قرار است تا در مورد لیسا توشی یوتیوبر با نژاد ایرانی اطلاعات مفید و کاملی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

لیسا توشی کیست؟

لیسا توشی کیست؟

این روزها برای خیلی از افراد سوال به وجود می آید که لیسا توشی کیست؟ در این باره باید بگوییم که الیزابت شایلا کوشی زاده 31 مارس 1996 است، او بازیگر آمریکایی، مجری تلویزیونی و از یوتیوبر های خارجی معروف می باشد. کانال یوتیوب او بیش از 17 میلیون مشترک دارد و دو کانال او در مجموع بیش از 3 میلیارد بازدید دارند. بهتر است که بدانید او چهار جایزه Streamy، چهار جایزه انتخاب نوجوان و هم چنین یک جایزه انتخاب کودکان را دریافت کرده است.

در وین سال 2013 لیسا کار خود را با راه اندازی یک کانال یوتیوب آغاز کرد. او اولین بازی خود را در نقش آدی واکر در فیلم کمدی ترسناک تایلر پری Boo انجام داد. این روز ها او به شهرت بسیار زیادی رسیده است.

عکس لیسا توشی

لیسا یکی از چهره های معروف و سرشناس است که این روز ها طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های لیسا بپردازند تا به این گونه بیشتر با او آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینترنت مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از او را در لوکیشن های مختلف جستجو و مشاهده کنید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود با مراجعه به اینستاگرام او نیز می‌ توانید عکس های متعددی از این یوتیوبر و بازیگر معروف را مشاهده کنید.

پیج لیسا توشی چیست؟

اگر طرفدار این یوتیوبر معروف هستید، شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این روز ها لیسا توشی اینستا را مرکز فعالیت خود قرار داده است و با توجه به پست های جالب و جذابی که از خود منتشر می‌ کند، توانسته در اینستاگرام فالووران بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام او را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا عبارت lizakoshy را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد. از آن جایی که لیسا در اینستاگرام بیش از 19.5 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد به همین دلیل پیج او به راحتی قابل تشخیص می باشد. حال شما با دنبال کردن پیج او می توانید به مشاهده جدید ترین عکس های این چهره معروف بپردازید.

آدرس چنل یوتیوب Lisa Koshy چیست؟

بهتر است که بدانید بعد از این که لیسا توشی یوتیوب را راه اندازی کرد، با توجه به فعالیتی که در این شبکه انجام می دهد، توانست به شهرت و معروفیت زیادی برسد و این روز ها مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. او در چنل خود پست های بسیار جذابی را منتشر می‌ کند که تمام این پست‌ ها با طرفداران زیادی نیز رو به رو شده اند. حال برای پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب او کافیست تا نام او را به انگلیسی در قسمت سرچ این برنامه جستجو کنید تا چنل او برای شما نمایش یابد.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در مجموع، این یوتیوبر معروف سالانه حدود 1.5 میلیون دلار از کانال اصلی خود درآمد دارد. کانال دوم او (Liza Koshy Too) حدود 6 میلیون بازدید در ماه دریافت می کند و هم چنین درآمدی حدود 260000 دلار در سال برای او به همراه دارد. لیسا در بین دو کانال خود، سالانه 1.7 میلیون دلار در یوتیوب به دست می آورد. این روز ها او به یکی از یوتیوبر های ثروتمند تبدیل شده است.

کلیپ های لیسا توشی را در کجا مشاهده کنیم؟

از آن جایی که کلیپ های لیسا بسیار جذاب هستند، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ های او بپردازند. در این باره باید بگوییم که اگر به شبکه‌ های مجازی او مانند یوتیوب مراجعه نمایید، می توانید تمام کلیپ های او را با کیفیت بسیار بالا مشاهده نمایید، چرا که لیسا کلیپ های خود را با کیفیت بالا در چنل خود برای مخاطبانش منتشر می کند. حال این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می توانید اکثر کلیپ های او را مشاهده و یا دانلود کنید.

این گیم پلیر چه حاشیه هایی داشته است؟

این روز ها برای خیلی از یوتیوبر های معروف حاشیه های متعددی به وجود می آید که این موضوع شامل لیسا نیز می‌ باشد. حال از مهم ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای او به وجود آمده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: روابط شخصی او، فعالیت‌ هایی که در شبکه های مجازی انجام می‌ دهد، میزان درآمدش و … اشاره کرد.

لیسا توشی در کجا زندگی می کند؟

لیسا بازیگر، کمدین و هم چنین ستاره یوتیوبی اهل ایالات متحده آمریکا است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او در هیوستون و لس آنجلس در رفت و آمد است. هم چنین باید افزود که او به دلیل حرفه اش گاهی اوقات به کشور های دیگر نیز سفر می کند.

سوالات متداول

 1. لیسا توشی کیست؟

  الیزابت شایلا کوشی زاده 31 مارس 1996 است، او بازیگر، مجری تلویزیونی و یوتیوبر معروف آمریکایی می باشد. کانال یوتیوب او بیش از هفده میلیون مشترک دارد و دو کانال او در مجموع بیش از 3 میلیارد بازدید دارند.

 2. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس های لیسا بپردازند؟

  اگر شما هم طرفدار این یوتیوبر معروف هستید و تمایل به مشاهده عکس های او را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی او و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 3. آیا او در اینستاگرام فعالیت می کند؟

  بهتر است که بدانید لیسا در اینستاگرام فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد و این روز ها توانسته در این شبکه محبوب بیش از 19.5 میلیون فالوور را به دست آورد.

 4. درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

  او در مجموع سالانه حدود 1.5 میلیون دلار از کانال اصلی خود درآمد دارد، کانال دوم او حدود 6 میلیون بازدید در ماه دریافت می کند و هم چنین درآمدی حدود 260000 دلار در سال برای او به همراه دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید