درباره یکی از افراد مطرح در فوتبال سهراب بوقی که از لیدرهای فوتبال ایرانی، است مطالبی برای شما آماده کرده ایم. برخی از افراد به قدری محبوب هستند که حتی بعد از اتمام دوران کاری آن ها در مورد سوابق درخشان آن ها و خصوصیات اخلاقی که داشته اند صحبت می شود و این موضوع برای تعداد محدودی از افراد پیش می آید. همان طور که می دانید رشته فوتبال برخلاف دیگر رشته های دیگر ورزشی طرفداران دلی و خود جوش زیادی دارد که این موضوع می تواند بر قدرت و کیفیت فوتبال اثر زیادی داشته باشد. یکی از گروه هایی که مربوط می شود به طرفداران اصلی این فوتبال لیدر ها و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می باشد. در ادامه به یکی از بوقچی های ایرانی به نام سهراب بوقی که هنوز هم مورد توجه می باشد خواهیم پرداخت تا اگر شما از این بخش از فوتبال شناختی ندارید کمی مطلع شوید.

سهراب بوقی کیست؟

سهراب بوقی کیست؟

سیفعلی سرابی ملقب به سهراب بوقی یکی از بهترین و نام آور ترین چهره هایی بود که نامش ماندگار است. سهراب بوقی در زمینه هدایت طرفداران و شعار دهی هایی که در حین بازی انجام می شد فعالیت داشت اما در سال 1397 به دلیل بیماری سرطان در بیمارستان بهمن جان باخت. او مردی با اخلاق و شایسته بود که در طی فعالیت خود توجه بسیاری از طرفداران دیگر را به خودش جلب کرده بود. او فردی بود که در زمان شروع بازی طرفداران تیم دلخواه خود را مدیریت می کرد و برای تیم حریف شعار هایی را طراحی می کرد. او فردی بود که هیچ گاه در حرف هایش توهین و بی احترامی وجود نداشت و این مهم ترین نکته در مورد او می باشد.

با علی مانگا از لیدرهای مطرح فوتبال ایران آشنایی دارید؟ با ما همراه باشید.

سهراب بوقی لیدر کدام تیم بوده است؟

سهراب بوقی لیدر کدام تیم بوده است؟

سهراب بوقی لیدر استقلال بوده است و فقط برای تیم شعار دهی می کرده است چون از کودکی فقط به تیم استقلال علاقه مند بوده است و تمام بازی های مربوط به آن را دنبال می کرده است. او فقط برای یک تیم فعالیت لیدری را انجام داده است و تمامی مطالبی که در آن ها بوقچی بودن سهراب بوقی برای تیم های دیگر بیان شده کذب و نامعتبر هستند. او یکی از ویژه ترین طرفداران استقلال بوده است.

این لیدر چه چه سال هایی فعالیت کرده است؟

این لیدر چه چه سال هایی فعالیت کرده است؟

سال های فعالیت سهراب بوقی مربوط می شود به دهه 70 که استقلال هنوز پیشرفت زیادی به حد حال حاضر نداشت اما انگار به دلیل بازیکنان خوبی که داشت بیشتر طرفدار داشت و طرفداران زیادی برای حمایت از این تیم تلاش می کردند. تیم فوتبال استقلال لیدر های دیگری هم داشته است اما نام سهراب بوقی بیشتر از دیگر افراد جاودانه و ماندگار شده است و این موضوع هنوز هم در بین طرفداران جدید این تیم بیان می شود و قابل توجه است.

عکس های سهراب بوقی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های سهراب بوقی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های سهراب بوقی در همه سایت ها وجود ندارد چون سهراب بوقی فوت شده است و نامش کمی کمرنگ تر شده است و این موضوع کاملاطبیعی است اما دسترسی به تصاویر این هنرمند هنوز هم امکان پذیر است و شما باید فقط به سایت های معتبری که مربوط به افراد ورزشکار و چهره های قدیمی هستند مراجعه کنید و به راحتی عکس های این لیدر پور شور را تماشا کنید و حتی این تصاویر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید. عکس های این فرد ماندگار کیفیت زیادی ندارند اما محبوبیت زیادی دارند که هنوز هم درخشان می باشند و توسط افراد زیادی مشاهده می شوند. درصد کمی از علاقه مندان استقلال با نام او آشنا نیستند و چهره او را ندیده اند.

آیا در اینستاگرام صفحه ای در رابطه با سهراب بوقی وجود دارد؟

معمولا افرادی که در حال حاضر فعالیت بسیار زیادی دارند و باید برای برخی از امور اطلاع رسانی و تبلیغات انجام دهند از صفحه در برنامه اینستاگرام استفاده می کنند اما همان طور که گفته شد سهراب بوقی دوران فعالیت خودش را گذرانده است و در حال حاضر در بین جمع شهره های مشهور وجود ندارد، بنابراین صفحه ای در اینستاگرام ندارد و هیچ پیج با نام این لیدر وجود ندارد که شما بتوانید در مجازی آن را دنبال کنید. او جزء آن دسته از افرادی است که فقط نامش به یادگار مانده است.

این لیدر حاشیه ای هم داشته است؟

همه بوقچی های فوتبال به گونه ای رفتار می کنند که وارد حواشی دنیای مجازی و واقعی شوند و بیشتر از چهره های مشهور دیگر در دید رسانه‌ ها قرار گیرند اما سهراب بوقی برخلاف دیگر افراد همیشه عمل کرده است و همین نکته او را بیشتر از دیگر لیدر ها محبوب و مشهور کرده است. او فردی بود که فقط شعار هایی در قالب چهار چوب احترام طراحی می کرد و هیچ گونه دعوا و درگیری در بازی‌ها ایجاد نمی کرد چون هیچ گاه به حاشیه سازی علاقه مند نبوده است.

لقب این لیدر فوتبال چه بود؟

سیفعلی سرابی نام اصلی این لیدر می باشد و سهراب بوقی لقب و نامی بود که هواداران و دنبال کننده های او برایش انتخاب کرده بودند و تا سال های زیاد به همان اسم صدا زده می شد تا حدی که حتی برخی از افراد نام اصلی این چهره را نمی دانستند و بر این باور بودند که سهراب نام اصلی این لیدر محبوب می باشد. لقب افراد صرفا برای بهتر شناختن افرادی که سابقه بیشتری دارند و حرفه ای تر هستند تنظیم می شود و هیچ معنی دیگری ندارد. او به لقب خودش علاقه زیادی داشت و اگر او را با نام اصلی صدا می زدند ناراحت می شد.

سوالات متداول

 1. مهم ترین نکته در مورد سهراب بوقی چه موردی است ‌؟

  مهم ترین موردی که در مورد سهراب بوقی وجود دارد این است که هیچ گاه توهین و بی احترامی به تیم مقابل نکرده است.

 2. سهراب بوقی در چه سالی فوت شده است؟

  سهراب یکی از بهترین لیدر های ایرانی در سال 1397 در بیمارستان بهمن فوت شده است.

 3. نام اصلی سهراب بوقی چیست؟

  سیفعلی سرابی نام اصلی این بوقچی زمان گذشته می باشد که او را با نام سهراب بوقی صدا می زدند.

 4. سهراب بوقی برای چند تیم لیدر بوده است؟

  این بوقچی فقط برای تیم فوتبال استقلال لیدر بوده و از آن حمایت ویژه ای داشته است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید