بازیکنان مورد علاقه کیروش که بیشترین شانس برای ترکیب اصلی را دارند

0 دیدگاه

کمتر از دو ماه به برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال باقی مانده است و تیم‌های حاضر در این مسابقات تمام تلاش و تدابیر لازم را برای کسب بهترین نتیجه در این رقابت ها انجام می دهند. تیم ملی فوتبال ایران یکی از ۳۲ تیم حاضر در رقابت های جام جهانی فوتبال است. حال در آستانه ورود به جام جهانی خبر ها حاکی از آن دارند که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در دو دوره قبل جام جهانی دوباره رهبری تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفته و قرار است در جام جهانی ۲۰۲۲ مربی تیم فوتبال ایران باشد. با بررسی عملکرد این مربی در دوران حضورش در ایران اینطور به نظر می رسد که برخی از بازیکنان همیشه در ترکیب ثابت بازی ها قرار داشتند و جزء بازیکنان مورد علاقه کیروش محسوب می شوند. در این مقاله به بررسی موقعیت این بازیکنان در ترکیب جدید تیم ملی ایران می پردازیم.

  • برای شرط بندی جام جهانی کافی است بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید و به این صورت بونوس مخصوص نیز دریافت کنید.
بازیکنان مورد علاقه کیروش چه کسانی هستند؟

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه کسانی هستند؟

کارلوس کیروش در طی سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ مربیگری تیم ملی ایران را برعهده داشت و حال در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ نیز دوباره به عنوان مربی تیم ملی ایران انتخاب شده است. بازگشت کی روش موضوعی بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. با بررسی دوران حضور این مربی در تیم ملی ایران به این نتیجه می رسیم که برخی از بازیکنان از محبوبیت بیشتری نزد این مربی برخوردار هستند. طوری که آمار بازی های ملی آنها در این دوران در مقایسه با دیگر بازیکنان بسیار بیشتر است. برخی از محبوب ترین بازیکنان کی روش که می توان از آنها نام برد به این صورت است که:

سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران است که به عنوان سومین گلزن برتر تاریخ در تیم ملی ایران شناخته می شود. او در حال حاضر در تیم بایر لورکوزن بازی می کند و در دوران حضور کیروش در ترکیب ثابت تیم ملی قرار داشت و در این دوران او ۴۶ بازی ملی انجام داده و ۲۸ گل به ثمر رسانده است. البته سردار آزمون از زمان حضورش در تیم ملی همواره در ترکیب ثابت بوده است.

مهدی طارمی

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی ایران است که در حال حاضر در تیم پورتو پرتغال بازی می کند. او از دیگر بازیکنان محبوبه کیروش محسوب می شود و در زمان مربیگری او بازی تیم ملی در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

احسان حاج صفی

احسان حاج صفی بازیکنی است که در پست هافبک دفاعی قرار دارد و در حال حاضر در لیگ یونان بازی می کند. او کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران نیز محسوب می‌شود و او را می توان در لیست محبوب ترین بازیکنان کیروش قرار داد چرا که دربی ۶۸ بازی در زمان مربیگری او در ترکیب اصلی قرار داشته است.

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است که در حال حاضر در لیگ هلند بازی می کند. این بازیکن در پست مهاجم قرار دارد و بر اساس بررسی های صورت گرفته در ۴۶ بازی در زمان مربیگری کی روش در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران حضور داشته است که با این حساب می توان را جزء بازیکنان محبوب این مربی دانست.

رامین رضائیان

رامین رضاییان فوتبالیستی است که در حال حاضر در تیم سپاهان حضور دارد و وظیفه او در بازی پست مدافع است. این فوتبالیست در زمان حضور کیروش ۳۹ بازی ملی انجام داده و این طور به نظر می رسد که او نیز از بازیکنان محبوب این مربی باشد.

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه پست هایی بازی می کنند؟

در مطالب بالا تر برخی از محبوب ترین بازیکنان کی ‌روش در ترکیب تیم ملی ایران را معرفی کردیم. اما در رابطه با پست این بازیکنان بهتر است بدانید که علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و مهدی طارمی هر سه در پست مهاجم بازی می کنند. رامین رضاییان به عنوان مدافع و احسان حاج صفی در پست هافبک دفاعی به میدان می روند.

بازیکنان مورد علاقه کیروش در چه تیم هایی حضور دارند؟

تمامی این بازیکنان در لیگ های خارجی حضور دارند و به عنوان لژیونر در باشگاه های اروپا عضویت دارند. به عنوان مثال مهدی طارمی در تیم پرتو در لیگ پرتغال بازی می کند و با توجه به عملکردی که در این تیم از خود نشان داده یکی از محبوب ترین بازیکنان در تیم پرتو محسوب می شود.

عکس بازیکنان مورد علاقه کیروش را در کجا مشاهده کنیم؟

هر کدام از فوتبالیست های ایرانی به خصوص بازیکنانی که به عنوان لژیونر در لیگ های خارجی بازی می کنند از محبوبیت و شهرت زیادی برخوردارند‌ آنها همواره مورد توجه عکاسان و سوژه‌ های خبری قرار دارند و به همین خاطر است که عکس های زیادی از این بازیکنان منتشر شده است. بنابراین به راحتی می توان از طریق شبکه های اجتماعی  و شبکه های اینترنتی به این عکس ها دسترسی داشت.

بازیکنان مورد علاقه کیروش چه حاشیه هایی داشته اند؟

ورزش فوتبال یک دنیای پر از حاشیه و جنجال است و همواره موضوعات و حواشی مرتبط با این ورزش در رسانه ها و نشریات مختلف منتشر می شود و حالا با گسترش شبکه های مجازی این حاشیه ها با جلوه بیشتری مطرح می‌شوند. در رابطه با بازیکنان مورد علاقه کیروش نیز تاکنون حاشیه ‌های زیادی در این شبکه‌ ها مطرح شده است که از نمونه های آن می توان به عکس منتشر شده از علیرضا جهانبخش در کنار یک دختر روسی و همچنین ادعای دختر روسی در رابطه با باردار شدن از این بازیکن از جمله این حاشیه ها می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام بازیکنان مورد علاقه کیروش را چگونه پیدا کنیم؟

اگر شما نیز به بازیکنان مورد علاقه کیروش علاقه دارید و از بازیکنان محبوب شما به حساب می آیند، می توانید با دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام پیگیر اخبار و حواشی مرتبط با این افراد باشید. برای دستیابی به پیج اینستاگرام این بازیکنان فقط کافی است نام آنها را در گوگل جستجو کنید تا آیدی و صفحه اینستاگرامی آنها برای شما ارائه شود.

آیا بازیکنان مورد علاقه کیروش در زمان اسکوچیچ و ولیموتس هم به تیم ملی دعوت شدند؟

اسکوچیچ و ولیموتس دو مربی هستند که در فاصله سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ سرپرستی تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده داشتند. مربیانی که بعد از دوران کی روش به این سمت انتخاب شده اند. اگر آخرین لیست کی روش زیر ذره بین ببریم به این نتیجه می رسیم که بعد از او سردار آزمون و مهدی طارمی بازیکنان ثابت در تیم ملی بودند. اما رامین رضاییان که در دوران کی روش همواره در ترکیب اصلی تیم حضور داشت به طور کامل از تیم ملی خط خورد. اما با حضور دوباره کی روش به عنوان مربی تیم ملی دوباره به تیم ملی دعوت شده است بنابراین می توان او را خوشحال ترین بازیکن ایران از بازگشت کی‌روش دانست.

سوالات متداول

  1. بازیکن مورد علاقه کی روش چه کسی است؟

    از جمله بازیکنان مورد علاقه کیروش می توان به احسان حاج صفی، مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و رامین رضاییان اشاره کرد.

  2. در تغییرات در تیم ملی پس از حضور کی روش کدام بازیکن از لیست تیم ملی خط زده شد؟

    پس از برکناری کی روش در سال ۲۰۱۹ رامین رضاییان برای مدتی از لیست تیم ملی ایران خط زده شد.

  3. بازیکنان مورد علاقه ی کی‌روش در کدام لیگ ها بازی می کند؟

    اغلب بازیکنان مورد علاقه کوروش در لیگ های اروپایی حضور دارند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0