استادیوم ردبول آرنا یک استادیوم فوتبال است که خانه برگزاری بازی های تیم باشگاه فوتبال نیویورک رد بولز می باشد. این استادیوم در نیوجرسی (حوالی شهر نیویورک) در ایالات متحده آمریکا قرار دارد و از ظرفیت 25000 نفری برخوردار است.

  • جهت ورود به بهترین سایت شرط بندی فوتبال ایرانی، همواره می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در مقاله مشاهده می کنید؛ کلیک کنید.
معرفی استادیوم ردبول آرنا

معرفی استادیوم ردبول آرنا

در ایالات متحده آمریکا همانند سایر کشور ها، ورزش فوتبال یکی از پرطرفدار ترین رشته های ورزشی به شمار می رود که در بین مردم آمریکا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. حال در ایالات متحده آمریکا تیم‌ های قدرتمند زیادی وجود دارند که هر کدام از آن ها تا به اکنون افتخارات متعددی را نیز کسب کرده اند. ناگفته نماند که به طور معمول مسابقات و تمرینات تیم های فوتبال آمریکا همانند سایر کشور ها، در مکان هایی به نام ورزشگاه برگزار می شوند. هم چنین علاقمندان به فوتبال می توانند برای تماشای مسابقات به استادیوم های فوتبال مراجعه کنند. حال در ایالات متحده آمریکا، ورزشگاه های زیادی ساخته شده اند که هر کدام از آن ها محل برگزاری یک تیم فوتبال هستند. حال یکی از این ورزشگاه ها، ردبول آرنا نام دارد که در ادامه می خواهیم به معرفی این ورزشگاه بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

استادیوم ردبول، یک استادیوم مخصوص فوتبال در هریسون، نیوجرسی است که با نام استادیوم نیوجرسی هم شناخته می شود و در حال حاضر میزبان تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان است. بهتر است که بدانید این استادیوم از نظر گنجایش به ششمین استادیوم بزرگ فوتبال در ایالات متحده و هم چنین لیگ برتر فوتبال تبدیل شده است. استادیوم ردبول با داشتن سقف جزئی شفاف، در اسکله در منطقه ریوربند هریسون در سرتاسر رودخانه پاسائیک از نیوآرک و تقریباً 12 کیلومتر (هفت مایل) غرب منهتن پایین، شهر نیویورک واقع شده است.

ظرفیت ورزشگاه ردبول آرنا چقدر است؟

در قسمت قبل هم بیان کردیم که تیم های فوتبال برای برگزاری مسابقات و تمرینات خود از استادیوم ها استفاده می کنند. استادیوم ها محل برگزاری مسابقات فوتبال هستند و تماشاچیان هم برای مشاهده مسابقات مورد علاقه خود به این مکان ها مراجعه می کنند. به همین دلیل در هنگام ساخت هر کدام از استادیوم ها یکی از نکاتی که به آن توجه می‌ شود گنجایش استادیوم می باشد، چرا که حضور تماشاچیان در هنگام برگزاری بازی‌ های فوتبال از اهمیت زیادی برخوردار است. حال بهتر است که بدانید در حال حاضر استادیوم ردبول آرنا از ظرفیت 25000 نفری برخوردار است و به همین دلیل ششمین استادیوم بزرگ فوتبال در ایالات متحده و لیگ برتر فوتبال می باشد.

استادیوم ردبول آرنا کجا قرار دارد؟

استادیوم ردبول آرنا کجا قرار دارد؟

با توجه به این که در حال حاضر تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان بازی های خود را در این ورزشگاه برگزار می کنند، به همین دلیل خیلی از مردم برای مشاهده مسابقات مورد نظر خود به این ورزشگاه مراجعه می کنند. از این رو یکی از متداول ترین سوالاتی که برای خیلی از افراد به وجود می آید، این است که ورزشگاه ردبول آرنا واقع در کجاست؟ در این باره می توان این گونه بیان کرد که این استادیوم واقع در 600 Cape May St, Harrison, NJ 07029، ایالات متحده آمریکا می باشد. این موضوع را هم باید افزود که این استادیوم از طریق حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. ایستگاه (Harrison PATH) تنها سه بلوک کوتاه با Arena فاصله دارد و خدمات سریع و راحت را به نیویورک و مکان‌ های متعدد در نیوجرسی ارائه می‌ دهد.

این ورزشگاه میزبان بازی های خانگی کدام تیم است؟

در حال حاضر بازی های تیم باشگاه فوتبال نیویورک رد بولز در این استادیوم معروف برگزار می شوند. حال در مورد این باشگاه بهتر است که بدانید نیویورک رد بولز به انگلیسی (New York Red Bulls) یک تیم حرفه ای فوتبال در نیویورک در آمریکا است که در لیگ برتر فوتبال آمریکا (ام‌ ال اس) مشغول به بازی است. بهتر است بدانید تا سال 2006 نام این تیم نیویورک/نیوجرسی مترو استارز بوده است، اما در این سال با خرید سهام آن توسط شرکت رد بول، نام این تیم به نیویورک رد بولز تغییر یافت. حال باتوجه به این که این تیم، طرفداران و هواداران بسیار زیادی دارد، به همین دلیل در هنگام برگزاری مسابقات تیم نیویورک رد بولز خیلی از هواداران برای مشاهده بازی های مورد علاقه خود به ورزشگاه ردبول آرنا مراجعه می کنند.

استادیوم ردبول آرنا در چه سالی ساخته شد؟

استادیوم ردبول آرنا در چه سالی ساخته شد؟

بهتر است که بدانید در یک ژوئیه 2004، برنامه اولیه ساخت این استادیوم اعلام شد. البته ساخت و ساز آن در تاریخ 19 سپتامبر 2006 شروع شد و سرانجام ساخت ردبول آرنا در ماه نوامبر 2007 به پایان رسید. حال این موضوع را هم باید افزود که در ابتدا پیش بینی شد که افتتاحیه در طول سال 2008 انجام شود، سپس پیش بینی شد تا در ژانویه 2009، افتتاحیه انجام شود. اما اعلام شد که افتتاحیه ردبول آرنا تا سال 2010 به تعویق خواهد افتاد. سرانجام این ورزشگاه در تاریخ 20 مارس 2010 افتتاح شد.

عکس های استادیوم ردبول آرنا را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر این استادیوم، میزبان بازی‌ های خانگی تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان می باشد، از این رو به یکی از استادیوم های معروف در آمریکا تبدیل شده است. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس استادیوم ردبول آرنا بپردازند و به این گونه بیشتر با فضای این استادیوم آشنا شوند. در عصر مدرن، روش های متعددی برای جستجو و مشاهده تصاویر این استادیوم که به استادیوم لایپزیش هم شناخته می شود، وجود دارد. حال اگر شما به سایت گوگل مراجعه نمایید و نام این استادیوم را جستجو نمایید با نتایج دلخواه رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از این استادیوم برای شما نمایش خواهد یافت که می توانید به مشاهده این عکس ها و یا حتی دانلود آن ها بپردازید.

این ورزشگاه چه امکاناتی دارد؟

این ورزشگاه چه امکاناتی دارد؟

بهتر است بدانید این استادیوم دو طبقه است و از سقف شفاف برای ردبول آرنا استفاده شده است تا نور طبیعی را تامین کند. سقف ردبول آرنا تمام 25000 صندلی را پوشش می دهد. طراحی سقف کم و محصور به دلیل ارائه آکوستیک برتر با نگه داشتن، تقویت و انعکاس صدای جمعیت به زمین شناخته شده است. در سال 2015 دو برد ویدیویی با دو نمایشگر LED Daktronics جدید 1325 فوت مربعی به عنوان بخشی از ارتقاء سطح استادیوم قرار گرفته اند. برد های ویدیویی پاناسونیک HD پاناسونیک از انتهای شمالی و جنوبی سقف آویزان شده اند.

صندلی‌ های این استادیوم از نوع نوک‌ آپ هستند، بدون پایه بازو و شبیه به صندلی‌ های استادیوم‌ های فوتبال اروپا هستند. در 25000 صندلی، 1000 صندلی ممتاز و هم چنین 30 سوئیت لوکس گنجانده شده است. این ورزشگاه دارای پارکینگ مناسب برای وسایل نقلیه شخصی و عموم می باشد. هم چنین ردبول آرنا دارای اتاق حسی دائمی MLS برای افراد و خانواده‌ های مبتلا به اوتیسم است.

مالک این ورزشگاه کیست؟

با توجه به این که در حال حاضر این ورزشگاه میزبان بازی های تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان می باشد و یکی از ورزشگاه های پیشرفته و مجهز ایالات متحده آمریکا به شمار می رود، به همین دلیل خیلی از افراد تمایل دارند تا در مورد مالک این ورزشگاه نیز اطلاعاتی را به دست آورند. در این باره می توان این گونه بیان کرد که مالک این استادیوم Hudson County Improvement Authority (اداره بهبود شهرستان هادسون) است.

نوع چمن استادیوم ردبول آرنا چگونه است؟

نوع چمن استادیوم ردبول آرنا چگونه است؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام ساخت این ورزشگاه به آن توجه شده است، نوع چمن زمین ردبول آرنا می باشد، چرا که استفاده از چمن با کیفیت باعث می‌ شود تا بازیکنان عملکرد بهتری داشته باشند و تیم فوتبال بتواند عنوان مهمی را کسب کند. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید برای ساخت زمین این استادیوم از چمن طبیعی با کیفیت استفاده شده است.

مهم ترین بازی هایی که در استادیوم ردبول آرنا برگزار شده اند کدامند؟

در حال حاضر این ورزشگاه میزبان مسابقات تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و هم چنین NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان که برای طرفدارانشان بسیار مهم هستند می‌ باشند. حال برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به ورزشگاه ردبول آرنا ویکی پدیا مراجعه کنید.

سوالات متداول

  1. در چه سالی استادیوم ردبول آرنا افتتاح شده است؟

    برنامه اولیه ساخت این استادیوم در 1 ژوئیه 2004 اعلام شد و ساخت و ساز آن در تاریخ 19 سپتامبر 2006 شروع شد و در نهایت در 20 مارس 2010، این استادیوم به صورت رسمی افتتاح شد.

  2. در حال حاضر استادیوم ردبول آرنا میزبان بازی های کدام تیم است؟

    در حال حاضر این ورزشگاه میزبان مسابقات تیم‌ های نیویورک ردبولز لیگ فوتبال اصلی و NJ/NY Gotham FC از لیگ ملی فوتبال زنان است.

  3. چگونه می توان به مشاهده تصاویر استادیوم ردبول آرنا پرداخت؟

    برای مشاهده تصاویر این ورزشگاه معروف کافی است تا به سایت گوگل مراجعه نمایید و نام استادیوم ردبول آرنا را جستجو کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید