استیو اودیر کیست؟ بیوگرافی و بررسی افتخارات او

0 دیدگاه

استیو اودیر یکی از بهترین پوکر باز ها است که علاقه و استعداد خود به این بازی را کشق نموده و روزی وارد دنیای پوکر شده و با تلاش ها و پشتکارش توانسته است موفقیت ها و دستاور های زیادی را کسب نماید. او در دنیای پوکر، دنبال کننده ی یک اثر بوده که در ادامه ی بحث به شرح آن می پردازیم. در این مقاله برایتان بیوگرافی Steve Dwyer و افتخارات وی را جمع آوری کرده ایم که در ادامه با آن ها اشنا می شویم.

استیو اودیر کیست ؟

استیو اودیر در آوریل ماهِ سال 1982 میلادی به دنیا آمده است.محل به دنیا آمدن استیو،شهر دویلستاون پنسیلوانیا می باشد.او در عرصه ی دنیای پوکر فعالیت داشته است و توانسته نام پوکر باز حرفه ای را ازخود در ذهن های مردم و علاقه مندان و مخاطبان این بازی ثبت کند.در حال حاضر استیو در لاس وگاس سکونت دارد.این مرد پوکر باز چند سال پس از به دنیا آمدنش،یعنی در دوران کودکی اش به همراه خانواده ی عزیزش به گرینیول در کارولینای شمالی انتقال پیدا کردند.

استیو اودیر دوران تحصیلات دانشگاهی اش را،در دانشگاهی به نام ایست در کارولینا به اتمام رساند.رشته ی او ارتباطات بود.تخصصی که وی داشت نیز، برادکستینگ بود.در دوران دانشجوی اش برای فراهم کردن و پرداخت قبض هایش در چندین جا مشغول به کار شده بود.اودر یک ایستگاه ورزشی کار می کرد.علاوه بر آن در ایستگاه دیگری در زمینه ی هارد دارک کار می کرد.همچنین گفته شده که علاوه بر این دو، این مرد پوکر باز حرفه ای،دورانی نیز در یک سری ایستگاه های رادیویی دانشجویی مشغول به کار شده بود.

استیو اودیر سرانجام در سال 2004 تحصیلاتش را در رشته ی ارتباطات به اتمام رساند و از دانشگاه کارولینا مدرک فارغ التحصیلی اش را دریافت کرد.نکته ی قابل توجه این است که،استیو در دوره ی دانشجویی اش علاوه بر تحصیل و مشغول به کار شدن در چندین جا،پوکر بازی هم می کرد.بعد ها بیش از پیش وارد این عرصه شد و افتخارات، زیاد و چشمگیری را از آنِ خود کرد.

استیو اودیر کیست

خلق شدن اثر مانی میکر برای پوکر بازان

استیو اودیرِ پوکر باز یکی از افرادی بود که تحت تاثیر اثر مانی میکر قرار گرفته بود.فردی به نام کریس،مانی میکر جوانی بود که در زمینه ی حرفه ی حسابداری شاغل بود.او علاوه بر حسابداری پوکر بازی هم می کرد.او برای بهتر شدن اوضاعِ حرفه ی پوکر بازی تلاش هایی زیادی کرد.سرانجام در راستای این تلاش هایش برای دنیای پوکر، توانست کاری بزرگ در فرهنگ پوکر آمریکا بکند.او در سال 2003 برای شرکت در مسابقات سری جهانی پوکر وترد گود شد.به طرز خیلی عجیبی او توانست که در مهم ترین و سخت ترین رقابت پوکر جهان به مقام قهرمانی برسد و جایزه ی میلیون دلاری بگیرد.

ورود به دنیای پوکر

استیو اودیر سرانجام با شرکت در یکسری مسابقات آنلاین رایگان پوکر،وارد دنیای این بازی شد و استارت بازی کردن به صورت جدی را زد.البته به گفته ی خود این مرد پوکر باز، او دیر فهمید که می خواهد به اوج این بازی و کسب مقام های بلند پرواز برسد.او به مدت شش ماه تگزاس هولدم تمرین کرد و تجاربی کسب کرد و سعی و تلاش خود را کرد که بازیِ و مهارت خود را در این زمینه بهبود نماید.پس از اتمام این شش ماه پنجاه دلار خود را ورد حسابش کرد و این شد آغاز ورود استیو به دنیای پوکر بازی.

استیو اودیر هنوز به دنبال گرفتن مدرک کارشناسی اش بود که برای پوکر بازی کردن به آتلانتیک سیتی مرفت. او انقدر شیفته ی این بازی شده بود که حاضر بود بخاطرش هر کاری بکند تا خود را به بازی برساند.مثلا او تا فیلادلفیا با ماشین می رفت و پس از آن برای طی کردن مسیر باقی مانده تا اتلانتیک سیتی با قایق می رفت.در آنجا چند دلار بازی می کرد و به جیب می زد و دوباره برای دانشگاه در اول هفته باز می گشت.او در این سال ها بیشترین تمرکز خود را روی بازی پوکر می گذاشت.

استیو اودیر از سال 2007 بود که پیشرفت و دستاورد هایش در بازی پوکر آغاز شد.در تورنمنت های بزرگ خود را به میز فینال می رساند.به عنوان مثال،استیو، در فول تیلت برنده ی مبلغهای چند هزار دلاری می شد.در پوکر استارز نیز پوکر بازی می کرد.در آنجا به مقادیر صد دلاری شرط می بست.در دنیای پوکر و علاقه مندان ودنبال کنندگان اخبار پوکر بازی،افراد استیو اودیر را با نام یا لقب mr timcaum می شناختند.او توانست به بازیکن خوبی تبدیل شود.

افتخارات و دستاورد های استیو رودیر در دنیای پوکر

استیو اودیر در سال 2007 با شرکت در مسابقاتwpt پوکر استارز و قهرمان شدن در آنها و کسب جوایز به ف 17 هزار دلار رسید.همچنین در همان سال توانست به میز فینالی پوکر برسد.نکته ی جالب توجه این است که،در آن میز دویل برانسون که یکی از بزرگ ترین های تاریخ پوکر بازی است حضور داشت و بازی می کرد.در واقع سال 2007 سالی بود که استیو در تورنمنت های مهم انلاین حضور پیدا کرده بود.

استیو اودیر راجع به رور های آغازین پوکر بازی اش گفت «روزهای اول با تلاش زیاد سپری شد. تنها در تلاش بودم که بهترین بونس‌ها را پیدا کنم. چند مرتبه برنده شدم، حتی یک بار در تورنمنت بیگ ساندی سایت بوداگ سوم شدم. تمام پولی که در ترم آخر داشتم را برمی‌داشتم و برای امتحان شانسم به لاس وگاس می‌رفتم.

استیو اودیر در سال های بعدی در عرصه ی پوکر به چندین قهرمانی بزرگ رسید.در سال 2009 در سری جهانی پوکر آن سال که در سیزرز برگزار شده بود،با پرداخت ده هزار دلار در این رقابت شررکت کرد.او در این سری رقابت جایگاه هشتم را از آنِ خود کرد وو جایزه ی 92 هزار دلاری را کسب کرد.مدتی بعد در تورنمنت فایو دایاموندز 202 هزار دلار برنده شد. این اولین مبلغ شش رقمی بود که به عنوان جایزه در دنیای رقابت های پوکر بازی کسب کرده بود.

استیو اودیر افتخارات دیگیری هم داشت.از افتخارات بعدی او می توان به سال 2011 اشاره کردکه در تورنمنتی با 5 هزار دلار ورودی در بلاژیو ثبت نام کرده بود به جایزه ای به مبلغ 259 هزار دست پیدا کرد.او بعد ها در تور جهانی اروپا مقاوم دوم و 465 هزار دلار را کسب کرد. شما هم می توانید مانند این پوکر باز حرفه ای به سایت شرط بندی پوکر مراجعه کنید و برای خود درآمد های خوبی را رقم بزنید.

روز به روز بهتر شدن اوضاع برای استیو اودیر

استیو اودیر در سال 2012 تغیر چندانی را در دنیای پوکر بازی اش حس نکرد.در چندین مسابقه و رقابت شرکت کرد که در برخی از آن ها برد و در چندتا نیز باخت را تجربه کرد.و امادر سال 2013 دوباره تغییر ناگهانی برای وی رقم خورد.او در این سال در تور اروپا شرکت رده بود و در یک مسابقه ی ده هزار دلاری به قهرمانی رسید.او با برنده شدن در این رقابت توانست اوضاع مالی زندگی خود را بهبود ببخشد و در واقع از این رو به آن رو شود.پساز آن به تعداد 5 بار در تورنمنت های مختلف شرکت کرد و برنده شد.

بزرگ ترین قهرمانی استیو اودیر

استیو اودیر در ژانویه سال 2015 به بزرگترین قهرمانی خود رسید.او در باهاماس در یک رقابت تورنمنت پوکر استارز با 97 هزار دلار شرط بست و به 1.8 میلیون دلار رسید.

به طور کلی استیو اودیر در مجموع استیو اودیر تاکنون 30.4 میلیون دلار از پوکر کسب درآمد کرده است. این به این معنا است که او نفر دهم در لیست پردرآمدترین پوکربازهای تاریخ است. طی سال 2020 نیز او در تورنمنت‌های زیادی به صورت آنلاین و فیزیکی شرکت کرده است.

سوالات متداول

  1. استیو در دنیای پوکر معروف به چه نامی بود؟

    mr timcaum

  2. محل تولد استیو کجاست؟

    دویلستاون پنسیلوانیا

  3. رشته ی دانشگاهی استیو چه بود؟

    رشته ی ارتباطات.سوالی اضافه کنید

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0