کتاب پوکر فارسی ترجمه شده از مقالات معتبر پوکر در دنیا

0 دیدگاه

کتاب پوکر یکی از روش های یادگیری بازی پوکر می باشد که افراد زیادی با خواندن این کتاب شروع به یادگیری پوکر کرده اند. برخی از این کتاب‌ ها ممکن است کمی قدیمی به نظر برسند. با این حال هنوز هم کتاب های زیادی برای بهبود بازی شما وجود دارند.

کتاب‌ هایی که حتی اگر فقط به صورت آنلاین پوکر بازی می‌کنید با ارائه بینش ‌هایی مهم می‌ توانند شما را به بازیکنی بهتر تبدیل کنند. به همین منظور شما می توانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا نمونه هایی از این کتاب را به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی را در این باره به دست بیاورید.

معروف ترین کتاب های پوکر کدامند؟

معروف ترین کتاب های پوکر کدامند؟

کتاب های معروف زیادی درباره بازی پوکر و اصطلاحات بازی پوکر وجود دارد که هر کدام به مبحث خاصی اشاره دارد. همچنین تعدادی از این کتاب ها قدیمی می باشند و قوانین قدیمی بازی در آن گفته شده است. تمام کتاب های قدیمی و جدید پوکر به دلیل قوانین خاص آن قابل استفاده می باشند و طرفداران زیادی را دارد. به همین منظور می توانید در ادامه این متن همراه ما باشید تا چند نمونه از معروف ترین این کتاب ها را به شما معرفی کنیم.

نظریه پوکر

اگر شما فردی مبتدی هستید و به دنبال اطلاعاتی مختصر و کاربردی می باشید، این کتاب بهترین گزینه برای شماست. نویسنده این کتاب دیوید اسکانسکی می باشد. این کتاب با 276 صفحه و شامل مفاهیم استراتژیک پوکر است. این کتاب برای شخصی که قصد دارد بازی خود را به سطح بعدی ببرد و خود را قوی تر کند بسیار ضروری می باشد. اسکلانسکی به شما می‌آموزد که در بازی به جای آن چه که به آن فکر می‌ کنید، به چه راهکار دیگری بیندیشید.

همه را بکش

همه را بکش در سال 2007 دنیای پوکر را متحول ساخت. هدف این کتاب پیوند دادن ریاضیات پوکر با تجربیات آنی و ایجاد یک استراتژی برای برخورد با موضوعات و سناریوهای تکراری می باشد. نویسنده این کتاب لی نلسون، تایسن استرایب، استیون هستون و جو هاشم می باشند. به دلیل وجود نویسنده های مختلف کتاب همه را بکش به بخش های متفاوتی تقسیم می شود. لی نلسون مشاوره تاکتیکی هوشمندانه‌ و تایسن استرایب بر تأثیر ریاضیات در روند تصمیم گیری بازیکنان متمرکز هستند. این کتاب ترکیب خوبی از تاکتیک ها و ریاضیات می باشد.

آس بر روی ریور

آس بر روی ریور جزو یکی از بهترین کتاب ها شناخته می شود. س بر روی ریور مخصوص افرادی می باشد که به ریاضیات و استراتژی در پوکر علاقه ای ندارند و به دنبال راهی برای حرفه ای شدن می باشند. بری گرینشتاین در کتاب آس بر روی ریور از تجربیات خود گفته است. افراد می توانند با خواندن آن راهی برای پیشرفت و ‌بهترین شدن در این بازی پیدا کنند. همچنین در این کتاب رایج ترین اشتباهات بازی پوکر نیز در دسترس است که باید از آن ها بپرهیزید.

بهترین کتاب های پوکر برای یادگیری این بازی کدامند؟

برای یادگیری این بازی بهتر است از کتاب های مبتدی استفاده کنید. کتاب های مبتدی بهتر از هر کتاب دیگیری می تواند به فرد آموزش های مختصر و مفیدی را بدهد. اما اگر تمایل دارید از بهترین این کتاب ها استفاده کنید می توانید کتاب هایی مانند آس بر روی ریور، سوپر سیستم دویل برانسون، همه را بکش، لبه رایز و نظریه پوکر استفاده کنید.

چگونه می توانیم این کتاب ها را خریداری کنیم؟

برای خرید این کتاب ها کافیست به سایت هایی در این زمینه مراجعه کنید و از آن قسمت کتاب مورد نظر خود را سفارش دهید. همچنین می توانید این کتاب ها را به صورت آنلابن نیز خریداری کنید و به صورت پی دی اف آن را بخوانید. اما اگر تمایل دارید کتاب آن را تهیه کنید می توانید به کتاب فروشی ها نیز سری بزنید.

آیا امکان دانلود این کتاب ها وجود دارد؟

برای دانلود این کتاب ها می توانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و از طریق آن کتاب ها را دانلود کنید و به صورت پی دی اف و یا ورد دریافت کنید. همچنین می توانید تکه هایی از کتاب را در سایت ها بخوانید و اطلاعاتی را کسب نمایید.

کتاب پوکر فارسی

معمولا این نوع کتاب ها نویسنده های خارجی دارند و تا به حال اطلاعاتی درباره کتاب فارسی آن منتشر نشده است. این کتاب به صورت ترجمه فارسی وجود دارد که انواع کتاب ها به زبان فارسی ترجمه شده اند. تمام فارسی زبان ها می توانند ترجمه کتاب های آن را دانلود و استفاده نمایند.

مهم ترین کتاب های روانشناسی پوکر کدامند؟

یکی از مهم ترین آنها مربوط روانشناسی و زبان بدن پوکر می باشد. معمولا روانشناسی پوکر بیشتر بر رفتار بازیکنان تمرکز داشته می شود و رفتار های آنان را مورد بررسی قرار می دهند. به همین منظور افراد با خواندن روانشناسی پوکر می توانند رفتار رقیب خود را بهتر بشناسند و از طریق رفتار وی بازی او را بیشتر درک کنند.

بهترین کتاب های قوانین پوکر کدامند؟

قوانین متعددی درمورد پوکر وجود دارد که می توانید با مطالعه کردن آنها اطلاعات خود را افزایش دهید. کتاب هایی مانند: برای آموزش پوکر ابتدایی تا حرفه ای، آموزش پوکر، آموزش استراتژیک پوکر می تواند به بازیکنان در این زمینه کمک کند تا قوانین بازی را بیاموزند. شما می توانید برای کسب اطلاعات درباره قیمت و خرید کتاب پوکر caro و آشنایی با ۱۰ کتاب موفقیت آمیز در پوکر به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و اطلاعاتی از این قبیل را کسب کنید.

کتاب های برتر برای یادگیری استراتژی مسابقات پوکر و کتاب آموزش پوکر جزو مواردی می باشد که در این مقاله به آنها اشاره شد. به همین منظور می توان فهمید یادگیری استراتژی یکی از مهم ترین راه های یادگیری پوکر می باشد که در کتاب های متعدد به آن اشاره شده است. برای دانلود کتاب پوکر فارسی نیز می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی معتبر این کتاب ها را به صورت پی دی اف دانلود کنید و بخوانید.

سوالات متداول

 1. استفاده از کتاب پوکر چه کمکی به بازیکنان می کند؟

  بازیکنان با خواندن کتاب پوکر می توانند اطلاعات خود را افزایش دهند و از تجربه های نویسنده استفاده نمایند.

 2. آیا قوانین بازی در این کتاب ها مطرح شده است؟

  قوانین بازی معمولا در تمام کتاب های پوکر گفته می شود و بدون دانستن قوانین پوکر باز نمی تواند به بازی بپردازد.

 3. آیا کتاب پوکر فارسی وجود دارد؟

  مترجمان زیادی وجود دارند که به ترجمه این کتاب ها پرداخته اند.

 4. معروف ترین کتاب پوکر کدامند؟

  همه را بکش و آس بر روی ریور جزو دو کتاب مشهور می باشند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0