فوتبال یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین ورزش در دنیا است. شبکه های تلوزیونی زیادی، برنامه های خود را به این ورزش اختصاص می دهند و گزارش ها و مستنداتی در این مورد را پخش می کنند. در این مطلب قصد داریم در مورد روزنامه های فوتبال خارجی اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

توجه به این مجله ها کمک زیادی به علاقه مندان به سایت شرط بندی فوتبال می کند. پس حتما تیترهای جذاب این مجله ها را با دقت مطالعه کنید.

فهرست محتوا پنهان
به اطلاعات روزنامه های فوتبال خارجی می توان اعتماد کرد؟

به اطلاعات روزنامه های فوتبال خارجی می توان اعتماد کرد؟

ورزش فوتبال یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین ورزش‌ های سراسر دنیا به شمار می‌ رود که به طور معمول مردم به ویژه طرفداران این ورزش اخبار فوتبال را دنبال می‌ کنند. حال سوالی که این روزها برای خیلی از افراد به وجود می آید. این است که آیا می‌ توانند به اطلاعاتی که توسط روزنامه‌ های فوتبال منتشر می‌ شود اعتماد کنند. در این باره گفتنی است که روزنامه های فوتبال به طور کلی به عنوان یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد در نظر گرفته نمی شوند.

در همین خصوص می توان این گونه بیان کرد که برخی از روزنامه ها قابل اعتماد هستند و در حالی که برخی دیگر اصلا قابل اعتماد نیستند. به هر حال اگر می‌ خواهید تا اطلاعاتی را از روزنامه فوتبال خارجی بدست آورید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به خواندن روزنامه‌ هایی بپردازید که معتبر و قابل اعتماد هستند.

معروف ترین روزنامه های فوتبال خارجی کدامند؟

معروف ترین روزنامه های فوتبال خارجی کدامند؟

در این قسمت از مقاله در مورد مهم ترین روزنامه های فوتبال خارجی اطلاعات مهمی را برای شما بازگو می کنیم. این گونه شما می توانید با آگاهی کامل برای استفاده از این روزنامه ها اقدام کنید.

مارکا

روزنامه مارکا یک روزنامه ورزشی در مورد فوتبال است که متعلق به کشور اسپانیا می باشد. در سال 1938 روزنامه مارکا تاسیس شد و تا سال 1984 مالکیت آن به عهده گروه رکولتوس بوده است. این روزنامه طرفداران بسیار زیادی دارد و تا کنون مشخص شده است که 2 میلیارد و 300 میلیون نفر این روزنامه را خریداری کرده و مطالعه می کنند. مارکا به عنوان پرخواننده‌ ترین روزنامه اسپانیا شناخته شده است و بسیاری از خوانندگان ورزشی این کشور را جذب کرده است.

البته نا گفته نماند که تمام مردم می دانند که این روزنامه همیشه از تیم رئال مادرید حمایت می کند. یک ایستگاه رادیویی به نام رادیو مارکا از فوریه سال 2001 آغاز به کار کرده است که 24 ساعت در شبانه روز فعالیت دارد و در حیطه ورزش کار می کند. در پایان هر فصل از فوتبال این روزنامه جوایزی را به بازیکنان لا لیگا و سگوندا دیویژن هدیه می کند. جایزهٔ آلفردو دی استفانو، جایزه پیچیچی و جایزه ریکاردو زامورا تعدادی از وایز هستند که این مجله تا به امروز اهدا کرده است.

آ اس

نشریه آس یا آ اِس یک مجله ورزشی در مورد فوتبال است. این روزنامه به زبان اسپانیایی نوشته و چاپ می شود. این روزنامه هم مانند روزنامه مارکا، اطلاعات زیادی در مورد تیم رئال مادرید چاپ می کند. البته در بسیاری از این اطلاعات اهدافی برای سیاست گذاری‌ های رسانه‌ ای این باشگاه وجود دارد. این روزنامه نیم قطع است و پریسا (PRISA) صاحب امتیاز آن می باشد.

موندو دیپورتیوو

روزنامه موندو دیپورتیوو یک روزنامه ورزشی است که زبان آن اسپانیایی می باشد. در این روزنامه در مورد درخشش مسی در بسیاری از بازی هایش و مهمانی های این بازیکن اطلاعاتی چاپ می شود. این روزنامه هم یکی ازروزنامه های پر مخاطب است که مخاطبان خاص خود را دارد. این نشریه به عنوان هوادار تیم بارسلونا معرفی می شود. تیتر روزنامه های ورزشی پرتغال امروز را می توانید در بسیاری از سایت ها مطالعه نمایید.

اسپورت

اسپورت

مجله اسپورت نام یکی دیگر از روزنامه های ورزشی است که مطالب آن عموما در مورد ورزش فوتبال است. این روزنامه اسپانیایی است و دفتر مرکزی آن در شهر بارسلون کشور اسپانیا قرار دارد. در سال 1971 فردی به نام Josep María Casanovas آن را احداث کرد. اسپورت روزنامه نیم قطع است که صاحب امتیاز آن گراپو زتا می باشد و مالک آن ال پریودیکو دی کاتالونیا می باشد. ناشران این نشریه، Ediciones Deportivas Catalanas, S.A هستند و سر دبیرآن Ernest Folch می باشد.

کیکر

مجله کیکر یک روزنامه ورزشی است که به زبان آلمانی چاپ می شود. بحث اصلی این روزنامه ورزش فوتبال است. این روزنامه توسط والتر بنسمن که یکی از پیشگامان فوتبال آلمان بود، در سال 1920 پایه گذاری شد. در ابتدا این مجله در شهر نورنبرگ بنیان گذاری شد. این روزنامه در روز های دو شنبه و پنج شنبه چاپ و پخش می شود. در روزهای دو شنبه تعداد 240 هزار عدد نسخه روزنامه چاپ می شود و این عدد در روز های پنج شنبه، 220 هزار عدد است که تمامی آن ها به فروش می رسند. کیکر در قالب یک سالنامه نیز چاپ می شود که به آن، کیکر سال می گویند. کیکر سال در ابتدا در سال های 1937 تا 1942 فعالیت داشت و تا سال 1959 غیر فعال شد و دوباره از همان سال تا به امروز، فعالیت دارد.

ابیلد

ابیلد هم یک روزنامه ورزشی است که بسیاری از مطالب آن در مورد دنیای فوتبال است. این مبحث خبری باعث شده است که افراد زیادی به سمت این مجله جذب شوند. روزانه تعداد بسیاری از نسخه های این روزنامه به فروش می رسد و اطلاعات زیادی در مورد بازیکنان فوتبال و اتفاقات این ورزش، در آن چاپ می شود. سایت های ورزشی خارجی دارای اطلاعات به روز و جدید از بازیکنان فوتبال خارجی است.

گاتزتا دلو اسپورت

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نام یک روزنامه ورزشی ایتالیایی است که اطلاعاتی در مورد فوتبال و حاشیه های آن چاپ می کند. اولین بار در تاریخ 3 آوریل سال 1896 این روزنامه چاپ شد و در آن اطلاعاتی در مورد بازی های المپیک مدرن که در آن زمان در آتن، برگزار می شد، چاپ می کردند. البته این روزنامه عملکرد بسیار بهتری نسبت به اطلاع رسانی های معمولی دارد، او وقایع مهم روز را چاپ می کند مانند مسابقات جیرود ایتالیا که همان مسابقات دوچرخه سواری است و اولین بار در سال 1909 آغاز شد. ویژگی منحصر به فرد این روزنامه، چاپ شدن بر روی صفحات صورتی رنگ است که آن را متمایز کرده است.

توتو اسپورت

توتو اسپورت

روزنامه توتو اسپورت از روزنامه های ورزشی است که روزانه مطالب زیادی را به چاپ می رساند. تعدادی زیادی از مردم طرفدار این روزنامه بوده اند و آن را خریداری می کنند.

دیلی میل

روزنامه دیلی میل اخبار زیادی چاپ می کند. کاپیتان انگلیس، گزینه اول شیاطین سرخ در تابستان، هری کین در رادار شیاطین سرخ، خیز شیاطین سرخ برای شکار هری کین، تعدادی ازمطالب چاپ شده در این روزنامه می باشد. لازم به توجه است که این روزنامه بخش ورزشی را نیز دارد و به همین دلیل جزو روزنامه های فوتبال خارجی معرفی می شود.

سان

سان یک روزنامه ورزشی به معنی خورشید است. این روزنامه تحت نظر شرکت نیوز بریتانیا چاپ می شود و فعالیت دارد. این روزنامه نیم قطع است و نسخه های خواهر این روزنامه در گلاسکو (د سان اسکاتلند) و دوبلین (د سان ایرلند) چاپ می شود. این نشریه به عنوان دهمین روزنامه پر فروش در بریتانیا شناخته شده است.

دیلی اکسپرس

دیلی اکسپرس

روزنامه دیلی اکسپرس یک روزنامه به زبان انگلیسی است که نیم قطع می باشد. این روزنامه زیر مجموعه شرکت نورتون اند شل مدیا می باشد. این روزنامه از سال 1900 میلادی تا به امروز فعالیت داشته است. دفتر اصلی و مرکزی این مجله در شهر لندن قرار دارد. ریچ پی‌ ال‌ سی صاحب امتیاز این روزنامه می باشد و ناشر این مجله نورتون اند شل و سر دبیر آن گری جونز می باشد.

دیلی تلگراف

دیلی تلگراف یک روزنامه قطع بزرگ در انگلستان است. این مجله ورزشی بخشی از گروه رسانه ای به نام تلگراف است. این نشریه در شهر لندن چاپ می شود اما به صورت بین المللی توزیع می شود و در تمام بریتانیا پخش می شود. یک افسر بریتانیایی و کانادایی به نام آرتور اسلی در ژوئن سال 1855 این مجله را تاسیس کرد. نام اولیه این روزنامه دیلی تلگراف اند کوریر بوده است. اما از سال 2004 مالکیت این نشریه به بیزینس من های انگلیسی که دیوید و فردریک بارکلی، نام دارند واگذار شد. تعدادی ازبهترین خبر ورزشی خارجی در این روزنامه منتشر می شود و به دست مردم می رسد.

اکیپ

نشریه اکیپ یک روزنامه ورزشی در مورد فوتبال است. این روزنامه فرانسوی می باشد. اولین نسخه این نشریه در سال 1946 چاپ شده است. در روزنامه اکیپ اطلاعاتی در مورد رویدادهای ورزش‌های فوتبال، دوچرخه‌ سواری، راگبی و ورزش‌ های موتوری چاپ می شود. ناگفته نماند که این نشریه طرفداران بسیاری دارد. سر دبیر این روزنامه فرانسوا مورینیر می باشد.

فرانس فوتبال

مجله فرانس فوتبال یک روزنامه ورزشی است که خبر های تازه ای از فوتبال سر تا سر جهان را چاپ می کند. این روزنامه یکی از معتبر ترین نشریه های ورزشی در اروپا است. عکاسی خبری و پوشش گسترده‌ ای از لیگ‌ های فوتبال اروپایی و آمار دقیق بازی‌ های لیگ قهرمانان اروپا باعث شده است که این نشریه بتواند از سال 2016 جایزه بهترین بازیکن فوتبال در جهان را که توپ طلا می باشد، اهدا کند. در سال 1946 اولین نسخه از این روزنامه چاپ شده است. بهتر است بدانید که این مجله هر و هفته یک بار چاپ می شود و متعلق به کشور فرانسه است. تیتر روزنامه های امروز ایران و خارج را می توانید از طریق اینترنت به دست آورید.

بهترین روزنامه های فوتبال خارجی مربوط به کدام کشورها هستند؟

بهترین روزنامه های فوتبال خارجی مربوط به کدام کشورها هستند؟

در تمام کشورهای دنیا روزنامه ها و مجلات ورزشی و فوتبالی زیادی به چاپ می رسد. اما همه این روزنامه ها معتبر نیستند و بسیای از آن ها، طرفداران بسیار کمی دارند. بهترین و معتبرترین روزنامه های خارجی که مربوط به ورزش فوتبال است، متعلق به کشورهای اسپانیا، ایتالیا، آلمان، فرانسه و انگلیس می باشند.

این روزنامه ها دارای بهترین تیتر بندی ها هستند و تمامی اخباری که در آن ها چاپ می شوند درست بوده و دسته اول هستند. در این کشورها به دلیل وجود روزنامه های فوتبالی زیاد، رقابت تنگاتنگی وجود دارد و هر نشریه سعی می کند که اطلاعات مهم تر و بیش تری را به مخاطبان خود اطلاع بدهند.

سایت این مجله های ورزشی چیست؟

وب سایت روزنامه مارکا، Marca.com می باشد که از سال 1995 فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون در هر ماه تعداد 3 میلیون و 116 هزار و 384 نفر بازدید کننده دارد. این وب گاه به عنوان پر بازید کننده ترین وب سایت در کشور اسپانیا است. هر مجله دارای وب سایت مشخصی است که می توان به راحتی آن ها را به دست آورد. کافی است نام این روزنامه ها را در اینترنت نوشته و جستو و جو نمایید. در وب سایت این نشریه ها، تمامی اخبار چاپ شده در دسترس قرار می گیرند. وب سایت روزنامه آ اس www.as.com می باشد که با مراجعه کردن به آن می توان اطلاعات زیادی در مورد فوتبال به دست آورد.

وب سایت روزنامه اسپورت www. sport.es می باشد. www.telegraph.co.uk وب سایت رسمی روزنامه دلی تلگراف می باشد که فعالیت بسیار زیادی در این سایت انجام می شود. ۴۹۶۳۲۰۰۶ شماره اسی ال سی می باشد که مشتریان این مجله می توانند برای انتقاد و پیشنهادات خود با این شماره تماس بگیرند.

چگونه می توان خبر های روزنامه های فوتبال خارجی را دنبال کرد؟

چگونه می توان خبرهای روزنامه های فوتبال خارجی را دنبال کرد؟

برای دنبال کردن خبر روزنامه های فوتبال خارجی راه های بسیاری وجود دارد. امروزه عصر ارتباطات است و با استفاده از تکنولوژی می توان به آسانی به هر منبعی دسترسی پیدا کرد. می توان آدرس وب سایت روزنامه مورد نظر خود را نوشته و اطلاعات و خبر های تازه را در این سایت ها مطالعه کرد. در اینترنت نیز می توانید به اطلاعات زیادی از این مجلات دسترسی پیدا کنید. البته بسیاری از سایت ها نیز این روزنامه ها را ترجمه می کنند و در اختیار کاربران خود قرار می دهند. خبر های مربوط به نشریه ورزشی انگلیس را می توان در برنامه های اجتماعی و مجازی مشاهده و مطالعه کرد. در تلوبیون و لنز و شبکه های خبری ورزشی می توان تعدادی از این خبر ها را شنید.

آیا روزنامه فوتبال خارجی در ایران هم منتشر می شوند؟

روزنامه فوتبال خارجی در ایران منتشر نمی شود. ایران دارای چندین مجله و نشریه ورزشی است که طرفداران زیادی دارند. در ایران فقط برخی از خبر ها از این روزنامه ها به صورت ترجمه شده چاپ می شوند. البته در قسمت هایی از مجلات می توان خبرهایی از این روزنامه ها را مطالعه کرد. اما به طور کامل این روزنامه ها چاپ نمی شوند. بسیاری از روزنامه های ورزشی جهان به زبان های مختلفی چاپ می شوند تا همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

مدیر هر یک از روزنامه های فوتبال خارجی کیست؟

مدیر هر یک از روزنامه های فوتبال خارجی کیست؟

مدیر و صاحب امتیاز مجله ورزشی مرکا، گروه یونیداد ادیتوریال می باشد. مدیر روزنامه آ اس پریسا می باشد. مدیر مجله ورزشی اسپورت گراپو زتا می باشد. برای به دست آوردن نام سایر مدیرها باید نام این روزنامه ها را در اینترنت بنویسید و به راحتی نام مدیر و مالک آن ها را به دست آورید.

پیج اینستاگرام نشریه های فوتبال خارجی چیست؟

برای پیدا کردن آدرس پیج های اینستاگرامی این روزنامه های ورزشی باید نام هر روزنامه را در اینترنت نوشته و جست و جو نمایید. آدرس های زیادی به دست می آیند که با امتحان کردن می توان از درست بودن آن ها مطمعن شد. روش دیگری نیز وجود دارد که در این روش باید وارد نرم افزار اینستاگرام خود شوید. نام هر کدام از این مجلات ورزشی را با حروف انگلیسی نوشته و جست و جو نمایید. تعداد زیادی پیج با نام این روزنامه ها به دست می آید که فقط یکی از آن ها اصلی می باشد و سایر پیج ها، فن پیج و فیک هستند.

پیج های اصلی دارای تیک آبی هستند که به راحتی می توان آن ها را در بین سایر پیج ها پیدا کرد. در این صفحات تعداد زیادی دنبال کننده وجود دارد و تصایر مهمی از مجلات و خبرهای مهم در این پیج ها استوری و پست می شوند. پیج روزنامه مارکا، marca@ می باشد. در پیج روزنامه اسپورت که آدرس آن sport.es@ می باشد، تعداد 37 پست وجود دارد و تعداد 1798 هزار نفر هم آن را دنبال می کنند.

پر درآمد ترین روزنامه فوتبال خارجی کدام است؟

پر درآمدترین روزنامه فوتبال خارجی کدام است؟

مارکا پرفروش ترین روزنامه خارجی در مورد فوتبال است. این روزنامه بارها عنوان پر فروش ترین روزنامه را به دست آورده است و تا کنون درآمد بسیار بالایی از آن کسب شده است. این روزنامه تا به امروز میلیاردها دلار از طریق چاپ خبرهای موثق و دقیق خود به دست آورده است و ماندگارترین و معتبرترین روزنامه ورزشی در جهان است.

قدیمی ترین روزنامه فوتبال خارجی کدام است؟

روزنامه دیلی تلگراف در سال 1855 تاسیس شده است و نسبت به سایر روزنامه های فوتبالی و معتبر، قدیمی تر است. این روزنامه با توجه به قدمت بالایی که دارد، هنوز هم اطلاعات بسیار خوبی را چاپ می کند و توانسته است در این سال ها مخاطبان خود را حفظ کند و علاوه بر آن ها تعداد مخاطب بیش تری را به دست آورد.

دفتر مرکزی معروف ترین روزنامه های فوتبال خارجی کجاست؟

دفتر مرکزی معروف ترین روزنامه های فوتبال خارجی کجاست؟

بسیاری از روزنامه های خارجی دفترهای مرکزی خود را در پایتخت کشورهای خود قرار داده اند. لندن، بارسلون و … از جمله شهرهایی هستند که دفاتر مرکزی در آن ها ایجاد شده است. این شهرها دارای بهترین امکانات برای چاپ روزنامه و مجلات هستند و افراد معروف و حرفه ای زیادی در آن ها مشغول به کار هستند. در این مجلات، عواملی مانند جمله بندی ها، تیتربندی ها، عکس ها و تصاویر به گونه ای در کنار هم قرار می گیرند که باعث می شود هیجان زیای در خواننده به وجود بیاید و مشتریان این دسته از روزنامه ها، انتظار زیادی برای چاپ بعدی مجله بکشند.

روزنامه های فوتبال خارجی آنلاین

روزنامه های فوتبال خارجی آنلاین

بهتر است بدانید در حال حاضر روزنامه‌ های فوتبال خارجی آنلاین متعددی در حال فعالیت هستند و اخبار فوتبال را منتشر می‌ کنند. حال در این میان برخی از این روزنامه‌ های فوتبال آنلاین از اعتبار بسیار زیادی برخوردارند و در میان علاقه‌ مندان به دنبال کردن اخبار فوتبال بسیار پرطرفدار هستند. حال در ادامه می‌ خواهیم به معرفی این روزنامه‌ ها بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اینستاگرام 433

یکی از روزنامه‌ های آنلاین که این روزها بسیار محبوب و پرطرفدار شده است اینستاگرام 433 نام دارد که تمام اطلاعات به روز و جدید فوتبال را در داخل صفحه خود در اینستاگرام منتشر می‌ کند. در حال حاضر این صفحه در اینستاگرام دنبال کنندگان بسیار زیادی دارد. حال اگر تمایل دارید تا از جدیدترین اخبار فوتبال مطلع شوید پیشنهاد می‌ کنیم تا اینستاگرام 433 را دنبال نمایید.

فوتبال توییت

فوتبال توییت از دیگر روزنامه‌ های آنلاین به شمار می‌ رود که تمام اطلاعات فوتبالی را در توییتر می‌ دهد. حال گفتنی است که در حال حاضر فوتبال توییت در میان علاقه مندان به دنبال کردن اخبار فوتبال بسیار پرطرفدار شده است. حال اگر در شبکه اجتماعی توییتر فعالیت می‌ کنید و تمایل دارید تا جدیدترین اخبار مربوط به فوتبال را دنبال کنید پیشنهاد می‌ کنیم تا فوتبال توییت را دنبال نمایید.

یوتیوب فوتبال نیوز

از دیگر روزنامه‌ های آنلاین که به انتشار اخبار فوتبال می‌ پردازد می‌ توان به فوتبال نیوز اشاره کرد که تمام اطلاعات فوتبال را در داخل چنل یوتیوب خود منتشر می‌ کند. با توجه به این که این اطلاعات به صورت ویدیو در یوتیوب آپلود می‌ شود. به همین دلیل در حال حاضر چنل فوتبال نیوز سابسکرایب‌ های بسیار زیادی دارد و خیلی از افراد برای دنبال کردن جدیدترین اخبار فوتبال این چنل را دنبال می‌ کنند. حال اگر تمایل دارید تا جدیدترین اخبار فوتبال را به صورت ویدیو مشاهده نمایید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به سابسکرایب کردن و هم چنین فعال کردن زنگوله چنل یوتیوب فوتبال نیوز بپردازید.

سوالات متداول

 1. نام چند روزنامه فوتبال خارجی چیست؟

  مارکا، آس، موندو دیپورتیوو، اسپورت و کیکر نام چند روزنامه فوتبال خارجی می باشد.

 2. کدام <a href="https://nevisandeinja.ru.com/wp-admin/post.php?post=3000&action=edit#block-12d0e390-7553-49be-a130-6ce84367438a"></a>روزنامه فوتبال خارجی پر خواننده ترین روزنامه است؟

  مارکا پر خواننده ترین روزنامه فوتبال خارجی است.

 3. کدام روزنامه فوتبال خارجی نسبت به سایر روزنامه های ورزشی، پر فروش تر است؟

  روزنامه مارکا نسبت به سایر روزنامه فوتبال خارجی، پر فروش تر می باشد.

 4. کدام روزنامه فوتبال خارجی دارای حواشی و شایعات زیادی است؟

  روزنامه فوتبال خارجی سان هر روزه اطلاعات و خبرهای شایعه و حواشی را چاپ و پخش می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید