در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از روزنامه های فوتبال به نام دیلی تلگراف صحبت کنیم. این مجله بیش تر در مورد ورزش ها به خصوص فوتبال صحبت می کند و هواداران فوتبال را به خود جذب می کند. برای اطلاعات بیش تر در مورد این نشریه، با ما همراه باشید.

 • اگر می خواهید شرط بندی فوتبال را حرفه ای دنبال کنید لازم است اخبار را از مراجع معتبر مخصوصا خبرگزاری دیلی گراف دنبال کنید.
معرفی نشریه ورزشی دیلی تلگراف

معرفی نشریه ورزشی دیلی تلگراف

نشریه دیلی تلگراف، The Daily Telegraph یک مجله ورزشی است. این روزنامه از روزنامه های قطع بزرگ است و بخشی گروه از Telegraph Media Group رسانه ای تلگراف می باشد. این روزنامه روزانه چاپ می شود و به صورت بین المللی توزیع می شود و در سر تا سر بریتانیا می توان این مجله را دریافت کرد. در ابتدا نام این مجله دیلی تلگراف اند کوریر بوده است و امروزه به آن دیلی تلگراف گفته می شود. در سال 2004 مالکیت این مجله به دو بیزینس من انگلیسی به نام های دیوید و فردریک بارکلی واگذار شد. این دو برادر دو قلو های کاملا هم سانی بودند که جزو کار آفرینان و مردان ثروتمند در بریتانیا بوده اند. در سده 20 میلادی این مجله به عنوان یک نشریه مقتدر در بریتانیا شناخته شد.

نشریه دیلی تلگراف مربوط به کدام کشور است؟

این روزنامه متعلق به کشور انگلستان است و در شهر لندن چاپ می شود. د یلی تلگراف را یک نشریه متمایل به راست، می دانند اما پس از سال 2010 تند روی ها و قضاوت های زیاد و البته مواضع افراطی در موارد مربوط به برکزیت و چین انجام داد که باعث شد صد ها نفر از این بابت اعلام نارضایتی داشته باشند و ایمیل های زیادی از طرف مخاطبان خود دریافت کرد و در نهایت در سال 2015 مبلغ سی هزار پوند جریمه شد و در لیست نشریه های راست افراطی قرار گرفت. برای اطلاعات بیش تر در مورد این نشریه می توانید کلمه، دیلی تلگراف ویکی پدیا را در اینترنت نوشته و جست و جو نمایید. سایت های بسیار زیادی در این مورد پیدا می شوند که می توانید با مطالعه کردن آن ها به اطلاعات خود بیافزایید.

این نشریه فوتبالی در چه سالی تاسیس شد؟

این نشریه فوتبالی در چه سالی تاسیس شد؟

در تاریخ 29 ژوئن سال 1855 یک افسر که اصالتی بریتانیایی و کانادایی داشت، این روزنامه را تاسیس کرد. این افسر آرتور اسلی نام داشت که در تاریخ 1821 متولد شده بود و در سال 1869 فوت کرده است. قطع این روزنامه برودشیت می باشد. به این معنی که صفحات روزنامه بزرگ تر از برلینی است و صفحات آن به اندازه 22 و نیم اینچ می باشد و دارای طول بسیار زیادی است. صاحب امتیاز این مجموعه تلگراف مدیا گروپ می باشد. کریس ایوانز هم سر دبیر این نشریه معروف و محبوب است. با وجود این که 167 سال از تاسیس اسن نشریه می گذرد، اما همانند سال های ابتدایی دارای مشترکان و مخاطبان بسیار زیادی است و چیزی از محبوبیت آن در بین مردم کم نشده است.

آدرس سایت این نشریه چیست؟

آدرس وب سایت نشریه دیلی تلگراف، www.telegraph.co.uk می باشد و تمامی افراد می توانند با مراجعه به این سایت، انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت نمایند. تا نوامبر سال 2017، تعداد 458487 عدد از این نشریه چاپ شده بود. ساندی تلگراف هم به عنوان روزنامه خواهر این نشریه شناخته می شود. اخبار دیلی تلگراف در تعداد زیادی از سایت های ایرانی منتشر می شوند و افرادی که در ایران ساکن هستند به راحتی می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند و از اطلاعات روز ورزش با خبر شوند.

آدرس پیج اینستاگرام دیلی تلگراف چه می باشد؟

برای به دست آوردن آدرس پیج اینستاگرام این نشریه می توانید به چند روش عمل کنید. در ابتدا می توان با مراجعه به مرورگر گوگل و نوشتن نام این مجله، آدرس هایی را به دست آورید که با امتحان کردن می توانید یکی از آن ها را که آدرس اصلی است، پیدا کنید. معمولا پیج های پر طرفدار و معروف، فن پیج های زیادی دارند که باید پیج اصلی را از بین آن ها تشخیص دهید. این پیج دارای تیک آبی می باشد که تشخیص آن را بسیار آسان کرده است. در روش بعدی باید وارد نرم افزار اینستاگرام خود شوید و به قسمت جست و جو مراجعه نمایید. باید نام این نشریه را با حروف انگلیسی بنویسید و سپس سرچ نماید. پس از انجام این کار، تعدادی پیج برای شما پیدا خواهد شد که می توانید پیج اصلی را در بین آن ها پیدا کنید. آدرس پیج این روزنامه، telegraph_ir@ می باشد. این نشریه تعداد زیادی دنبال کننده دارد و تصاویر بسیاری از بهترین و مهم ترین خبر های خود را در این صفحه منتشر کرده است.

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

این نشریه در تمامی حوزه ها اطلاعاتی را چاپ می کند اما از گذشته تا به امروز به دلیل ستون خبر های ورزشی، معروف شده است. خبر های علمی، خبر های مربوط به امور شهری و کشوری و سایر مطالب نیز در این روزنامه جای می گیرند اما بحث اصلی این مجله در مورد خبر های مربوط به بازیکنان فوتبال و خبر های ورزشی است. روزنامه دیلی تلگراف یک روزنامه بسیار معروف است که تمامی خبر هایی که در آن چاپ می شوند، صحیح و دقیق می باشد و می توان از صحت خبر های چاپ شده، اطمینان داشت.

بنیان گذاره نشریه دیلی تلگراف چه کسی بود؟

همان طور که در ابتدای متن گفتیم، تاسیس کننده آن آرتور اسلی می باشد.

اخبار نشریه دیلی تلگراف را چگونه می توانیم دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن خبر های این نشریه می توانید وارد اینستاگرام این مجله شوید و آن را دنبال کنید. در این صفحه تعداد زیادی استوری در مورد مهم ترین خبر ها و خبر های روزانه گذاشته می شود که می توان آن ها را مطالعه کرد. با مراجعه کردن به وب سایت رسمی این روزنامه نیز می توان تمامی خبر های روز را مشاهد کرد. راه های زیادی برای دسترسی به اخبار این روزنامه وجود دارد چرا که از سراسر دنیا مشتاق و علاقه مند به این روزنامه هستند. می توانید نام این روزنامه را در اینترنت بنویسید و در مورد خبر های آن اطلاعاتی را کسب نمایید. دیلی تلگراف ورزشی را هم می توانید از طریق شبکه های ورزشی ماهواره ای دنبال کنید.

عکس های مجلات این نشریه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مجلات این نشریه را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه استفاده از اینترنت همه چیز را ممکن و آسان کرده است. می توانید وارد موتور جست و جو گر گوگل شوید، همان طور که می دانید گوگل بزرگ ترین و جامع ترین جست و جو گری است که می توانید با نوشتن هر کلمه ای، ازان اطلاعات بسیاری را به دست آورید. با این وجود می توانید کلمه مورد نظر خود را در گوگل نوشته و سرچ نمایید. با انجام این عمل، تصاویر بسیار زیادی از این مجله پیدا می شوند که می توان در صورت لزوم، پس از مشاهده آن ها را ذخیره کرد. همان طور که گفتیم می توانید وارد اینستاگرام این نشریه شوید و تمامی تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمایید. در بسیاری از سایت های خبری، اطللاعات زیای در مورد این نشریه نوشته شده است که با خواندن آن ها می توان اطلاعات خود را تکمیل کرد. این سایت ها برای آشنایی بیش تر تصاویری از این مجله را منتشر کرده اند. البته نا گفته نماند که در این مقاله نیز تصاویری از این نشریه به اشتراک گذاشته می شود.

آیا مجلات این نشریه در ایران هم منتشر می شوند؟

در ایران مجلات ورزشی زیادی چاپ می شوند. سطح مطالعه در کشور ایران بسیار پایین است و به همین دلیل مجلات، زیاد به فروش نمی رسند و البته افرادی هم که علاقه مند به مطالعه خبر ها هستند به راحتی و از طریق اینترنت آن ها را مطالعه می کنند. این مجلات در ایران چاپ نمی شوند اما برخی از نشریه های ایرانی برای جذب مخاطب بیش تر، تعدادی از خبر های مهم این روزنامه را چاپ می کنند تا بتوانند به این وسیله تعداد بیش تری از روزنامه های خود را بفروشند.

سوالات متداول

 1. دیلی تلگراف به طور کلی در مورد چه اموری، خبر چاپ می کند؟

  بحث اصلی روزنامه دیلی تلگراف در مورد ورزش فوتبال است اما خبر های دیگری مانند خبر های علمی، اجتماعی و غیره نیز چاپ می کند.

 2. دیلی تلگراف درسال 2004 توسط چه افرادی خریداری شد؟

  در سال 2004 دو برادر به نام های دیوید و فردریک بارکلی که از بیزینس من های بزرگ انگلستان بودند، دیلی تلگراف را خریداری کردند.

 3. دیلی تلگراف بیش تر مخاطبان خود را از چه راهی به دست آورده است؟

  دیلی تلگراف با چاپ کردن خبر های ورزشی به خصوص ورزش فوتبال، توجه بسیاری از هواداران فوتبال را جلب کرده است و از این طریق مخاطبان بسیار زیادی به دست آورده است.

 4. دیلی تلگراف چگونه چاپ می شود؟ سایز این روزنامه چیست؟

  دیلی تلگراف به صورت روزانه چاپ و پخش می شود. سایز ورق های این نشریه برودشیت است که در واقع صفحاتی به اندازه 22.5 اینچ می باشد و از نظر عمودی بلند هستند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید