یانا دابروولسکایا که در زبان روسی نام او Яна Денисовна Добровольска می باشد، متولد تاریخ هشتم دسامبر سال ۱۹۹۷ بوده و مدت هاست که در عرصه مدلینگ در حال فعالیت است و همچنین مقام دختر شایسته روسیه را در سال ۲۰۱۶ از آن خود کرده و توانسته در سال ۲۰۱۶ با کسب این مقام به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند. در ادامه همراه ما باشید تا درباره Yana Dobrovolskaya اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم.

یانا دابروولسکایا

یانا دابروولسکایا کیست؟

او مدت ها است که زندگی خود را در رشته رقصندگی و مدلینگ پیش برده است. Yana Dobrovolskaya عاشق کتاب و کودکان و روانشناسی است و تا کنون مدرک تحصیلی خود را نیز در رشته روانشناسی کودک اخذ کرده است و در اظهارات و مصاحبه‌ های خود گفته است که بزرگترین آرزویش این است که به عنوان معلم تدریس رقص کند و افراد مشهور دیگری را نیز پرورش دهد و برای رسیدن به این هدف تلاش بسیار زیادی کرده و تا حدی نیز موفق ظاهر شده است. او هم اکنون ۲۵ سال سن دارد و با قد ۱۷۴ سانتی متر و با رنگ موی قهوه ای و رنگ چشمان آبی به عنوان یکی از مدل های زن خارجی بسیار مشهور کشور روسیه شناخته شده است.

شغل Yana Dobrovolskaya چیست؟

خوب است بدانید که تمام مدل های بسیار معروفی که تا کنون نام آنها در فهرست نام های دختران شایسته حضور داشته است، توانسته اند از این طریق در شبکه های مجازی شهرت و محبوبیت خود را چند برابر نمایند. از جمله این افراد هم این مدل محبوب روسیه ای است که از چهره و اندام بسیار ایده آل زیبایی برخوردار می باشد و هم اکنون در اینستاگرام نزدیک به ۱۰۰ هزار دنبال کننده دارد و تمام دوستان و آشنایان در پیج هایشان پست ها و استوری های زیادی از او منتشر می‌ کنند و این چنین می توان به راحتی او را در اینستاگرام پیدا کرد.

شغل این سلبریتی رقصندگی و مدلینگ می باشد و همچنین در رشته روانشناسی کودک نیز دارای سررشته زیادی است و به عنوان شغل و حرفه ای که با آن بسیار علاقه دارد از روانشناسی یاد می کند.

یانا دابروولسکایا چه سالی به عنوان دختر شایسته انتخاب شد؟

در سال ۲۰۱۶ بود که مراسم دختر شایسته برگزار شد و این دختر در مراسم دختر شایسته در سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از بهترین دختر های شرکت کننده شناخته شد و مقام اول را به دست آورد و برنده این مسابقه معرفی شد. به همین دلیل این دختر هم اکنون یکی از پرطرفدارترین دخترانی است که به عنوان مدل و رقصنده در کشور روسیه در حال فعالیت است و نزدیک به ۱۰۰ هزار دنبال کننده نیز در اینستاگرام او را دنبال می کنند.

Yana Dobrovolskaya

عکس های Yana Dobrovolskaya را در کجا مشاهده کنیم؟

او که به تازگی مخبر عروسی و مراسم ازدواجش را در این شبکه مجازی به اشتراک گذاشته و درباره آن با مخاطبان و دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشتن بسیاری از این عکس ها پرداخته است. بنابراین شما به عنوان یکی از طرفداران او می توانید درباره اتفاقات مهم زندگی اش به اطلاعات مهمی دست پیدا کنید.

آدرس پیج اینستاگرام یانا دابروولسکایا چیست؟

آدرس اینستاگرام این مدل معروف روسی @Dobrovolskaya.y.d می باشد و بیش از ۷۰ هزار نفر او را در شبکه مجازی اینستاگرام دنبال می کنند. این مدل روسی در پیج اینستاگرام از روزمرگی ها و اتفاقات مهم زندگی اش استوری ها و پست های متعددی را با دنبال کنندگان دوستانش به اشتراک می‌گذارد.

این دختر شایسته کجا زندگی می کند؟

این دختر شایسته که از زیباترین زن های جهان است؛ هم اکنون در کشور روسیه زندگی می کند و مدت ها پیش از آنکه با پسر مورد علاقه‌ اش ازدواج کند، بسیار اهل سفر و مسافرت های پی در پی بود اما زمانی که درگیر مراسم ازدواجش و برگزاری آن شد دیگر نتوانست به نقاط دیگر جهان سفر کند و تا به این لحظه در کشور روسیه زندگی کرده است و به روسیه بسیار علاقه مند است. طبق گفته او قرار است که بعد از این نیز در همین کشور بمانند.

این دختر شایسته تا کنون حاشیه ای هم داشته است؟

از جمله حواشی او می‌ توان به تازگی به ازدواج او اشاره کرد که باعث شد یک حاشیه بسیار بزرگ برای او به وجود آید زیرا او مدت ها پیش با پسری آشنا و در رفت و آمد بود و بعد از مدتی با او ازدواج کرد. همین توجه مخاطبان او را به خود جلب کرد زیرا ازدواج آنها بسیار باشکوه بود در یک مراسم بسیار مجلل آنها با یکدیگر ازدواج کردند و تا مدت ها عکس ها و تصاویر زیادی از این مراسم در حال پست در استوری و به اشتراک گذاشته شدن بود.

فیلم تاج گذاری این دختر شایسته را در کجا مشاهده کنیم؟

زمانی که این دختر به عنوان دختر شایسته کشور روسیه شناخته شد یک مراسم بسیار مجلل برای او برگزار شد که در این مراسم نشان داده شد که یک تاج را بر سر این دختر بسیار زیبا و با چهره دلنشین قرار دادند و همین یک گام بزرگ برای این دختر بود که به شهرت بسیار بیشتری دست پیدا کند و نه تنها به عنوان یک مدل بسیار معروف بلکه به عنوان یک دختری که در مراسم دختران شایسته و برنده شده است شناخته شود. این دختر مراسمی را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرده و توانسته با این کار یک کلیپی داشته باشد که آمار بازدید و لایک بسیار زیادی داشته و در صفحه شخصی اش به شهرت رساندن او کمک بزرگی کرده است.

سن یانا دابروولسکایا

سن یانا دابروولسکایا

این مدل بسیار زیبا تنها ۲۵ سال سن دارد و به عنوان یکی از مدل های جوان کشور روسیه توانست گام های بزرگی را در زمینه مدلینگ و رقصندگی بر دارد. همچنین این مدل معروف در زمینه روانشناسی نیز مدرک تحصیلی خود را به دست آورده و تا ۲۵ سالگی موفق شده یکی از موفق‌ ترین افراد در زمینه مدلینگ شناخته شود. به همین خاطر است که او بسیار تحسین برانگیز است و عده زیادی او را الگوی خود قرار دادند و دختران ساکن روسیه او را بسیار ستایش می‌ کنند و در اینستاگرامش نیز او را دنبال می‌ کنند تا درباره تمام وقایع جدید زندگیش اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

  • آنا باتارلو (Ana Batarelo) مدل جذاب و پرحاشیه کرواسی را می شناسید؛ با او آشنا شوید.

یانا دابروولسکایا ازدواج کرده است؟

این مدل مدت زیادی نیست با مرد مورد علاقه اش ازدواج کرده و عکس ها و تصاویر همسرشان نیز در صفحه شخصی اش منتشر کرده است. شما می توانید با مراجعه به پیج شخصیت درباره اطلاعات زیادی به دست آورید و از مراسم نامزدی و عروسی اش نیز عکس و تصاویر بیشتری را نیز مشاهده کنید.

او در اینستاگرامش عکس هایی را به انتشار در آورده و با مشاهده آن به وضوح می توانید علاقه میان او همسرش را مشاهده کنید. همچنین او مدل لباس عروس و مدل میکاپ است و با مراجعه به صفحه اینستاگرام ا‌و با دقت تمام جزئیات مراسم عروسی او را نیز می توانید مشاهده کنید. این سلبریتی در انتخاب لباس و میکاپش بسیار موفق بود و حواشی زیادی را نیز با خود همراه کرد. به همین خاطر است که تا به این لحضه به این اندازه محبوب واقع شده و شهرت زیادی را به دست آورده است.

آیا اطلاعاتی از میزان درآمد وی وجود دارد؟

تا کنون Yana Dobrovolskaya عکس ها و تصاویر زیادی را از خود به اشتراک نگذاشته که دنبال کنندگانش گمان کنند او یکی از ثروتمندترین مدل های کشور روسیه است اما در حال حاضر یکی از افرادی است که در این حرفه توانست میزان درآمد قابل توجهی را از آن خود نماید و تا کنون درباره ثروت و درآمدش اطلاعاتی را چه در مصاحبه ها چه در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام نکرده و درباره صحبت نکرده است و نمی‌ توان درباره این موضوع به جزئیات بیشتری دست پیدا کرد.

منابع درآمدی یانا دابروولسکایا کدامند؟

زمانی که بیوگرافی یانا دابروولسکایا را مطالعه کنید متوجه خواهید شد که درباره یانا دابروولسکایا ویکی پدیا اطلاعات چندان زیادی را منتشر نکرده است و درباره این مدل بیشتر اطلاعاتی پیرامون موضوع حضور او در مراسم تعیین دختران شایسته در دست می باشد و تنها جزئیات موجود از او همین می باشد‌.

عکس های یانا دابروولسکایا البته در تعداد زیادی در دست است. یانا دابروولسکایا مدل روسیه ای است که تا کنون چندین بار مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته و به عنوان دختر شایسته روسیه ای در مصاحبه های کوتاهی نیز حضور داشته است. یانا دابروولسکایا دختر شایسته روسیه از چهره زیادی برخوردار است و نه تنها در عرصه مدلینگ بلکه در عرصه رقصندگی نیز از استعداد بالایی برخوردار می باشد.

سوالات متداول

  1. یانا دابروولسکایا کیست؟

    این دختر، Yana Dobrovolskaya، یکی از بهترین مدل ها و رقصنده های کشور روسیه است که به واسطه کسب مقام دختر شایسته در کشور روسیه توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند.

  2. یانا دابروولسکایا در چه سالی برنده مقام دختر شایسته شد؟

    یانا، Yana Dobrovolskaya در سال ۲۰۱۶ برنده مقام دختر شایسته کشور روسیه شد.

  3. آدرس پیج اینستاگرام دابروولسکایا چیست؟

    نام او را به لاتین در قسمت جستجو گر وارد کنید و به پیج او دسترسی یابید.

5/5 - (2 امتیاز)