بهترین بازی ها برای استریم در سال 2024 که می توانید از آن پول در بیاورید

1 دیدگاه

امروز می خواهیم بعد از معرفی این که استریمر کیست، در رابطه با بهترین بازی ها برای استریم برای شما اطلاعات بسیاری را بیاوریم. اگر می خواهید اطلاعات بسیاری در رابطه با این موضوع به دست آورید بهتر است مطالب زیر را با دقت مطالعه فرمایید تا اطلاعات بسیاری در این زمینه دستگیرتان شود.

محتوا پنهان
معرفی جدید ترین گیم ها برای Stream

معرفی جدید ترین گیم ها برای Stream

با توجه به پیش‌ بینی‌ ها و نتایجی که انجام شده است، به نظر می‌ رسد که در سال 2024 بازی‌ های بسیاری از سوی ناشران مختلف منتشر خواهند شد. این عناوین می‌ توانند تنوع گسترده‌ ای از بازی‌ های ماجراجویی و اکشن تا بازی‌ های رایانه‌ ای استراتژیک و حتی بازی‌ های ورزشی داشته باشند. در میان این عناوین، برخی مهم تر و مورد انتظارتر هستند. به عنوان مثال، Nintendo با انتشار بازی جدید “Princess Peach” قرار است توجه زیادی را به خود جلب کند.

در حالی که یوبی‌ سافت با انتشار بازی دو بعدی “شاهزاده ایرانی” که شباهت‌ هایی با Metroid Dread دارد، به بازار عرضه خواهد کرد. همچنین، عناوینی مانند قسمت بعدی از بازسازی Final Fantasy 7 که از لحاظ فنی و داستانی مورد تحسین قرار گرفته است، مورد انتظار قرار دارد. همچنین، عنوان جنگ ستارگان که همیشه مورد توجه طرفداران عظیمی بوده است، این بار نیز در حال انتشار است. این عناوین تنها چند نمونه از بازی‌ هایی هستند که قرار است در سال 2024 منتشر شوند.

همچنین، استریمرها و گیمرها باید منتظر تاریخ‌ های بیشتری برای انتشار بازی‌ های 2024 باشند، زیرا هنوز بسیاری از اعلامیه‌ ها و رویدادهای بزرگی مانند سامر گیم فست و Nintendo Direct هنوز به انتشار نرسیده‌ اند. به همین دلیل، منتظر ماندن و دنبال کردن اخبار رسمی از ناشران و توسعه‌ دهندگان بازی بسیار مهم است تا به روزرسانی‌ های جدید ترین عناوین و تاریخ‌ های انتشار آن ها را دنبال کرد.

بهترین بازی ها برای استریم کدامند؟

در این جا می خواهیم ۱۰ مورد از بازی های بسیار عالی استریم را برای شما بیاوریم. توضیحاتی در رابطه با این گیم ها بدهیم و برای شما اطلاعات بسیار را جمع آوری کنیم. بهتر است مطالب زیر را با حوصله مطالعه کنید.

بازی among us

یکی از بازی های بسیار عالی است که به صورت چند نفره انجام می گیرد. به طور کلی در رابطه با این بازی باید گفت که در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار این بازی ساخته شد و منتشر شد. ساخت بازی among us بر عهده یک استودیو بسیار کوچک بود و تبلیغات خاصی برای منتشر کردن این بازی صورت نگرفت و هیچکس این بازی را تحویل نگرفت تا افراد به آن علاقه مند شوند. اما این بازی یکی از بهترین و عالی ترین بازی های جهان به حساب می آمد در سال ۲۰۲۰ به یک پدیده بسیار عالی و فوق العاده تبدیل شد.

بازی phasmophobia

یکی از بازی های بسیار عظیم و ترسناک است که جزو بازی های بسیار خطرناک به حساب می آید. این بازی یکی از کم طرفدار ترین سرگرمی ها می باشد. روند این سرگرمی به این صورت است که شما به عنوان یک تیم شکارچی روح هستید که در این سرگرمی نقش آفرینی می کنید. شما باید قبل از این که گزارش رسمی موجودات و عناصر ماورای طبیعت را ثابت کنند باید دست به کار شوید. برای انجام دادن این کار و فعالیت باید شما به تجهیزات بسیار عالی در زمینه روح گیری مسلح باشید.

شما باید بر روی کار تیمی که با دوستان تان انجام می دهید تمرکز کنید تا بتوانید به راحتی موجودات و عناصر ماورا الطبیعه را از بین ببرید. یکی از هیجان انگیز ترین و بهترین و جذاب ترین بخش از این سرگرمی به این صورت است که شما می توانید به راحتی میان موجودات ترسناک ماورایی پرسه بزنید و از بودن در کنار آن ها لذت ببرید.

بازی volorant

به طور کلی در رابطه با این سرگرمی باید به شما بگوییم که یکی از بهترین و عالی ترین سرگرمی های جهان می باشد که بعد از این که در بازار منتشر شد طرفداران بسیاری به دست آورد. یکی از بازی هایی است که بعد از عرضه شدن به بازار طرفداران فراوانی در سراسر جهان به دست آورد کسی که در این بازی نقش آفرینی می کند در نقش مبارزان متعلق به آینده حضور دارد و در این نقش فعالیت می کند.

یکی از مبارزان متعلق به آینده است که فنون بسیاری را می داند در رابطه با این مبارزان باید به شما بگوییم که این مبارزات از سراسر دنیا هستند قابلیت های به خصوصی دارند. این گروه به دو دسته تقسیم می شوند مانند دیگر بازی هایی که می باشد گروه خوب و گروه بد گروه خوب گروه مدافعان می باشد. که برای دفاع از آینده فعالیت می‌ کنند و گروه بد گروه مهاجم می باشد که می خواهند افراد را از بین ببرند.

بازی League of legends

بازی League of legends یکی از عالی ترین و بهترین بازی های شناخته شده است که طرفداران بسیاری دارد. جزو بازی های بسیار جذاب آنلاین به حساب می آید که برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و بعد از آن به محبوبیت بسیار زیادی رسید. بسیاری از گیمر ها بیان می کنند که بهترین گیم در عرضه ورزش های الکترونیکی به حساب می‌ آید.

بازی call of duty warzone

یکی از گیم های بسیار محبوب است که سبک آن اکشن می باشد. محبوبیت بسیار خاصی در میان افراد دارد. جزء بازی های بسیار ساده و آسان به حساب می آید. call of duty warzone جزء پر طرفدارترین گیم ها به حساب می آید که مورد پسند افراد بسیاری است هیجان و جذابیت به خصوصی دارد که افراد و گیمر ها را به خودش جذب می کند.

یکی از گیم هایی است که اگر در جمع هایی که افراد بسیاری در آن جمع ها حضور دارند. این بازی صورت می گیرد و با وجود تورنمنت های کالاف دیوتی باعث سرگرمی و کسب درآمدهای بیشتر تمام افراد می شود و جزء محبوب ترین سرگرمی های جهان شناخته می شود.

بازی ghostrunner

بعضی از گیم ها بسیار جذاب و عالی می باشند که هدف آن ها فراتر از سرگرمی می باشد. در واقع این گیم ها می خواهند که اعصاب انسان ها را به بازی بگیرند. اگر شما با این بازی ها آشنا شوید و به آن ها مشغول شوید ممکن است که عصبانی شوید و حال خوبی به شما دست ندهد. پس اگر روحیات خشنی دارید حتماً بازی ghostrunner را انجام دهید. اگر نه به شما توصیه می شود هرگز این گیم را دانلود نکنید.

بازی Genshin Impact

بازی Genshin Impact که از Legend of Zelda:Breath of the Wild الهام گرفته است، عنوان بهترین بازی سال 2017 را از آن خود کرد. بازی Genshin Impact مملو از المان‌ های نقش آفرینی است و دست بازیکن را برای ماجراجویی در دنیای بزرگش باز می‌ گذارد. بازی Genshin Impact طی سال‌ های اخیر در صدر لیست بهترین بازی های اندروید با کیفیت بالا حضور داشته باشد.

بازی immortals fenyx riding

جزء گیم های بسیار عالی به حساب می‌ آید که مبارزات بسیار خوبی در این گیم صورت می‌ گیرد مبارزاتی که در عین سادگی بسیار عمیق و عالی می باشند. در رابطه با این گیم باید بیان داشت که تمام فعالیت هایی که به آن مشغول می شوید مغز و فکر شما را درگیر می‌ کنند امکانات بسیار عالی در این گیم به کاربر داده شده است که باعث می‌ شود شما علاقه مند شوید که به گشت و گذار در داخل بازی سرگرم شوید. یکی از دیدگاه های بسیار خاص اساطیر یونان می باشد که برای مخاطبین و افرادی که تماشاگر هستند این سوژه بسیار جذاب و عالی می باشد.

بازی final fantasy vll remake

یکی از بازی هایی است که در قسمت های مختلف منتشر شده است. فاینال فانتزی ۷ یکی از نسخه هایی است که گیمرها ۱۵ سال منتظر بودند تا این بازی منتشر شود. در زمانی که پلی استیشن ۴ بر روی کار آمد این گیم منتشر شد. این گیم جزو بی نظیرترین بازی هایی به حساب می‌ آید که طرفداران بسیاری دارد با تغییراتی که در موقعیت های مختلف این گیم صورت گرفته است.

بهترین بازی ها برای استریم از نظر تعداد بازدید کدامند؟

با توجه به منابع جستجو و اطلاعات به‌ دست آمده، فورتنایت (Fortnite) به عنوان یکی از بهترین بازی ها برای استریم در دنیا مطرح است. این بازی در توییچ، یکی از محبوب‌ ترین پلتفرم‌ های استریم، جایگاه بسیار بلندی دارد و به عنوان یک انتخاب محبوب برای استریمرها در ایران نیز شناخته می‌ شود. اطلاعات حاکی از این است که تعداد زیادی از استریمرهای ایرانی از فورتنایت به طور فراوان برای استریم کردن استفاده می‌ کنند.

همچنین، بازی‌ های دیگری همچون لیگ افسانه‌ ها (League of Legends) و دوتا ۲ (Dota 2) نیز جزو پراستریم‌ ترین بازی‌ های دنیا به شمار می روند. این دو بازی نیز جامعه بزرگی از بازیکنان و طرفداران دارند و به عنوان گزینه‌ های محبوب برای استریمینگ در توییچ و سایر پلتفرم‌ ها شناخته می‌ شوند. برای اطلاعات دقیق‌ تر و بروزتر، توصیه می‌ شود به منابع معتبر مرتبط مانند وب‌ سایت‌ های توییچ، استریمینگ پلتفرم‌ ها و گزارشات بازار بازی‌ های ویدئویی مراجعه نمایید.

پول سازترین بازی ها برای استریم کدامند؟

استریمری به نام shoroud که یکی از بهترین استریمرهای خارجی است. در حال حاضر او ۲۴ سال سن دارد. افراد بسیاری او را یکی از گیمرهای معروف به سبک بتل رویال حرفه ای می شناسند. گیم های این فرد حدود ۲۰ میلیون بازدید دارد و زمانی که به صورت زنده مشغول گیم می باشد حدود ۳۰ هزار نفر ویدیو این فرد را تماشا می کنند. یکی از استریم های بسیار عالی است که توانسته است از این طریق پول بسیار عالی به دست آورد.

لایو بهترین بازی ها برای استریم به چه صورت می باشد؟

در رابطه با این موضوع باید به شما بگوییم که بسیاری از استریم بازهای مشهور که در سراسر جهان به این فعالیت مشغول هستند و از این طریق به شهرت و ثروت فراوان دست پیدا کرده اند. در رابطه با این موضوع باید گفت که بسیاری از این گیمرها به صورت آنلاین به بازی‌ های کامپیوتری مشغول می‌ شود و افراد بسیاری می‌ توانند به تماشا کردن این بازی ها بنشیند.

بازی های آنلاین که این افراد انجام می دهند محبوبیت بسیار عالی در دارد. از این رو آن ها هم از طریق این فعالیت به ثروت بسیار عالی دست پیدا می کنند و هم طرفداران و مخاطبین بسیاری آن ها را دنبال می‌ کنند. به طور کلی لایوهای این افراد ممکن است به میلیون ها بازدید برسد. البته این فیلم ها به صورت آفلاین هم منتشر می‌ شوند که بعضی از این آن ها حدود ۷ میلیون بازدید می خورد.

بهترین بازی ها برای استریم در آپارات

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید بهترین بازی ها برای استریم در آپارات شامل: League of Legends، CSGO، world of warcraft، amar ،World – warcraft و برخی دیگر می باشند.

بهترین بازی ها برای استریم در آمریکا

این روزها خیلی از گیمرها کنجکاو هستند تا اطلاعاتی در رابطه با بهترین بازی ها برای استریم در آمریکا بدست آورند. در این باره بهتر است بدانید که بهترین بازی‌ ها برای استریم در آمریکا شامل: Fortnite League of Legends، Minecraft، Apex Legends ، Among Us، Valorant، Grand Theft Auto V. Call of Duty: Warzone می باشند.

بهترین بازی ها در چه آپ هایی برای استریم دیده می شوند؟

اگر تمایل دارید تا بدانید که بهترین بازی‌ ها در چه اپ هایی برای استریم دیده می شوند، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

OWN3D Pro

OWN3D Pro افزونه ای است که در (OBS Studio) منبع باز گسترش می یابد. OWN3D Pro می توانید به ویدیو های استریم خود ظاهری جدید بدهید. این اپلیکیشن از بهترین هاست که برای استریم دیده می شوند.

OBS Studio

OBS Studio نرم افزار منبع باز است که کاربر می تواند برای ضبط ویدیو و لایو استریم از آن استفاده کند. استفاده از آن رایگان می باشد، اما برخی از ویژگی های پیشرفته تر موجود در نسخه های پولی نرم افزار Live stream را ندارد.

Streamlabs OBS

Streamlabs OBS اکنون ابزار Streamlabs را با بهترین نرم افزار استریم یعنی OBS Studio ترکیب می‌ کند و برنامه استریمینگ پیشرفته‌ تری با رابط تمیزتر و حرفه ای تر نسبت به دیگر ابزار های منبع باز ارائه می‌ دهد. هم چنین پشتیبانی بهتری را هم برای کاربر ارائه می دهد.

بهترین بازی ها برای استریم اندروید

سیستم عامل اندروید یکی از سیستم عامل‌ های رایج در میان مردم سراسر دنیا به شمار می‌ رود که تا به اکنون بازی های بی شماری برای آن ساخته شده است. حال در ادامه قرار است به معرفی برخی از بهترین بازی ها برای استریم برای اندروید بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

Clash of Clans

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید از بدو انتشار بازی Clash of Clans، این بازی به یکی از بهترین بازی های اندروید تبدیل شد. قطعا خیلی از افراد با محتوای این بازی آشنا هستند و نیاز به توضیحات بیشتر نیست. Clash of

بازی Clash of Clans یکی از بهترین عناوین استراتژی تاریخ محسوب می‌ شود که تجربه‌ اش به همه پیشنهاد می شود. البته ناگفته نماند این بازی که در لیست بهترین بازی ها برای استریم قرار گرفته است، بسیار اعتیاد آور است.

Call of Duty: Mobile

انتشار Call of Duty برای موبایل آنقدر جذاب و هیجان انگیز بوده است که خیلی از افراد اصلا به محتوای آن کاری ندارند. Call of Duty: Mobile با همکاری تنسنت ساخته شد و خیلی سریع به یکی از پرطرفدار ترین بازی‌ های موبایلی تبدیل شد.

در بازی Call of Duty: Mobile بخش‌ های مختلفی همچون: بتل رویال، زامبی و مولتی‌پلیر تعبیه شده‌ اند تا بازیکنان بتوانند از آنلاین بازی کردن کال آو دیوتی در گوشی هوشمندشان لذت ببرند. این روز ها Call of Duty: Mobile به یکی از بهترین شوتر های آنلاین اندرویدی تبدیل شده است.

بهترین بازی ها برای استریم در ایران چه می باشد؟

یکی از بازی های بسیار جذاب که در میان استریمرهای ایران رواج دارد و افراد بسیاری به این بازی را آورده اند و علاقه به خصوصی به این گیم دارند. بازی among us می باشد که یکی از بهترین و عالی ترین گیم های 2023 به حساب می‌ آید.

به طور کلی بازی هایی که در سراسر جهان گیمرهای سرشناس انجام می دهند. در کشور ایران هم پرمخاطب است و افراد بسیاری به این گیم ها سرگرم هستند. البته در کشورهای خارجی از طریق این فعالیت ها ثروت بسیار به دست می‌ آورند. اما در کشور ایران به این صورت می باشد برای تماشا کردن ویدیو استریمر بهتر است به سایت های معتبر مراجعه کنید.

بهترین بازی ها Stream درآمد زا هستند؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اکثر گیم های استریم طرفداران بسیاری دارد و از طریق جذب مخاطب به راحتی می توانند کسب درآمد کنند. از این نکته نباید غافل شد که بسیاری از گیمرهای سرشناس از این طریق توانسته اند به ثروت بسیار عالی دست پیدا کنند. از این رو باید گفت تمام ده مورد بازی که در ابتدای مقاله معرفی نموده ایم جزو بهترین بازی های پر درآمد محسوب می شوند.

کلیپ های بهترین بازی ها برای Stream را از چه طریق می توان تماشا کرد؟

شما می توانید به یوتیوب که یکی از شبکه‌ های اجتماعی بسیار عالی است مراجعه کنید. از آن طریق کلیپ های بهترین بازی های استریم را تماشا کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید.

جایزه های بهترین بازی ها برای Stream به چه صورت می باشد؟

جوایز این گیم ها به این صورت است که ممکن است هزینه بسیار عالی برای استریم بازی های بسیار مشهور در نظر گرفته شود. در رابطه با این موضوع باید گفت که جایزه ۴۵ میلیون دلاری برای این فعالیت در نظر گرفته شده بود که یکی از استریم بازهای بسیار مشهور این جایزه را به دست آورد.

بهترین بازی ها برای استریمرهای دختر چه می باشد؟

تمام بازی هایی که برای شما آوردیم و توضیحاتی در رابطه با آن ها داد جزء بهترین و عالی ترین و پر طرفدارترین بازی های جهان به حساب می آیند. شما می توانید به راحتی هر یک از این گیم ها را دانلود کنید و از سرگرم شدن با آن ها لذت ببرید. تمام این گیم هایی که نام بردیم برای دختران نیز عالی می باشد و دختران هم می‌ توانند با این بازی ها سرگرم شوند.

بهترین بازی ها برای استریم lgbt چه می باشد؟

باید به شما بگوییم که بهترین بازی برای ال جی بی تی counter_ strike: global offensive می باشد. البته که به طور کلی هیچ تفاوتی در این موضوع وجود ندارد و در نهایت هر فرد بسته به سلیقه شخصی خود یکی از این بازی ها را می تواند انتخاب کند.

دانلود بهترین بازی ها برای Stream به چه صورت می باشد؟

از این نکته نباید غافل شد که برای دانلود بازی های استریم بهتر است به سایت های معتبر خارجی مراجعه کنید. این بازی ها به صورت رایگان در این سایت ها می باشد که شما می توانید از طریق لینک هایی که در سایت ها بارگذاری شده است این بازی ها را نصب کنید.

بهترین شبکه های اجتماعی ها برای استریمرهای بازی کدام است؟

استریمرهای بازی در دنیای امروزی برای ارتقاء حضور آنلاین خود به شبکه‌ های اجتماعی متنوعی متوسل می‌ شوند. یکی از محبوب‌ ترین این پلتفرم‌ ها، توییچ (Twitch) است. توییچ به عنوان یک مرکز استریمینگ بازی برخاسته و با جمع‌ آوری بیشترین تعداد تماشاگران و فراهم کردن فرصت ارتباط نزدیک با آنان، استریمرها را به ارائه محتوای گیمینگ و جذابیت در معرض توجه مخاطبان قرار می‌ دهد.

همچنین، یوتیوب به عنوان یک پلتفرم گسترده با امکانات استریم زنده و پشتیبانی از ویدیوهای با کیفیت بالا، به عنوان گزینه‌ ای دیگر برای استریمرهای بازی شناخته می‌ شود. با جمع‌ آوری جامعه بزرگی از تماشاگران و ارائه فرصت‌ های درآمدزایی، یوتیوب به استریمرها امکان ارتقاء شهرت و درآمدزایی به صورت هم زمان را می‌ دهد. فیسبوک گیمینگ نیز به عنوان یک شاخه از فیسبوک، استریمرها را قادر می‌ سازد تا با جماعت فعال فیسبوک ارتباط برقرار کرده و حضور آنلاین خود را افزایش دهند.

با امکاناتی چون استریم زنده و پشتیبانی از محتوای گیمینگ، این پلتفرم نیز گزینه‌ ای قدرتمند برای استریمرها است. به طور کلی، استریمرها بر اساس استراتژی و اهداف خود می‌ توانند از بین این شبکه‌ ها انتخاب کنند و با بهره‌ مندی از امکانات هر یک، حضور خود را در دنیای استریمینگ بازی بهبود بخشند.

سوالات متداول

 1. بهترین بازی های pc چه می باشد؟

  گیم among us بهترین گیم برای کامپیوتر می باشد.

 2. برای دانلود این بازی ها به کجا باید سر زد؟

  برای این موضوع به سایت های معتبر جهانی بهتر است مراجعه کنید.

 3. مشهورترین استریم باز چه کسی می باشد؟

  نینجا یکی از مشهورترین و ثروتمندترین استریم بازها به حساب می آید.

 4. برای آموزش استریم چه می توان کرد؟

  می توان به شبکه اجتماعی یوتیوب مراجعه کرد و فیلم‌ های آموزشی را از این طریق تماشا کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0