اگر تمایل دارید تا در مورد ماریاند کاسترخون که از یوتیوبر های دختر است؛ اطلاعات مفید و جالبی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ماریاند کاسترخون کیست؟

ماریاند کاسترخون کیست؟

در رابطه با ماریا باید بگوییم که او متولد 13 مارس 1993 است و در حال حاضر 28 سال دارد و ملیت مکزیکی دارد. بهتر است که بدانید او کانال یوتیوب خود را به نام (lady16makeup) در سال 2009 و بعد از برنده شدن در یک مسابقه آرایش یوتیوب در 16 سالگی راه اندازی کرد. امروزه از او به عنوان یکی از یوتیوبر های خارجی یاد می شود. هم چنین در لیست محبوب ترین ستارگان یوتیوب جهان نیز قرار گرفته است. این روز ها او با نام yuya هم شناخته می شود.

بهتر است که بدانید در ماه مارس 2016، او یکی از هفت خالق زن یوتیوب بود که به کمپین اقدام توسعه پایدار سازمان ملل متحد با هدف (دستیابی به برابری جنسیتی و توانمندسازی همه زنان و دختران) پیوست.

عکس ماریاند کاسترخون

از آن جایی که ماریاند یکی از یوتیوبر های معروف و سرشناس است، به همین دلیل طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا به مشاهده جدید ترین عکس های او بپردازند، چرا که از مشاهده عکس های ماریاند لذت می برند. در این باره باید بگوییم که اگر به شبکه‌ های مجازی او مانند اینستاگرام مراجعه نمایید، می توانید عکس های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف مشاهده نمایید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس‌ های متعددی از این یوتیوبر برای شما نمایش خواهد یافت.

پیج ماریاند کاسترخون چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌ های محبوبی است که اکثر مردم اعم از افراد مشهور و یا غیر مشهور در این شبکه فعالیت می‌ کنند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید ماریاند نیز در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می دهد و توانسته در اینستاگرام فالووران زیادی را نیز به دست آورد. حال اگر تمایل دارید تا آدرس اینستاگرام او را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا عبارت yuyacst را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که او در اینستاگرام 17.1 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل به راحتی پیج او قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که شما با دنبال کردن پیج او می توانید به مشاهده جدید ترین عکس های این یوتیوبر معروف بپردازید و هم چنین از جدید ترین اخبار او نیز مطلع شوید.

آدرس چنل یوتیوب Yuya چیست؟

بهتر است که بدانید ماریاند در ابتدا فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کرد و این روز ها توانسته مخاطبان بسیار زیادی را در این شبکه به دست آورد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب او را دارید، پیشنهاد ما این است که نام این یوتیوبر را در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید تا چنل او برای شما نمایش یابد. او به‌ طور روتین و گسترده در یوتیوب فعالیت می کند و کلیپ هایی با کیفیت بالا را برای مخاطبان خود منتشر می کند هر کدام از کلیپ های او از بازدید بسیار بالایی نیز برخوردار هستند و به این گونه او توانسته از طریق این شبکه محبوب برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورد و درآمدزایی کند. بهتر است که بدانید این روز ها ماریاند کاسترخون یوتیوب را مرکز فعالیت خود قرار داده است.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که در رابطه با درآمد این یوتیوبر بدانید، در این باره باید بگوییم که او یکی از پردرآمد ترین یوتیوبر های جهان است. او تا سال 2015، با درآمد ماهانه 41000 دلار، پردرآمد ترین یوتیوبر زیبایی در سراسر جهان بود. بهتر است که بدانید در سال 2018، دارایی خالص او 3 میلیون دلار تخمین زده شد که درآمد ماهانه آن بین 74000 تا 100000 دلار بوده است.

کلیپ های ماریاند کاسترخون را در کجا مشاهده کنیم؟
Guayaquil, miércoles 20 de junio del 2018 (Andes).-Mariand Castrejón, más conocida como Yuya, es considerada la vlogger mujer #1 del mundo, con cerca de 20 millones de seguidores, estuvo promocionando una marca de shampoo en Guayaquil. Foto:César Muñoz/Andes

کلیپ های ماریاند کاسترخون را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از افراد تمایل به مشاهده کلیپ های این یوتیوبر معروف را دارند. در این باره باید بگوییم که اگر به شبکه‌ های مجازی و به ویژه یوتیوب او مراجعه نمایید، می توانید تمام کلیپ های ماریاند را مشاهده کنید، چرا که او تمام کلیپ های خود را با کیفیت بالا برای مخاطبانش در چنل خود منتشر می‌ کند. هم چنین این موضوع را هم باید افزود با مراجعه به اینترنت و جستجو عبارت مورد نظر خود نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می توانید کلیپ های متعددی از این یوتیوبر معروف را جستجو و مشاهده نمایید.

این گیم پلیر چه حاشیه هایی داشته است؟

در پیرامون افراد معروفی که در شبکه های مجازی فعالیت می‌ کنند، حاشیه‌ های متعددی مشاهده می‌ شود که این موضوع شامل ماریاند نیز می باشد. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید اکثر حاشیه‌ هایی که در پیرامون او مشاهده شده است در رابطه با میزان درآمدش، فعالیت هایی که در حرفه خود انجام می دهد و روابط شخصی او می باشد.

ماریاند کاسترخون در کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم ملیت این یوتیوبر معروف مکزیکی است، حال بهتر است که بدانید او در شهر کورناواک زندگی می‌ کند.

سوالات متداول

 1. ماریاند کاسترخون کیست؟

  ماریاند متولد 13 مارس 1993 است و 28 سال دارد و ملیت مکزیکی دارد. او کانال یوتیوب خود را به نام (lady16makeup) در سال 2009 و بعد از برنده شدن در یک مسابقه آرایش یوتیوب راه اندازی کرد.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده کلیپ های او بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده کلیپ های این یوتیوبر معروف را دارید، پیشنهاد ما این است که به چنل یوتیوب او و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. این یوتیوبر معروف ساکن کجاست؟

  ملیت این یوتیوبر مکزیکی است و در شهر کورناواک زندگی می‌ کند.

 4. آیا او در اینستاگرام هم فعالیت می کند؟

  این روز ها او در اینستاگرام فعالیت گسترده ای انجام می‌ دهد و توانسته بیش از 17.1 میلیون فالوور را نیز به دست آورد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید