بیوگرافی تولگا ساریتاش و همسرش + عکس های خیره کننده او

0 دیدگاه

در سینمای ترکیه، بازیگران ترکی بسیار زیادی وجود دارند که یکی از بهترین آن ها تولگا ساریتاش نام دارد. تولگا در تاریخ 30 می 1991 در ترکیه متولد شده است و یکی از بهترین بازیگران، مدلینگ و نوازنده های ترکی می باشد. در ادامه این مقاله شما را با بیوگرافی این هنرمند آشنا می کنیم.

تولگا ساریتاش کیست؟

تولگا ساریتاش کیست؟

تولگا فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه دولتی استانبول می باشد که با تئاتر شهرداری فعالیت هنری خودش را شروع کرد و با سریال حریم سلطان مشهور شد و حالا گیتار هم می زند. این هنرمند از بازیگران مرد ترکی در شهر سیواس در ترکیه به دنیا آمده است و در استانبول بزرگ شده است. او در خانواده کم جمعیتی بزرگ شده است و یک برادر و خواهر بزرگ تر از خودش دارد. او اولین بار در تئاتر دبیرستان هلیل آککانات بر روی صحنه رفته است و بعد از آن با تئاتر مرکز هنری اسن یورت که وابسته به شهرداری است به صورت حرفه ای بازیگری را شروع کرده است.

عکس های تولگا ساریتاش را از کجا ببینیم؟

این هنرمند از جذاب ترین بازیگران ترکی در سال 2009 و در سن 18 سالگی با فیلم ابر سیاه فعالیت هنری اش را آغاز کرده است و بعد از آن در سال 2011 در سریال نرو وارد قاب تلویزیون شده است. هم چنین در سال 2013 در سریال معروف حریم سلطان در نقش شاهزاده جهانگیر ایفای نقش کرده است و با سریال دختران آفتاب در سال 2015 توانست به شهرت زیادی برسد. برای دیدن عکس های بیشتر از این هنرمند می توانید از طریق سایت های معتبر اینترنتی و شبکه های اجتماعی اقدام نمایید و عکس های زیادی را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام تولگا ساریتاش چیست؟

همان طور که می دانید امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام است که تمامی سلبریتی ها و افراد معمولی در آن فعالیت دارند. در این شبکه اجتماعی می توانی عکس و فیلم های زیادی را به اشتراک بگذارید. تولگا در اینستاگرام فعالیت بسیار زیادی دارد و به صورت روزانه عکس و فیلم های زیادی را از خودش به اشتراک می گذارد. برای دیدن عکس های جدید و مطلع شدن از اخبار جدید این هنرمند می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید. هم چنین باید بدانید که این هنرمند در سن 8 سالگی شروع به یادگیری ساز باغلاما کرده است و بعد از آن به یادگیری گیتار پرداخته است و دوره بسیار خاصی از زندگی اش را با آموزش ساز گذرانده است. هم چنین او با نواختن ساز درام در بار های تکسیم به کسب درآمد زیادی پرداخته است.

همسر تولگا ساریتاش کیست؟

در مورد وضعیت تاهل این هنرمند باید بدانید که او مجرد می باشد. البته این هنرمند روابط عاشقانه زیادی داشته است. او در سال 2014 اخبار رابطه عاشقانه اش با آیبوکه اپوسات منتشر شد و این دو هنرمند اعلام کردند که فقط دوست صمیمی هم هستند و رابطه عاشقانه ای بینشان وجود ندارد. بعد از آن در سال 2015 با هانده آرچل که هم بازی اش در سریال دختران آفتاب بوده است رابطه ای کوتاه داشته است و در نهایت در سال 2019 برای اولین بار عکس مشترکی با زینب مایروک که طراح و مدل است رونمایی کرده است و طبق گفته های خود این هنرمند به مدت 1.5 با این خانم در رابطه ای عاشقانه می باشد. هم چنین جالب است بدانید که او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که هیچ معیاری برای دوست داشتن و علاقه ندارم، عشق بدون معادله ریاضی و منطقی پیش می آید و در زمانی که انتظارش را ندارید اتفاق می افتد.

تولگا ساریتاش در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این هنرمند در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است در سریال و فیلم های سینمایی بسیار زیادی ایفای نقش کرده است که در ادامه شما را با برترین فیلم های این هنرمند آشنا می کنیم. هم چنین باید بدانید که این هنرمند اولین تجربه تبلیغاتی خودش را در سال 2017 با تبلیغ خمیر دندان اورال بی شروع کرده است و برای آن موزیک ویدئو وقتی می خندی خیلی زیباتر می شوی را خوانده است. این هنرمند قد 177 و وزن 75 کیلوگرم دارد و در سال 2018 با نوشیدنی پپسی و یک برند چای ترک وارد هم کاری شده است.

حریم سلطان

حتما نام سریال حریم سلطان به گوشتان خورده است، سریال حریم سلطان یکی از بهترین سریال های چند سال اخیر منتشر شده است و در این سریال بازیگران معروف بسیار زیادی وجود دارد که یکی از آن ها تولگا در نقش جهانگیر می باشد. این سریال زیبا در سال 2013 تا 2014 منتشر شده است.

فرهاد و شیرین

یکی از سریال های دیگری که این هنرمند در آن نقش آفرینی کرده است فرهاد و شیرین می باشد. این سریال زیبا در سال 2019 منتشر شده است و یکی از زیبا ترین سریال های چند سال اخیر می باشد. این سریال زیبا در شبکه های ماهواره ای پخش می شود و بسیار محبوب است.

دختران آفتاب

سریال دختران آفتاب در سال 2015 تا 2016 ساخته و منتشر شده است و جزء برترین سریال های ترکی می باشد. این بازیگر در این سریال نقش اصلی دارد و با هانده آرچل یکی دیگر از بازیگران معروف ترکی هم کاری داشته است. این سریال رابطه ای عاشقانه را بین این دو هنرمند به وجود آورد.

تولگا ساریتاش مدل است؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند نه تنها در بازیگری، بلکه در زمینه مدلینگ هم فعالیت داشته است و با برند های تبلیغاتی زیادی هم کاری داشته است. هم چنین او در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است جوایز بسیار زیادی را کسب کرده است و یکی از بهترین جوایز او  در سال 2018 جایزه گلدن پالم بوده است که سپس در سال 2019 و 2020 به عنوان بهترین بازیگر مرد سال معرفی شده است. این هنرمند با آراس بولوت اینلمی، انگین اکیورک، اوزگور چویک، گنجو اوزاک و بیگه اونال که از بازیگران مشهور و محبوب ترکی هستند رابطه ای صمیمی و دوستانه ای دارد.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم تولگا مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است. این هنرمند فرزندی ندارد و در یکی از مصاحبه هایش گفته است که علاقه زیادی به بچه ها دارد، اما هنوز تصمیمی برای ازدواج نگرفته است. البته او در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است روابط عاشقانه زیادی داشته است. جالب است بدانید این هنرمند در کودکی اش نزد یک مبل ساز شاگردی کرده است و مدتی هم پیش یکی از دوستان پدرش در بازار بوده است و به همین دلیل است که به شدت اجتماعی می باشد. هم چنین این هنرمند در دوران مدرسه یکی از شاگردان باهوش بوده است و همیشه نمرات خوبی داشته است.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

همان طور که در این مقاله مطرح کردیم این هنرمند در زمینه های بازیگری، مدلینگ و نوازندگی فعالیت هنری بسیار زیادی داشته است و در طی سال هایی که فعالیت در زمینه بازیگری و نوازندگی داشته است کسب درآمد بسیار زیادی داشته است. او یکی از پردرآمد ترین ازیگران ترکی می باشد و برای بازی در هر فیلم و سریال هزینه هنگفتی را دریافت می کند.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این هنرمند در طی سال هایی که در عرصه بازیگری فعالیت داشته است افتخارات زیادی را کسب کرده است. باید بدانید که اولین افتخار این هنرمند در سال 2017 جایزه بهترین بازیگر جوان بود که یکسال بعد جایزه معتبر پروانه طلایی را بعنوان بهترین بازیگر را به دست آورده است. هم چنین او جوایز بسیار زیاد دیگری هم به دست آورده است.

سوالات متداول

 1. آیا تا به حال با تولگا ساریتاش مصاحبه ای انجام شده است؟

  در طی سال هایی که این هنرمند فعالیت هنری داشته است مصاحبات زیادی با او انجام شده است، او در یکی از مصاحبه هایش گفته است که این که بگویند خوش تیپ هستم باعث خوشحالی من می شود، ولی خوبی و زیبایی مفاهیم نسبی هستند که همه دارند و می خواهم من را با کارهایم بشناسند.

 2. کار های تلویزیونی تولگا ساریتاش کدامند؟

  این هنرمند در طی سال هایی که فعالیت هنری داشته است در سریال های زیادی فعالیت داشته است که شامل نرو در سال 2011، خیابان های پشتی در سال 2013، روزی روزگاری در سال 2013، 20 دقیقه در سال 2013، حریم سلطان در سال 2014، اسم من در سال 2014، دختران آفتاب در سال 2015 و…می شود.

 3. آخرین سریال های تولگا ساریتاش کدامند؟

  همان طور که در این مقاله مطرح کردیم، تولگا در سریال های زیادی بازی کرده است و در سال های اخیر در سریال قول در سال 2019، سریال فرهاد و شیرین در سال 2019، عشق های ناتمام در سال 2020 و عارضه در سال 2020 ایفای نقش کرده است.

 4. خوانندگان مورد علاقه تولگا ساریتاش کدام است؟

  این هنرمند در یکی از مصاحبه هایش گفته است که موسیقی مورد علاقه من طیف بسیار گسترده ای دارد و علاقه بسیار زیادی به آهنگ هایی در سبک راک دارم و بیشتر گروه های راک را دنبال می کنم. او بیشتر به آهنگ های راک علاقه مند می باشد و گفته است که این سبک بسیار خاص می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0