داوود بهبودی کیست؟ بیوگرافی و لیست بهترین آهنگ های او

0 دیدگاه

در زمینه موسیقی، تعداد زیادی از خوانندگان قدیمی ایرانی وجود دارند که در زمینه موسیقی پاپ به خوبی فعالیت کرده و توانسته اند در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کنند. یکی از این افراد، داوود بهبودی می باشد. این خواننده مطرح ایرانی که امروز، موضوع اصلی مطلب ما می باشد، یکی از بهترین ترانه سرا ها و نوازندگان نیز می باشد. با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار خوبی را درمورد زندگی شخصی این بازیگر دریافت کنید.

داوود بهبودی کیست؟

داوود بهبودی کیست؟

در ابتدا این مطلب می خواهیم به بیوگرافی داوود بهبودی از خوانندگان ایرانی به صورت اختصاصی بپردازیم. این خواننده متولد سال 1330 می باشد. اگر بخواهیم به اصالت خانواده این خواننده اشاره کنیم، باید بگوییم که پدر و مادر این خواننده مطرح، اهل شهر شیراز می باشند. زمانی که کشور آذربایجان با ایران به صورت خود مختار بود، پدر و مادر او به این کشور مهاجرت کردند. این خواننده به همراه خواهر و برادر هایش در این کشور به دنیا آمد. وی از سن 17 سالگی به صورت حرفه ای موسیقی را شروع کرد. او با افراد بسیار با تجربه ای در موسیقی مانند منوچهر چشم آذر و یا کوروش یغمایی همکاری کرده است.

همکاری او در کشور ایران تا سال 1357 ادامه داشت. زمانی که جمهوری اسلامی روی کار آمد، بسیاری از خوانندگان مانند داوود بهبودی به کشور آمریکا مهاجرت کردند. او در این کشور تصمیم گرفت در زمینه موسیقی جاز در دانشگاه آمریکا شروع به تحصیل کند. او توانست با نمرات بسیار خوبی تحصیلات خود را در این زمینه به پایان برساند. ناگفته نماند که این خواننده در کشور آمریکا در زمینه ترانه سرایی و آهنگسازی، برای دیگر خوانندگان نیز بسیار فعالیت داشته است.

او علاوه بر خوانندگی، به صورت حرفه ای نیز ورزش را دنبال می کند. وی اشاره کرده است که فوتبال را از دیگر ورزش ها بیشتر دوست دارد. این موضوع به همراه عکس هایی که از این بازیگر در زمین فوتبال منتشر می شود می تواند کاملا نشان دهد که علاقه وی به این ورزش بسیار بالا می باشد. در ادامه این مطلب نیز به دیگر اطلاعات پیرامون زندگی هنری و شخصی این خواننده می پردازیم.

عکس های داوود بهبودی را در کجا ببینیم؟

راه های بسیاری برای مشاهده کردن عکس های داوود بهبودی که از خوانندگان پاپ ایرانیاست؛ وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها به راحتی به این عکس ها دست پیدا کنید. روش او، جست و جو نام او در قسمت تصاویر گوگل می باشد. با استفاده از این قسمت می توانید تعداد بسیاری از عکس های این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید. روش بعدی، استفاده از صفحه رسمی اینستاگرام وی می باشد که در ادامه این مطلب به صورت اختصاصی به آدرس این صفحه می پردازیم.

برترین آهنگ های داوود بهبودی کدامند؟

همان طور که اشاره کردیم، وی از سن 17 سالگی وارد عرصه موسیقی شد و توانست به خوبی در این زمینه بدرخشد. اما از سال 1357 می توان گفت به صورت رسمی در این زمینه ظاهر شد و نام خود را جهانی کرد. در این قسمت می خواهیم تعدادی از آهنگ های برتر این خواننده را به شما معرفی کنیم.

خونه عشق

آهنگ خونه عشق از آلبوم مهتاب خانوم که در سال 1379 منتشر شد، یکی از بهترین آهنگ های این خواننده مطرح می باشد که شما می توانید به کمک انواع سایت های معتبر ایرانی آن را با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید.

داوود بهبودی طفلکی دلم گیره

اگر تا به امروز آهنگ داوود بهبودی لب بوم را شنیده باشید، پس آهنگ طفلکی دلم گیره را می شناسید. این آهنگ به دلیل مطرح بودن متن آن، بیشتر با متن این آهنگ که طفلکی دلم گیره است شناخته می شود.

نفسم ماله تو

آهنگ نفسم ماله تو نیز یکی از آهنگ های این خواننده می باشد که در سال 1384 از آلبوم ناز گل منتشر شد. این آهنگ توسط داوود بهبودی آهنگسازی و توسط آرش تنظیم شده است.

داوود بهبودی مهتاب

آهنگ مهتاب از داوود بهبودی که بیشتر به نام مهتاب خانوم شناخته می شود، یکی از آهنگ های مطرح این خواننده می باشد که در سال 1379 توسط آلبوم مهتاب خانوم به عنوان آهنگ صدر این آلبوم منتشر شد.

خدای عاشقان

و در آخر، آهنگ خدای عاشقان نیز یکی از تک آهنگ های برتر این خواننده می باشد که می توانید آن را از تمامی سایت های معتبر با کیفیتی بسیار خوب دانلود کنید و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

چه حاشیه های برای این خواننده به وجود آمد؟

شاید برایتان جالب باشد وقتی بدانید داوود بهبودی تا به امروز 71 سال سن داشته و از سال 1357 تا به امروز که وارد عرصه موسیقی شده است، هیچ حاشیه ای برای او به وجود نیامده است. می توان گفت به این دلیل است که وی تمامی تمرکز خود را بر روی موسیقی گذاشته است و سعی کرده خود را از اخبار حاشیه ای به دور نگهدارد. تنها یک خبر، که آن هم نمی توان گفت که حاشیه است، از این خواننده منتشر شد. زمانی که وی به عنوان مهمان وارد برنامه استیج شد، درمورد ساسی مانکن صحبت شد. در این لحظه وی اشاره کرد که اصلا خواننده ای با این نام نمی شناسند.

آیا تا به حال مصاحبه ای با داوود بهبودی انجام شده است؟

زمانی که این خواننده به کشور آمریکا مهاجرت کرد، به برنامه های مختلفی دعوت شد که از این طریق توانست مصاحبه های بسیاری را انجام دهد. این مصاحبه ها برای برنامه هایی بود که در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان ارائه می شد. اگر تا به امروز موفق نشده اید تا مصاحبه های این خواننده مطرح را مشاهده کنید، می توانید از طریق یوتیوب داوود بهبودی، تمامی مصاحبه های این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

این خواننده در چه شهر هایی کنسرت برگزار کرده است؟

همان طور که از ابتدا این مقاله به آن اشاره کردیم، این خواننده مطرح دارای طرفداران بسیار زیادی است. این طرفداران در داخل و خارج از ایران می باشد. این خواننده برای طرفداران خارج از کشورش کنسرت حضوری و برای طرفداران داخل کشورش کنسرت های تلویزیونی بسیاری برگزار کرده است. کنسرت های تلویزیونی عموما در کشور آمریکا فیلمبرداری شده و کنسرت های حضوری در کشور هایی ماننده کانادا، استرالیا، آمریکا و انگلستان برگزاری شده است.

وی در چه کشوری زندگی می کند؟

داوود بهبودی، در سال 1357 به کشور آمریکا مهاجرت کرد. او تا به امروز نیز در همین کشور زندگی می کند و اقدام به تغییر محل زندگی خود نکرده است. اگر عبارت داوود بهبودی ویکی پدیا را جست و جو کنید، مشاهده می کنید که محل زندگی وی را لس آنجلس، کالیفرنیا گفته است. شما هم چنین می توانید از طریق صفحه رسمی اینستاگرام وی نیز از این موضوع اطلاع پیدا کنید.

آدرس اینستاگرام داوود بهبودی چیست؟

این خواننده مطرح ایرانی در اینستاگرام دارای صفحه رسمی می باشد که با استفاده از آن، عکس ها و ویدیو های بسیار جذابی را از خود و خوانندگی اش منتشر می کند. با جست و davoodbehboodi_0fficial می توانید وارد صفحه رسمی اینستاگرام او شوید. هم چنین می توانید از طریق این صفحه، از طریق بیو این خواننده وارد سایت رسمی داوود بهبودی نیز شده و از این طریق آهنگ های وی را دانلود کنید.

برای دانلود آهنگ های داوود بهبودی چه کاری باید انجام دهیم؟

دانلود کردن آهنگ های این خواننده کاری بسیار راحت می باشد. شما از چندین راه می توانید این کار را امتحان کنید. اگر کاربری هستید که از گوشی های برند آیفون استفاده می کنید، ما پیشنهاد می دهیم از ربات های تلگرامی و یا کانال های تلگرامی برای دانلود آهنگ های این خواننده مطرح استفاده کنید. البته این روش برای تمامی افراد می باشد اما بیشتر برای این کاربران ارجعیت دارد. روش بعدی نیز، جست و جو نام این خواننده به همراه نام آهنگ های او مانند آهنگ عسل داوود بهبودی، داوود بهبودی عروسی، دختر جنوبی داوود بهبودی و یا دوست دارم داوود بهبودی در جست و جو گوگل می باشد.

همسر داوود بهبودی کیست؟

برخی از افراد، این نظر را دارند که داوود بهبودی با خانومی آمریکایی ازدواج کرده است. اما این موضوع غلط است. زمانی که داوود بهبودی به آمریکا مهاجرت کرد، در دانشگاه خود با دختری آشنا شد که اصالتی ایرانی داشت اما مقیم آمریکا بود. این دو با یک دیگر ازدواج کردند و ثمره این ازدواج نیز دو پسر بود. البته ناگفته نماند که این خواننده در حال حاضر دارای نوه نیز می باشد.

درآمد این خواننده از کجاست؟

اکر بخواهیم بگوییم منبع اصلی درآمد این خواننده از کجاست، باید بگوییم که وی از طریق خوانندگی و برگزاری انواع کنسرت های متعدد کسب درآمد می کند. او هم چنین از طریق فروش آهنگ های خود از سایت رسمی اش نیز به کسب درآمد می پردازد.

سوالات متداول

 1. آیا می توان از طریق اینستاگرام عکس های این خواننده را مشاهده کرد؟

  به راحتی می توانید با مراجعه به این صفحه و هم چنین استفاده از جست و جو تصاویر گوگل، تمامی عکس های این خواننده را با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

 2. راه های دانلود کردن آهنگ های این خواننده چیست؟

  شما می توانید با جست و جو نام این خواننده در کنار نام آهنگ های وی مانند آهنگ تولدت مبارک داوود بهبودی، داود بهبودی یار بالا بلند، نازگلم بهبودی، عسل داوود بهبودی ریمیکس، داوود بهبودی برگ برنده، داوود بهبودی خوشگله و یا داوود بهبودی دل به دام دانلود کنید. هم چنین می توانید از ربات های تلگرامی نیز استفاده کنید.

 3. آیا این خواننده همسر دارد؟

  این خواننده در آمریکا ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج نیز دو پسر می باشد. وی در حال حاضر نیز دارای نوه است.

 4. جنجال نشناختن ساسی مانکن توسط این خواننده چیست؟

  وی زمانی که به برنامه استیج منوتو دعوت شده بود، در جواب سوال رها اعتمادی اشاره کرد که اصلا ساسی مانکن را نمی شناسد و خواننده ای به این نام را ندیده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0