همان طور که می دانید بازی پوکر در میان قمار بازان یکی از محبوب ترین بازی ها می باشد. بازی پوکر انواع مختلفی دارد که بدون شک با برخی از مهم ترین آن ها آشنایی دارید. ست و تریپس در پوکر با یک دیگر تفاوت هایی دارند که ما در ادامه این مطلب، شما را با فرق ست و تریپس به خوبی آشا خواهیم کرد، همچنین به غیر از تفاوت ست و تریپس قرار است موضوعات دیگری از جمله استراتژی مناسب برای آن ها را به شما توضیح دهیم. برای دانستن این موضوعات تا انتها این متن با ما همراه باشید. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما بسیار مفید و کاربردی باشد.

 • جهت دسترسی به سایت شرط بندی پوکر معتبر می توانید بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در مقاله مشاهده می کنید کلیک کنید.
ست در پوکر به چه معناست؟

ست در پوکر به چه معناست؟

ست set وقتی اتفاق می افتد که بازیکن در دست خود دو عدد کار مشابه یعنی پاکت داشه باشد و یکی از این کارت های مشابه روی زمین باشد. در این صورت می گویند آن بازیکن ست زده است که البته امکان ست زدن تنها چند درصد می باشد. به نظر شما وقتی در بازی روی فلاپ یا همان ست یا تریپس هستید، هدف اصلی در آن زمان چیست؟ در چنین شرایطی هدف اصلی می تواند که چگونه روی بیشتر پول را از حریف خود بگیرید و هیچ فرصتی برای او باقی نگذارید. همواره برای آشنایی بیشتر با اصطلاحات بازی پوکر می توانید به مقاله مذکور مراجعه کنید.

تریپس در پوکر چیست؟

تریپس trips وقتی اتفاق می افتد که بازیکن در هر دو دست خود دو عدد کارت کاملا متفاوت دارد و یکی از کارت های دست او نیز روی زمین باشد و به اندازه دو بار نیز تکرار شده باشد. در این صورت می گویند تریپس شده اید.

فرق ست و تریپس در پوکر چیست؟

فرق بین set و trips همان طور که پیش تر گفته شد برای تریپس دو کارت کاملا متفاوت وجود دارد که یکی از کارت ها در دست بازیکن روی زمین قرار داشته باشد و به اندازه دو بار تکرار شود، می گویند شما trips شده اید. اما برای ست این گونه است که دو عدد کارت مشابه هم دیگر در دست بازیکن وجود دارد که یکی از آن ها بر روی زمین است در این صورت آن بازیکن ست زده است. فرق ست و تریپس می تواند به غیر از تفاوت کارت ها با یکدیگر در بسیاری از موضوعات دیگر هم باشد که در ادامه مقاله برخی دیگر از تفاوت های آن ها را به شما خواهیم گفت.

استراتژی مناسب براي تریپس در پوکر چگونه است؟

استراتژی مناسب برای تریپس در پوکر چگونه است؟

برای تریپس احتمالا 1.35% اتفاق می افتد و برخی از افراد و قمار بازان بر این باور هستند که ست قوی تر از تریپس می باشد و تریپس بسیار ضعیف است. برای مثال اگر کسی فول-هاوس باشد می توان گفت بدون هیچ بدون هیچ تردیدی بازنده خواهید بود. اما بدون شک اگر به برد خود شک داشته باشید امکان پیروزی شما پایین تر می آید و ممکن است به 0.74% برسد. بنابراین در حین بازی لازم است اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و هیچ نگران باخت خود نباشید.

یادگیری فرق ست و تریپس چه مزایایی دارد؟

آموختن این استراتژی به شما کمک خواهد کرد از باخت خود در بازی جلوگیری کنید و پیروز میدان باشید.

چگونه می توان استراتژی فرق ست و تریپس را یاد گرفت؟

استراتژی مناسب برای ست در پوکر

لازم به ذکر است که شانس ست شدن پاکت و پیر به طور دقیق می توان گفت که 10.78% است. برای افراد تازه کار و یا حتی بقیه افرادی که می خواهند این بازی برایشان ساده تر باشد ست کردن روی فلاپ اسلو- پلی می کنند، به زبان ساده تر باید گفت که آن ها آرام بازی می کنند و قدرتی که دارند را به نمایش نمایش نمی گذارند. استراتژی ست و تریپس در بازی تگزاس هولدم نیز با بازی های دیگر تفاوت دارد.

چگونه می توان استراتژی فرق ست و تریپس را یاد گرفت؟

برای یادگیری استراتژی ها و ترفند های بازی پوکر می توانید به اینترنت و شبکه های اجتماعی مراجعه کنید و قبل از شروع بازی اطلاعات مربوط به آن همچون فرق ست و تریپس را آموخته باشید.

سوالات متداول

 1. فرق ست و تریپس در چیست؟

  فرق ست و تریپس در این است که برای تریپس دو کارت متفاوت است اما برای ست هر دو کارت مشابه یکدیگر هستند.

 2. فرق ست و تریپس در قدرت ست و تریپس شدنشان چقدر است؟

  شانس تریپس 1.35% است و شانس ست شدن 10.78% است.

 3. آیا فرق ست و تریپس می تواند در ست و تریپس شدن آن ها باشد؟

  برخی از افراد بر این باور هستند که یکی دیگر از فرق ست و تریپس در قدرست آن ها می باشد و ست بسیار قوی تر از تریپس است و تریپس ضعیف می باشد.

 4. آیا استرس در هنگام بازی می تواند فرق ست و تریپس را در فلاپ شدن بیشتر کند؟

  استرس هنگام بازی می تواند فرق ست و تریپس را بیشتر کند به طوری که شانس تریپس شدن به 0.74% خواهد رسید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید