قوی ترین فیلترشکن پینگ پایین برای بازی های آنلاین + راهنمای استفاده

0 دیدگاه

یکی از دلایلی که بهترین فیلترشکن موبایل در ایران و دیگر کشور ها را تعیین می کند پینگ آن فیلترشکن و سرعتی که برای آن تنظیم شده است می باشد. چون کارایی برنامه فیلترشکن برای پابجی کره پینگ پایین و حتی برای دیگر برنامه های کاربردی مشابه پابجی با این مدل سازگارتر است و شما می توانید در زمان های بیشتری از آن استفاده کنید.

محتوا پنهان
معرفی 3 فیلتر شکن برتری که پایین ترین پینگ ها را ارائه می کنند

معرفی 5 فیلترشکن برتری که پایین ترین پینگ ها را ارائه می کنند

بهتر است بدانید در میان انبوهی از فیلترشکن‌ هایی که تا به اکنون ارائه شده اند، برخی از این فیلترشکن‌ ها با توجه به این که پایین‌ ترین پینگ‌ ها را ارائه می‌ کنند، به همین دلیل در لیست بهترین و برترین فیلترشکن های پینگ پایین قرار گرفته اند. حال در ادامه قرار است به معرفی این فیلترشکن ها بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

فیلترشکن شیر بت

فیلترشکن شیر بت به عنوان یکی از بهترین وی پی ان ها برای استفاده در هر سیستم عاملی معرفی می شود. چرا که این وی پی ان دارای پایین ترین پینگ می باشد و همین موضوع باعث می شود تا با سرعت بالا بتوانید از طریق آن برای هر فعالیتی اقدام کنید.

فیلترشکن پینگ پایین turboping

TurboPing بهترین برنامه ضد Lag است که به کاربران کمک می کند تا شبکه بازی خود را برای ارائه بهترین عملکرد ممکن بهینه کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که این برنامه اتصال کاربر را تثبیت می کند تا تأخیر، پینگ و جلوگیری از لرزیدن را کاهش دهد. در حال حاضر این وی پی ان در میان گیمر ها بسیار محبوب و پرطرفدار شده است و در لیست برترین فیلترشکن ها قرار گرفته است.

فیلترشکن پینگ پایین mistping

این برنامه پینگ بسیار پایینی برای متصل شدن ارائه کرده است و سال های زیادی است که مورد استفاده کاربران آنلاین قرار گرفته است. بازی هایی که نیاز به فیلترشکن دارند به برنامه های کاربردی مراجعه می کنند.

فیلترشکن پینگ پایین net optimizer

یکی از محبوب‌ ترین برنامه‌ های حال حاضر در میان کاربران به ویژه افرادی که به بازی‌ های آنلاین می‌ پردازند برنامه net optimizer می‌ باشد که نسبت به سایر فیلترشکن‌ ها پینگ پایین‌تری دارد و کاربران با این برنامه می‌ توانند نتیجه بهتری داشته باشند.

حال این موضوع را هم باید افزود که در حال حاضر این برنامه در میان کاربران اندروید به ویژه افرادی که از گوشی شیائومی استفاده می‌ کنند بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.

فیلترشکن پینگ پایین anti lag

یکی دیگر از برنامه‌ هایی که در حال حاضر در لیست بهترین برنامه‌ های پینگ پایین قرار گرفته است برنامه anti lag می‌ باشد. کاربران با استفاده از این برنامه می‌ توانند اتصال قوی داشته باشند. برنامه anti lag یکی از برنامه های جدیدی است که اخیرا امتیاز خوبی را توسط کاربران دریافت کرده است که این موضوع باعث شده تا کاربران دیگر نیز برای خرید و دانلود آن با اطمینان اقدام کنند.

خرید فیلترشکن پینگ پایین چگونه ممکن می شود؟

در حال حاضر خیلی از کاربران به ویژه گیمر ها تمایل دارند تا به خرید فیلترشکن پینگ پایین بپردازند. به همین دلیل سوالی که برای آن ها به وجود می‌ آید، این است که چگونه می‌ توانند به خرید این نوع از فیلترشکن‌ ها اقدام کنند؟

روش‌ های متعددی برای خرید این فیلترشکن‌ ها وجود دارد. اما با این حال بهترین و مطمئن‌ ترین روش برای خرید فیلترشکن پینگ پایین مراجعه به سایت رسمی فیلترشکن مورد نظرتان می‌ باشد.

ویژگی های فیلترشکن پینگ پایین به چه صورت است؟

در ادامه قرار است به ویژگی های فیلترشکن پینگ پایین بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

سرور قوی

یکی از ویژگی هایی که یک فیلترشکن پینگ پایین باید داشته باشد، سرور قوی می باشد تا به این گونه کاربر با اتصال به آن پینگ بالا را تجربه نکند.

سرعت

به طور قطع یکی از ویژگی‌ های مهم هر وی پی ان پینگ پایین، سرعت بالای آن می‌ باشد تا به این گونه کاربر در هنگام استفاده از آن با مشکلی رو به رو نشود و با سرعت بالا به فعالیت های خود بپردازد.

امنیت

قطعاً یکی دیگر از ویژگی‌ های وی پی ان پینگ پایین امنیت آن می‌ باشد، چرا که کاربر باید بتواند با خیال آسوده و امنیت کامل به استفاده از آن بپردازد.

چگونه فیلترشکن پینگ پایین پیدا کنیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت به راحتی می توان به هر اپلیکیشنی دسترسی یافت. با جست و جو در اینترنت و یا نرم افزار های مربوطه همچون گوگل پلی و … می توان به راحتی به این فیلترشکن دسترسی یافت.

یکی از فیلترشکن ها با پینگ پایین، فیلترشکن secvpn می باشد؛ به راحتی می توانید به این فیلترشکن دسترسی پیدا کنید.

روش شناختن فیلترشکن پینگ پایین واقعی چگونه است؟

حال این روز ها یکی از سوالاتی که برای خیلی از گیمر ها به وجود می آید، این است که روش شناختن وی پی ان پینگ پایین واقعی چگونه است؟ در این باره بهتر است بدانید که شما می توانید از طریق نرم افزار و یا حتی سایت اسپید تست به روش شناختن وی پی ان پینگ پایین واقعی بپردازید.

دانلود فیلترشکن پینگ پایین برای سیستم عامل های مختلف چگونه ممکن می شود؟

فیلترشکن ها به گونه ای طراحی شده اند که برای تمامی کاربران و تمامی سیستم عامل ها مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ فردی نباید در این باره نگران باشد چون برنامه سازان قبل از هر ویژگی به این مورد توجه داشته اند تا همه کاربران بتوانند نیاز های خود را رفع کنند.

کاربران ایرانی بیشترین استفاده از فیلترشکن را دارند چون محدودیت در کشور ما بیشتر از هر منطقه ای می باشد و پراکندگی نوع سیستم هایی که افراد دارند باعث شده تا ساخت چنین فیلترشکن هایی پیشرفت داشته باشند و شرایطی ایجاد شود تا برای همه نوع افراد نرم افزار های پینگ پایین و کاربردی وجود داشته باشد. در ادامه مطلب به برخی از سیستم عامل های کاربردی داخل ایران اشاره خواهیم کرد تا شما بیشتر آشنا شوید و اگر دچار نگرانی هستید با اطمینان عمل کنید و برنامه مطابق با دستگاه خود را دانلود و یا خریداری کنید.

برای اندروید

بیشترین تعداد فیلترشکن هایی با پینگ پایین برای دستگاه های اندروید می باشد چون این دستگاه بیشترین تعداد کاربر داخل ایران را دارد و باید برنامه‌های کاربردی برای آن بیشتر از دیگر سیستم ها باشد.

برای آیفون

آیفون شرایط ویژه تری نسبت به دیگر دستگاه ها دارد اما با این وجود فیلترشکن هایی برای آن طراحی شده است که شما می توانید برای خرید آن ها از مراجع معتبر اقدام کنید. هنگام خرید بهترین برنامه ها را به کاربران پیشنهاد می دهند تا هر کس با توجه به سلیقه خود انتخاب کند. می توانید بهترین فیلترشکن برای آیفون را به راحتی بر روی گوشی خود نصب کنید.

برای ویندوز

کمترین تعداد فیلترشکن برای ویندوز ساخته شده است. چون کاربران کمتری از آن استفاده می کنند و اولویت زیادی ندارد. برای سیستم عامل ویندوز فیلترشکن های جداگانه ای طراحی شده است که فقط باید در این دستگاه نصب شوند.

فیلترشکن پینگ پایین به چه منظور استفاده می شود؟

دانلود vpn برای پابجی و کالاف بیشترین تعداد دانلود را دارد چون این دو بازی شناخته شده به گونه ای ساخته شده است که همه کاربران ایرانی از انجام آن محروم هستند و فقط باید برای استفاده از این بازی ها از فیلترشکن برای قطعی نت استفاده کنند و از این طریق بازی کنند.

فیلترشکن های پینگ پایین برای دیگر برنامه‌ ها نیز ممکن است کاربرد داشته باشد اما ویژه ترین کارایی آن که همه با آن آشنا هستند بازی کالاف و پابجی می باشد. اخیرا بیش از قبل تعداد بازیکنان افزایش پیدا کرده است چون برنامه‌ های فیلترشکن مشکلات قطعی نت برای اتصال را رفع کرده اند.

آیا فیلترشکن های پینگ پایین رایگان هستند؟

فیلترشکن های پینگ پایین رایگان نمی باشند چون این برنامه‌ ها کاربرد ویژه تری دارند و برای برنامه‌های مهم تری از آن ها استفاده می شود که همین امر باعث افزودن قیمت جداگانه برای فیلترشکن های پینگ پایین می باشد. هر کدام از این برنامه‌ها با توجه به ویژگی جداگانه ای که دارند قیمت جداگانه ای دارند که شما می توانید برای خرید با دقت عمل کنید.

روش استفاده از فیلترشکن پینگ پایین برای پابجی چگونه است؟

همه افرادی که از پابجی استفاده می کنند و به گونه ای یکی از کاربران اصلی این برنامه هستند به خوبی می توانند از فیلترشکن های پینگ پایین استفاده کنند و با این برنامه ها کار کنند. روش استفاده از این فیلترشکن ها دقیقا مشابه دیگر برنامه های کاربردی برای قطع اینترنت بین المللی می باشد و سازندگان هیچ تفاوتی برای آن ها ایجاد نکرده اند تا کاربران دچار سردرگمی و مشکلات سخت نشوند و به راحتی از برنامه مورد نظر استفاده کنند.

آیا بدون فیلترشکن هم می توان پینگ سرعت را کاهش داد؟

هر عملی به طور برنامه ریزی شده ممکن می باشد و هیچ یک از کاربران نمی توانند اقدام به عملی غیر قابل پیش بینی کنند چون ممکن است کارایی کل برنامه به طور عجیبی خراب شود. در مورد فیلترشکن های پینگ پایین هم به همین صورت است که نمی توان پینگ سرعت را افزایش و یا کاهش داد چون طراحی آن به دست برنامه سازان صورت گرفته است و این قابلیت برای چنین برنامه ای به هیچ عنوان وجود ندارد. بدون فیلترشکن شما نمی توانید پینگ چنین برنامه های کاربردی را تغییر دهید.

چگونه می توان پینگ یک vpn را پایین آورد؟

بهتر است بدانید یک فیلترشکن پینگ پایین می آورد. این کار را با ارسال بسته های داده از طریق مسیر های مستقیم تری نسبت به اتصال شما انجام می دهد. متقابلاً، اطلاعات آزادانه تر جریان پیدا می کند و می توانید از بازی با پینگ کم لذت ببرید.

اگر بتوانید آن را به درستی تنظیم کنید و از تمام دستورالعمل ها و نکات پیروی کنید، VPN می تواند به کاهش پینگ بازی کمک کند. حال از بارز ترین مزایای استفاده از VPN برای کاهش پینگ درون بازی شامل: خودداری از کاهش پهنای باند و ساده كردن اتصال شبکه می باشد.

بهتر است بدانید مزایای استفاده از وی پی ان برای کاهش پینگ بسیار بیشتر از معایب آن است. با این حال، برای اطمینان از استفاده از تمام این مزایا، باید بدانید که چگونه از وی پی ان برای کاهش پینگ به درستی استفاده کنید. حال این نکات کمک می کنند تا مطمئن شوید که وی پی ان بازی خود را به روش مناسب تنظیم کرده اید:

 • یک VPN با تاخیر کم انتخاب کنید.
 • یک مکان سرور مناسب انتخاب کنید.
 • VPN خود را بهینه کنید.

فیلترشکن پینگ پایین نیاز به سرور اختصاصی دارد؟

هیچ کدام از فیلترشکن های پینگ پایین که از گذشته در اختیار کاربران قرار گرفته است دارای سرور اختصاصی نیستند. چون خود برنامه به گونه ای طراحی شده که سرور های مورد استفاده در داخل برنامه قرار دارند و کاربران دستگاه‌های مختلف می توانند به ساده ترین راه ممکن مراجعه کنند و سرور مورد نظر خود را درون برنامه جابه جا کنند. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت برنامه های فیلترشکن پینگ پایین همین موضوع می باشد. اسم بهترین فیلترشکن ها مخصوص به پینگ پایین را برای شما معرفی کرده ایم؛ با دانلود این موارد بسیار راحت به اینترنت وصل خواهید شد.

سوالات متداول

 1. بهترین فیلترشکن پینگ پایین برای شیائومی کدام برنامه می باشد؟

  نرم افزار net optimizer در حال حاضر بهترین برنامه برای دستگاه های شیائومی می باشد.

 2. آیا فیلترشکن پینگ پایین فقط برای یک برنامه طراحی شده است؟

  فیلترشکن پینگ پایین برای تمامی برنامه ها کاربرد دارد اما بیشتر برای بازی پابجی و کالاف از آن استفاده می شود و اکثریت کاربران آنلاین این بازی ها هستند.

 3. چرا فیلترشکن پینگ پایین ارزش بیشتری دارد؟

  این برنامه به دلیل کاربرد ویژه تری که برای اتصال های دشوار دارد اهمیت بیشتری در کاربران دارد.

 4. فیلترشکن پینگ پایین برای کدام دستگاه ها وجود دارد؟

  فیلترشکن پینگ پایین برای تمامی دستگاه های اندروید، آیفون و سیستم عامل ویندوز طراحی شده است و به طور جداگانه قرار داده شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0