیباترین مدل های ایرانی در داخل و خارج کشور + عکس های جدید آن ها

0 دیدگاه

در حال حاضر مدل های ایرانی زیادی وجود دارند که از مدلینگ بودن درآمد بسیار خوبی دارد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند باید از اندام و زیبایی خاصی برخوردار باشند که آنها به این که استایل و تیپ خود را باید بسیار عالی و خوب نگه دارند بسیار تلاش و کوشش می کنند. این مدلینگ های ایرانی هر کدام در زمینه خاصی فعالیت می کنند عده ای در تبلیغ روسری و مانتو و عده ای در کار عطر و ادکلن می باشند.

معروف ترین مدل های زن ایرانی در زمینه کدامند؟

معروف ترین مدل های زن ایرانی در زمینه کدامند؟

مدل های زن ایرانی افراد خاصی هستند که هر کدام از آنها برای یک برند کار می کنند و این مدل ها باید از اندام و زیبایی خاصی برخوردار باشند اینجا پنج نمونه از مدل های زن ایرانی را معرفی می کنیم که از این کار کسب درآمد می کنند و درآمد های زیادی را کسب می کنند.

بیتا طبیعی

بیتا طبیعی یکی از موفق ترین و جوانترینفرد در لیست مدل ها می باشد قد او نیز یک متر و هفتاد و دو سانت می باشد و وزن او ۵۴ کیلوگرم است اولین برند خود را با هالیدی شروع کرده و در حال حاضر مدل قراردادی کمرون زیگزال برند کامران بختیاری نیز می باشد.

نگار شیرازی

نگار شیرازی یکی دیگر از این افراد می باشد او نیز دختر دکتر شیرازی است او در زمینه مانتو و روسری مدلینگ می باشد و او مدلینگ بسیار عالی و زیبایی می باشد.

ونوس کامرانی

ونوس کامرانی یکی دیگر از مدل های مشهور است که از او می توان به عنوان پر کار ترین مدل در کشو نام برد که همواره پیشنهاد های زیادی به او می شود او متولد سال ۱۳۷۲ می باشد و از جمله جوان ترین مدلینگ ها به حساب می‌آید.

پریسا امامی

این مدلینگ زیبا بیش از دو میلیون فالوور دارد و همانطور که میدانید با این تعداد فالوور درآمد بسیار بالایی نیز دارد او متولد ۱۳۶۷ در تهران می باشد نکته بسیار جالب در مورد این مدلینگ این است که او دختر ۱۵ ساله دارد.

ماندانا مانی

ماندانا مانی که از محبوب ترین و فعال ترین مدل ها می باشد او بیشتر تمرکز خود را در مدلینگ مانتو و لباس زنانه معطوف کرده است او بیش از ۵۰۰هزار فالوور دارد و در پیج خود مانتو های زیادی را تبلیغ می کند.

مدل های معروف مرد ایرانی چه کسانی هستند؟

اگر در اینستاگرام چرخی بزنید می‌بینید که افراد زیادی خود را مدلینگ معرفی می کنند که تعداد زیادی آنها با نرم افزار ها خود را مدلینگ معرفی می کنند که مدلینگ بودن بسیار سخت و دشوار است و در مردان باید از تیپ و قد بسیار خوبی برخوردار باشند چند مورد از این افراد را اینجا برایتان معرفی می کنیم آقای رضا راشن یکی از بهترین این مدل ها آقای رضا موسوی و آقای علی غلامی و آقای سعید شالچی نام دارند که از جمله بهترین مدلینگ های مرد ایرانی به حساب می‌آیند.

مدل های ایرانی در کدام زمینه های مدلینگ فعالیت دارند؟

مدل های مشهور ایرانی در تمام زمینه ها فعالیت می کنند که هر کدام از این مدل ها در زمینه خاصی فعالیت دارند و در زمینه خاص خودشان کار می کنند از جمله اینکه عده ای در پوشاک و عده‌ای نیز در کار و تبلیغ عطر و ادکلن هستند و بعضی از مدل های معروف هم در زمینه مانتو و روسری فعالیت می کنند که این مدلینگ ها هر کدام عکاس های شخصی خود را دارند و در زمینه های بسیاری فعالیت می کنند.

عکس مدل های ایرانی

اگر بخواهیم عکس های مدل های مشهور ایرانی را تماشا کنیم می توانیم با سرچ کردن نام آنها در صفحه مرورگر تلفن همراهمان تعداد کثیری از عکس های این مدلینگ ها را مشاهده و در صورت تمایل دانلود و ذخیره کنیم و یا با دنبال کردن پیج اینستاگرام آنها می توان عکس هایی که همه روزه به اشتراک می گذارند را تماشا کنیم و در صورت تمایل آنها را ذخیره کنیم.

پیج اینستاگرام مدل های زن ایرانی چیست؟

اینستاگرام امروز به یک نرم افزار پرطرفدار جهانی تبدیل شده است و از جمله مادل ها در این نرم افزار فعالیت نسبتا زیادی می‌کنند و به خاطر همین فعالیت های خود توانسته اند جایگاه خوبی در میان مردم پیدا کنند و فالوورهای زیادی را جذب کنند از جمله پیچ مدل های معروف اینستاگرام پیج بیتا طبیعی beta tabie@ و پیج نگار شیرازی Negar shirazi@ و پیج ونوس کامرانی venison kamrani@ و پریسا امامی Parisa emami@ و پیج ماندانا مانی mandala mani@ می باشد که با سرچ کردن نام آنها تمام عکس ها و تبلیغات آنها را می توان مشاهده کرد.

پیج اینستاگرام مدل های مرد ایرانی چیست؟

اینستاگرام همواره در میان مردم جایگاه خاصی را پیدا کرده است و از جمله مدل های معروف در اینستاگرام فعالیت نسبتا زیادی می کنند و به خاطر همین فعالیت ها توانسته اند جایگاه خاصی را پیدا کنند و پیج مدل های معروف اینستاگرام را در اینجا نام میبریم که تعداد فالوورهای این مدلینگ ها بسیار بالا و بازدید فوق‌العاده عالی دارد آقای رضا راشن Reza rashen@ و رضا موسوی Reza mosavi@ و آقای علی غلامی Ali gholami@و آقای سعید شالچی Saeed shalchi@ می باشد که با سرچ کردن نام این مدلینگ های مرد تعداد زیادی از عکس های صفحه شخصی این مدلینگ ها را می توان مشاهده کرد.

درآمد مدل های زن ایرانی چقدر است؟

مدل های مشهور ایرانی درآمد های زیادی دارند آنها علاوه بر اینکه از طریق تبلیغات در اینستاگرام پول های زیادی را کسب می کنند و آنها در آمد های بسیار زیادی را دارند که بستگی به تبلیغات مورد نظر آنها دارد این مدلینگ ها با تبلیغات خود پول های بسیار زیادی را به جیب می‌زنند و در آمد های بسیار زیادی دارند.

درآمد مدل های مرد ایرانی چقدر است؟

مدل های مشهور ایرانی درآمد های بسیار بالایی را دارند که علاوه بر مدلینگ بودن در فضای مجازی در اینستاگرام پول های بسیار زیادی را کسب می کنند که بستگی به تبلیغات آنها دارد مدلینگ های مشهور مرد باید از اندام و تیپ عالی برخوردار باشند که آنها همواره همه روزه به باشگاه و نرمش های ورزشی انجام می‌ دهند.

مدل های ایرانی خارج از کشور کدامند؟

مدل های مشهور که بعد از مدتی به خارج از کشور مهاجرت کردند و در خارج از کشور فعالیت می کنند که یکی از آنها لیلا یاوری نام دارد که در خارج از کشور مدلینگ بسیار عالی می باشد و یکی دیگر کیمیا حسینی می باشد که او اوایل در ایران بود و بعد از مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد و حرفه خود را در آنجا انجام می‌دهد و سحر بی نیاز یکی دیگر از مدلینگ های فارسی زبان می باشد که به‌ خارج از کشور مهاجرت کرده است.

مدل های ایرانی قبل از عمل

اکثر مدل های ایرانی عمل های زیبایی زیادی را روی صورت و بدنشان انجام داده اند زیرا در شغل آنها زیبایی اهمیت بسیاری دارد و شغل آنها کار بسیار دشواری است و دشواری زیادی دارد و مخاطبان علاقه دارند آنها را بسیار زیبا ببینند به همین خاطر مدلینگ ها به اندام و زیبایی شان اهمیت بسیار زیادی می دهند.

مدل های ایرانی با حجاب کدامند؟

مدلینگ های با حجاب ایرانی بسیار زیبا و استايل فوق‌العاده عالی دارند حتی این مدل ها از مدلینگ های بی حجاب غربی بسیار زیباتر و خوش استایل تر به نظر می رسند یکی از آنها خانم آناشید حسینی فردی است که با حجاب کامل ایرانی به یکی از پرطرفدار ترین مدلینگ ها تبدیل شده است و بسیار جذاب و عالی می باشد.

سوالات متداول

 1. معروف ترین مدل های زن ایرانی کدامند؟

  مشهور ترین مدل های زن ایرانی عبارت اند از بیتا طبیعی و یکی دیگر نگار شیرازی و ونوس کامرانی و یکی دیگر پریسا امامی و ماندانا مانی از جمله معروف ترین مدلینگ های ایرانی می باشند.

 2. معروف ترین مدل های مرد ایرانی کدامند؟

  مشهور ترین مدل های مرد ایرانی که بسیار پرطرفدار هستند از جمله رضا راشن و رضا موسوی و علی غلامی و آقای سعید شالچی از معروف ترین مدل های مرد ایرانی می باشند که در اینستاگرام فعالیت نسبتا زیادی دارند.

 3. عکس های این مدل ها را کجا مشاهده کنیم؟

  اگر بخواهیم عکس های مدل های ایرانی را مشاهده کنیم می توانیم با سرچ کردن نام آنها در صفحه مرورگر تلفن همراهمان و یا با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این مدلینگ های معروف تعداد زیادی از عکس های این مدل ها را مشاهده و دانلود کنیم.

 4. مدل های مشهور ایرانی با حجاب کدامند؟

  مدلینگ های با حجاب ایرانی بسیار زیبا و استايل فوق‌ العاده عالی دارند حتی این مدل ها از مدلینگ های بی حجاب غربی بسیار زیباتر و خوش استایل تر به نظر می رسند یکی از آن ها خانم آناشید حسینی فردی است که با حجاب کامل ایرانی به یکی از پرطرفدار ترین مدلینگ ها تبدیل شده است و بسیار جذاب و عالی می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0