ترن پوکر چیست؟ بررسی مهم ترین نکات در این مورد

0 دیدگاه

یکی از بخش های دیگر بازی های آنلاین آشنا شدن با کلمات کاربردی آن که ممکن است دیلر و یا بازیکنان دیگر از آن ها استفاده کنند می باشد. شاید برای شما جالب نباشد؛ اما کسانی که قصد حرفه ای شدن در این راه را دارند باید تمامی اصطلاحات پوکر را به خوبی بشناسند و با جزئیات آن آشنا باشند تا در طی بازی اگر کسی از این کلماتی همچون بازی روی ترن پوکر و دیگر کلماتی مشابه آن استفاده کرد شما هم به خوبی آگاه باشید که به چه معناست. چنین مواردی می توانند تا حد زیادی کمک کننده باشند.

 • به دنبال برترین سایت شرط بندی پوکر هستید؟ همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” کلیک کنید.
کارت ترن پوکر به چه معناست؟

کارت ترن پوکر به چه معناست؟

کارت ترن پوکر همانند دیگر کارت‌ ها معنی مشخصی دارد که می تواند به چرخیدن و یا تغییر اشاره کند. این کارت می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند بازی ایجاد کند و نتیجه را کاملا معکوس کند چون کاربرد آن متفاوت و خاص می باشد.

این اصطلاح چه موقعی استفاده می شود؟

مراحل ترن پوکر در شرایطی خاص و سخت در بازی پوکر استفاده می شود چون ممکن است تفاوت زیادی ایجاد شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که دیلر بازی کارت جدیدی برای بازیکنان رو می کند و بازیکنان تیم ها باید به طور متمرکز به دست خود توجه داشته باشند و با توجه به کارت جدید اقدام کنند. ترن پوکر همیشه اتفاق نخواهد افتاد چون همان طور که اشاره شد برای زمان تغییر روند بازی استفاده خواهد شد. برای درک بهتر این موضوع که این روش در چه زمانی رخ می دهد باید بازی پوکر را به طور تخصصی انجام داده باشید.

آموزش بازی با کارت ترن پوکر

آموزش ترن پوکر کمی دشوار است چون مسئولیت این عمل به عهده دیلر بازی است و افراد عادی و یا بازیکنان نمی توانند این عمل را انجام دهند. البته که اگر شما سابقه حضور در پوکر و یا سابقه تماشا آن را داشته باشید تا حدی می توانید این اقدامات جالب این بازی پر طرفدار را درک کنید و شاید به راحتی آن را آموزش ببینید. منطقی است که هر اقدامی باید سنجیده باشد و برای بازیکنان مفید باشد در غیر این صورت تمامی روند بازی با مشکلات دیگری روبه رو خواهد بود که شاید باعث باخت هر تیم باشد و تاثیر مستقیمی داشته باشد.

 • با آشنایی بیشتر با دست های پوکر می توانید درصد برد خود در این بازی را افزایش دهید.

مهم ترین نکات مربوط به کارت ترن پوکر کدامند؟

مهم ترین نکته ای که قبل از این تیتر به آن اشاره کردیم این موضوع بود که این کارت توسط هیچ شخص دیگری جز دیلر داده نمی شود چون اداره بازی به عهده آن است و او به روند بازیکنان توجه دارد. نکته دیگری که بسیار قابل توجه می باشد تغییر دست های بازی و عملکرد بازیکنان با رو کردن این کارت می باشد چون این دست فقط بر همین مبنا ساخته شده است و کاربرد اصلی آن همین موضوع می باشد. هر بازیکنی با دانستن معنی این کلمه می تواند کاربرد آن را به خوبی بشناسد و این مورد خیلی جالب و شگفت انگیز می باشد.

آیا این کارت در تمامی بازی های پوکر کاربرد دارد؟

این کارت در تمامی بازی های پوکر کاربرد دارد چون اصل این بازی به کارت های آن و چیدمان داخلی این می باشد. اگر کارتی در بازی پوکر تغییر کند و جابه جا شود کلیات بازی برهم می خورد و مشکلات تازه تری ایجاد خواهد شد. کارت ترن یکی از مهم ترین کارت های تاثیر گذار بازی می باشد که می تواند نتیجه را در هر لحظه تغییر دهد پس هیچ گاه ممکن نیست که این کارت وجود نداشته باشد و یا کاربرد خاصی نداشته باشد.

قوانین ترن پوکر کدامند؟

قوانین ترن پوکر کمی با دیگر کارت ها تفاوت دارد چون کارایی این کارت متفاوت است. این کارت باید در زمان مشخص خود گذاشته شود و نمی تواند در هر لحظه از بازی وجود داشته باشد. ترن به معنی تغییر است و مهم ترین قانون وجود این کارت شگفت انگیز همین مورد می باشد.

سوالات متداول

 1. آیا قوانین ترن پوکر شبیه دیگر کارت ها می باشد؟

  قوانین ترن پوکر کمی با دیگر کارت ها تفاوت دارد چون کارایی دیگری دارد.

 2. ترن پوکر در کدام بازی ها کاربرد دارد؟

  این کارت در تمامی بازی های پوکر قابل استفاده می باشد و همان کارایی معروف خودش را دارد.

 3. معنی ترن پوکر چیست؟

  ترن به معنی تغییر می باشد و این کارت نیز برای تغییر دست و در بعضی موارد برای جابه جایی می باشد.

 4. مسئولیت ترن پوکر به عهده چه کسی می باشد؟

  مسئولیت ترن پوکر به عهده شخص دیلر می باشد چون اهمیت ویژه‌ای دارد و افراد دیگر نمی توانند این عمل را انجام دهند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0