بهترین استادیوم های سری آ در سال 2023 به همراه قیمت بلیط آن ها

0 دیدگاه

استادیوم های سری آ از جمله استادیوم های فوتبال مطرح و بسیار پر طرفدار و جذابی به شمار می‌ روند که در کشور ایتالیا حتی به عنوان یکی از آثار تاریخی و توریستی این کشور شناخته شده اند. عده زیادی از طرفداران فوتبال زمانی که به این کشور مسافرت می کنند، تصمیم می گیرند که حتماً در این باشگاه به مشاهده و دنبال نمودن مسابقه های فوتبال تیم ملی ایتالیا و دیگر تیم های باشگاهی این کشور بپردازند.

به همین خاطر است که باشگاه‌ ها و استادیوم هایی که در این کشور قرار دارند، با معماری و طراحی بسیار قوی و جذابی ساخته می شوند و از امکانات و جذابیت های زیادی برخوردار اند تا طرفداران خود را مجذوب خود قرار دهند.

 • به دنبال لینک ورود به بهترین سایت شرط بندی فوتبال ایرانی هستید؟ بر روی گزینه “ورود به وب سایت” جهت هدایت شدن به این سایت کلیک کنید.
محتوا پنهان
بهترین استادیوم های ایتالیا کدامند؟

بهترین استادیوم های ایتالیا کدامند؟

تیم ملی فوتبال ایتالیا که در زبان ایتالیایی Nazionale di calcio dell’Italia می باشد، نماینده کشور ایتالیا است که در رقابت‌ های فوتبال زمانی که اولین دیدارشان در سال ۱۹۱۰ فرا رسید، در مقابل تیم فرانسه قرار گرفت. مدتی تمام فعالیت های تیم ملی ایتالیا تحت نظارت فیفا و یوفا کنترل می‌ شد و هم اکنون نیز هدایت کننده و گیرنده اصلی تصمیمات و اتفاقات مهم این تیم فدراسیون فوتبال ایتالیا برگزیده شده است.

با وجود تمام افتخارات این تیم، همچنان تیم ملی فوتبال ایتالیا در حال تلاش برای کسب مقام افتخارات بیشتر می باشد. تیم ملی ایتالیا بازی های خانگی خود را در استادیوم های مختلف و بزرگی را برگزار می‌ کند و محل تمرینات تیم‌ های مختلف فعال در کشور ایتالیا نیز این استادیوم های ورزشی شناخته شده‌ اند. به همین خاطر است که از اهمیت بالایی برخوردار اند و کشور ایتالیا اهمیت زیادی به این استادیوم ها می دهد و در تلاش است تا امکانات بیشتری برای استادیوم های خود در نظر بگیرد.

ایتالیا از جمله قدرت مند ترین و بهترین تیم های ملی جهان شناخته شده است که در مسابقات مهم و بسیار جذاب جام جهانی توانسته بسیار جنجال آفرین و حاشیه ساز باشد. این تیم ملی ۴ بار در سال‌ های ۱۹۳۴ و ۱۹۳۸ و ۱۹۸۲ و در تازه‌ ترین تاریخ یعنی در سال ۲۰۰۶ به مقام قهرمانی دست پیدا کرده اند. همچنین دو بار در مقام نایب قهرمانی در سال‌ های ۱۹۹۴ و ۱۹۷۰ ظاهر شده است.

پس دور از انتظار نیست که کشور ایتالیا علاوه بر اینکه تیم ملی بسیار قدر و قدرتمندی داشته، توانسته در زمینه ساخت استادیوم ها نیز بسیار قدرت مند تر شناخته و ظاهر شود. به همین خاطر است که توصیه می‌ کنیم در انتهای این قسمت ما را همراهی کنید تا درباره چند نمونه از بهترین استادیوم های سری آ اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم. برای کسب اطلاعات از “استادیوم های ایرانی” می توانید کلیک کنید.

سن سیرو

ورزشگاه جوزپه مه آتزا که نام آن در زبان ایتالیایی Giuseppe Meazza می باشد، در عموم با نام استادیوم سن سیرو نیز شهرت داشته و با دو نام شناخته می‌ شود و نام دوم آن در زبان ایتالیایی San Siro می باشد. در واقع این ورزشگاه در منطقه‌ ای با همین نام سن سیرو میلان واقع شده است. ورزشگاه تیم های فوتبال آث میلان و اینتر میلان در این استادیوم به تمرینات خانگی خود می پردازند و هر دو این باشگاه ها در این ورزشگاه و استادیوم برگزاری تمرینات خانگی خود مشغول شده اند. میزان ظرفیت و صندلی ها برای تماشاگرانی که می‌ توانند در این استادیوم ها به تماشای مسابقات میان تیم‌ های مورد علاقه خود بپردازند، ۸۰ هزار نفر می‌ باشد و همین باعث شده تا این ورزشگاه، یکی از بزرگ ترین و پرطرفدار ترین ورزشگاه های کشور ایتالیا شناخته شود و لقب بهترین ورزشگاه اروپا را نیز از آن خود نماید.

ورزشگاه سن سیرو که در شهر میلان واقع شده است، به عنوان بزرگترین ورزشگاه اروپا و کشور ایتالیا شناخته می‌ شود. این ورزشگاه در سال ۱۹۲۶ میلادی شروع به ساخت پیدا کرد و ساخت آن در حدود یک سال به اتمام رسید و در این یک سال بهترین امکانات در این ورزشگاه به کار رفت. در سال ۱۹۲۷ بود که این ورزشگاه افتتاح شد و بعد از آن زمانی که گنجایش آن ۵۰ هزار نفر بود، رفته رفته به گنجایش آن افزوده شد تا در نهایت به ۷۵ هزار نفر گنجایش رسید. در ابتدا تیم های اینتر میلان و آث میلان در این ورزشگاه شروع به فعالیت پیدا کردند و تا این لحظه نیز این دو تیم در این ورزشگاه فعالیت دارند.

در سال ۱۹۸۹ بود که این ورزشگاه برای مدت بسیار کوتاهی تعطیل شد و در کل هیچکس اجازه ورود به این ورزشگاه را نداشت و تنها تیم بازسازی این ورزشگاه بودند که در این ورزشگاه حضور داشتند و به نوسازی آن مشغول شده بودند. بعد از آن زمانی که به طور مجدد این ورزشگاه بازگشایی پیدا کرد، ظرفیت آن به ۷۵ هزار نفر رسید و یوفا این ورزشگاه را بر اساس کیفیت آن به عنوان بهترین ورزشگاه اعلام نمود و امتیاز آن از ۵، نمره کامل را دریافت کرد و به همین خاطر بود که پس از بازنگری نیز همچنان از امتیاز بالایی برخوردار بود.

المپیک رم

استادیوم المپیک رم در شهر رم و کشور ایتالیا واقع شده است و یکی از بهترین ورزشگاه های این شهر شناخته شده است که حدود ۷۰ هزار نفر گنجایش را دارا می باشد. این ورزشگاه صحنه رقابت دو تیم آث روم و لاتزیو در مقابل رقیب ها و حریفانشان شناخته شده است و محل برگزاری تمرینات خانگی این دو تیم است. ورزشگاه المپیک روم در امتداد رودخانه شمال شهر به نام تیرود قرار دارد و امکانات و بخش های ورزشی متعددی در این مجموعه به کار رفته است. از جمله استادیوم های قدیمی و جاهای دیدنی شهر رم همین استادیوم است که ۷۲ هزار نفر نیز گنجایش آن می باشد و تا کنون مسابقات بی شماری در این ورزشگاه برگزار شده است.

سن پائلو

ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا که نام آن در زبان ایتالیایی Stadio Diego Armando Maradona می باشد، در گذشته استادیوم سن پائولو بوده و نام آن در زبان ایتالیایی Stadio San Paolo می باشد. این ورزشگاهی که از استادیوم های چند منظوره در شهر ناپل در کشور ایتالیا می باشد و همچنین به عنوان سومین ورزشگاه بزرگ کشور ایتالیا محسوب می شود، از طرفداران زیادی برخوردار است. همچنین این ورزشگاه پس از آن که دیگو آرماندو مارادونا درگذشت، نام مارادونا را برای خود برگزید. مارادونا اسطوره تیم ملی آرژانتین بود که زمانی که در گذشته این موضوع بسیار افراد زیادی را ناراحت کرد و بعد از آن نام آن بر روی این ورزشگاه نهاده شد.

یوونتوس آرنا

استادیوم یوونتوس آرنا که در زبان ایتالیایی Juventus Stadium نام دارد، ورزشگاهی است که در شهر تورین واقع شده و در کشور ایتالیا می باشد. بازی های خانگی که در باشگاه فوتبال یوونتوس برگزار می‌ شود که در این ورزشگاه قابل مشاهده و تماشا کردن است و طرفداران این باشگاه فوتبالی می‌ توانند در این ورزشگاه به مشاهده مسابقات تیم یوونتوس و تمرینات و بازی های خانگی این تیم بپردازند. مراسم افتتاح ورزشگاه یوونتوس در این ورزشگاه در تاریخ هشتم سپتامبر سال ۲۰۱۱ با بازی یوونتوس در مقابل نوتس کانتی برگزار شد که با تساوی این دو تیم به پایان رسید. همچنین اولین بازی رسمی این ورزشگاه نیز میان دو تیم یوونتوس و پارما بوده که در سه روز بعد از آن برگزار شده است.

المپیک تورین

استادیوم المپیک تورین که نام آن در زبان ایتالیایی Stadio Olimpico di Torino می باشد، ورزشگاه خانگی باشگاه فوتبال تورینو می باشد و از نظر جغرافیایی در شهر تورین ایتالیا واقع شده است. ورزشگاه نامبرده از ظرفیتی حدود ۴۰ هزار و دویست نفر برخوردار می باشد و حتی سایت هایی چون سایت یووه اعلام کرده که این ورزشگاه تا ۴۱ هزار ظرفیت را نیز می تواند پشتیبانی نماید. در این ورزشگاه حتی فضا و ظرفیت و گنجایش برای اینکه این ورزشگاه افزایش گنجایشی به اندازه ۱۵ هزار نفر نیز داشته باشد نیز دارد. دور این استادیوم حلقه امنی وجود دارد که بلیت ها در این جایگاه مورد بررسی و چک قرار می گیرند. همچنین خدمات رفاهی و امنیتی و اورژانسی خوبی نیز برای شرکت کنندگان و تماشاچی های این استادیوم فراهم شده است.

با کیفیت ترین استادیوم سری آ در سال 2024 کدام ورزشگاه بود؟

گفتنی است که در حال حاضر استادیوم های سری آ ایتالیا در تعداد بسیار زیادی وجود دارند و تیم هایی که در کشور ایتالیا فعالیت می کنند. می توانند در هر کدام از این استادیوم های فوتبال مسابقات خود را برگزار کنند. اما با این حال در میان تعداد بسیار زیادی از این استادیوم‌ ها یکی از آن ها به عنوان با کیفیت ترین و برترین استادیوم های سری آ سال 2024 معرفی شده است. این استادیوم ماپی (سیتا دل تری کولور) می باشد که در اصل ورزشگاه خانگی رجیانا می باشد. گفتنی است ساسولو به صورت اجاره ای در آن بازی های خانگی خود در سری آ را برگزار می کند.

حال این موضوع را هم باید افزود این استادیوم با توجه به کیفیتی که دارد و امکاناتی که در اختیار تماشاچیان و تیم‌ های فوتبال قرار داده است به عنوان با کیفیت ترین استادیوم سری آ در سال 2024 معرفی شده است. استادیوم MAPEI یکی از استادیوم‌ های مدرن‌ و باکیفیت ایتالیا می باشد.

عکس استادیوم های سری آ را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون راه های متفاوت و متنوعی برای دسترسی ب تمام تصاویر و عکس های استادیوم های سری آ وجود دارد و زمانی که کنجکاو می شوید که به تصاویر و عکس های استادیوم مورد علاقه خود در کشور ایتالیا دسترسی پیدا کنید، توصیه می‌ کنیم ابتدا مرجع معتبری را برای دستیابی به این تصاویر برگزینید. به طور مثال امروزه استادیوم های ساخته شده و احداث شده در ایتالیا، پیج های اینستاگرامی معتبری را در شبکه مجازی اینستاگرام به وجود آوردند و از این طریق اطلاعات و تصاویری را در اختیار دنبال کنندگان و علاقه مندان خود به اشتراک بگذارند.

شما با دنبال کردن شبکه های مجازی اینستاگرام یوتیوب و پیج های نامبرده می توانید به این تصاویر و عکس ها دسترسی پیدا کنید. از این رو توصیه می کنیم که در صورتی که شما نیز مایل به مشاهده تصاویر بیشتر از این استادیوم ها و کسب اطلاعات بیشتر هستید، به سایت‌ های اینترنتی موجود و یا پیج های معتبر اینستاگرامی این استادیوم ها مراجعه نمایید و در پی کسب اطلاعات و تصاویر بیشتر به جستجو های کامل تری بپردازید.

هر کدام از استادیوم های سری آ چه ویژگی هایی دارند؟

از جمله ویژگی ها و خصوصیات اصلی و مشخصات بارز استادیوم ها و ورزشگاه های سری آب و استادیوم های ایتالیا می توان به عظمت و گنجایش و ظرفیت بسیار زیاد هرکدام اشاره نمود جدا از این مورد می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی که برای تعادل هوا در این استادیوم ها به کار رفته است نیز اشاره نمود. با توجه به آنکه در این استادیوم ها امکانات دیگری چون نظافت بسیار زیاد و اتاق های مختلفی که در داخل ساختمان ورزشگاه به کار رفته است نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. نمی توان گفت هر کدام از این استادیوم و ورزشگاه ها از خصوصیات بارز و مهمی برخوردارند که زمانی که شما به آن ها مراجعه می کنید خود می توانید درباره عظمت این استادیوم ها به اطلاعات بیشتری دست پیدا کنید. در مرحله ساخت و احداث استادیوم های ورزشگاه های سری آ امکانات و هزینه های بسیار زیادی صرف شده است و شاید برای ساخت کل مجموعه های موجود در این کشور سرمایه هنگفتی صرف شده است.

بزرگ ترین استادیوم های سری آ کدامند؟

ورزشگاه جوزپه مه آتزا یکی از ورزشگاه‌ های کشور ایتالیا می باشد که در نوع خود از عظمت و قدمت بالایی برخوردار است. این ورزشگاه در میان عموم مردم با نام سن سیرو شهرت دارد و از بزرگ ترین ورزشگاه های کشور ایتالیا محسوب می شود. ظرفیت این ورزشگاه بیش از ۷۵ هزار نفر بوده و میزبان مسابقات و رقابت های محلی دو تیم آ ث میلان و اینتر میلان معرفی شده است. این ورزشگاه با وجود قدیمی بودن اما همچنان از امتیاز بسیار بالایی برخوردار می باشد.

کوچک ترین استادیوم های سری آ کدامند؟

المپیک تورین نام ورزشگاه تورین واقع در شهر تورین ایتالیا می باشد که نام آن در زبان ایتالیایی Stadio Olimpico di Torino اعلام شده است. این ورزشگاه مخصوص باشگاه فوتبال تورینو می باشد و به خاطر ظرفیت کوچک آن یکی از ورزشگاه های کوچک این شهر و کشور معرفی شده است. البته این ورزشگاه تا ظرفیتی حدود ۴۱ هزار نفر را نیز پشتیبانی می کند و می توان آن را از جمله استادیوم های ایتالیا دانست که در عین ظرفیت متوسط، از امکانات بالایی برخوردار می باشد.

هرکدام از ورزشگاه های ذکر شده میزبان خانگی کدام تیم است؟

ورزشگاه ها و استادیوم هایی که در بالا به آن اشاره کردیم هر کدام میزبان خانگی تیم های متفاوتی است. برای مثال ورزشگاه جوزپه مه آتزا میزبان خانگی دو تیم آث میلان و اینترمیلان می باشد و هم اکنون تمام مسابقات و رویدادهای این دو تیم میان تیم‌ های بزرگ ایتالیایی دیگر در همین ورزشگاه برگزار می‌ شود که افراد علاقه مند و طرفدار این دو تیم می توانند به سادگی شاهد آن باشند.

ورزشگاه های ذکر شده در کدام شهر قرار دارند؟

به طور مثال ورزشگاه تورین در شهر تورین واقع در کشور ایتالیا می باشد و همچنین استادیوم رم نیز در شهر رم این کشور واقع شده است. ورزشگاه سن سیرو نیز در همین شهر واقع شده است و اغلب نام شهر هایی که این ورزشگاه ها و استادیوم ها در آن تاسیس شده اند بر روی آن ها گذاشته شده است و به راحتی می‌ توان متوجه شد که هر استادیوم در کدام شهر واقع شده است.

قدیمی ترین استادیوم های سری آ کدامند؟

ورزشگاه سن سیرو یکی از قدیمی ترین ورزشگاه هایی است که در کشور ایتالیا تاسیس و احداث شده است از ویژگی و امکانات بسیاری برخوردار است. این ورزشگاه در ابتدا نام دیگر داشت اما بعد از آن به خاطر نام شهر آن نام این ورزشگاه نیز تغییر پیدا کرد. هم اکنون زمان بسیار زیادی از تاسیس و افتتاح این ورزشگاه می گذرد و می توان گفت که از سال ۱۹۲۷ تا به این لحظه این ورزشگاه ذره ای محبوبیت خود را از دست نداده است. هم اکنون نیز ظرفیت این ورزشگاه حدود ۷۵ هزار نفر می باشد که در نوع خود رقم بسیار زیادی است.

جدید ترین ورزشگاه های سری آ کدامند؟

شاید هم اکنون ورزشگاه هایی در کشور ایتالیا در حال ساخت باشند اما بیشتر استادیوم ها و ورزشگاه هایی که در کشور ایتالیا احداث از ساخته شده اند به خاطر عظمت و گنجایش و ظرفیت بسیار زیاد این باشگاه ها به شهرت رسیده اند و می توان گفت ورزشگاه های جدیدی دیگر در این کشور احداث و ساخته نشده اند.

با وجود تمام این مسائل می‌ توان پیش‌ بینی کرد که شاید در سال های پیش رو ورزشگاه هایی در این کشور ساخته شود که از نظر معماری و گنجایش و ظرفیت بسیار زیاد، رقابت جدی با ورزشگاه های بسیار پرطرفدار قدیمی کشور ایتالیا به وجود آید. به همین خاطر است که درباره جدیدترین ورزشگاه های سری آ و اینکه در آینده چه برنامه ریزی برایشان انجام شود اطلاعاتی در دست نیست.

بررسی سال ساخت استادیوم های Seri A

در ابتدا بهتر است بدانید که سری آ لیگ برتر فوتبال در ایتالیا است که از سال 1929 تا به اکنون در این کشور برگزار می‌ شود. تیم‌ های سری آ با 29 حضور به همراه از تیم‌ های لا لیگا بیشترین تعداد حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده‌ اند.

حال با توجه به سال تشکیل سری آ می‌ توان این گونه بیان کرد که سال ساخت استادیوم های سری آ نیز از در همان حول سال 1929 به بعد می باشند. با این حال اگر تمایل دارید تا در رابطه با سال ساخت هر کدام از ورزشگاه‌ های سری آ اطلاعات کامل و دقیقی را به دست آورید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به ویکی پدیای ورزشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایید.

ویدیو استادیوم های سری آ را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده ویدیو های استادیوم های سری آ و ورزشگاه های ایتالیا نیاز است که به سایت های اینترنتی معتبری که در این زمینه به به اشتراک گذاشتن ویدیوهایی از برگزاری مسابقات بازی های برگزار شده در استادیوم های سری آ پرداخته اند، مراجعه نمایید. از این طریق می توانید تمام اطلاعاتی را که درباره نقطه به نقطه این ورزشکار وجود دارد را به دست آورید و درباره اینکه چه امکاناتی در این ورزشگاه به کار رفته است اطلاعاتی را نیز تحت عنوان ویدیوهای منتشر شده از استادیوم های سری آ به قدری جالب می باشد که عده بسیار زیادی به مشاهده آن ها پرداخته اند. با این کار قصد داشته اند که خود ببینند که ویدیوهایی که استادیوم های بزرگ و با امکانات بالا در کشور ایتالیا ساخته شده اند، چه ویدیوهایی را خود منتشر کرده اند. از این رو توصیه می کنیم که به سایت های معتبر موجود که در این زمینه به فعالیت پرداخته اند یا به شبکه های مجازی اینستاگرام که پیج های رسمی اینستاگرام ها در آن به فعالیت پرداخته اند، مراجعه نمایید و به کسب اطلاعات بیشتر بپردازید.

قیمت بلیط استادیوم های سری آ چقدر است؟

درباره اینکه قیمت بلیت های ورزشگاه های تیم های سری آ چقدر است باید به میزان مهم بودن تیم ها و رقابت بینشان و استادیوم انتخابی توجه نمود. برای این که در زمان برگزاری مسابقات، فهرست ورزشگاه‌ های فوتبال در ایتالیا اعلام می شود، می توان حدود قیمت بلیت های این مسابقات را تخمین زد و بسته به محل برگزاری مسابقات و اینکه استادیوم های سری آ ایتالیا کدام اند، بلیت ها و قیمتشان برای افراد علاقه مند اعلام می شود. استادیوم های فوتبال ایتالیا هر کدام به نوعی به عنوان بزرگترین ورزشگاه ایتالیا شناخته شده اند و عده زیادی از ساکنین این شهر مایل اند که در زمان تهیه بلیت و خرید بلیت در این استادیوم ها به مشاهده بازی ها و مسابقات تیم های مورد علاقه خود بپردازند.

همچنین زمانی که مایل به خرید بلیط مسابقات تیم های باشگاهی کشور ایتالیا بودید و می خواستید که در مسابقات ایتالیا به عنوان تماشاگر و بیننده حضور داشته باشید، در مسابقات برگزار شده به مشاهده روابط میان تیم های مورد علاقه خود بپردازید. می توانید در سایت های فروش بلیط در استادیوم مورد نظر مراجعه نمایید و تمام قیمت بلیت های مسابقات را مشاهده نمایید و بسته به جایگاه و میزان نزدیکی به محل برگزاری مسابقه قیمت متفاوتی را برای شرکت در این مسابقه پرداخت نمایید و بلیت این مسابقه را تهیه کنید.

نگاهی به گنجایش استادیوم های سری آ

در کشور ایتالیا استادیوم های سری آ در تعداد بسیار زیادی ساخته شده اند تا به این گونه تیم‌ های فوتبال بتوانند به راحتی مسابقات خود را در این استادیوم‌ ها برگزار کنند. هم چنین تماشاچیان بتوانند این مسابقات را به صورت حضوری مشاهده نمایند. حال با توجه به این که فوتبال در کشور ایتالیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و بسیار پرطرفدار می‌ باشد. به همین دلیل اکثر استادیوم‌ های سری آ با گنجایش بسیار بالایی ساخته شده‌ اند. ناگفته نماند که حتی قدیمی ترین استادیوم های سری آ هم از گنجایش بسیار بالایی برخوردارند و در این زمینه استاندارد می‌ باشند.

حال شاید برای شما هم جالب باشد که به طور میانگین ظرفیت و گنجایش تمام استادیوم‌ های سری آ بالای پانزده هزار نفر می‌ باشند. در همین خصوص بد نیست بدانید که در حال حاضر ورزشگاه سن سیرو دارای بیشترین ظرفیت می باشد و بیش از 75 هزار نفر را در خود می‌ گنجاند. هم چنین ناگفته نماند که ورزشگاه بریانتئو نیز کوچک ترین ورزشگاه سری آ با ظرفیت 15039 می باشد.

سوالات متداول

 1. بهترین و معروف ترین استادیوم های ایتالیا کدام اند؟

  بهترین استادیوم های ایتالیا را می توان استادیوم های سن سیرو و تورین و روم دانست که از شهرت زیادی نیز برخوردار اند.

 2. بهترین استادیوم های ایتالیا از چه ظرفیتی برخوردار می باشند؟

  بهترین استادیوم های ایتالیا از ظرفیتی حدود ۴۰ تا ۸۰ هزار نفر برخوردار می باشند.

 3. قیمت بلیت های مسابقات استادیوم های سری آ در کشور ایتالیا چقدر می باشد؟

  قیمت مسابقات استادیوم های سری آ در کشور ایتالیا بسته به استادیوم و تیم های برگزار کننده مسابقات متفاوت می باشد.

 4. استادیوم های سری آ از چه ویژگی هایی برخوردار اند؟

  استادیوم های سری آ از ویژگی هایی چون ظرفیت بالا و سیستم تهویه هوا خوبی برخوردار اند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0