کارلوس کی روش و ایران در جام جهانی قطر 2022 + حواشی جدید

0 دیدگاه

کارلوس کی روش یکی از یکی از سرمربی های برتر جهان است؛ که در ایران و برای تیم ملی مربی گری کرده است. کارلوس در گذشته مربی تیم ملی ایران بود اما به دلایلی در حدود دو سال گذشته از ایران خارج شد. چند مربی برای هدایت تیم ملی وارد ایران شدند اما آخرین مربی که اسکوچیچ نام داشت به تازگی از تیم ایران اخراج شد و به جای او از کارلوس کی روش در خواست کردند تا دوباره به ایران باز گردد و مدتی است که او دوباره به ایران و به عنوان مربی تیم ملی باز گشته است. در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی از کار و فعالیت های کی روش را در اختیار شما قرار دهیم تا با او بیش تر آشنا شوید. برای آگاهی از اخبار کارلوس کی روش این مقاله را با دقت بخوانید.

  • برای دریافت راهنمای شرط بندی جام جهانی روی بازی های ایران زیر نظر این مربی می توانید از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.
محتوا پنهان
کارلوس کی روش کیست؟

کارلوس کی روش کیست؟

بیوگرافی کارلوس کی روش: کارلوس مانوئل بریتو لئال کی‌ روش در تاریخ 1 مارس سال 1953 به دنیا آمده است. زادگاه او شهر نامپولا در موزامبیک پرتغال می باشد. او یک مربی فوتبال پرتغالی است که سر مربی تیم ملی فوتبال ایران است. او در گذشته به عنوان دست راست مربی تیم منچستر یونایتد به نام الکس فرگوسن بوده است. کی روش عناوین و افتخارات زیادی را به دست آورده است. در سال 2007 و 2008 قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. در سال 2008 عنوان قهرمانی در جام باشگاه های جهان را از آن خود کرد. پریمر لیگ انگلستان در فصل های 2002 و 2003، 2006 و 2007، 2007 و 2008 شد.

به عنوان قهرمان جام حذفی فوتبال انگلستان در سال 2003 و 2004 معرفی شد. قهرمان جام اتحادیه باشگاه‌ های انگلستان در سال های 2005 و 2006، 2008 و 2009، 2009 و 2010 نیز شناخته شده است. کارلوس برای مدتی به عنوان مربی در باشگاه رئال مادرید فعالیت داشت. برای تیم های امارات متحده عربی، آفریقای جنوبی، پرتغال، ایران، کلمبیا و مصر نیز مربی گری کرده است. کی روش دو دوره در منچستر یونایتد دستیار بود و دو دوره نیز به عنوان سر مربی در تیم ملی پرتغال فعالیت داشته است که در جام جهانی سال 2010 این تیم را راهنمایی می کرده است. او سابقه مربی بودن در ژاپن در جی لیگ و در ایالات متحده آمریکا در ام ال اس و تیم ملی امارات را دارد.

کارلوس کی روش تا کنون هدایت چه تیم هایی را برعهده داشته است؟

او تا به حال سرمربی بسیاری از تیم های مطرح بوده که به این موضوع خواهیم پرداخت.

رئال مادرید

کارلوس کی روش مدتی در تیم رئال مادرید به عنوان دستیار سر مربی فعالیت داشت و همین باعث شد تا توجه این تیم به کارلوس جلب شود. مسئولان تیم رئال به دنبال یک سر مربی بودند تا جایگزین ویسنته دل بوسکه شود. این موضوع فرصتی برای همکاری با ستاره های فوتبال مانند زین الدین زیدان، لوئیس فیگو و رونالدو بود. این فرصتی بود که کی روش آن را از دست نداد و در سال 2003 با امضا قرار دادی دو ساله به عنوان سر مربی تیم رئال انتخاب شد. کارلوس کی روش در رئال مادرید در سال های 2003 و 2004 خوب عمل کرد و در اواسط فصل توانست در صدر جدول لالیگا قرار بگیرد و برای کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا به رقابت می پرداخت. اما تیم رئال در 5 بازی آخر خود شکست خود و در رده 4 قرار گرفت. این تیم در به دست آوردن کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا نیز نا موفق بود و در آن فصل فقط توانست یک جام را به دست آورد و سوپرجام اسپانیا تنها افتخار این تیم بود. کی روش پس از این که ده ماه در تیم رئال مادرید فعالیت داشت، در سال 2004 اخراج شد.

ایران

تیم ملی ایران مربی های زیادی به خود دیده است اما کی روش مربی است که دوره طولانی تر از سایرین را در این تیم بوده است. پس از کی روش مربیانی به نام برانکو ایووانکویچ با 50 بازی و علی پروین با 40 بازی، طولانی مدت ترین مربی های تیم ملی بوده اند. کی روش در 80 بازی حضور داشته است و در این مدت فقط در 4 بازی رسمی و 4 بازی دوستانه شکست خورده است. البته تیم ایران در مدت مربی گری او به مدت 17 ماه در صدر تیم های آسیایی قرار گرفته بود که طولانی ترین مدت در تاریخ فوتبال ایران است. در سال 2011 پس از جام ملت های آسیا، فدراسیون فوتبال ایران با او برای مربی شدن صحبت کرد. کی روش برای این پیشنهاد در ابوظبی بازی ایران و روسیه را تماشا کرد و با پیشنهاد یک قرار داد 3 ساله و نیم به پرتغال باز گشت. او در تاریخ 25 اسفند سال 1389 این پیشنهاد را پذیرفت. او از 15 فروردین سال 1390 به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد. اما آخرین خبر حاکی از بازگشت کی روش می باشد.

مصر

او در مدت 9 ماه از فوتبال دور بود. کارلوس کی روش عراق را دوست نداشت و پیشنهاد تیم ملی عراق را برای مربی گری رد کرده بود. او پس از این پیشنهاد، با اتحادیه فوتبال مصر مذاکراتی انجام داد و پیشنهاد آن ها را پذیرفت. در تاریخ 16 سپتامبر سال 2021 فعالیت خود را آغاز کرد. در گذشته مربی این تیم حسام البدری بوده است. در ابتدا تیم مصر در مقابل تیم نیجریه شکست خورد. در بازی بعد، با گل زدن محمد صلاح تیم مصر توانست تیم سودان را شکست بدهد. در این مرحله تیم مصر 6 امتیاز را به دست آورد و توانست به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کند. در این مرحله هم تیم مصر با 5 گل توانست تیم ساحل عاج را شکست دهد و کارلوس کی روش مصر را به مرحله یک چهارم نهایی رساند. در این مرحله هم تیم مصر با 2 گل توانست تیم مراکش را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی برسد. در این مرحله تیم مصر بر تیم کامرون پیروز شد و به فینال راه یافت. با پیروزی تیم مصر در کارنامه کی روش، رساندن یک تیم ملی به مرحله فینال ثبت شد. اما در این مرحله تیم سنگال با ضربات پنالتی برنده شد. تیم ملی مصر در مقدماتی جام جهانی 2022 به دور سوم راه یافته بود . برای رسیدن به جواز جام جهانی 2022 باید با تیم سنگال بازی می کرد. تیم مصر با زدن یک گل توانست در مقابل تیم قاهره پیروز شود و در مقابل تیم داکار با نتیجه 1 بر 0 شکست خورد. این تیم در ضربات پنالتی تیم سنگال شکست خورد و نتوانست وارد جام جهانی 2022 شود.

کلمبیا

در تاریخ 7 فوریه سال 2019 کی روش قرار دادی را با تیم کلمبیا امضا کرد. در این قرار داد قید شده بود که او به مدت 3 سال در این تیم به عنوان سر مربی فعالیت داشته باشد. کی روش تنها مربی آفریقایی – اروپایی در تیم ملی آمریکای جنوبی و چهارمین سر مربی اروپایی بود که قبل از او فریدریش دونفلد، زلاتکو وسلینوویچ و بلاگویه ویدینیچ سر مربی این تیم بودند. زمانی که کارلوس کار خود را در این تیم شروع کرد، کوپا آمریکا 2019 نیز آغاز شد. کارلوس کی روش در کلمبیا توانست 9 امتیاز را به دست آورد و در مقابل آرژانتین با نتیجه 2 بر 0 پیروز شد و توانست مقام اول را کسب کند. با این حال تیم کلمبیا در مرحله یک هشتم نهایی حذف شد و دلیل آن باخت در مقابل تیم شیلی بود. در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 تیم کلمبیا توانست تیم ونزوئلا را شکست دهد. اما زمانی که مسابقات شروع شد، بیماری کرونا شیوع پیدا کرد و در این زمان تیم ملی کلمبیا به شدت افت پیدا کرد. کلمبیا در مقابل تیم اروگوئه در خانه با نتیجه 3 بر 0 شکست خورد. این بد ترین باخت کلمبیا در 82 سال گذشته بوده است. سپس تیم کلمبیا در مقابل تیم ملی اکوادور با نتیجه سنگین 6 بر 1 شکست خورد. سپس کی روش در تاریخ 2 دسامبر سال 2020 به دلیل کسب نتایج بسیار ضعیف برای تیم کلمبیا در یک توافق دو طرفه از این تیم جدا شد.

آفریقای جنوبی

در اکتبر سال 2000 فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی گزینه های زیادی برای مربی گری تیم ملی در نظر داشت. رود کرول، رود گولیت، فرانک رایکارد و کارلوس آلبرتو پریرا گزینه های این فدراسیون بودند. اما در نهایت در اکتبر سال 2002 با کی روش به توافق رسیدند و قرار شد تا پایان جام جهانی 2002 در این تیم فعالیت داشته باشد. کی روش در قرارداد خود حاضر شد مبلغ 1.68 میلیون رند را به عنوان دستمزد دریافت کرد. درست است که کی روش در یک کشور آفریقایی که همسایه آفریقای جنوبی بزرگ شده بود اما از فوتبال این کشور اطلاعات زیادی نداشت، اما با بازیکنان این تیم به خوبی آشنا بود.

یک ماه پس از شروع به کار کارلوس، بازی های انتخابی جام ملت‌های آفریقا 2002 شروع شد و تیم ملی آفریقای جنوبی با سه تیم هم گروه شد. این تیم ها لیبریا، کنگو و موریس بودند. این تیم با 3 برد و 3 تساوی توانست به عنوان تیم دوم گروه وارد جام شود. در مسابقات انتخابی جام جهانی 2002، تیم ملی آفریقای جنوبی که در سال 2000 توانسته بود به دور دوم راه پیدا کند و سر مربی خود لسوتو را حذف کرده بود. تیم آفریقای جنوبی با تیم های زیمبابوه، بورکینافاسو، مالاوی و گینه در یک گروه قرار گرفت. در این گروه، تیم ملی گینه توسط فدراسیون فیفا حذف شد و عملا قوی ترین رقیب این تیم به راحتی از بازی ها حذف شد و تیم آفریقای جنوبی در جایگاه بهتری قرار گرفت. کی روش در این مسابقات توانست 5 بازی را ببرد و یک بازی را مساوی کند و در صدر گروه قرار گرفت و به راحتی به جام جهانی 2002 راه پیدا کرد.

این پیروزی در حالی اتفاق افتاد که بازیکنان بزرگی مانند راده‌ به و فیش از بازی کناره گیری می کردند و کی روش و فدراسیون به این ماجرا واکنش های زیادی نشان دادند. کی روش مجبور بود از بازیکنانی که در لیگ برتر فوتبال آفریقای جنوبی حضور داشتند به صورت فشرده و با تمرینات سخت استفاده کند و زمان کافی برای دعوت سایر بازیکن ها از تیم های دیگر نداشت. جام ملت‌های آفریقا 2002 در ژانویه آغاز شد. تیم های بورکینافاسو، مراکش و غنا و آفریقای جنوبی در یک گروه قرار داشتند. در این مسابقات تیم آفریقای جنوبی در دو بازی اول مساوی شد و در بازی سوم با نتیجه 3 بر 1 در مقابل تیم مراکش، توانست به مرحله حذفی برسد. سپس این تیم در مقابل تیم مالی با نتیجه 1 بر 0 باخت و از بازی ها حذف شد.

امارات

کی روش به عنوان مربی برای تیم ملی امارات انتخاب شد. او در 16 بازی این تیم حضور داشت. در این 16 بازی، 8 برد، 2 تساوی و 6 باخت رخ داد. تیم ملی امارات با مربی گری کی روش در جام ملت های خلیج فارس شرکت کرد و در آن مقام سوم را به دست آورد. تیم کی روش در جام ملت های عرب شرکت کرد و در جایگاه چهارم قرار گرفت. امارات در مسابقات بازی‌های آسیایی 1998 شرکت کرد و در این بازی ها کره شمالی را با ضربات پنالتی خود شکست داد. در مرحله گروهی نیز تیم ژاپن را شکست داد اما در مقابل تیم های کره جنوبی و کویت بازی را از دست داد. با این نتایج تیم ملی امارات آخرین تیم در گروه خود شد و از بازی ها حذف شد. کارلوس کی روش ترانسفرمارکت را سرچ کرده تا اطلاعات او را به طور کلی مشاهده نمایید.

اسپورتینگ لیسبون

کی روش در دانشگاه صنعتی لیسبون تحصیلات خود را ادامه داده بود. او از سال 1981 به عنوان سر مربی تیم زیر 13 سال انتخاب شد و در تیم دسته دومی اسپورتینگ لیسبون الیویاس فعالیت کرد. بعد از این تیم، او در تیم زیر 15 سال بلننسیش مربی شد. در سال 1983 و 1984 به عنوان دستیار تیم بزرگ سالان در تیم استوریل پرایا در لیگ برتر فوتبال پرتغال انتخاب شد. در سال 1985 کی روش فعالیت خود را با فدراسیون پرتغال آغاز کرد و در رده تیم ملی شروع به کار کرد. او ابتدا به مدت دو سال به عنوان دستیار تیم ملی زیر 18 سال فعالیت می کرد و هم زمان در تیم های زیر 16 سال، 18 سال و 20 سال نیز کار می کرد.

در سال های 1988 تا 1991 توانست موفقیت های بزرگی را به دست آورد. در سال های 1989 و 1991 توانست دو بار متوالی قهرمانی در جام جهانی فوتبال جوانان زیر 20 سال را به دست آورد و در سال 1989 نیز یک بار به عنوان قهرمان جام ملت‌های اروپای نوجوانان زیر 16 سال شد. لوئیس فیگو، روی کاستا و ژائو پینتو بازیکنان معروفی هستند که کی روش آن ها را پروراند. بعد ها کی روش را به عنوان «معمار نسل طلایی فوتبال پرتغال» می شناختند. در سال 1990 به دلیل قهرمانی هایی که کی روش به دست آورد، از طرف فدراسیون فوتبال پرتغال، نشان لیاقت بین المللی را به دست آورد و دولت پرتغال نیز به او بالا ترین درجه افتخار یک ورزشکار را به کی روش اعطا کرد. در سال 1991 کی روش را به عنوان سر مربی تیم ملی فوتبال پرتغال انتخاب کردند.

کی روش نتوانست تیم را به جام جهانی 1994 و جام ملت های اروپا در سال 1992 برساند و در سال 1993 از مربی بودن تیم پرتغال کناره گیری کرد. او در مدت مربی گری خود در 23 بازی شرکت داشت که در نتیجه این بازی ها، 10 برد، 8 تساوی و 5 باخت به وجود آمد. کی روش نتوانست این تیم را به جام جهانی برساند و پس از شکست خود در یک برنامه تلویزیونی گفت که «این تیم ملی پرتغال است که باید همه گند کاری‌های فدراسیون را جمع کند» که بعد از مدتی این جمله در این کشور بسیار معروف شد. کارلوس به عنوان مربی در تیم باشگاه اسپورتینگ پرتغال فعالیت می کرد و در فصل های 1994 و 1995، 1995 و 1996 در لیگ برتر فوتبال پرتغال، مقام های سوم و دوم را به دست آورد. در جام حذفی و سوپرجام نیز کارلوس یک قهرمانی را کسب کرد دوران موفقی را با این تیم تجربه کرد. برای اطلاعات بیش تر کارلوس کی روش ویکی پدیا را جست و جو کنید.

عملکرد کارلوس کی روش با تیم ملی ایران در جام جهانی چگونه بوده است؟

آمار کارلوس کی روش در ایران: از تیر ماه سال 1390 بازی های انتخابی جام جهانی برای ایران شروع شد. پست سرمربی جدید تیم ملی ایران توسط کارلوس کی روش رهبری می شد و هنوز با آزمون و خطا فعالیت خود را انجام می داد و با این حال توانست دو پیروزی به دست آورد. تیم ملی ایران از تیم مالدیو گذشت و به مرحله بعدی صعود کرد. ایران به دلیل جایگاه خود در نظر فدراسیون جهانی فوتبال از مرحله اول معاف شده بود. مرحله دوم هم از شهریور تا اسفند سال 1390 انجام می شد. ایران در جام جهانی 2014 با تیم های بحرین، قطر و اندونزی هم گروه شد. در این مرحله تیم ایران توانست 3 پیروزی به دست آورد و 3 بازی را با تساوی به پایان برساند و به عنوان تیم نخست گروه خود به مرحله بعدی راه پیدا کرد.

در این مرحله تیم ملی ایران توانست 17 گل بزند و به عنوان قوی ترین خط حمله در بین تیم های آسیایی انتخاب شد. کره جنوبی، ازبکستان، قطر و لبنان در مرحله چهارم با تیم ملی ایران هم گروه شدند. در این تیم ها 2 تیم به صورت مستقیم وارد جام جهانی می شدند. در این بازی ها ایران 2 باخت، 5 برد و 1 تساوی را رقم زد و توانست به عنوان تیم اول به جام جهانی 2014 وارد شود. تیم ایران و آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین در یک گروه قرار گرفتند. در تاریخ 1 ژوئن 2014 کارلوس ترکیب اصلی و نهایی تیم خود را به فیفا اعلام کرد. در بازی اول ایران در مقابل تیم نیجریه مساوی کرد. در بازی بعدی با گل مسی ایران در مقابل تیم آرژانتین شکست خورد. تیم ایران در مقابل تیم های بوسنی و هرزگوین نیز شکست خورد و از بازی ها حذف شد.

در انتها از روش کی روش در این بازی ها تقدیر شد. در 26 آوریل سال 2015 کی روش اعلام کرد که به عنوان مربی در جام جهانی 2018 حضور خواهد داشت. در مرحله دوم مقدماتی تیم ایران توانست با کسب 20 امتیاز به صدر جدول گروه خود صعود کند. کی روش توانست این مرحله را بدون شکست پشت سر بگذارد. ایران در قرعه‌کشی رقابت‌های سومین دور مقدماتی جام جهانی در آسیا در کنار استرالیا قرار گرفت. ایران توانست پس از شکست روسیه و برزیل به عنوان سومین تیم به جام جهانی 2018 وارد شود. پس از مرحله مقدماتی، ایران تیم مراکش را شکست داد و در برابر تیم اسپانیا شکست خورد. در آخرین بازی هم تیم ایران به مصاف پرتغال رفت. در این بازی تیم ایران و پرتغال مساوی شدند. با تساوی تیم های مراکش و اسپانیا، تیم ایران نتوانست به دور دوم جام جهانی صعود کند و تیم های اسپانیا و پرتغال صعود کردند. آخرین مصاحبه کارلوس کی روش با عادل فردوسی پور می باشد.

عملکرد کارلوس کی روش در تیم های کلمبیا و مصر چگونه بود؟

کی روش در تیم کلمبیا به مدت 663 روز حضور داشت. در این مدت 18 بازی را رهبری کرد و در 50 درصد بازی ها یعنی در 9 بازی برنده شد. در این بازی ها تیم کلمبیا که توسط کی روش رهبری می شد، در 4 بازی که 22 درصد می باشد، بازی را به تساوی کشاند و در 5 بازی شکست خورد. در تمام این بازی تعداد 26 گل را تیم کلمبیا به ثمر رساند و 23 گل نیز به دروازه این تیم وارد شد. به طور متوسط، میانگین امتیاز هایی که در هر بازی کسب شد 1.72 بود که در گروه امتیازات ضعیف بود. کی روش در تیم مصر به مدت 215 مربی گری کرد و در این مدت در 20 بازی تیم مصر را هدایت کرد. در 65 درصد بازی های انجام شده یعنی تعداد 13 بازی، تیم مصر برنده میدان شد و در 2 بازی یعنی 10 درصد از کل بازی ها، مساوی شد. 25 درصد یعنی 5 بازی را نیز شکست خورد. در تمام این بازی ها 40 گل به ثمر رسید که به طور متوسط در هر بازی 2 گل را وارد دروازه حریف کرده و 25 گل هم وارد دروازه این تیم شد. میانگین کسب امتیاز در هر بازی برای تیم مصر 2.05 بوده است که نتیجه خوبی به شمار می رود.

دلیل اخراج کارلوس کی روش از مصر و کلمبیا چه بود؟

طبق گفته های یک منبع خبری، کنترل رختکن تیم ملی کلمبیا از دست کارلوس خارج شده بود و همه چیز از اختلاف کی روش و یکی از ستاره های تیم کلمبیا به نام خامس رودریگرز شروع شد. نقطه شروع این اختلاف از بازی تیم کلمبیا با تیم اکوادور و تیم پرو می باشد. خامس برای مسابقه با این دو تیم نتوانست در اردوی تیم ملی شرکت کند و کی روش هم به جای او یک جایگزین انتخاب کرد. او شماره 10 را به استیون آلزاته، هافبک برایتون داد. شروع شدن این دعوا باعث شد که کی روش نتواند رختکن را کنترل کند. بسیاری معتقدند که پس از این که کارلوس شماره 10 را به بازیکن دیگری داد، رابطه این مربی و بازیکن به هم ریخت. البته گفته می شد که رابطه این دو نفر به سرد ترین حالت ممکن رسیده بود و می توان این علت را، دلیل اصلی اخراج کارلوس از تیم کلمبیا دانست.

در تیم مصر هم کی روش در فینال رقابت‌های جام ملت‌های عرب نتوانست همراه تیم خود باشد و تیم مصر در مقابل تیم تونس در مرحله نیمه نهایی شکست خورد. کارلوس به خاطر این کار خود مورد واکنش های زیادی از سمت طرفداران قرار گرفت و کمپینی راه اندازی شد که برای برکناری کارلوس ایجاد شده بود. کی روش در تصمیمات خود سرکش عمل کرد و نتوانست تیم ملی مصر را به فینال جام کشور های عربی هدایت کند. کارلوس کی روش طرفداری هوادارن خود را در مصر از دست داد و به همین دلیل در مدت زمان کوتاه او را از مربی گری در تیم مصر اخراج کردند.

کارلوس کی روش تا کنون در چند جام جهانی حضور داشته است؟

کی روش در جام جهانی سال 2014 در تیم ملی ایران حضور داشت. هم چنین در سال 2018 نیز به همراه ایران به جام جهانی صعود کرد. دلیل رفتن کی روش از ایران این بود که او گمان می کرد به دلیل پیشنهاد 6 ماهه ایران به او، فدراسیون فوتبال ایران قدر دان او نبوده و از زحمات او آگاه نشده است.

عملکرد کارلوس کی روش در تیم ملی ایران چگونه بود؟

کارلوس در زمانی که در ایران به عنوان مربی فعالیت داشت در 89 بازی شرکت کرد. در این بازی ها 53 بازی را پیروز و در 24 بازی مساوی شد و در 12 بازی نیز شکست خورد. در تمام این بازی ها تعداد 164 گل به ثمر رسید و 54 گل نیز به دروازه تیم ملی وارد شد. در این مدت کی روش حدود 59 درصد پیروزی را به دست آورد. کارلوس نسبت به سایر مربی های تیم ملی عملکرد متوسطی داشته است. برای مثال میروسلاو بلاژویچ 63 درصد پیروزی، برانکو ایوانکوویچ 65 درصد پیروزی، امیرقلعه نویی تا 82 درصد، علی دایی 50 درصد و افشین قطبی 33 درصد پیروزی را به دست آورده است. نظر کارلوس کی روش درباره ایران این گونه است که او ایران را مانند خانه خود دوست دارد.

عکس های کارلوس کی روش را در کجا می توانیم مشاهده کنیم؟

برای تماشای عکس های کی روش می توان نام او را در اینترنت جست و جو کرد و تصاویر زیادی از او را مشاهده کرد. با دنبال کردن پیج اینستاگرام او نیز می توان تمامی تصاویری که از او منتشر شده را دید. کارلوس کی روش به ایران برمی گردد، تیتر خبر های چند روز گذشته است.

آدرس اینستاگرام کارلوس کی روش چیست؟

پیج کارلوس کی روش اینستا carlosqueiroz@ می باشد. پیج او دارای تیک آبی است. او تا کنون 193 پست را در صفحه خود منتشر کرده است و تعداد 576 هزار نفر دنبال کننده دارد. با دنبال کردن پیج این مربی می توان از فعالیت، قرار داد ها و زندگی روزمره او با خبر شوید. جدیدترین عکس کارلوس کی روش را در اینستاگرام او ببینید.

همسر کارلوس کی روش کیست؟

نام همسر کارلوس، اَنا پائولا کی روش می باشد. کارلوس کی روش الان مربی کجاست؟ این سوالی است که در ذهن هواداران فوتبال است. او هم اکنون در اردوی تیم ملی ایران حضور دارد.

رقم قرارداد جدید کارلوس کی روش با تیم ملی ایران چقدر است؟

کی روش قراردادی را با تیم ایران امضا کرده است. در طی این قرارداد کارلوس باید حدود 4 ماه را برای تیم ملی ایران به عنوان سرمربی فعالیت داشته باشد و در ازای این فعالیت ها، مبلغی را حدود 50 هزار یورو به صورت ماهانه دریافت می کند.

دلیل مخالفت ها با حضور دوباره کارلوس کی روش بر روی نیمکت ایران چه بود؟

گفته می شود که ایرانی ها انسان های خوش استقبال و بد بدرقه ای هستند. زمانی که ویلموتس ازایران رفت خیلی از کارشناسان معتقد بودند که تیم ایران نمی تواند به جام جهانی صعود کند، اما با هدایت و رهبری خوب اسکوچیچ تیم ایران مراحل مقدماتی را سپری کرد و توانست به جام جهانی صعود کند. اما پس از انجام مراحل مقدماتی، فدراسیون ایران به بد ترین نحو اسکوچیچ را از تیم ایران اخراج کرد. این گونه شد که ارتباط این مربی با تیم ایران قطع شد و ثابت شد که فدراسیون ایران به تعهدات خود پایبند نیست و معرفت را سلاخی کرده اند. این مربی در بین طرفداران بسیار محبوب بوده و کی روش نسبت به اسکوچیچ محبوبیت کم تری دارد. دلیل مخالفت ها برای حضور کارلوس نیز به همین دلیل بوده است. بازگشت کارلوس کی روش به ایران، طرفداران فوتبال را به دو دسته مخالف و موافق کی روش تقسیم کرد.

کارلوس کی روش چه بازیکن هایی را برای اردوی اتریش دعوت خواهد کرد؟

کارلوس تعداد 5 بازیکن را به لیست تیم ملی ایران افزود. سامان قدوس، مرتضی پورعلی‌ گنجی، کریم انصاری‌ فرد، احسان حاج صفی و سعید عزت‌ اللهی کسانی هستند که توسط کی روش به اردوی اتریش دعوت شدند. این افراد در زمان مربی گری اسکوچیچ در لیست اردوی تیم ملی قرار نداشتند. آیا کارلوس کی روش جانشین اسکوچیچ می شود؟ سوالی بود که در چند ماه گذشته بسیار مطرح بود.

بازیکن های ایرانی مورد علاقه کارلوس کی روش کدامند؟

مهدی طارمی، سردار آزمون، احسان حاج صفی، رامین رضائیان و علیرضا جهانبخش بازیکنان مورد علاقه کارلوس هستند.

دستیاران کارلوس کی روش در تیم ملی ایران کدامند؟

کارلوس برای شروع کار خود از کادر فنی سابق خود، لوپز و میکائیل را به همراه خود به ایران آورد. علیرضا منصوریان نیز درکادر فنی حاضر خواهد شد. البته چند چهره خارجی نیز این سرمربی را همراهی خواهند کرد که نام آن ها هنوز فاش نشده است.

کارلوس کی روش چه حاشیه هایی داشته است؟

کی روش حاشیه های زیادی را ایجاد کرده است. او با بسیاری از مربی ها، رئیس فدراسیون تیم ملی و تعدادی از بازیکنان بحث و جدل داشته است. کارلوس کی روش سرطان معده داشت که در اینترنت می توان جزئیات آن را مشاهده کرد.

سوالات متداول

  1. کارلوس کی روش متولد چه سالی می باشد؟

    کارلوس کی روش در تاریخ 1 مارس سال 1953 متولد شده است.

  2. اصالت کارلوس کی روش از کدام کشور است؟

    کارلوس کی روش اصالتی پرتغالی دارد.

  3. کارلوس کی روش در تیم کلمبیا با کدام بازیکن درگیر شد؟

    کارلوس کی روش با بازیکن شماره 10 به نام خامس رودریگرز درگیر شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0