دیلی میرور اسپورت نام یکی از روزنامه های فوتبال و انتشارات روزنامه معروف و با سابقه است و متعلق به کشور بریتانیا می باشد. سبک این انتشارات روزنامه، مطابق روزنامه‌ نگاری تبلوید معرفی شده و در این سبک به انتشار و تهیه اخبار جدید و به روز پرداخته است. این انتشارات روزنامه و شرکت روزنامه نگاری از سال ۱۹۰۳ در حال فعالیت است و تاریخ تاسیس آن دقیقاً به همین سال برمی گردد.

شرکت مادر این انتشارات روزنامه با نام Reach plc می باشد و نام این شرکت انتشاراتی روزنامه از سال ۱۹۸۵ تا سال ۱۹۸۷ و همچنین از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۰۲ با نام روزنامه میرور اسپرت شناخته شده بود. با توجه به آنکه شرکت روزانه نامبرده در زمینه اخبار ورزشی و اسپورت در حال فعالیت هست و اخبار بسیار به روز و معتبری را منتشر کرده است. از این رو افراد زیادی آن را دنبال می‌ کنند تا درباره اخبار جدید اطلاعات بیشتری را به دست آورند تا درباره موضوعات مورد علاقه شان همواره به روز باشند.

از این رو اگر شما نیز در زمینه اسپورت و ورزش کنجکاو اید و می خواهید بدانید که خصوصیات و ویژگی‌ های این انتشارات روزنامه چه می باشد، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا درباره دیلی میرور اسپرت اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

  • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” موجود در همین مقاله، به بهترین سایت شرط بندی فوتبال با بونوس های ویژه و امکانات فوق العاده هدایت خواهید شد.
معرفی نشریه ورزشی دیلی میرور اسپورت 

معرفی نشریه ورزشی دیلی میرور اسپورت 

دیلی میرور، که نام آن در زبان انگلیسی Daily Mirror می باشد به عنوان یکی از روزنامه‌ های بریتانیایی شناخته شده که در سبک روزنامه‌ نگاری تولید در حال فعالیت می باشد. این روزنامه هم اکنون از سابقه بسیار زیادی در زمینه تهیه و انتشار اخبار جدید برخوردار است و افراد زیادی آن را به عنوان یک منبع خبری معتبر می شناسند. این روزنامه خبری تیراژ بسیار زیادی در زمینه انتشار روزنامه دارد و حتی در سال ۲۰۱۶ تیراژ انتشار این روزنامه به ۷۱۶ هزار عدد نیز می‌ رسید که در سال بعد ۵۰ هزار تا افزایش پیدا کرد و به همین خاطر از شهرت و محبوبیت بالایی در میان افراد علاقه مند به روزنامه و دنبال کردن اخبار برخوردار می باشد. روزنامه خواهر آن نیز انتشارات ساندی میرور می باشد که برخلاف دیگر روزنامه هایی که در کشور بریتانیا وجود دارد، بسیار مهم است و از نسخه جداگانه اسکاتلندی برخوردار نمی باشد.

در ابتدا، زمانی که این انتشارات روزنامه شد اعلام شد که به طور اختصاصی برای طبقه متوسط در نظر گرفته شده است اما بعد از آن در سال ۱۹۳۴ تصمیم دیگری گرفته شد و این شد که این انتشارات روزنامه در اختیار طبقه کارگر قرار گرفته تا این افراد از آن استفاده کنند و مالکان این انتشارات نیز بتوانند افراد و مخاطبان بیشتری را جذب نمایند. در ابتدا این انتشارات روزنامه صاحب و مالکان زیادی داشت تا زمانی که در سال ۱۹۱۳ این انتشارات روزنامه به برادر آلفرد هارمزورث یعنی هارولد هارمزورث قرار گرفت و بعد از آن به عنوان یک شرکت بین المللی انتشارات معرفی گشت. همین باعث شد که بسیاری از افراد که از اعتبار این انتشارات روزنامه باخبر بودند، به دنبال اخبار جدید و معتبر، این انتشارات را دنبال کنند و به کسب اطلاعات جدید از آن بپردازند. به همین دلیل به یک باره بعد از آن محبوبیت و مقبولیت زیادی در میان مردم پیدا کرد.

اگر شما تاریخچه این انتشارات را دنبال کرده باشید، حتما متوجه شده‌ اید که در گذشته های دور زمانی بوده که حتی تیراژ این روزنامه تا ۵ میلیون نسخه نیز فراتر رفته است و حتی عده زیادی کنترل شده اند تا درباره این انتشارات روزنامه به کسب اطلاعات بیشتر و تحقیقات کامل‌تر بپردازند. انتشاراتی های دیگری نیز بودند که در نوع خود به رکورد هایی دست پیدا کرده اند اما تا کنون انتشارات روزنامه این شاهکار را برای خود کرده و این رکورد را زده است. در فاصله سال‌ های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۹ این انتشارات روزنامه در اختیار فردی به نام رابرت مک قرار داشت و پس از مرگ او نیز این روزنامه در یک دوره بسیار طولانی بحران قرار گرفت ولی در نهایت توانست این دوره بحران را پشت سر بگذارد. در نهایت در سال ۲۰۰۲ زمانی که جوایز مرگبار بریتانیا به عنوان جایزه داده می‌ شد، این انتشارات روزنامه برنده عنوان روزنامه سال در این مطبوعات شناخته شد. همچنین شاید برای شما جالب باشد این روزنامه یکی از رقایت اصلی انتشارات دیلی میل می باشد که آن نیز در انگلیس واقع شده است.

نشریه دیلی میرور اسپورت مربوط به کدام کشور است؟

همان طور که در قسمت های بالا نیز برایتان توضیح دادیم این نشریه در اختیار کشور بریتانیا قرار داشته و در طی سال ها که از قدمت این انتشاراتی می گذرد، همچنان تنها انتشاراتی است که با این قدمت در اختیار کشور بریتانیا بوده است.

این نشریه فوتبالی در چه سالی تاسیس شد؟ 

عسل ۱۹۰۳ بعد که زمزمه‌هایی جهت شکل گیری انتشارات روزنامه های با اعتبار و دقت بالا در انتشار خبر که برای کارگر در نظر گرفته شده بود به گوش رسید و عده زیادی کنجکاوی شدند تا درباره تاسیس این نشریه اطلاعات کسب کند و از آن سال تا به این لحظه این نشریه در حال فعالیت می باشد

آدرس سایت این نشریه چیست؟ 

آدرس سایت این نشریه چیست؟ 

آدرس سایت نشریه دیلی میرور اسپورت mirror.co.uk می باشد و هم اکنون با جستجوی این ادرس در جستجوگرهای گوگل می توانید به وبسایت رسمی این نشریت مراجعه کنید و تمام اخبار ورزشی را به صورت روزانه دنبال کنید تا این چنین اخبار ورزشی و اسپرت در اختیارتان قرار بگیرد و اطلاعاتتان در این زمینه بالاتر رود.

آدرس پیج اینستاگرام دیلی میرور اسپورت چه می باشد؟

این نشریه برخلاف دیگر نشریه هایی که در حال انتشار اخبار در کشور بریتانیا می باشند، هیچ گونه فعالیتی در شبکه مجازی اینستاگرام نداشته است و نمی توان با جستجوی نام این نشریه به دنبال کردن آن در اینستاگرام پرداخت.

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

حوزه فعالیت این نشریه تنها در حوزه ورزش معرفی شده است و سال هاست که این حوزه هیچ تغییری نداشته است. شما در زمینه ورزش و هر رشته ورزشی که بخواهید می توانید به کسب اطلاعات از این نشریه بپردازید و نگرانی بابت اخبار آن داشته باشید، زیرا از اعتبار بسیار زیادی برخوردارند.

بنیان گذاره نشریه دیلی میرور اسپورت چه کسی بود؟ 

صاحب امتیاز این روزنامه Reach plc بود و تحت نظارت سردبیری به نام Alison Phillips اخبار آن انتشار پیدا می کرد. بنیان‌گذاری این روزنامه نیز در تاریخ ۲ام ماه نوامبر و در سال ۱۹۰۳ انجام شد و تا این لحظه به مدت ۱۱۹ سال است که سابقه پیدا کرده و از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار می باشد. پیش جهت‌ گیری سیاسی ایتن انتشاراتی، حزب کارگر بوده و ستاد اختصاصی آن در وان کانادا اسکور، لندن، بریتانیا قرار دارد. شمارگان این انتشاراتی ۳۴۸٬۰۸۷ تا تاریخ سپتامبر ۲۰۲۱ اعلام شده و شماره آن اُسی‌ ال‌ سی با شماره ۲۲۳۲۲۸۴۷۷ بوده است. وبگاه رسمی انتشارات دیلی میرور اسپورت نیز را نیز می توان با ادرس mirror.co.uk دنبال کرد.

اخبار نشریه دیلی میرور اسپورت را چگونه می توانیم دنبال کنیم؟

اخبار نشریه دیلی میرور اسپورت را چگونه می توانیم دنبال کنیم؟

با دنبال کردن وب سایت رسمی این نشریه می توانید روزانه به اخبار جدید و داغ دسترسی پیدا کنید و در این زمینه به تمام اطلاعات با ارزشی که در زمینه ورزش در اختیارتان قرار داده شده است، دست یابید. این سایت هم اکنون فعالیت زیادی در زمینه وجود دارد و سعی کرده تا در هر رشته ورزشی اخبار دقیق و با جزئیات کامل را منتشر کند تا مخاطبانش روز به روز اعتماد بیشتری به آن پیدا کنند. همچنین اگر به مجله های فوتبالی علاقمند هستید می توانید  دیلی اکسپرس را نیز دنبال کنید که اخبار را در سریع ترین حالت خود منتقل می کند.

عکس های مجلات این نشریه را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه این نشریه ۱۱۹ سال است که در حال فعالیت می باشد، طبیعی است که عکس ها و تصاویر بسیار زیادی از فعالیت های آن در فضای مجازی و فضای حقیقی وجود داشته باشد. بنابراین عده زیادی نیز می خواهند که در این زمینه به اطلاعات بیشتر و تصاویر کامل تری دسترسی پیدا کنند. با توجه به آن که عده زیادی کنجکاو هستند که به این تصاویر دسترسی پیدا کنند، توصیه می‌ کنیم حتماً نام این نشریه اسپورت را در سایت های گوگل جستجو کنید تا به منابع دقیق و عکس های بیشتری دسترسی پیدا کنید و با مشاهده عکس های اخبار این نشریه اطلاعات بیشتری را از آن به دست آورید.

آیا مجلات این نشریه در ایران هم منتشر می شوند؟

آیا مجلات این نشریه در ایران هم منتشر می شوند؟

اخبار دیلی میرور اسپورت را می توان در سایت های مختلف که به انتشار اخبار جدید ورزشی پرداخته اند دنبال نمود و در این زمینه اخبار منتشر شده بیشتری از شوی این سایت به دست آورد. درباره نشریه دیلی میرور اسپورت ویکی پدیا اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیارتان قرار داده اما برای دسترسی به اخبار و اطلاعات بیشتر درباره این نشریه می توان تنها به وب سایت رسمی آن مراجعه کرد. روزنامه دیلی میرور اسپورت به عنوان روزنامه های ورزشی و یکی از نشریه های انگلیس در حال فعالیت است و تنها به صورت اینترنتی در ایران اخبار آن منتشر شده است. 

سوالات متداول

  1. نشریه دیلی میرور اسپورت متعلق به کدام کشور است؟

    نشریه دیلی میرور متعلق به کشور انگلیس یا بریتانیا می باشد.

  2. نشریه دیلی میرور اسپورت در چه سالی تاسیس شد؟

    نشریه نام برده از سال ۱۹۰۳ در زمینه انتشار اخبار ورزشی در حال فعالیت می باشد.

  3. نشریه دیلی میرور چند سال قدمت دارد؟

    این نشریه از ۱۱۹ سال قدمت برخوردار است‌.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید