روزنامه دیلی اکسپرس یکی از مشهور ترین مجله های ورزشی انگلیسی

0 دیدگاه

دیلی اکسپرس نام یکی از روزنامه های فوتبال است که با وجود سال های زیادی که از تاسیس آن می گذرد، هنوز هم در بین مردم محبوب بوده و بسیاری از افراد برای خرید نسخه های بیش تری از آن مشتاق هستند. اگر تمایل دارید که در مورد این نشریه اطلاعات بیش تری را به دست آورید، بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

با دنبال کردن اخبار فوتبالی می توانید فعالیت بسیار بهتری در سایت شرط بندی فوتبال از خود نشان دهید و به این صورت سود های بسیار خوبی بدست آورید.

معرفی نشریه ورزشی دیلی اکسپرس

معرفی نشریه ورزشی دیلی اکسپرس

دیلی اکسپرس یک روزنامه ملی است که در بازار های متوسط فروخته می شود و قیمت بالایی ندارد. بیش ترین تیراژ روزنامه در جهان مربوط به دیلی اکسپرس می باشد. در سال 1930 روزانه تعداد 2 میلیون نسخه از آن چاپ می شد و لرد بیوربروک توانست در سال 1940 این تعداد را به 4 میلیون برساند. در سال 2000 شرکت ریچارد دزموند این نشریه را خریداری کرد.

به دلیل حمایت از حزب استقلال بریتانیا و گروه تحقیقات اروپایی در حزب محافظه کار قرار گرفته است. الیس و کلارک طراحی ساختمان نشریه دیلی اکسپرس را بر عهده داشته اند. دیلی اکسپرس اولین نشریه ای بود که در صفحه اول خود تبلیغات نمی کرد و به جای آن، خبر های مهم را چاپ می کرد.

در این روزنامه در مورد زن ها صحبت شد بود و اخباری در مورد ورزش و شایعه های بسیاری وجود داشت. البته در این نشریه جدول کلمات متقاطع هم وجود داشت. این روزنامه به صورت روزانه چاپ می شود و صفحت آن نیم قطع است یعنی صفحات این روزنامه از روزنامه های استاندار هم کوچک تر است. صاحب امتیاز این مجموعه خبری، ریچ پی‌ ال‌ سی است. نورتون اند شل هم ناشر آن می باشد. البته گری جونز هم سر دبیر دیلی اکسپرس است. برای اطلاعات بیش تر در مورد این نشریه می توان کلمه، دیلی اکسپرس ویکی پدیا را در اینترنت نوشته و اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

نشریه دیلی اکسپرس مربوط به کدام کشور است؟

این مجله متعلق به کشور انگلستان است و در شهر لندن چاپ می شود. از سال 1927 این مجله در منچستر چاپ خود را آغاز کرد. در سال 1931 دفتر مرکزی خود را در لندن و در خیابان فلیت 120 منتقل کرد.

این ساختمان به صورت اختصاصی برای این نشریه آماده شده بود. در سال 1933 آرتور کریستین به عنوان سر دبیر این روزنامه انتخاب شد. در سال 1957 او بازنشسته شد. نا گفته نماند که این روزنامه زیر مجموعه ای از کمپانی نورتون اند شل مدیا می باشد. 122 سال از تاسیس این روزنامه می گذرد اما هنوز هم طرفداران بسیار زیادی دارد و هر روز به تعداد این مشترکان افزوده می شود.

این نشریه فوتبالی در چه سالی تاسیس شد؟

اولین نسخه از این روزنامه در سال 1900 منتشر شد. فردی به نام سر ارتون پیرسون این نسخه را به صورت یک صفحه گسترده چاپ کرد. ساندی اکسپرس هم خواهر این روزنامه می باشد. ساندی اکسپرس در سال 1918 تاسیس شد. در ماه ژوئن سال 2022 در هر روز به طور میانگین تعداد 201608 نسخه از آن چاپ می شد. در سال 1938 این نشریه به ساختمانی که به آن لقب لوبیانکای سیاه را داده بودند نقل مکان کرد. اوون ویلیامز طراح این ساختمان بود که در خیابان گریت آنکوتس قرار داشت. اخبار دیلی اکسپرس را می توان در بعضی از سایت ها مطالعه کرد. بسیاری از خبر های این نشریه بر اساس شایعات نوشته می شود.

آدرس سایت این نشریه چیست؟

آدرس وب سایت رسمی این نشریه www.express.co.uk می باشد که تمامی مخاطبان می توانند با مراجعه کردن به این سایت انتقادات و پیشنهادات خود را ثبت نمایند. دیلی اکسپرس ورزشی بیش ترین مخاطب را دارد. این نشریه با چاپ خبر های ورزشی و فوتبالی به راحتی توانسته است هواداران فوتبال را به خود جذب کند و مشترکان بی شماری را به دست آورد.

آدرس پیج اینستاگرام دیلی اکسپرس چه می باشد؟

برای به دست آوردن آدرس دقیق پیج اینستاگرام این نشریه می توانید به اینترنت مراجعه نمایید. همان طور که می دانید گوگل بزرگ ترین و جامع ترین مرورگر در دنیا است که می تواند در کم تر از چند ثانیه اطلاعات مورد نظر را به شما نشان بدهد.

می توانید نام این نشریه را در قسمت جست و جو گول نوشته و سرچ نمایید. پس از انجام این کار چندین آدرس اینستاگرام پیدا می شوند که فقط یکی از آن ها صحیح می باشد. برای اطلاع از درست بودن آن ها، باید از طریق اینستاگرام خود آن ها را چک کرده و پیج درست و اصلی را به دست آورید.

این پیج دارای تیک آبی می باشد. افراد و سازمان های معروف دارای تیک آبی در کنار نام خود در اینستاگرام هستند که به وسیله آن به راحتی می توان پیج های اصلی را از پیج های فیک و فن پیج ها تشخیص داد. در روش دیگر می توان وارد نرم افزار اینستاگرم خود شد و نام این گروه خبری را با حروف انگلیسی نوشته و سرچ نمایید. dailyexpress@ پیج اصلی این نشریه است. در این صفحه تعداد زیادی از خبرهای مهم وجود دارد و تصاویر زیادی از آن وجود دارد. در این صفحه تعداد بسیاری دنبال کننده قرار دارد که می توانند به راحتی خبر های مهم را در این صفحه دنبال کنند.

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

مهم ترین بخش خبری این روزنامه به فوتبال و ورزش مربوط می شد، اما این مجله در تمامی حوزه ها فعالیت داشت. این روزنامه کارتون روپرت خرس آلفرد بستال و کاریکاتور های طنز کارل گیلز را که در دهه 1940 ساخته شده بود را هم منتشر می کرد. در این روزنامه خبر هایی در مورد اوضاع جامعه و خبر های علمی نیز چاپ می شد.

بنیان گذاره نشریه دیلی اکسپرس چه کسی بود؟

همان طور که در ابتدای متن گفتیم فردی به نام پیرسون این نشریه را تاسیس کرد. اما در سال 1913 به دلیل بیماری آب سیاه بینایی خود را از دست داد و رهبری این مجموعه را به لرد بیوربوروک در سال 1916 واگذار کرد. نشریه دیلی اکسپرس انگلیس یکی از پر فروش ترین روزنامه ها می باشد که سال های زیادی در بین مردم مورد توجه قرار گرفته است. ناشران این مجله سعی می کنند که با تیتر های خبری و ورزشی خود، توجه همه را جلب کنند. البته قیمت منسب این روزنامه هم در فروش آن بی تاثیر نبوده است.

اخبار نشریه دیلی اکسپرس را چگونه می توانیم دنبال کنیم؟

می توان به وب سایت رسمی روزنامه دیلی اکسپرس مراجعه کرد. در این سایت خبر های روزانه و مهم منتشر می شود و افراد می توانند به راحتی به این خبر ها دسترسی پیدا کنند. در اینستاگرام این نشریه هم تعداد زیادی از خبر های روز به صورت استوری منتشر می شود و دنبال کننده ها می توانند این خبر ها را مطالعه نمایند. در برخی از سایت ها نیز این خبر ها به اشتراک گذاشته می شود و می توان از آن ها بهره مند شد. همان طور که می دانید می توانید در اینترنت نیز به جست و جوی این خبر ها بپردازید و آن ها را به راحتی به دست آورید.

عکس های مجلات این نشریه را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس مجلات نشریه دیلی اکسپرس در اینستاگرام آن موجود است. برخی از سایت های خبری هم تصاویری از این مجله منتشر می کنند و اطلاعاتی در مورد این مجله خبری را به اشتراک می گذارند. در گوگل نیز تصاویر بی شماری از این نشریه وجود دارد که می توان مشاهده و دانلود کرد. در برنامه های تلویزیونی و در مستندات خبری می توان اطلاعاتی در مورد این نشریه به دست آورد. برخی از شبکه های مستند سازی به سراغ این نشریه ها می روند و در مورد آن ها گزارش هایی را تهیه می کنند و فیلم هایی را برای بینندگان خود تهیه می کنند.

آیا مجلات این نشریه در ایران هم منتشر می شوند؟

این مجلات به طور کامل در ایران چاپ و منتشر نمی شوند. اما خبر ها و تیتر هایی از آن در برخی از روزنامه های ایرانی به چشم می خورد. سرانه مطالعه در کشور ایران پایین است و افراد کمی به سراغ خرید مجلات می روند و البته روزنامه های زیادی هم در ایران چاپ می شوند که به درستی به فروش نمی رسند. به همین دلیل بعضی از این روزنامه ها سعی می کنند با چاپ کردن خبر هایی در مورد این نشریه و منتشر کردن مطالب آن مخاطبان بیش تری را به دست آورند . نسخه های بیش تری از روزنامه هایشان به فروش برسد.

سوالات متداول

 1. ساختمان اصلی نشریه دیلی اکسپرس را چه می نامیدند؟

  به ساختمان اصلی روزنامه دیلی اکسپرس لوبیانکای سیاه می گفتند.

 2. طراح ساختمان بیانکای سیاه که مربوط به نشریه دیلی اکسپرس بود، چه کسی است؟

  اوون ویلیامز طراح اصلی لوبیانکای سیاه که دفتر اصلی دیلی اکسپرس بود، می باشد.

 3. دیلی اکسپرس اولین نسخه خود را در چه سالی منتشر کرد؟

  دیلی اکسپرس اولین نسخه خود را در سال 1900 منتشر کرد.

 4. چرا رهبر دیلی اکسپرس خود را بازنشسته اعلام کرد؟

  پیرسون رهبر دیلی اکسپرس بود اما به دلیل آب سیاه بینایی خود را از دست داد و رهبر را به لرد بیوربوروک واگذار کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0