فیلترشکن اسپید وی پی ان از جمله فیلتر شکن هایی است که در بازار فروش وی پی ان ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و زمانی که فیلترینگ در ایران بسیار شدت گرفت، این فیلتر شکن یکی از وی پی ان های بسیار مطرح در این زمینه شناخته می‌ شد. با توجه به آن که هر کدام از فیلتر شکن ها از ویژگی های خاص و متمایزی برخوردار اند و سرعت و امنیتی که این وی پی ان ها دارند، متفاوت و خاص به خود می باشد.

عده زیادی مایل اند درباره سرعت و امنیتی که این فیلتر شکن در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد، اطلاعاتی را به دست آورند و به همین دلیل در ادامه این مطلب تصمیم داریم جزئیات و شرح بیشتری از فیلتر شکن اسپید وی پی ان را در اختیارتان قرار دهیم و با توجه به آنکه برای دسترسی به شبکه‌ های مجازی فیلتر شده در ایران اعم از اینستاگرام و واتساپ و تلگرام نیاز به دسترسی به یک vpn بسیار قدرتمند وجود دارد؛ البته اسپید وی پی ان به عنوان یک فیلترشکن برای شرط بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین احتمالاً شما نیز کنجکاو هستید که درباره این فیلترشکن به جزئیات بیشتری دست پیدا کنید. از این رو توصیه می کنیم که تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا در این باره جزئیات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

معرفی فیلترشکن اسپید وی پی ان

معرفی فیلترشکن اسپید وی پی ان

این یک وی پی ان بسیار نامحدود و رایگان است که با دسترسی به آن می توانید به سرعت و بسیار امر به سرور هایی که در آن قرار دارد متصل شوید و به فعالیت های خود در شبکه‌ های اجتماعی و همچنین وب گردی بپردازید. ساکنین کشورهای مختلف بدون فیلتر می توانند از امکانات موجود در شبکه های مجازی برخوردار شود ولی در شرایط فیلترینگ نیاز است که با یک فیلتر شکن قوی همانند سایر مردم جهان به شبکه‌ های مجازی متصل شوید اما امن بودن این شبکه مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا این چنین کسی نمی تواند در امنیت شما ذره ای خدشه وارد کند زیرا امنیت برخی از این فیلتر شکن ها حتی از یک پروکسی معمولی نیز کمتر است اما این فیلتر شکن از هر لحاظ یک وی پی ان پر طرفدار و کاربردی می باشد. می توانید اطلاعاتی درباره وی پی ان هلند که ارائه دهنده برترین سبک امنیت است بدست آورید.

فیلترشکن اسپید وی پی ان دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

فیلترشکن اسپید وی پی ان دارای سرور کدام کشور ها می باشد؟

در این فیلترشکن چندین سرور وجود دارد که از بهترین آن می‌ توان به ایالات متحده آمریکا و انگلیس و آلمان و هلند و سنگاپور اشاره نمود. همچنین سرور ژاپن ایتالیا نیز بهترین سرور هایی است که در این اپلیکیشن وجود دارد و هر کدام با یک کلیک ساده به سرعت متصل خواهند شد و بعد از آن خدماتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که از جمله آن پایدار بودن این وی پی ان و سریع بودن آن می باشد. شما می توانید با نصب این فیلتر شکن خود سرور های آن را امتحان کنید و اتصال امن خود را داشته باشید.

آیا فیلترشکن اسپید وی پی ان معتبر و مطمئن است؟

فیلتر شکن اسپید vpn از معتبر ترین وی پی ان هایی است که هم اکنون در بازار vpn ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از افراد به خاطر امنیت بالا و معتبر بودن آن است که به آن روی آورده اند و برخی دیگر به خاطر سرعت بسیار زیاد آن طرفدار آن شده اند. با توجه به آن که سرورهای این فیلترشکن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هر کدام به سرعت اتصال امنی را به وجود خواهند آورد، می توان به آن اعتماد نمود. همچنین پیشنهاد می شود درباره وی پی ان سوئیس نیز اطلاعات کافی را کسب کنید چرا که یکی از امن ترین وی پی ان های دنیا محسوب می شود.

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

این وی پی ان را چگونه می توان دانلود کرد؟

برای دانلود این فیلتر شکن راه های زیادی در اختیارتان قرار دارد. در ابتدا نیاز است که راهی برای دسترسی به لینک دانلود این فیلتر شکن داشته باشید تا بتوانید با کلیک بر روی لینک دانلود آن نسخه اصلی و کاربردی این فیلتر شکن را دانلود و در انتها آن را نصب کنید. برای دانلود و دسترسی به لینک آن نیاز است که به سایت های معتبر که در این زمینه در حال فعالیت اند مراجعه کنید. همچنین می توانید به اپلیکیشن گوگل پلی نیز مراجعه کنید تا با مراجعه به این اپلیکیشن نسخه اصلی و معتبر دانلود این اپلیکیشن را به دست آورید.

آیا برای استفاده از این وی پی ان نیاز به ساخت اکانت است؟

با اتصال به برخی از فیلتر شکن ها تنها مدت کوتاهی می توانید به طور رایگان و بدون پرداخت ذره ای هزینه از خدمات بیشتر فیلتر شکن و اتصال بیشتر برخوردار شوید و باید بعد از مدتی استفاده رایگان از وی پی ان به ساخت اکانت و پرداخت هزینه بیشتر بپردازید اما شما می‌ توانید در این فیلتر شکن تا هر زمان که خودتان خواستید رایگان اتصال خود را داشته باشید اما اگر بخواهید که از امکانات بیشتر مانند سرعت بیشتر و اتصال بدون ذره ای قطعی برخوردار شوید نیاز است که یک اکانت مخصوص خود بسازید و با پرداخت هزینه و داشتن رمز عبور و نام کاربری اتصال طولانی‌ تر خود را حفظ نمایید.

سرعت فیلترشکن اسپید وی پی ان چگونه است؟

سرعت فیلترشکن اسپید وی پی ان چگونه است؟

نصب این فیلتر شکن مزایای زیادی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای مثال سرعت این فیلتر شکن بسیار زیاد است و برای کسانی که نیاز دارند با سرعت بیشتر و بدون اتلاف وقت به فیلتر شکن متصل شوند، گزینه بسیار خوبی به شمار می‌ رود و حتی برخی از افراد تمایل دارند که برای کسب و کارشان به یک فیلتر شکن خوب متصل شوند که بتوانند بی‌ وقفه و بدون ذره ای قطعی در شبکه های مجازی که در آن به فعالیت در کسب و کارشان پرداخته اند بپردازند. به همین دلیل این فیلتر شکن یکی از گزینه های بسیار خوب به شمار می رود.

آیا برای استفاده از فیلترشکن اسپید وی پی ان نیاز به وارد کردن سرور است؟

برای آن که از عملکرد خوب و بسیار سریع این فیلتر شکن بر خوردار شوید، نیاز است که سرور هایی را انتخاب کنید که سرعت بالاتری را به شما ارائه می دهد. این چنین می توانید بدون آنکه سروری را وارد این فیلتر شکن کنید، از سرور های بسیار خوب و با کیفیت در این فیلتر شکن برخوردار شوید زیرا برخی از وی پی ان ها نیاز دارند که یک سرور از پیش تعیین شده به آن وارد شوند اما این فیلتر شکن سرور های از پیش ساخته شده و آماده شده را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

این وی پی ان رایگان است؟

این وی پی ان رایگان است؟

هر زمان که نیاز داشتید فیلتر شکن بدون هزینه و رایگان را برای دانلود و نصب انتخاب کنید می توانید این فیلتر شکن را انتخاب کنید زیرا تمام امکانات آن به صورت رایگان و بدون در اختیار داشتن اکانت پولی در اختیارتان قرار می گیرد و شاید تنها برای بهره بردن از امکانات بیشتر بتوانید از این وی پی ان به صورت پولی و با پرداخت هزینه برخوردار شوید. خرید فیلترشکن اسپید وی پی ان بسیار آسان است و به راحتی می توانید به آن دسترس داشته باشید.

سیستم عامل مورد نیاز برای نصب فیلترشکن اسپید وی پی ان چیست؟

سیستم عاملی که برای نصب فیلتر شکن اسپید نیاز است اندروید و ویندوز می باشد. برای اینکه شما بتوانید این اپلیکیشن را بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود نصب کنید نیاز به سیستم عامل ویندوز ۷ و یا دارید به همین دلیل در صورتی که سیستم عامل شما پلتفرمی به غیر از این دو مورد بود، نیاز است که به دنبال یک فیلتر شکن مناسب برای سیستم عامل خود باشید تا اینگونه بتوانید بهترین نحوه عملکرد فیلتر شکن را بر روی سیستم عامل خود تجربه کنید.

آیا فیلترشکن اسپید وی پی ان دارای اشتراک پریمیوم هم می باشد؟

اشتراک پریمیوم از جمله راه حل هایی است که هر فیلتر شکن در اختیار مخاطب و کاربر خود قرار داده است تا با کمک آن بتوانند از امکانات و خدمات بیشتر فیلترشکن استفاده کنند. هر کاربر می تواند نسخه رایگان فیلتر شکن و وی پی ان خود را دانلود و نصب کند و از امکانات رایگان و بدون هزینه آن برخوردار شود اما اگر به دنبال امکانات و خدمات بیشتری هستید، احتمالاً نیاز باشد که اشتراک پریمیوم فیلترشکن خود را فعال کنید و با پرداخت هزینه از امکانات و خدمات بیشتر که سرعت بالا و امنیت بیشتر را شامل می‌ شود، برخوردار شوید.

امکان آپدیت این وی پی ان وجود دارد؟

تمدید اسپید vpn و یافتن آدرس جدید اسپید vpn در فروشگاه اسپید vpn امکان پذیر است و با جستجو عناوینی چون دانلود کانکشن speed VPN برای اندروید و دانلود Speed VPN با لینک مستقیم، می توانید به لینک این اپ برای نصب دسترسی پیدا کنید.

فیلترشکن speed VPN دارای لینک مستقیم برای دانلود کانکشن speed VPN می باشد و با دانلود این لینک و دسترسی پیدا کردن به نسخه جدید این اپ می توانید به امکانات جدید تر این اپ دست پیدا کنید، بنابراین آپدیت نسخه های قدیمی اپ و وی پی ان اسپید، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

سوالات متداول

  1. فیلترشکن اسپید وی پی ان چه ویژگی هایی دارد؟

    فیلتر شکن اسپید vpn بسیار امن است و از سرعت مطلوبی برخوردار می باشد.

  2. امنیت فیلترشکن اسپید وی پی ان چگونه است؟

    این فیلترشکن از امنیت بالایی برخوردار است.

  3. فیلترشکن اسپید دارای سرورهای کدام کشور است؟

    اسپید وی پی ان دارای سرور کشور های ایتالیا و آمریکا و ژاپن می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید