تورنمنت Triton Super High Roller با سودهای رقم بالا

0 دیدگاه

یکی از مشهورترین و اصلی ترین مسابقه های برگزار شده در ارتباط با بازی پوکر، تورنمنت Triton super high roller می باشد. این تورنمنت رکورد پر طرفدارترین دوره از مسابقات پوکر را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با دیگر دوره های این مسابقات بیشتر استقبال شده است.

به راحتی به برترین سایت شرط بندی پوکر با بونوس های بسیار ویژه تنها با کلیک روی گزینه “ورود به وب سایت” هدایت خواهید شد.

تورنمنت Triton Super High Roller چگونه است؟

تورنمنت Triton Super High Roller چگونه است؟

تورنمنت پوکر تریتون سوپر های رولر یکی از دوره های مسابقات پوکر را تشکیل می دهد که از بالاترین سطح حرفه ای برخوردار است. برترین بازیکن ها و پوکربازان در تمامی دوره ها برای محک زدن خود و نشان دادن سطح بازی حرفه ای خود در این مسابقات شرکت می کنند.

درباره تور جهانی پوکر چه می دانید؟ ما را همراهی کنید تا با این تور هم آشنا شوید.

تورنمنت Triton Super High Roller چه قوانینی دارد؟

یکی از اصلی ترین قوانین این دوره از مسابقات قوانین و شرایط مربوط به شرکت در مسابقه Triton Super High Roller می باشد. در ابتدایی ترین قدم ها برای ورود به این مسابقات باید واجد شرایط مربوط به شرکت در مسابقات باشید و شرایط تعیین شده از سمت عوامل برگزار کننده را داشته باشید.

نحوه شرکت در این مسابقات چگونه است؟

برای شرکت در این مسابقات ابتدا باید سطح حرفه ای بازی خود را مشخص کنید. همانطور که در تیتر های قبلی به آن اشاره کردیم، باید شرایط حضور در مسابقات را داشته باشید. شرایطی مانند سوابق طلایی و حرفه ای شرکت در مسابقات پوکر و واریز کردن مبلغ تعیین شده به حساب عوامل برگزار کننده مسابقات از جمله این موارد هستند.

جوایز این مسابقات چیست؟

جوایز این مسابقات در دوره های مختلف و تورنمنت های جدید متغیر می باشد. جوایز مسابقه Triton Super High Roller همیشه مبالغ بسیار بالاتری به نسبت دیگر مسابقات بوده است. به دلیل این که جوایز دریافتی از این مسابقات به خیریه اهدا خواهد شد. طبق آخرین آمار و مبلغ های اعلام شده، بیشترین جایزه تعیین شده در این دوره ۳۰۰۰ دلار بوده است‌.

پر افتخار ترین پوکر بازان تورنمنت Triton Super High Roller چه نفراتی هستند؟

معمولا شرکت کنندگانی که در این تورنمنت خاص وارد بازی با یکدیگر می شوند، از بهترین بازیکنان دنیای پوکر هستند که در کنار هم به رقابت می پردازند. این افراد شامل تامی کیم، فرناندو گارسیا، دنی تانگ و … می باشند. مشهور ترین پوکر بازان این دوره از مسابقات اشتیاق بیشتری برای اهداء جوایز خود به خیریه دارند.

تورنمنت Triton Super High Roller کجا برگزار می شود؟

مسابقه Triton super high roller در تمام دوره های برگزار شده در قبرس شمالی در مکان مخصوص خود در حال اجرا بوده است. اما در سال های اخیر به علت شیوع ویروس کرونا این دوره از مسابقات به صورت خلوت تر در هتل هایی با فضای بزرگ تر و رعایت نکات بهداشتی اجرا می شد.

در هر دوره چند نفر می توانند در تورنمنت Triton Super High Roller شرکت کنند؟

این بازی ها معمولا به صورت دسته جمعی اجرا می شود و در این صورت حالت بهتری خواهد داشت. این تعداد بایستی از ۴ نفر بیشتر باشند و تا تعداد ۱۲ نفر مجاز شرکت در بازی هستند و اگر کسی بخواهد به صورت تک نفره وارد بازی شود، اجازه ورود را دارد و در صورت برد یا باخت باید منتظر بماند تا بقیه اعضا بازی را تا آخر به اتمام برسانند.

تورنمنت Triton Super High Roller هر چند سال برگزار می شود؟

معمولا عوامل این تورنمنت ها و دوره ها در صورت وجود شرایط لازم برای برگزاری، هر سال یک فصل را به برگزاری مسابقات اختصاص می دهند. مسابقات پوکر جزء یکی از پر طرفدارترین بازی های میزنشین جهان است که هیجان بسیار بالایی را برای شرکت کنندگان و تماشاگران به همراه دارد. به همین علت اگر هر سال هم این مسابقات اجرا شود باز هم بازخورد بسیار خوبی خواهد داشت.

آیا پوکر بازان ایرانی هم می توانند در این مسابقات شرکت کنند؟

مسابقه Triton super high roller یکی از زیر مجموعه های دوره مسابقات پوکر جهانی می باشد. بازیکنان ایرانی نیز مانند دیگر بازیکنان در کشورهای سراسر جهان مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند. حتی طبق آمار ثبت شده به علت شرایط بهتری که این تورنمنت دارد، بیشترین حضور ایرانیان در دور مسابقات پوکر در همین تورنمنت بوده است.

سوالات متداول

  1. تورنمنت Triton super high roller تاکنون در کدام کشور ها برگزار شده است؟

    این مسابقه در مکان های مختلف کشور قبرس شمالی برگزار می شود.

  2. تورنمنت ۲۰۲۲ Triton super high roller چگونه برگزار شد؟

    با وجود شرایط ویروس کرونا با رعایت کردن دستورالعمل های بهداشتی اجرا شد.

  3. شرکت در Triton super high roller چه شرایطی دارد؟

    باید به سایت برگزار کننده مسابقات مراجعه کنید تا از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0