شرط بندی بازی یمبرولوز در لیگ nba + بررسی اخبار و لیست بازیکن ها

0 دیدگاه

مینه‌ سوتا تیمبرولوز، Minnesota Timberwolves یکی از تیم‌ های حاضر اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا است و مقر آن در مینیاپولیس ایالت مینه‌ سوتا قرار دارد. این تیم در بخش کنفرانس غرب nba مسابقه می‌ دهد. همچنین این تیم قهرمان Nba شده است.

تاریخچه تیم تیمبرولوز

تاریخچه تیم تیمبرولوز

تاریخچه این تیم بسیار طولانی است و این تیم هم مثل تیم های دیگر مسابقات خوب و بد داشته است اما تاریخ تأسیس تیم به سال ۱۹۸۹ باز می‌گردد و گلن تایلور صاحب تیم می‌ باشد. تیمبرولوز بازی‌ های خانگی خود را بین مترودوم و مت سنتر بازی می‌ کردند تا آن که در سال ۱۹۹۰ به تارگت سنتر نقل مکان کردند. این تیم در کنفرانس غرب و شرق شرکت کرده است.

تیم تیمبرولوز چه بازیکنانی دارد؟

بازیکنان این تیم بسیار معروف هستند و این بازیکنان قدرت فوق العاده ای دارند و همه آن ها را دوست دارند. بهترین بسکتبالیست ها اندرو ویگینز، کارل آنتونی تاونز و ریکی روبیو بازیکنان سرشناس این تیم اند.

پرحاشیه ترین بازی تیمبرولوز چه بود؟

حاشیه های زیادی این تیم داشته است که بازیکن های این تیم را بسیار ناراحت کرده است و می توان گفت این حاشیه ها مربوط به مسابقات و قهرمانی این بازیکن ها بوده است که باعث دلخوری سرمربی این تیم شده است.

رنگ های پیراهن این تیم

این تیم از رنگ های مختلفی در بازی ها استفاده می کند و به گفته سر مربی این تیم عوض کردن رنگ پیراهن آن ها نماد خوش شانسی می داند و رنگ هایی که می پوشند سفید، سبز، سرمه ای، توسی، آبی است.

رقیب دیرینه تیم تیمبرولوز

رقیب تیم تیمبرولوز و لیکرز،تیمبرولوز و نیویورک نیکس، تیمبرولوز یوتا جاز و تیمبرولوز و گلدن استیت رقیب های بسیار سختی هستند که در مقابل هم بازی می کنند.

اسم قدیمی تیم تیمبرولوز چه بود؟

این تیم از اول به این نام بوده است و اسم قدیمی و جدیدی تا الان نداشته است و با نام خودش بازی می کند.

سرمربی فعلی تیم تیمبرولوز چیست؟

Tom Thibodeau سرمربی این تیم قدرتمند است و می توان گفت که آفرین به همچنین سرمربی که تا این حد تلاش کرده است این تیم مربی خود را خیلی دوست دارد و باید گفت که همه بازیکن ها به این مربی خیلی احترام می گذارند و الان هم در مسابقات بسیار موفق شده اند.

چه بازیکنان قدیمی معروفی در این تیم حضور داشته اند؟

از بازیکنان صاحب نام این تیم در گذشته می توان کریس کیمان ، جیسون کید و استیو نش و درک نویتسکی را نام برد البته این بازیکنان الان در یک تیم دیگر بازی می کنند و در این تیم در زمان خیلی قبل بازی می کردند.

آخرین بازی تیم تیمبرولوز با کجا بود؟

آخرین بازی این تیم قدرتمند تیم مینسوتا تیمبرولوز و سن آنتونیو اسپرز به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 124 بر 98 به سود اسپرز به پایان رسید. این تیم تا الان برای مسابقات خود خیلی زحمت کشیده اند و می توان گفت این دفعه بد شانسی آورده اند.

این تیم چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این تیم سه بار قهرمان لیگ ان‌بی‌ای شده ‌است که اولین بار آن در سال ۱۹۵۵ بوده ‌است. دومین قهرمانی این تیم در فصل ۶۶–۶۷ به دست آمد.

اخبار تیمبرولوز را از کجا دنبال کنیم؟

اخبار لیگ بسکتبال حرفه ای را می توانید در اینستاگرام و سایت های خارجی سرچ کنید و آن ها را دنبال کنید. این تیم ها در بسیاری از پیج های شخصی اخبارهای مربوط به مسابقات خود را منتشر می کنند.

این تیم چند بار قهرمان ان بی ای شد؟

بازی های تیمبرولوز بسیار خوب بوده است و تا الان می توان گفت که 3 بار مقام ان بی ای را از آن خود کرده است. این تیم امیدوار است که دوباره امسال قهرمان شود.

سوالات متداول

 1. تیم تیمبرولوز این روز ها در کدام کشور هستند؟

  این تیم به گفته بعضی رسانه ها الان در آمریکا هستند و بر روی تمرین های خود کار می کنند. البته هنوز خبر رسانه ای نشده است.

 2. آیا تیم تیمبرولوز بازیکن جدید آورده است؟

  چند نفر از بازیکن های این تیم استفاء داده اند و این تیم چند بازیکن جدید استخدام کرده است ولی هنوز قرارداد آن ها رسمی نشده است.

 3. چرا تیم تیمبرولوز این روزها پر حاشیه شده است؟

  این تیم به دلیل قدرتی که پیدا کرده است تمام رقیب های او در حال حاشیه ساختن هستند.

 4. سرمربی تیم تیمبرولوز تمرین های سخت تری را شروع کرده اند؟

  سر مربی این تیم تمرین ها سخت تر کرده است چون تا مسابقات زمان خیلی کمی مانده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0