بیوگرافی ماهی مائده سلبریتی رقاص و پر حاشیه اینستاگرام

0 دیدگاه

ماهی مائده یکی از سلبریتی های اینستاگرام معروف و پر حاشیه ایران که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم. او شروعی بسیار پر هیجان و پایانی قدرتمندانه در کار خود داشت. ماهی مائده هژبری زندگی پر فراز نشیبی داشت که از جالبی خاصی بر خور دار است و خالی از لطف نیست که کمی باهم درباره او بدانیم. ماهی در تهران به دنیا آمد و توانست استعداد خود را در رقصیدن خیلی زود نشان دهد.

ماهی مائده کیست؟

مائده هژبری دختر تهرانی جذاب از بچگی رقصیدن را دوست داشت و در جمع فامیل هنر نمایی می کرد. پدر و مادر مائده که متوجه استعداد و علاقه او به این هنر فوق العاده شده بودند تصمیم گرفتند که او را پرورش دهند و پدر و مادر مائده خیلی هم خوش حال بودن که فرزند آن ها خیلی زود علاقه و راه خود را پیدا کرده بود. آن ها مائده را به کلاس های رقص فرستادند.

مائده هژبری شروع به آموختن و حرفه ای شدن در رقص کرد و در ادامه به کلاس های بیشتری در این زمینه رفت و انواع رقص را آموخت. او حال در رقص ایرانی، عربی و ایروبیک و حرکات موزون مهارت پیدا کرده بود و به یک دنسر فوق حرفه ای تبدیل شده بود. ماهی مائده پارکور را نیز پی گرفت او با دیدن کلیپ هایی از این ورزش بسیار جذاب به سمت آن جذب شد.

پیج ماهی مائده در اینستاگرام

ماهی جوان تصمیم گرفت صفحه ای در اینستاگرام برای خود بسازد و هنر خود را به همگان نشان دهد. اینستاگرام ماهی مائده راه اندازی شد و نکته بسیار جالب توجه این بود که او خیلی ساده در ابتدای کار خود فقط در اتاق خود می رقصید و از خود فیلم می گرفت و آن ها را به اشتراک می گذاشت. همین امر ساده خیلی زود داشت او را به سمت موفقیت سوق می داد. برای اطلاعات بیشتر حتما به اینستاگرام ماهی مائده مراجعه کنید.

ماهی مائده و امیر تتلو

ماهی مائده و تتلو

ماهی مائده و امیر تتلو با هم وارد هم کاری شدند و این سر و صدای زیادی بر پا کرد. در این موقع بود که همه می خواستند در باره ماهی مائده و دوست پسرش بدانند، که آیا امیر تتلو این خواننده جنجالی و پرحاشیه موسیقی ایران است که با این دنسر جذاب رابطه دارد یا خیر، امیر تتلو عکس هایی را از خود و ماهی در فضای مجازی پخش کرده بود که این امر دامن به حواشی بسیار زیادی زد.

همچنین امیر تتلو به همراه ساشا سبحانی مدیر سایت abt90 تصمیم بر این داشتند که این رقاص را در کلیپ بزنم نفت در بیاد دعوت کنند که خب هیچ وقت این تصمیم به واقعیت پیوند نخورد! با این حال حاشیه سازی به وجود آمده خود خبر از اتفاق های جدید برای این هنرمند می باشد. نکته جالی اینکه به تازگی مائده با پویان مختاری مدیر سایت حضرات بت هم دیده شده است و این می توان شروعی برای راه اندازی سایت شرط بندی ماهی مائده باشد! زیرا امروزه سایت پویان مختاری به اکثر سلبریتی ها نمایندگی می دهد.

رقص ماهی مائده در آپارات

این رقص ماهی مائده بود که او را بسیار معروف کرد و او توانست جای خاصی در دنیای مجازی و در دل طرفداران خود بدست آورد. هنر رقص قطعا هنری است که به دل هر انسانی می نشیند، رقص روح آدم را جلا می دهد و شادی و هیجان را به دل ها می اورد. مخصوصا اگر فرد در این هنر مهارت خاصی داشته باشد قطعا مورد توجه قرار می گیرد.

رقص ماهی مائده آپارات را ترکونده بود و دیگر کم تر کسی بود که او را نمی شناخت. ماهی مائده هژبری توانسته بود در اینستاگرام خود فالوورهای زیادی را جذب کند و ان ها هر روزه خواستار رقص های جدید از مائده بودند. ماهی دیگر جایگاه خود را به عنوان یک هنرمند داشت. رقص ماهی مائده در اینستا برای شما وجود دارد و با مراجعه به پیج شخصی اش می توانید این رقص ها را ببینید.

بسته شدن پیج این دنسر جنجالی

رقص ماهی مائده همان طور که در بالا گفته شد فضای مجازی را پر کرده بود. ویدیوهای او همه جا پخش شده بود. هم کاری او با امیر تتلو هم برای او جنجال زیادی به پا کرده بود. صفحه اینستاگرامی این دنسر بالاخره با برخورد پلیس فتا بسته شد و او بازداشت شد. طرفداران مائده خیلی از این بابت ناراحت شدند زیرا آن ها علاوه بر این که از کلیپ های جذاب او لذت می بردند مائده را یک مربی خصوصی و رایگان دنس هم می دانستند.

بله درست است، ماهی با آموزش های خود در فضای مجازی توانسته بود شاگردان زیادی که اکثرا دخترهای هم سن و سال خودش بودند را بدست آورد. که حال با دستگیری و مسدود شدن پیج او دیگر ماهی در دسترس نبود. دنسر معروف ما پس از آزادی از ایران رفت و به ترکیه مهاجرت کرد. او تصمیم بزرگی در زندگی خود گرفته بود.

دانلود رقص ماهی مائده را می توانید از یوتیوب و آپارات در اختیار داشته باشید و یا با درخواست در کامنت ها از ما بخواهید.

ورزش دوست همیشگی ماهی

مائده هژبری از همان دوران نوجوانی ورزش را دوست داشت، او علاوه بر پارکور که به آن اشاره شد در رشته ژیمناستیک هم چند سالی کار کرده بود. او یک دختر دهه هشتادی جسور و شجاع بود که به هیچ عنوان قصد کنار کشیدن از اهداف خود را نداشت. او بعد از رفتن به ترکیه می دانست که با اتفاقاتی که برای او افتاده است و مسدود شدن پیج او شاید فالوور های زیادی را از دست داده باشد.

البته فالوورهای او هنوز رقص ماهی مائده را در آپارات دنبال می کردند؛ اما دیگر از رقص های جدید او خبری نبود. اما ماهی نمی خواست از چهره شدن دست بکشد و تمام پل های پشت سر خود را خراب کند. او با دوستانی که در ترکیه با آن ها آشنا شده بود، تصمیم به درست کردن کلیپ های ورزشی و البته یوگا گرفت. پس ماهی مائده پیج اینستاگرام خود را دوباره راه اندازی کرد.

او با گذاشتن کلیپ های آموزشی یوگا پیج خود را اداره کرد و خودش هم فکرش را نمی کرد که با این کار عده بسیار زیادی از فالوورهای خود را نگه دارد. حال همه مائده را به عنوان یک مربی ورزش که کلیپ های آموزشی به اشتراک می گذاشت می شناختند. اما یک نکته بسیار جالب وجود دارد که با عوض شدن مسیر کاری او این نکته پا بر جا ماند.

ماهی مائده همیشه لقب ماهی را برای خود نگه داشت، این لقب که به خاطر مهارت او در رقص و اندام و استایل و البته مدل رقصیدن او برای ماهی گذاشته شده بود همیشه برای مائده باقی ماند. و حتی هم اکنون هم مائده هژبری را با لقب ماهی می شناسند زیرا او زمانی نه چندان دور شاه ماهی رقص ایران بود. او الگویی خوب برای هم سن و سال های خودش است تا به آن ها یاد بدهد هیچ وقت از خواسته های خود دست نکشند.

دوست پسر ماهی مائده کیست؟

دوست پسر ماهی مائده کیست؟

با توجه به این که ماهی مائده یکی از فعالان اینستاگرام و چهره‌ های معروف دنیای مجازی به شمار می‌ رود، به همین دلیل مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی دارد. حال خیلی از مخاطبان او تمایل دارند تا در رابطه با زندگی شخصی او و دوست پسر مائده اطلاعات بیشتری را به دست آورند.

بهتر است بدانید ماهی مائده در گذشته روابط شخصی اش را در فضای مجازی تا حدودی علنی می‌ کرد. اما پس از اتفاقات و حواشی که در پیرامون بازداشت شدن او به وجود آمد. به همین دلیل در حال حاضر او تمایلی ندارد تا از روابط شخصی خود پرده برداری کند و همیشه سعی می‌ کند تا روابط شخصی خود را مخفیانه نگه دارد.

مائده سعی می‌ کند به این گونه از حواشی دوری کند و مشکلی برای او به وجود نیاید. به همین دلیل در حال حاضر اطلاعات دقیق و کاملی در رابطه با دوست پسر مائده در دسترس نمی‌ باشد. البته با توجه به این که او یکی از بهترین مدل‌ های ایرانی است و مخاطبان بسیار زیادی هم دارد، به همین دلیل فرض این که مجرد و تنها باشد محال است.

ماهی مائده کجا زندگی می کند؟

بهتر است بدانید که مائده ماهی در تهران به دنیا آمده و سال‌ ها در تهران زندگی کرده است. این موضوع را هم باید افزود که او در تهران فعالیت خود را در اینستاگرام شروع کرد و به انتشار کلیپ های رقص خود پرداخت.

حال همان طور که می دانید محدودیت‌ های بسیار زیادی برای فعالیت بلاگر ها در اینستاگرام وجود دارد. به همین دلیل پس از مدتی که کلیپ‌ های ماهی در فضای مجازی منتشر شد و او به شهرت رسید، پلیس فتا پیگیر کار ها و فعالیت‌ های او شد. در نهایت با توجه به این که ماهی مائده کلیپ‌ های رقص خود را بدون حجاب در فضای مجازی منتشر می‌ کرد، به همین دلیل بازداشت شد.

البته مائده در این باره بیان کرد که بازداشت او آنقدر جدی نبوده است، اما کاربران فضای مجازی با منتشر کردن این خبر باعث شدند تا دادگاه‌ های او بسیار طولانی شود. به همین دلیل او مدتی را به خارج از کشور مهاجرت کرد تا به این گونه از حواشی دور شد.

این موضوع باعث شد تا مائده به ترکیه مهاجرت کند و مدتی را ساکن ترکیه بود. البته پس از گذشت مدتی و زمانی که مائده متوجه شد حواشی پیرامونش کمرنگ شده است، دوباره به ایران بازگشت.

او در حال حاضر ساکن ایران و شهر تهران می‌ باشد و در تهران به فعالیت‌ های خود می‌ پردازد. هم چنین ناگفته نماند که مائده در حال حاضر طبق قوانین جمهوری اسلامی در اینستاگرام به فعالیت می‌ پردازد و هیچگونه عکس و یا کلیپ بدون حجاب را در صفحه شخصی خود منتشر نمی‌ کند.

ورزش کردن ماهی مائده

ماهی مائده در حال حاضر به عنوان یکی از مدل‌ های مشهور در اینستاگرام مشغول به فعالیت است و روزمره فوق العاده خاص خود را با انتشار استوری و پست با طرفداران و مخاطبانش در میان می‌ گذارد. البته بهتر است بدانید او در کنار حرفه مدلینگ، یکی از ورزشکاران فعال کشور و یک فیتنس بلاگر هم به شمار می‌ رود.

ماهی مائده از دوران نوجوانی فعالیت خود را در رشته‌ های ورزشی مختلفی شروع کرده است و در حال حاضر در پارکور و ژیمناستیک فعالیت چشمگیری دارد.

دابسمش های ماهی مائده

ماهی از آن دسته از بلاگر هایی است که علاقه بسیار زیادی به دابسمش دارد و تا به اکنون دابسمش‌ های متعددی را با آهنگ‌ ها و دیالوگ‌ های مختلف ساخته و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده است.

هم چنین ناگفته نماند که خیلی از مخاطبان او نیز بر این باورند که ماهی استعداد بسیار خوبی در ساخت دابسمش دارد. به همین دلیل تمام دابسمش‌ هایی که او تا به اکنون منتشر کرده است با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده اند.

رابطه این فرد با خانواده اش به چه صورت است؟

در رابطه با خانواده مائده بهتر است بدانید که او تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد و در حال حاضر خانواده این مدل ایرانی در تهران زندگی می‌ کنند. هم چنین ناگفته نماند زمانی که مائده خارج از کشور بوده است، تمام کارهای مربوط به دادگاه او توسط خانواده‌ اش انجام می‌ شده است.

بهتر است بدانید که مائده رابطه بسیار خوب و عمیقی با خانواده‌ اش دارد. او در این باره بیان کرده است: خانواده‌ ام همیشه حمایتگر و پشتیبان من بودند و در هر شرایطی من را تنها نگذاشته اند و خدا به من بهترین خانواده را داده است.

درآمد ماهی مائده از کجاست؟

در حال حاضر یکی از سوالاتی که در ذهن مخاطبان و طرفداران مائده به وجود می آید، این است که درآمد او از کجاست؟ در این باره بهتر است بدانید که درآمد اصلی مائده از طریق فعالیتش در اینستاگرام می‌ باشد. او در حال حاضر فالووران بسیار زیادی در اینستاگرام دارد، به همین دلیل با انجام تبلیغات و اسپانسرینگ در اینستاگرام یک منبع درآمد عالی برای خود به وجود آورده و درآمدزایی می کند.

هم چنین او در حرفه مدلینگ هم فعالیت می‌ کند و از طریق این حرفه‌ هم توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد.

حاشیه های ماهی مائده

با توجه به این که مائده یکی از دنسرهای با استعداد به شمار می‌ رود، به همین دلیل پس از انتشار کلیپ‌ های رقص خود در فضای مجازی توانست در مدت زمان کوتاهی به شهرت زیادی برسد و به یکباره فالوورانش افزایش یافت.

این موضوع باعث شد تا حاشیه‌ های بسیار زیادی در پیرامون او به وجود بیاید که مهم ترین حواشی او بازداشت شدن مائده و پس از آن مهاجرتش به ترکیه بوده است. هم چنین پس از ساکن شدن مائده در ترکیه حواشی در رابطه با دوستی او با امیر تتلو به وجود آمد.

البته از زمانی که مائده به ایران بازگشته است، هیچگونه حاشیه‌ ای را برای خود به وجود نیاورده است و در حاشیه هم قرار نگرفته است. در حال حاضر او به دور از حاشیه به فعالیت‌ های خود می پردازد.

سوالات متداول

  1. شغل مائده ماهی چیست؟

    او یک بلاگر ورزشی است و به صورت پاره وقت آموزش رقص می دهد.

  2. آیا ماهی مائده هنوز در بازداشت به سر می برد؟

    خیر، او پس از اعترافاتی که انجام داد آزاد شد و با قید وثیقه و تعهد آزاد می باشد.

  3. آیا امیر تتلو و ماهی مائده با یک دیگر رابطه داشته اند؟

    مدتی این دو نفر با یک دیگر عکس منتشر کردند که این حاشیه برای آن ها ایجاد شد؛ از صحت این قضیه اطلاعات موثقی در دسترس ما نیست.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0