یکی از پرطرفدار ترین مسابقات جهان پوکر است که جایگاه بسیار خوبی در میان طرفداران این سبک به خود اختصاص داده است. مسابقات پوکر معمولا در دوره ها و تورنمنت های مختلفی برگزار خواهد شد که انواع آن ها برا اساس موقعیت عوامل برگزار کننده و شرکت کننده ها متغیر می باشد. یکی از انواع تورنمنت پوکر دوره مسابقات wcoop می باشد.

مسابقات wcoop چگونه است؟

مسابقات wcoop چگونه است؟

یکی از دوره های جدید برگزاری مسابقات پوکر که به تازگی رواج یافته است، دوره های تورنمنت wcoop می باشد. این دوره ها برای شرکت علاقه مندان بسیار آسان تر می باشد. زیرا به صورت آنلاین انجام می شود. این مسابقات از طرف سایت پوکر استارز تدارک دیده شد و در سایت مربوطه در اختیار علاقه مندان این بازی قرار گرفته است.

می توانید اطلاعات خود را نسبت به تور پوکر آسیا و اقیانوسیه نیز کامل کنید و با آن آشنا شوید.

نحوه شرکت در مسابقات wcoop به چه صورتی است؟

برای شرکت در این دوره از تورنمنت های مسابقات پوکر، سایت پوکراستارز که برگزار کننده مسابقات می باشد، شرایط بسیار ساده ای را در نظر گرفته است. برای ثبت نام و شرکت در مسابقات پوکر دوره wcoop فقط کافی است که به سایت مسابقات مراجعه نمایید و در بخش ثبت نام مراحل طراحی شده را انجام دهید.

جوایز مسابقات wcoop چقدر است؟

جوایز مسابقات wcoop چقدر است؟

در بخش جوایز، wcoop تقریبا رکورد بالاترین مبلغ را به نام خود ثبت کرده است. جوایز اهدایی از سمت عوامل برگزار کننده تورنمنت یعنی سایت بازی آنلاین پوکر با نام پوکر استارز wcoop حدود ۱۳ میلیارد دلار بوده است که در سال های اولیه در کنار جوایز نقدی یک دستبند طلا با نوشته حکاکی شده پوکر استارز به برندگان اهدا می شد که در سال های اخیر دستبند از لیست جوایز حذف شد.

پر افتخار ترین بازیکنان این تورنمنت کدامند؟

این تورنمنت که به صورت آنلاین و با ورود به سایت شرایط شرکت در مسابقه را برای علاقه مندان و پوکربازان فراهم نموده است، یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که می خواهند سرگرمی و برنده شدن مبلغ بالایی را با هم انجام دهند. پر افتخارترین شرکت کنندگان در این دوره شامل دنیل نگرانو، استیو آنگار و … می باشد. تعداد زیادی از 10 پوکر باز برتر دنیا در این تورنمنت شرکت می کنند.

قوانین مسابقات wcoop چگونه است؟

قوانین مسابقات wcoop چگونه است؟

قوانین مسابقات آنلاین پوکر مسلما تفاوت بسیار زیادی با بازی های زنده روی میز دارد. در ابتدایی ترین قوانین شرکت در این بازی شما باید یک پروفایل یا حساب کاربری برای خود ثبت کنید و مشخصات خود را دقیق وارد نمایید. برای شرکت در بازی ها باید کیف پول مجازی خود را شارژ کرده تا در صورت پذیرفته شدن برای بازی بتوانید مبلغ تعیین شده را بپردازید و وارد بازی شوید.

آیا هر بازیکنی می توانید در این تورنمنت شرکت کند؟

یکی از مزیت های بازی کردن پوکر به صورت آنلاین شرایط بسیار راحت آن برای شرکت در مسابقات می باشد. این مسابقات به راحتی با رایانه شما قابل دریافت می باشد و برای شرکت در مسابقات نیازی نیست که حتما پاسپورت داشته باشید و برای سفر کردن به محل برگزاری مسابقات هزینه های بسیاری را متقبل شوید. به همین علت تمام کسانی که قوانین و نحوه بازی کردن را بدانند به راحتی می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

این مسابقات چه زمانی برگزار می شود؟

اولین دوره برگزار شده از این تورنمنت در سال ۲۰۰۲ بوده است. از سال ۲۰۰۲ به بعد، این مسابقات هر سال در حال اجرا می باشد و به دلیل آنلاین بود بازی ها، شرایط بسیار آسان تر می باشد و دسترسی برای کاربران بسیار سریع تر خواهد شد. معمولا برای اجرای این مسابقات زمان خاصی در نظر گرفته می شود و از چند ماه قبل اطلاع رسانی های فراوانی در سایت انجام خواهد شد تا شرکت کنندگان از زمان دقیق برگزاری مسابقات مطلع شوند.

تاریخچه مسابقات wcoop به چه صورت است؟

تاریخچه مسابقات wcoop به چه صورت است؟

این دوره از مسابقات آنلاین پوکر، از همان سال ۲۰۰۲ که برای اولین بار به اجرا رسید، جزء یکی از پر سروصدا ترین بازی ها در میان بازی های آنلاین بوده است و مبلغ بالای جوایز باعث شده است که شرکت کنندگان معروف پوکر هم در این دوره شرکت کنند و Wcoop برنده 68 هزار دلار در مسابقات spraggy شود.

سوالات متداول

  1. نام کامل مسابقات جهانی پوکر آنلاین به زبان لاتین چیست؟

    world championship of نام کامل این دوره از مسابقات پوکر جهانی می باشد.

  2. مسابقات wcoop برای اولین بار در چه سالی فعالیت خود را آغاز کرد؟

    مسابقات wcoop تورنمنت خود را از سال ۲۰۲۲ آغاز کرده است.

  3. آیا بازیکنان ایرانی مجاز به شرکت در مسابقات wcoop هستند؟

    بله. در مسابقات wcoop تمامی علاقه مندان با شرایط بسیار ساده می توانند شرکت کنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید