فیروزه یا به عبارتی فیفی یکی از استریمر های ایران در بازی پابجی می باشد که تا کنون بازی های زیادی را انجام داده است. این فرد به فیفی معروف می باشد و در زمینه بازی های اینترنتی پابجی مهارت خاصی را دارد. در ادامه مطلب به معرفی این پابجی باز به طور کامل خواهیم پرداخت.

 • همچنین می توانید اطلاعات خود را در مقاله “استریمر کیست” کامل کنید.
فیروزه کیست؟

فیروزه کیست؟

فیروزه معروف به فیفی از جمله پابجی بازان مطرح می باشد که مهارت زیادی را در این خصوص دارد. برنامه پابجی امروزه دارای طرفداران و علاقه مندان بسیاری می باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت آمار استفاده از بازی های اینترنتی بسیار بالا رفته است. بازی پابجی نیز از جمله بازی های اینترنتی می باشد که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است و طی سال های اخیر بسیار مطرح شده است و افراد بسیاری این بازی را انجام می دهند. برخی افراد به عنوان سرگرمی این بازی را انجام می دهند اما برخی دیگر هم چون فیروزه به صورت تخصصی این بازی را انجام می دهند و از طریق انجام این بازی کسب درآمد نیز می کنند.

در ادامه مطلب بیشتر به مسئله کسب درآمد از طریق این بازی خواهیم پرداخت. از جمله راه هایی که از طريق انجام این بازی می توان کسب درآمد انجام داد می توان به انجام این بازی و مطرح شدن در این خصوص و گرفتن تبلیغات و دریافت هزینه تبلیغات اشاره کرد. البته راه های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. فیروزه را می توان در زمره یکی از سه نفر برتر این بازی در کشور ایران بر شمرد. این عنوان از طریق انجام بازی های متعدد و کسب امتیاز های مختلف به دست آمده است.

عکس فیروزه

جهت تماشای عکس های این فرد می توان در ابتدا با مراجعه به برنامه اینستاگرام و ورود به صفحه رسمی اینستاگرام فیروزه عکس هایی که وی از خودش منتشر کرده است را مشاهده کرد. در موتور جستجوی گوگل و سایت های مختلف سرگرمی نیز می توان عکس های متعددی را از این چهره پابجی باز مشاهده کرد.

پیج فیروزه چیست؟

پیج فیروزه چیست؟

برنامه اینستاگرام برنامه ای محبوب در بین کسانی می باشد که در فضای مجازی فعالیت دارند. تعداد افرادی که در این برنامه اقدام به افتتاح حساب و صفحه و آغاز فعالیت کرده اند از مرز 2 میلیارد نفر گذشته است و هم چنین روزانه به تعداد استفاده کنندگان از این برنامه نیز افزوده می شود. برنامه اینستاگرام برنامه ای قابل دسترس برای فعالیت می باشد و افراد می توانند از طریق فعالیت در این برنامه کسب درآمد نیز انجام دهند. این کسب درآمد یوتیوبر ها به این صورت می باشد که افرادی که تعداد دنبال کننده بالایی دارا می باشند از طریق تبلیغات پیج ها و کسب و کار های مختلف به کسب درآمد می پردازند.

البته امروزه انتقادات فراوانی نسبت به این شیوه کسب درآمد و هم چنین مبلغ هایی که افراد دریافت می کنند وارد می باشد. افرادی که در برنامه اینستاگرام فعالیت دارند از طریق صفحه اینستاگرامی خود فعالیت های خود در زمینه های مختلف را با دنبال کنندگانشان به اشتراک می گذارند. افرادی در زمینه بازی های موبایلی و اینترنتی فعالیت می‌ کنند از طریق صفحات اینستاگرامی خود پست و استوری هایی در این زمینه را منتشر می کنند. فیروزه نیز همین رویه را در بر گرفته است و در صفحه اینستاگرامی خود اکثر پست هایی که منتشر کرده است در همین زمینه می باشد.

افرادی که در فضای مجازی فعالیت دارند در برنامه های مختلف این برنامه حضور دارند. از جمله این برنامه ها یوتیوب می باشد که افراد از طریق فعالیت در این برنامه علاوه بر به اشتراک گذاری فعالیت ها و ویدئو هایشان به کسب درآمد نیز می پردازند. اغلب افراد در صفحات اینستاگرامی خود آدرس کانال یوتیوب خود را نیز اعلام می کنند. نشانی صفحه اینستاگرام فیروزه fifi.tube می باشد. فیروزه هم اکنون دویست و چهارده هزار نفر دنبال کننده دارد و تا کنون تعداد 449 پست را منتشر کرده است. تعداد بیشتر این پست ها در رابطه با بازی پابجی می باشد. البته فیروزه پست هایی را نیز با موضوعات مختلف از جمله عکس های خودش منتشر کرده است.

آدرس چنل یوتیوب فیروزه چیست؟

فیروزه در برنامه یوتیوب نیز کانال دارد و آدرس چنل یوتیوب خود را در صفحه اینستاگرامی خود در بیو پیج و هم چنین پست های اینستاگرامی اش منتشر کرده است. نشانی چنل یوتیوب فیروزه zil.ink/fifi/tube/ می باشد. با جستجوی این آدرس و نشانی در برنامه یوتیوب می توان کانال یوتیوب فیفی را مشاهده کرد.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

فیروزه تاکنون در این خصوص صحبتی را انجام نداده است اما می توان گفت که درآمد خوبی را از طریق انجام این بازی کسب می کند. زیرا هم در اینستاگرام و هم در یوتیوب از طریق انجام این بازی مطرح می باشد و می تواند از طریق انجام تبلیغات و فعالیت در یوتیوب کسب درآمد کند.

این گیمر تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

فیروزه تا کنون حاشیه های جدی را تجربه نکرده است. اما می توان گفت که شکست در بازی های مهم می تواند به عنوان حاشیه پیرامون گیمر ها مطرح شود.

کلیپ های فیفی را در کجا مشاهده کنیم؟

جهت مشاهده کلیپ های این فرد می توان به برنامه یوتیوب و کانال یوتیوب وی مراجعه کرد. در خلال مباحث آدرس کانال یوتیوب این فرد را مطرح کردیم. علاوه بر این با مراجعه به برنامه اینستاگرام و صفحه اینستاگرامی فیروزه نیز می توان ویدیو هایی که وی منتشر کرده است را مشاهده کرد.

فیروزه در کجا زندگی می کند؟

فیروزه در کجا زندگی می کند؟

فیروزه در پست هایی که در اینستاگرام خود منتشر می کند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارد لوکیشن خود را کشور سوئد ثبت می کند. بنابراین به نظر می رسد که فیروزه در کشور سوئد زندگی می کند.

سوالات متداول

 1. فیروزه کیست؟

  این شخص یکی از پابجی باز های معروف می باشد که در بین 3 نفر برتر پابجی باز های ایران و برترین پابجی باز دختر ایران می باشد.

 2. فیروزه در کجا زندگی می کند؟

  فیروزه در کشور سوئد زندگی می کند.

 3. آدرس پیج اینستاگرام فیروزه چیست؟

  نشانی صفحه اینستاگرام فیروزه fifi.tube می باشد. فیروزه هم اکنون 214 هزار دنبال کننده دارد.

 4. فیروزه در برنامه یوتیوب فعالیت دارد؟

  نشانی چنل یوتیوب فیروزه zil.ink/fifi/tube/ می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید