در میان بازیکنان جوان که توجه دقیقی به آموزش بازی پوکر داشته اند تعداد کمی از بازیکنان هستند که توانسته اند در این زمینه تبحر کسب کنند و درامد سرشاری را از این راه به دست آورند. البته نام این بازیکنان هنگامی شنیده شد که پا در مسابقات جهانی گذاشتند. مسابقاتی که در آن همه ی کشور ها و بازیکنان سراسر دنیا در ان شرکت می کردند. اسکات کلمنتس بازیکن پوکر آمریکایی بود که از سنین پایین شروع به کسب تجربه در این زمینه کرد و اکنون با وجود سن پایینش تبدیل به میلیاردر های بازی پوکر شده است. امیدواریم در این مقاله بتوانیم شما را با زندگی این بازیکن بیشتر اشنا کنیم.

اسکات کلمنتس کیست
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2019-06-06 10:48:06Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اسکات کلمنتس کیست

این بازیکن، در سال ۱۹۸۱ در کشور آمریکا چشم به جهان گشود. او در ۱۹ام ماه جولای به دنیا امد و در همان نوجوانی بود که قدم در راه کسب مهارت در بازی پوکر گذاشت. طولی نکشید که با افراد قوی و با تجربه هم بازی شد و از ان ها استراتژی های زیادی را اموخت و سعی در به کار گیری این روش ها در بازی ها و مسابقاتش کرد. شاید بتوان گفت راهی که بازیکنان پوکر را قوی می کرد، همین شرکت در مسابقات قمار خانه ها و بازی با افراد سرشناس در این بازی بود. واشنگتن، اولین شهری بود که این بازیکن برای به یادگیری این بازی در آن پرداخت. کمی بعد از این که درامد خود از این بازی را پس انداز کرد، در مسابقات جهانی نام نویسی کرد. شاید بتوان با جرعت گفت او در مسابقه ای شرکت نکرد، مگر ان که با عملکرد خوبش بازیکنان دیگر را شگفت زده کرده باشد.

شاید موفق نشد جوایز بیشتری را کسب کند ولی کیفیت خوبی را به همگان ارایه کرد. در سال ۲۰۰۶ بود که اولین جایزه ی طلای خود، که یک دستبند طلا بود را دریافت کرد. ارزش این جایزه ان قدر بالا بود که اسکات کلمنتس انگیزه ی بیشتری برای حضور در بازی های دیگر پیدا کرد و با قدرت بیشتری این راه را ادامه داد. او جایزه ی دیگر را با همین عنوان بلافاصله در بازی بعد، که در سال بعد برگزار شد به دست اورد. اما فاصله ی زمانی دریافت جایزه ی بعدی کمی بیشتر از جوایز قبل از ان بود.

اسکات کلمنتس اوماها باز

اسکات کلمنتس اوماها باز

اوماها، بازی در زمینه پوکر است که مهارت بسیار بالایی نیاز دارد. اسکات کلمنتس در مجله پوکر معروف به اوماها باز است و البته که ادعای زیادی در این زمینه دارد. در نخستین بازی که در ان شرکت کرد، جایزه ای به ارزش دویست و هفتاد هزار دلار به دست اورد و مقام قهرمانی گرفت. در سال ۲۰۰۷، بازی بعدی او برگزار شد که در ان هم سربلند بیرون امد و حدود یک ملیون دلار برنده شد. کم کم نام او در این بازی شناخته شد و به عنوان بازیکن سرشناس در بازی اوماها شهرت زیادی پیدا کرد.

بیوگرافی اسکات کلمنتس

سال ها بعد از کسب افتخارات اسکات کلمنتس، وقت ان رسیده بود که کتابی در زمینه ی بازی پوکر از سوی او منتشر شود. ” Excelling at No Limit Hold’em ” نام این کتاب بود که با کمک جاناتان لیتل به چاپ رسید. این کتاب به عنوان اولین تجربه ی نویسندگی این بازیکن به حساب می امد، اما ان قدر چاپ خوبی داشت و با قلم خوبی نوشته شد که فروش بالایی را پیدا کرد و فروش جهانی یافت.

بازی های اسکات کلمنتس

کم تر بازی از این بازیکن پوکر، اسکات کلمنتس قمارباز وجود دارد که خاطره ای در ذهن تماشاگران بازی های او ایجاد نکرده باشد. تمام بازی های وی سراسر هیجان و استرس بود و مخاطبان بازی را میخکوب دقیقه به دقیقه ی ان می کرد و با علاقه به انتظار اعلام نتیجه ی بازی منتظر می نشستند. او هم در بازی های هولدم و هم اوماها استراتژی های زیادی را پیاده می کرد و رقبای خود را باعث غافل گیر شدن رقبایش می شد. او موفق به کسب مقام پنجم در بازی هولدم سال ۲۰۰۷ شد. در این بازی ۱۰۰ هزار دلار جایزه دریافت کرد. هنوز دو سال نشده بود که خود را برای رقابت در مسابقه بعدی اماده کرد و در بازی اوماها دومین رتبه را کسب کرد.

هولدم مورد علاقه اسکات

هولدم مورد علاقه اسکات

هولدم، بازی بود که اسکات کلمنتس به ان علاقه زیادی داشت. در تورنمنت پوکر سال ۲۰۱۰، رتبه ۱۸ ام را در ان کسب کرد امد حدود سه سال بعد، در این مسابقه شرکت کرد و دومین مقام را به خود اختصاص داد. او تا سال ۲۰۱۴ وقت زیادی را برای کسب امادگی در بازی های هولدم صرف کرد و در اخرین مسابقه ای که شرکت کرد، یعنی ۲۰۱۹، درامد زیادی را از دریافت جوایزش به دست اورد ‌و در ان سال، مقام چهارم را از ان خود کرد. کارنامه ی افتخارات او هر سال بهتر از سال قبل او می شد و به محبوبیت او اضافه می کرد.

کلیپ های اسکات کلمنتس

فیلم های زیادی از این بازیکن به هنگام بازی وجود دارد که با دیدن ان به قدرت این بازیکن و سرعتی که در تصمیم گیری دارد، پی برده می شود. در صفحه اینستاگرام اسکات کلمنتس پوکر باز در گذشته، فعالیت زیادی را شاهد بودیم. اما اگر به دیدن کلیپ های این بازیکن علاقه مندید، می توانید در صفحه اینستاگرام او و در شبکه اجتماعی یوتیوب این فیلم ها را مشاهده کنید. عکس های اسکات کلمنتس را نیز هنگام برگزاری بازی ها در مجلات و روزنامه های واشنگتن منتشر می شد و اکنون در فضای مجازی عکس ان ها موجود می باشد.

سوالات متداول

  1. شهرت اسکات کلمنتس به خاطر توانایی و تبحر او در کدام بازی می باشد؟

    او به دلیل هوش بالای خود در اوماها و هولدم، شاخه های بازی پوکر، شهرت زیادی پیدا کرد و مقام ها و جوایز زیادی را توانست در این دو بازی کسب کند.

  2. نام بازی های جهانی که اسکات کلمنتس در ان حضور پیدا کرد چه بود؟

    تورنمنت بازی های جهانی بود که او در ان به رقابت پرداخت و طی چند سال مقام ها و رتبه های متفاوتی را کسب کرد.

  3. کدام فعالیت هنری، باعث ثبت اطلاعات و دانش این بازیکن در بازی پوکر شد؟

    کتابی که به مشارکت دوست و همکارش درباره بازی پوکر به چاپ رسید باعث شد نام این بازیکن در سراسر جهان شنیده شود و تجربه های او با دیگر بازیکنان پوکر به اشتراک گذاشته شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید