چگونه بازیکن قیر در پوکر نباشیم؟ 5 راه حرفه ای شدن برای مبتدی ها

0 دیدگاه

بازیکن قیر در پوکر، بازیکنی می باشد که توانایی ریز کردن را ندارد و یا خیلی کم ترجیح می دهد که در حین بازی ریز کند و با فعال کردن و کال کردن امتیاز بیشتری کسب می کند. به طور کل شناختن این که کدام یک از بازیکن های بازی پوکر در طول بازی بازیکن این سبک به حساب می آیند از ارزش بالایی برخوردار هستند. به طور کل شناخت این بازیکن ها و ویژگی های هر یک، جزء مهم ترین کارهای بازیکن ها می باشد که در ادامه به آن می پرداز یم پس همراه ما باشید.

منظور از بازیکن قیر در پوکر چیست؟

منظور از بازیکن قیر در پوکر چیست؟

بازیکن های این سبک، بازیکن هایی می باشند که بیشتر با فولد کردن و کال کردن بازی را به نفع خود پایان دهند و به میزان کمتری به ریز کردن در بازی تمایل دارند. از این جهت می توان گفت که بازیکن هایی که دست بهتری دارند، تمایل کمتری برای بازی کردن در این سبک را دارند و این خیلی مهم است که بازیکن دست خود را به بهترین نحو ممکن بشناسد و بداند که باید در کدام دسته به فعالیت بپردازد. دسته دیگر بازیکن ها که رفتارشان مخالف بازیکن های ghir در پوکر می باشند، به آن ها بازیکن های فرش می گویند. این اشخاص دست خیلی خوبی دارند و همیشه در بازی در حال ریز کردن هستند. برای آشنایی با اصطلاحات بازی پوکر می توانید به مقاله ای با همین مضمون مراجعه کنید.

فرق بین بازیکن قیر و فرش در پوکر چیست؟

بازیکن فرش بازیکنانی تهاجمی هستند که بیشتر ترجیح می دهند با استایل مهاجمی در هر دست به بازی بپردازند و با این کار تمرکز زیادی را در بازی دارند. کارت هایی که در دست این بازیکن ها قرار دارد، شاید آن چنان قوی نباشد ولی این بازیکن ها با انگیزه زیادی در بازی شرکت می‌ کنند. به طور کل نمی توان گفت که بازیکن فرش در بازی دائما پیروز می شوند یا دائما بازنده چرا که همیشه در اکثر بازی ها می توان دید که این بازیکن ها رفتاری شبیه این حالت را از خود نشان می‌ دهند و این به روحیه ر یک از بازیکن ها بستگی دارد. در بعضی از بازی ها آن ها برنده مسابقه و در بعضی از بازی ها آن ها بازنده می شوند که این طبیعی است. این که این بازیکن ها چگونه در بازی حاضر شوند، ترفند آن ها است و به طور کل نمی توان گفت که قطعا دست قوی دارند و همین باعث می شود افراد نتوانند بازی را پیش بینی کنند.

چگونه می توان در پوکر به صورت قیر بازی کرد؟

وقتی که بازیکن ها در پوکر محتاطانه عمل می کنند و کمتر توان بالا بردن شرط را داشته باشند در آن زمان به این معناست که بازیکن با این سبک بازی را پیش می برد. بازیکن هایی که توانایی ریز کردن ندارند و اکثرا با کال کردن بازی را از پیش می برند، در این دسته قرار می گیرند. با این شرایط این که هر بازیکن بداند در بازی به چه صورت باید حاضر باشد اهمیت دارد و آن چنان فرقی ندارد که بازیکن قیر باشد یا فرش، با این شرایط طبق موقعیت و مناسب با وضعیت، هر بازیکن باید انتخاب کند که چه طور بازی خود را به پیش ببرد.

بازیکنان قیر چه ویژگی هایی دارند؟

بازیکن قیر در پوکر دراول بازی متوجه می شوند که دستشان ضعیف است و آن چنان تلاشی نمی کنند که دستشان را  قدرتمند نشان دهند و شرط بازی را بالاتر ببرند. این بازیکن ها با احتیاط عمل می‌ کنند و تلاش می‌ کنند با بالا نبردن شرط به نفع خودشان کار کرده باشند تا احتمال باختن را پایین بیاورند. به نوعی می توان گفت که این بازیکن ها از احتمال باخت خود خبر دارند و تلاش می کنند با ضرر کمتری بازی را خاتمه دهند.

قیر بازی کردن بهتر است یا فرش بازی کردن؟

تکنیک های پوکر آن قدر زیاد و متنوع است که یادگیری هر یک از ارزش واهمیت زیادی برخوردار می باشند. تفاوت بین بازیکن این سبک و فرش از اصطلاحات پوکر می باشد که بازیکنان ها از همان اول یاد می گیرند. تفاوتی ندارد که بازیکن ها به عنوان قیر در پوکر حضور پیدا کنند یا فرش، مهم این است که به آن چیزی که در دست خود دارند تسلط داشته باشند.

سوالات متداول

 1. بازیکن های قیر در پوکر به چه صورت است؟

  بازیکن قیر در پوکر با احتیاط بازی می کند و شرط بازی را افزایش نمی دهد.

 2. بازیکن قیر در پوکر چه کسی است؟

  بازیکن قیر در پوکر ریز بسیاری در بازی انجام نمی دهد.

 3. بازیکن قیر در پوکر چگونه دستی را دارا می باشد؟

  بازیکن قیر در پوکر دست قوی ندارد.

 4. بازیکن قیر در پوکر و فرش چه فرقی با هم دارند؟

  بازیکن فرش مخالف بازیکن قیر در پوکر ریز زیادی انجام می دهد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0