اگر تمایل دارید تا در رابطه با جنا ماربلز یوتیوبر آمریکایی معروف اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

جنا ماربلز کیست؟

جنا ماربلز کیست؟

جنا نیکول موری متولد 15 سپتامبر 1986 است، این روزها او بیشتر با نام مستعار خود یعنی جنا ماربلز شناخته می شود، او یوتیوبر سابق آمریکایی است. در طول ده سال، کانال یوتیوب جنا تقریباً 1.7 میلیارد بازدید ویدیو و هم چنین بیشتر از 19 میلیون مشترک داشته است. وی در روچستر نیویورک به دنیا آمد و بزرگ شد. البته باید افزود که او سال ها قبل به بوستون، ماساچوست نقل مکان کرد، جایی که او توانست لیسانس علوم در روانشناسی در دانشگاه سافولک و کارشناسی ارشد در روانشناسی ورزشی و هم چنین مشاوره در دانشگاه بوستون را کسب کند.

بهتر است که بدانید مدت هاست که او به یکی از یوتیوبر های خارجی محبوب تبدیل شده است که در سراسر جهان مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را نیز دارد.

عکس جنا ماربلز

از آن جایی که این روز ها جنا توانسته مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی را در سراسر جهان به دست آورد به همین دلیل برخی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس های این یوتیوبر معروف بپردازند، چرا که از مشاهده عکس‌ های او لذت می برند. حال در این باره باید بگوییم که با توجه به شبکه‌ های مجازی مشاهده عکس های جنا کار راحت و آسانی می باشد، چرا که با مراجعه به اینستاگرام او می توانید عکس های متعددی از او را مشاهده کنید.

هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه نمایید و نام این یوتیوبر معروف را جستجو کنید نیز عکس های متعددی از او برای شما نمایش خواهد یافت، هم چنین در اینترنت می توانید به جستجو عکس دوست پسر جنا ماربلز نیز بپردازید.

پیج جنا ماربلز چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های محبوب و کاربردی است که این روز ها خیلی از افراد به صورت گسترده ای در آن فعالیت می‌ کنند. حال خیلی از کاربران به ویژه مخاطبان جنا تمایل دارند تا به جستجو و دنبال کردن پیج او در اینستاگرام بپردازند. البته شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این ستاره یوتیوب و شخصیت محبوب اینترنتی به طور رسمی اینترنت را ترک کرد و تمام حساب های اینستاگرام و توییتر خود را غیر فعال کرده است. در این باره باید بگوییم که او یک خبر ویدئویی منتشر کرد و در آن عذرخواهی کرد و خود را به خاطر ویدیو های توهین آمیزی که در گذشته پست کرده بود، پاسخگو دانست.

آدرس چنل یوتیوب Jenna Marbles چیست؟

از دیگر شبکه های اجتماعی محبوب می توان به یوتیوب اشاره کرد که در این شبکه کاربران زیادی فعالیت می‌ کنند. حال بهتر است که بدانید جنا مارلبز یوتیوب را به مرکز فعالیت خود تبدیل کرده بود و با توجه به پست های جذاب و با کیفیت بالا که در چنل یوتیوب خود منتشر می‌ کرد، توانسته بود مخاطبان بسیار زیادی را در یوتیوب بدست آورد. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا آدرس چنل یوتیوب او را پیدا کنند. در این باره باید بگوییم که در حال حاضر حساب یوتیوب او عمومی است، هم چنین جنا بی سر و صدا حساب های اینستاگرام و توییتر خود را نیز غیرفعال کرده است.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که برای اکثر مخاطبان این یوتیوبر معروف به وجود می‌ آید، این است که درآمد او چقدر است؟ در این باره باید بگوییم در سال جدید ارزش خالص Jenna Marbles تقریبا 8 میلیون دلار تخمین زده شده است و بیان شده است که او سالانه مبالغ بسیار کلانی را بدست می آورد.

کلیپ های جنا ماربلز را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها خیلی از مخاطبان جنا تمایل دارند تا به مشاهده کلیپ های جذاب و هیجان انگیز او بپردازند. در این باره باید بگوییم که برای مشاهده اکثر کلیپ های این یوتیوبر معروف کافیست تا به شبکه‌ های مجازی مانند اینستاگرام و یوتیوب مراجعه نمایید. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که اگر به اینترنت مراجعه کنید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و می توانید به راحتی به مشاهده و یا حتی دانلود کلیپ های این یوتیوبر معروف بپردازید.

این گیم پلیر چه حاشیه هایی داشته است؟

از آن جایی جنا یکی از چهره های معروف و سرشناس است، به همین دلیل در پیرامون او همانند سایر یوتیوبر های معروف حاشیه ها و جنجال های متعددی مشاهده می‌ شود. حال از مهم ترین حاشیه هایی که در پیرامون او وجود دارد می توان به افلاین شدن او در شبکه های مجازی، فعالیت هایی که انجام می دهد، روابط شخصی اش و برخی از موضوعات دیگر اشاره کرد.

جنا ماربلز در کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم این یوتیوبر معروف در روچستر نیویورک به دنیا آمده و بزرگ شده است. حال بهتر است که بدانید او مدت ها قبل به همراه دوست پسر سابقش مکس و هم چنین سگ هایش، ماربلز و کرمیت به سانتا مونیکا نقل مکان کرد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به ویکی پدیا Jenna Marbles مراجعه کنید.

سوالات متداول

 1. جنا ماربلز کیست؟

  جنا نیکول موری متولد ماه سپتامبر 1986 است و این روز ها او بیشتر با نام مستعار خود یعنی جنا ماربلز شناخته می شود، او یوتیوبر سابق آمریکایی است و در روچستر نیویورک به دنیا آمد و بزرگ شده است.

 2. ثروت این یوتیوبر معروف چقدر است؟

  ارزش خالص وی تقریبا 8 میلیون دلار تخمین زده شده است، هم چنین بیان شده است که او سالانه مبالغ زیادی را بدست می آورد.

 3. آیا او در اینستاگرام فعالیت می کند؟

  بهتر است که بدانید او مدت‌ ها قبل همانند سایر یوتیوبر ها در اینستاگرام به صورت گسترده ای فعالیت می کرد، اما به یکباره اکانت های خود را در اینستاگرام غیر فعال کرد و در حال حاضر در این شبکه مجازی فعالیت نمی‌ کند.

 4. افراد چگونه می توانند به مشاهده کلیپ های او بپردازند؟

  اگر طرفدار این یوتیوبر معروف هستید و تمایل به مشاهده کلیپ های او را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به شبکه‌ های مجازی و یا حتی اینترنت مراجعه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید