اسپانسر ذوب آهن و مخارج آن ها در سال جدید را بیشتر بشناسید

0 دیدگاه

یک باشگاه ایرانی در شهر اصفهان تیم ذوب آهن است که در لیگ برتر خلیج فارس قرار دارد. این باشگاه از سال 1347 تاسیس شده است. در این مطلب قصد داریم درباره اسپانسر ذوب آهن مطالبی را در خدمت شما قرار بدهیم. اسپانسر در فوتبال یا همان اسپانسرشیپ یکی از مواردی است که شرکت های بزرگ برای نشان دادن و تبلیغات خود یا به خاطر علاقه به یک تیم خاص به آن مشغول می شوند. از اینکه ما را تا انتهای مطالب همراهی می کنید سپاس گذاریم.

  • راهنمای شرط بندی روی تیم ذوب آهن به همراه بررسی دقیق ذوبی های اصفهان نیز در اختیار شما کاربران قرار گرفته است؛ برای بهره برداری، روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
اسپانسر های ذوب آهن در سال ها اخیر

اسپانسر های ذوب آهن در سال ها اخیر کدامند؟

بسیاری از شما ها ممکن است معنای کلمه اسپانسر را ندانید. در واقع اسپانسر شرکت یا گروهی است که از یک فرد یا از یک گروه پشتیبانی می کند. حامی مالی گروه شدن در واقع به پشتیبانی از آن ها است که این پشتیبانی می تواند حمایت مالی از آن گروه باشد.

 شرکت ایکس بالر

در یکی از مراسم ها شرکت ایکس بالر در هتل هالیدی این کوالالامپور معرفی شد و همچنین از اسپانسر و لباس جدید ذوب‌ آهن رونمایی شد. در این مراسم آقای مایک تی رییس شرکت ایکس بالر تایمی را برای سخنرانی گذراند و بعد از آن آقای امیرحسین قاضی نور مدیر اجرایی این تیم به سخنرانی اضافه شد. رئیس این شرکت در سخنرانی هایش اضافه کرده است که با پیوستن به این گروه بسیار خرسند است. همچنین ما با باشگاه های بزرگی در فیلیپین، تایوان، چین، تایلند و نیز با باشگاه های بزرگ بسکتبال و هندبال در قاره اروپا و آمریکا طرف قرارداد هستیم. اکنون برای ما بسیار خوشحال کننده است که باشگاه ذوب آهن به عنوان دروازه ورود ما به خاورمیانه مطرح است و می توانیم از این پس با این باشگاه بزرگ به همکاری بپردازیم.

معروف ترین اسپانسر های ذوب آهن در طول تاریخ کدامند؟

سپاهان با کسب پنج مقام قهرمانی در دوره‌ های دوم، نهم، دهم، یازدهم و چهاردهم لیگ برتر پس از پرسپولیس چهارمین تیم پرافتخار در مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به حساب می‌ آید و همچنین سومین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تنها تیمی از ایران است که به جام باشگاه‌ های جهان در اولین دوره برگزاری این مسابقات در سال 2007 میلادی راه یافته‌ است. سپاهان پر افتخار ترین تیم دهه 1380 فوتبال ایران و اولین باشگاهی در تاریخ لیگ فوتبال ایران است که توانست در فصل 1390- 1391 برای سومین دوره پی‌ در پی قهرمان لیگ برتر شود. سپاهان همچنین با چهار قهرمانی در جام حذفی، یکی از تیم‌ های پر افتخار این جام به حساب می‌ آید.

درآمد این تیم از اسپانسر های خود چقدر است؟

خسرو ابراهیمی مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در یکی از مصاحبات خود بیان کرده است در حال حاضر یک بازیکن متوسط در لیگ ما 6 میلیارد می خواهد. این بازیکنان باید بروند بیرون از ایران بازی کنند و لااقل یک پولی به مملکت بیاورند، باشگاه ها چه قبل از کرونا و چه بعد از کرونا درآمد خاصی نداشتند. فقط اسپانسر ذوب آهن کمک می کرد و همان اسپانسر هم دولت است. همچنین او در ادامه بیان کرده است امروز این اسپانسر ها دیگر توان پرداخت حقوق کارکنان خودشان را هم ندارند و در مشکلات اقتصادی خودشان ماندند ولی مجبورند پول های هنگفتی به باشگاه ها بدهند. باید به این مساله رسیدگی شود اما هیچ‌کس هم نیست باشگاه ها حق پخش تلویزیونی ندارند و به جز چند بازی فروش تلویزیونی نداریم ما مثل تیم های کشور های دیگر فروش خارجی نداریم و این حق پخش تلویزیونی هم فقط در داخل کشور و برای صدا و سیما است و درآمد باشگاه های خارجی از شرکت های ما خیلی بیشتر است.

کدام برند بیشترین سال اسپانسر این تیم بوده است؟

مجتمع شیمیایی رنگ ریف ایران اسپانسر ذوب آهن است و او اکنون این وظیفه دارد. این مجتمع در سال 1378 در مساحتی به وسعت 55000 متر مربع در ادامه طرح توسعه در قطب صنعتی شیمیایی رازی تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا مکانیزه نمودن تولید رنگ و رزین و انواع محصولات شیمیایی دیگر و با استفاده از تجارب طراحان و مشاوران داخلی و خارجی و بکار گیری تجهیزات مدرن و رایانه ای آغاز بکار نمود. مجتمع صنایع شیمیایی ریف ایران با تکیه بر تحقیقات علمی و پژوهشی و عضویت در انجمن های داخلی و بین المللی همچون Pra (انجمن تحقیقات رنگ لندن) و با الهام از استاندارد ها و پیشرفت های نوین علمی و اقتصادی و با استفاده از تجارب و تخصص مهندسان و شیمی دانان خود، مجموعه وسیعی از رزین ها و رنگ های حلالی و پایه آب (محیط دوست)، انواع چسب ها و مصالح پلیمری ساختمانی را به بازار عرضه داشته است.

قرارداد ذوب آهن با اسپانسر چگونه است؟

قرار داد های این تیم اصولا بر اساس انتخاب های خود اسپانسر ها بوده است.

اسپانسر ذوب آهن شرکت دولتی است یا خصوصی؟

مدیر اجرایی تیم فوتبال ذوب آهن که به نمایندگی از باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن در جلسه کنفرانس خبری مشترک باشگاه ذوب آهن و شرکت ایکس بالر سخنرانی می کرد گفت: بسیار خوشحال هستیم که به عنوان یک باشگاه ایرانی با شرکت ایکس بالر همکاری خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: این پیوند همکاری می تواند به ادامه ارتباط بین دو کشور اسلامی یعنی ایران و مالزی در زمینه ورزش کمک کند و سبب ساز تبادل کیفیت های دو کشور شود. همان طور که می دانید ایران در بسیاری از رشته های ورزشی در آسیا سرآمد است و حتی در دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد که این می تواند به تبادل ایده و انتقال تجربیات بین ایران و مالزی منجر شود و از طرف دیگر کشور مالزی در طی سال های اخیر در زمینه سخت افزاری پیشرفت فراوانی نموده است و این موضوع می تواند مورد استقبال ورزش ایران قرار گیرد.

در ادامه این مراسم از لباس جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و اسپانسر ذوب آهن رونمایی شد. ضمن اینکه پس از توضیحات یکی از معاونین باشگاه ایکس بالر در مورد تاریخچه شرکت، مدیران ایکس بالر، نمایندگان باشگاه ذوب آهن در نشست خبری مشترک شرکت کردند.

سوالات متداول

  1. آیا شرکت ایکس بالر اسپانسر ذوب آهن است؟

    این کمپانی اسپانسر ذوب آهن و باشگاه های بزرگی در فیلیپین، تایوان، چین، تایلند و نیز با باشگاه های بزرگ بسکتبال و هندبال در قاره اروپا و آمریکا بوده است.

  2. تیم ذوب آهن برای کجاست؟ آیا اسپانسر ذوب آهن در ایران قرار دارد؟

    یک باشگاه ایرانی در شهر اصفهان تیم ذوب آهن است که در لیگ برتر خلیج فارس قرار دارد و اسپانسر ذوب آهن در داخل ایران حضور دارد.

  3. آیا باشگاه ها حق پخش دارند؟

    باشگاه ها حق پخش تلویزیونی ندارند و به جز چند بازی فروش تلویزیونی نداریم ما مثل تیم های کشورهای دیگر فروش خارجی نداریم و این حق پخش تلویزیونی هم فقط در داخل کشور و برای صدا و سیما است و درآمد باشگاه های خارجی از شرکت های ما خیلی بیشتر است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0