نشریه فوتبالی آ اس اسپانیا بهترین مرجع اطلاع رسانی برای شرط بندی

0 دیدگاه

آ اس یکی از معتبرترین روزنامه های فوتبال کشور اسپانیا می باشد. این روزنامه بیشتر در حوزه فوتبال فعالیت می‌ کند و به اخبار فوتبالی می‌ پردازد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روزنامه فوتبالی در ادامه این مقاله همراه ما باشید، تا اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم.

اخبار درج شده در روزنامه آ اس می تواند قدم خوبی برای موفقیت در سایت پیش بینی فوتبال باشد. پس با دقت بالا ادامه مقاله را مطالعه کنید.

معرفی نشریه ورزشی آ اس

معرفی نشریه ورزشی آ اس

نشریه ورزشی آ اس یکی از نشریه های معروف اسپانیایی می باشد. این نشریه بیشتر در زمینه های فوتبالی فعالیت می‌کند. لذا عمده فعالیت آن مربوط به فوتبال است. این روزنامه به صورت روزنامه نیم قطع منتشر می شود. روزنامه نیم قطع در واقع به روزنامه ای گفته می شود که اندازه آن نسبت به روزنامه های دیگر کوچک تر است. بنیانگذار روزنامه آ اس شخصی به نام لوئیز مونتل بلانزات می باشد. لوئیز مونتل بلانزات این روزنامه ورزشی را در ۶ دسامبر ۱۹۶۷ بنیان گذاری کرده است. زبان این روزنامه اسپانیایی می باشد و در کشور اسپانیا منتشر می شود. شمارگان نشریه آ اس در سال ۲۰۰۶ حدود ۲۱۴٬۶۵۴ نسخه بوده است. ناشر روزنامه آ اس ایگناسیو دییاز و سر دبیر آن آلفردو رلانیو می باشد. این روزنامه به همراه روزنامه مارکا از منابع خبری نزدیک به رئال مادرید می باشند. این روزنامه در مواقعی برای اهداف سیاستگذاری های باشگاه رئال مادرید استفاده می شود.

نشریه آ اس مربوط به کدام کشور است؟

نشریه آ اس یکی از نشریه های اسپانیایی معروف می باشد که معمولا برترین و اولین خبر های ورزشی از این نشریه منتقل می شود. این نشریه در اسپانیا در شهر مادرید واقع گردیده است. بنیان گذار آن لوئیز مونتل بلانزات است که از سال ۱۹۶۷ این نشریه را بیان نهاده است. این نشریه اسپانیایی به اخبار ورزشی می‌پردازد، اما نگاه بیشتری بر روی فوتبال دارد و بیشتر اخبار آن مربوط به موضوعات فوتبالی می باشد.

این نشریه فوتبالی در چه سالی تاسیس شد؟

نشریه فوتبالی آ اس که با نام نشریه آس نیز شناخته می شود در سال ۱۹۶۷ بنیان گذاری شده است. این نشریه به مسائل و موضوعات فوتبالی می پردازد اما خصوصیت آن به اخبار ورزشی باز می گردد. لوئیز مونتل بلانزات بنیان گذار این نشریه می باشد و افرادی مانند ایگناسیو دییاز و آلفردو رلانیو، ناشر و سر دبیر این روزنامه می باشند که تا کنون فعالیت های ارزنده ای را برای این نشریه انجام داده اند.

این افراد موفق شده اند در سال ۲۰۰۶ شمارگان نشریه را به ۲۱۴٬۶۵۴ نسخه برساند و به افتخارات نشر روزنامه خود اضافه کنند. منتشر کنندگان برای روزنامه خود ابعاد نیم مقطع را در نظر گرفته اند که این موضوع نیز باعث فروش بیشتر روزنامه های ورزشی آنها بوده است. زیرا این روزنامه ها نسبت به روزنامه های دیگر از ابعاد کوچک تری برخوردار می باشد و جا به جایی و خرید و خواندن آن ها راحت تر است و بسیاری به ابعاد کوچک روزنامه علاقه مند هستند.

آدرس سایت این نشریه چیست؟

برای پیدا کردن سایت نشریه آ اس شما می توانید با جستجو ساده در گوگل وارد این سایت شوید. فقط کافیست نام این نشریه را بنویسید و جستجو کنید. اما اگر علاقه مند به داشتن آدرس سایت دقیق این نشریه می باشید می توانند www.as.com را در اینترنت جستجو کنید و وارد سایت اصلی این نشریه شوید. در سایت مربوطه تمام اخبار منتشر شده و جدید ترین خبر های روزنامه آ اس را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با استفاده روزنامه از سایت مورد نظر به راحتی اخبار آن را مشاهده کنید و دیگر نیازی به خرید روزنامه های آن نخواهید داشت. لذا قابل ذکر است تمام اخبار منتشر شده در سایت این نشریه به زبان اسپانیایی می باشد و اگر به دنبال اخبار آ اس به زبان فارسی می باشید می توانید به سایت های فارسی زبان مراجعه کنید و اطلاعاتی را از آن سایت ها به دست آورید.

آدرس پیج اینستاگرام آ اس چه می باشد؟

اینستاگرام یکی از برنامه هایی می باشد که طرفداران بالایی را در سطح جهان دارد. معمولا افراد مشهور و مجلات و نشریات متفاوت با ایجاد صفحه در اینستاگرام به معروفیت خود اضافه می کنند و با مخاطبان خود در ارتباط هستند. روزنامه آ اس یکی از روزنامه های معروف اسپانیایی می باشد که هیچ اطلاعاتی از آن در برنامه اینستاگرام موجود نمی باشد. به همین منظور می توانیم بگوییم این روزنامه هیچ‌ صفحه ای را در برنامه اینستاگرام ندارد. اما اگر به دنبال راه ارتباطی با این روزنامه هستید، می‌توانید از طریق واتساپ، تلگرام و توییتر با این روزنامه در ارتباط باشید و آن را دنبال کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از ایمیل این نشریه نظرات و اخبار خود را به آنها منتشر کنید.

این نشریه فقط در حوزه ورزشی مشغول به کار است؟

این نشریه تمام فعالیت خود را در حوزه ورزشی انجام می دهد. یکی از نکته های جالب درباره نشریه آ اس فعالیت آن ها می باشد. این نشریه فعالیت خود را در خصوص اخبار ورزشی قرار داده است، اما عمده ترین فعالیت آن ها درمورد اخبار فوتبالی می باشد و کم و بیش به اخبار غیر فوتبالی نیز می‌پردازند. به همین سبب می توانیم بگوییم این نشریه در زمینه اخبار فوتبالی فعالیت می کند و اگر علاقه مند به فوتبال و اخبار فوتبالی می باشید دنبال کردن روزنامه آ اس می تواند بهترین گزینه برای جمع آوری اطلاعات درباره اخبار فوتبالی باشد.

بنیان گذار نشریه آ اس چه کسی بود؟

بنیان گذار این نشریه فردی به نام لوئیز مونتل بلانزات می باشد. لوئیز مونتل بلانزات نشریه آ اس را در سال ۱۹۶۷ بنیان گذاری کرده است. وی از آن تاریخ تا کنون موفق شده است به یکی از برترین روزنامه های حال حاضر تبدیل شود. این روزنامه سابقه ای حدود ۵۶ سال دارد که در طول ۵۶ سال فعالیت خود به اخبار ورزشی و بیشتر اخبار فوتبالی پرداخته است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخبار این روزنامه به سایت اصلی آن مراجعه کنید و اطلاعات جدیدی را از آن کسب کنید.

اخبار نشریه آ اس را چگونه می توانیم دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار آ اس شما می توانید با مراجعه به سایت اصلی این نشریه اخبار آن را دنبال کنید. فقط کافیست نام نشریه را در اینترنت جستجو کنید و به راحتی وارد سایت اصلی آن شوید. لذا قابل ذکر است موارد منتشر شده به زبان اسپانیایی می باشد و علاقه مندانی که به زبان اسپانیا تسلط ندارند، می توانند با استفاده از سایت های فارسی زبانی که اخبار روزنامه آ اس را منتشر می کند، اطلاعاتی را به دست آورند. برای پیدا کردن رسانه های فارسی زبان نیست شما می توانید به زبان فارسی در اینترنت نام رسانه را جستجو کنید و اخبار منتشر شده روزانه آنها را به زبان فارسی دریافت نمایید.

عکس های مجلات این نشریه را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های مجلات این نشریه شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی عکس هایی را از مجلات آ اس مشاهده نمایید. همچنین اگر قصد نگهداری عکس های مجلات این نشریه را دارید می توانید مجلات مربوطه را خریداری نمایید و یا عکس های آنها را دانلود کنید. به غیر از مراجعه به سایت های اینترنتی شما می توانید از طریق وب سایت این نشریه و از طریق شبکه های مجازی که در آن فعالیت دارند، عکس های مجلات آن را مشاهده نمایید و اطلاعاتی را از اخبار این نشریه به دست آورید.

آیا مجلات این نشریه در ایران هم‌ منتشر می شود؟

مجلات نشریه آ اس در اکثر کشور ها موجود می باشد و علاقه مندان می توانند به این مجله ها دسترسی داشته باشند. لذا شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی آسان تر به روزنامه ورزشی آ اس به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و با جستجوی ساده در آن می توانید اطلاعاتی از اخبار روزانه این مجله به دست بیاورید. همچنین شما با جستجو در اینترنت می توانید تیتر روزنامه آ اس را مشاهده کنید و از این طریق به روزنامه دسترسی پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نشریه نیز می توانید با جستجو آ اس ویکی پدیا، از فعالیت های جدید این نشریه اطلاع پیدا کنید و درباره این نشریه معروف اطلاعاتی جدید را کسب نمایید. قابل ذکر است برای دریافت اخبار جدید می توانید وارد وب سایت اصلی آن شوید و خبر های فوتبالی را از طریق وب سایت نشریه آ اس به دست آورید. به همین منظور یکی از راه های آسان دسترسی به وب سایت اصلی این مجموعه جستجوی www.as.com در گوگل می باشد. شما می توانید از این طریق اخبار ورزشی به زبان اسپانیایی را به دست آورید.

سوالات متداول

 1. نشریه آ اس مربوط به کدام کشور می باشد؟

  این نشریه برای کشور اسپانیا می باشد که زبان اسپانیایی نیز فعالیت می کند.

 2. روزنامه آ اس به چه نوع اخباری می پردازد؟

  این روزنامه به اخبار ورزشی می پردازد که بیشتر فعالیت آن مربوط به اخبار فوتبالی می باشد.

 3. روزنامه آ اس حدود چند سال است که فعالیت می‌ کند؟

  این روزنامه از سال ۱۹۶۷ شروع به کار کرده است و در حال حاضر حدود ۵۶ سال است که فعالیت خود را در زمینه ورزشی انجام می دهد.

 4. بنیانگذار روزنامه آ اس چه کسی می باشد؟

  بنیانگذار این روزنامه لوئیز مونتل بلانزات می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0