رکوردهای فوتبال ایران و جهان که در گینس ثبت شده اند

0 دیدگاه

در ادامه بررسی رکوردهای ورزشی می خواهیم به رکوردهای فوتبال بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در این مورد با ما همراه باشید.

مهم ترین رکوردهای فوتبال دست چه افرادی است؟

مهم ترین رکوردهای فوتبال دست چه افرادی است؟

دنیای فوتبال پر از افراد بسیار برجسته می باشد که توانستند رکورد های بسیار زیاد و جالب در این ورزش بسیار محبوب به ثبت برسانند. در ادامه شما دوستان عزیز می توانید با این اسطوره ها بیشتر آشنا شوید.

روبرت لواندوسکی

روبرت لواندوسکی یکی از سرشناس ترین و حرفه ای ترین بازیکنان تاریخ فوتبال می باشد. او یکی از بازیکنان خوش صحبت، حرفه ای و بسیار فعال فوتبال می باشد. او یکی از بازیکنان بایرمونیخ می باشد. او توانست رکورد بسیار قابل توجهی در کارنامه بازی خود به ثبت برساند. این بازیکن فوق العاده توانست در یکی از بازی های خود در مدت پنج دقیقه 9 گل را به ثمر برساند. او به تازگی توانست عنوان برنده جایزه بهترین بازیکن سال را کسب کند.

مسی

لیونل مسی بازیکن فوق العاده فوتبال می باشد. او به عنوان یکی از ستاره های بسیار معروف و حرفه ای بین علاقه مندان فوتبال شناخته می شود. او توانست با تلاش بسیار قابل توجه خود بیشترین جایزه توپ طلا را کسب کند. این فوتبالیست بسیار معروف هفت توپ طلا بدست آورده است. او توانست چندین مرتبه جایزه کفش طلا به دلیل به ثمر رساندن بیشترین گل، به خود اختصاص دهد. رکوردهای مسی را می توایند با دقت نظر بالا تر از این لینک دنبال کنید.

پیتر شیلتون

پیتر شیلتون یکی از بازیکنان بسیار محبوب و با استعداد در عرصه فوتبال می باشد. او متولد سال 1949 در کشور انگلستان می باشد. او به عنوان یکی از معروف ترین دربازه بان های دنیا شناخته می شود. او توانست با حضور در هزار و سیصد بازی رسمی و بسیار مهم نام خود را در لیست رکوردهای فوتبال به ثبت برساند. او توانست از ابتدای شروع فعالیت خود در باشگاه های بسیار معروف مانند لستر سیتی، شیلتون، ساوتهمپتون، استوک سیتی و وستهام یونایتد موفقیت های بسیاری بدست بیاورد.

کدام یک از رکوردهای فوتبال هنوز شکسته نشده است؟

دنی آلوز بازیکن بسیار معروف و شگفت انگیز فوتبال متولد سال 1983 در پرتقال می باشد. این بازیکن برزیلی در پست اصلی مدافع برای باشگاه بسیار معروف بارسلونا بازی می کند. او عنوان بهترین مدافع فوتبال را به خود اختصاص داده است. او یکی از پر افتخار ترین بازیکنان تاریخ می باشد. او از شروع فعالیت خود تا کنون 38 جام قهرمانی را به دست آورده است. او رکورد بیشترین جام قهرمانی را به خود اختصاص داده است. تا کنون هیچ بازیکنی نتوانسته است رکورد کسب جام قهرمانی دنی آلوز را از او بگیرد.

برترین رکوردهای فوتبال چیست؟

برترین و منحصر بفرد ترین رکورد های تاریخ فوتبال متعلق به فوتبالیست های بسیار با استعداد و پرتلاش مانند یوزف بیتسان، علی دایی، کریستیانو رونالدو، رومایو، پله، لیونل مسی و دنی آلوز می باشد. آنها تا کنون از شروع فعالیت خود رکورد های منحصر بفرد و بسیار ارزشمندی را در تاریخ فوتبال به ثبت رساندند. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با استفاده از شبکه های اجتماعی و دنبال کردن فوتبالسیت های معروف مانند روبرت لواندوفسکی، پیتر شیلتون، ایمیرنه، دینو زوف، ژوست فونتن، رونی هیبرسون، نواف عابد، آسمیر بگوویچ و روژریو سنی علاوه بر مطلع شدن از اقدامات مهم ورزشی آنها از دیدن عکس های آنها نیز لذت ببرید.

آخرین رکورد فوتبال به دست چه کسی ثبت شد؟

به تازگی فوتبالیست بسیار معروف و محبوب کریستیانو رونالدو توانست با تلاش بسیار خود عنوان بسیار با ارزش، آقای گل را به‌ خود اختصاص دهد. این رکورد قبلا متعلق به فوتبالیست بسیار معروف و حرفه ای ایرانی آقای علی دایی بوده است. علی دایی توانست با به ثمر رساندن ۱۰۹ گل این عنوان را کسب کند. سپس کریستیانو رونالدو با به ثمر رساندن ۱۱۰ گل این رکورد را به دست آورد و نام خود را به عنوان آقای گل در تاریخ فوتبال به ثبت رساند‌.

ویدیو رکوردهای فوتبال

امروزه روش های بسیار زیادی برای مشاهده ویدیوهای فوتبال موجود می باشد. شما دوستان عزیز و همراهان گرامی می توانید با استفاده از جستجوگر گوگل به سادگی به تمامی کلیپ های رکورد فوتبال دسترسی پیدا کنید. شما دوستان عزیز می توانید با مشاهده برنامه های زنده و مصاحبه های شبکه ورزش علاوه بر دیدن مصاحبه فوتبالیست های مختلف از اقدامات ورزشی آنها مطلع شوید و لذت ببرید.

رکوردهای فوتبال در کتاب گینس

بازیکنان فوق العاده حرفه ای در دنیای فوتبال هستند که رکوردهای گینس را به نام خود کرده اند. یکی از این افراد دله آلی یکی از فوتبالیست های بسیار با استعداد می باشد که توانست رکورد بیشترین لایی را در سی ثانیه به نام خود به ثبت برساند. یکی دیگر از افراد دارای رکورد لیونل مسی می باشد. او یکی از بازیکنان بسیار معروف و محبوب بین اهل فوتبال می باشد. او هم اکنون در تیم ورزشگاهی بسیار مشهور به نام پاریسن ژرمن بازی می کند. او توانست در سال ۲۰۱۲ رکورد بیشترین گل در یک سال را به خود اختصاص دهد.

رکورد نقل و انتقالات فوتبال جهان

رکورد نقل و انتقالات فوتبال جهان متعلق به بازیکن بسیار معروف و فوق العاده حرفه ای به اسم نیمار می باشد. رکورد این فوتبالیست در انتقال خود از باشگاه ورزشی بسیار معروف بارسلونا به باشگاه ورزشی پاری سن ژرمن در سال دو هزار و هفده می باشد. مبلغ این نقل و انتقالات دویست و بیست و دو میلیون یورو می باشد که این مبلغ در این مسابقات بسیار زیاد است.

عجیب ترین رکوردهای فوتبال

یکی از عجیب ترین رکورد های تاریخ فوتبال در یکی از کشورهای آفریقایی اتفاق افتاده است. این رکورد عجیب به این صورت می باشد که در مسابقه بین دو تیم آفریقایی، یکی از تیم ها توانست صد و چهل و نه گل را به ثمر برساند‌. این تعداد گل در تاریخ فوتبال به عنوان یکی از عجیب ترین رکوردها به ثبت رسیده است. شما دوستان عزیز می توانید با سرچ کردن عنوان عجیب ترین رکوردها در یوتیوب، از تماشا آن لذت ببرید.

سوالات متداول

 1. ژوست فونتن چه رکوردی در رکوردهای فوتبال ثبت کرده است؟

  ژوست فونتن یکی از بازیکنان فرانسوی بسیار حرفه ای می باشد. این بازیکن فعالیت ورزشی خود را از سال 1950 شروع کرده است. او توانست با تلاش بسیار قابل توجه در این زمینه موفقیت های بسیاری از جمله ثبت عنوان خود در تاریخ فوتبال، بدست آورد. این فوتبالیست برای باشگاه های بزرگی مانند رنس فرانسه بازی می کرد. او توانست با به ثمر رساندن سیزده گل در جام جهانی 1958نام خود را برای همیشه در تاریخ فوتبال جهان ماندگار کند. نزدیک ترین تعداد گل در یک جام جهانی 10 عدد می باشد که توسط گرد مولر به ثمر رسیده است.

 2. در رکوردهای فوتبال رکورد محکم ترین شوت تاریخ متعلق به چه کسی می باشد؟

  رکورد محکم ترین شوت تاریخ متعلق به بازیکن بسیار معروف سی و پنج ساله برزیلی آقای رونی هیبرسون می باشد. او در پست اصلی هافبک فعالیت بسیار قابل توجهی دارد. او توانست با پیگیری هدف خود در سال 2015 این رکود بسیار با ارزش را به نام خود به ثبت برساند. طبق دقیق ترین آمار درباره جزئیات، سرعت این شوت شگفت انگیز دویست و یازده کیلومتر بر ساعت بوده است. این شوت بی نظیر سرعت بسیار زیادی داشته است به صورتی که دربازه بان قدرت مقابله با ضربه را نداشت و شوت مستقیم به گل تبدیل شده است.

 3. کدام بازیکن توانست رکورد سریع ترین گل را در تاریخ فوتبال به نام خود ثبت کند؟

  بازیکن بسیار معروف و محبوب آقای نواف عابد توانست عنوان سریع ترین گل تاریخ فوتبال را به خود اختصاص دهد. او توانست پس از گذشت مدت 2.4 ثانیه از بازی گل بسیار شگفت انگیز و غیر قابل پیش بینی را به ثمر برساند. او توانست رکورد سریع ترین گل تاریخ را به نام خود به ثبت برساند. این بازیکن بسیار حرفه ای اهل عربستان می باشد. نواف عابد در پست اصلی هافبک فعالیت ورزشی خود را از سال 2008 شروع کرده است. او توانست با کمترین امکانات به بهترین نحو به موفق برسد. او این شوت بسیار استثنایی را از فاصله پنجاه و پنج متری به سمت دربازه تیم مقابل زده است.

 4. کدام یک از فوتبالیست ها دارای بیشترین کارت قرمز در دوران فعالیت ورزشی خود می باشد؟

  پابلو آلفرو یکی بازیکنان بسیار حرفه ای و جوان در ورزش فوتبال می باشد. او در پست اصلی مدافع در طول فعالیت خود تعداد هجده کارت قرمز از داوران مسابقات دریافت کرده است. پابلو آلفرو به مدت هجده سال در پست مدافع در برترین باشگاه لالیگا بازی کرده است. او فعالیت ورزشی خود را از سال 1989 شروع کرده است و تا اتمام فعالیت خود در سال 2007 موفقیت های بسیاری کسب کرده است. او علاوه بر گرفتن عنوان بیشترین کارت قرمز در مسابقات لالیگا در مجموع مسابقاتش سی بار از زمین بازی فوتبال اخراج شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0