آموزش بازی شت هد با رازهای مخفی بازی برای برد

0 دیدگاه

بازی شت هد یکی از بازی های کارتی سرگرم کننده و گروهی است که به طور معمول توسط یک گروه 2 الی 5 نفر قابل انجام است، یکی از پرطرفدار ترین بازی هایی است که امروزه می توان به صورت دسته جمعی آن را انجام داد.

 • با تنها یک کلیک روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی، با بونوس های ویژه هدایت خواهید شد.
معرفی بازی Shithead

معرفی بازی Shithead

در رابطه با معرفی بازی شت هد می‌ توان این گونه بیان کرد که یک بازی سرگرم کننده با کارت است که با نام های دیگر همچون China Hand (دست چین)، Karma (کارما)، Ten-Two Slide (تِن تو اسلاید) و Palace (پالاس به معنای قصر) هم شناخته می‌ شود. این بازی یک ریشه اسکاندیناوی دارد و شباهت زیادی به بازی سوئدی Vändtia (واندیتا) هم دارد و با بازی Paskahousu (پاسکاهوسو) نیز در ارتباط می باشد. شت هد توسط یک گروه 2 الی 5 نفره قابل انجام است و با یک بسته ورق 52 کارتی انجام می شود.

آموزش بازی شت هد

برای آشنایی با بازی شت هد باید آموزش آن را فراگیرید. این بازی توسط 2 الی 5 بازیکن و دیلر انجام می‌ شود و از آموزش آسانی نیز برخوردار است. برای شروع به هر بازیکن 9 کارت داده می شود، سه کارت رو بـه پایین و سه کارت رو به بالا. قبل از شروع، بازیکنان می توانند در صورت تمایل، کارت‌ هایی را که در دست دارند را با کارت‌ های رو به بالا تعویض کنند تا به این گونه بهترین کارت‌ های خود را در بازی ذخیره کنند و پس از آن بازی را شروع کنند. حال اگر تمایل دارید تا به صورت کامل آموزش بازی Shithead را فراگیرد، پیشنهاد می کنیم تا به سایت های مربوطه که در اینترنت موجود هستند، مراجعه نمایید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

بهتر است بدانید هر بازی دارای یکسری قوانین است که بازیکنان باید قبل از شروع، قوانین آن را بدانند و آن ها را رعایت کنند تا در هنگام بازی با مشکلی رو به رو نشود. حال این موضوع را هم باید افزو که Shithead نیز دارای یکسری قوانین می باشد که این قوانین باعث جذابیت بیشتر Shithead هم شده است. حال از مهم ترین قوانین بازی بازی شت هد می توان به قانون 4 کارت از یک نوع و قانون دو کارت عجیب اشاره کرد.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

هر بازی با یکسری تعداد بازیکن قابل انجام است. حال اگر از طرفداران شت هد هستید، بهتر است که بدانید این بازی با یک گروه 2 الی 5 نفره قابل انجام است. البته ناگفته نماند که اگر بیش از چهار نفر در حال بازی باشند، بهتر اسـت دو الی چند دک را با هم مخلوط کنند.

بازی شت هد برای موبایل هم وجود دارد؟

بهتر است بدانید در حال حاضر Shithead از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و خیلی از افراد در طول روز به انجام این بازی می پردازند. هم چنین در حال حاضر خیلی از علاقه‌ مندان به این بازی تمایل دارند تا این بازی را به صورت آنلاین و از طریق موبایل انجام دهند و به همین دلیل تقاضای ساخت نرم‌ افزار این بازی افزایش یافته است. با این حال هنوز نرم افزار شت هد ساخته نشده است. البته ناگفته نماند که برخی از سایت های بازی اعلام کردند که مهندسین حرفه ای در حال ساخت نرم افزار این بازی هستند و زمانی که ساخت آن به پایان رسید به سرعت لینک دانلود آن را در صفحات خود برای علاقه مندان منتشر خواهند کرد.

محتویات بازی بازی شت هد چیست؟

اگر می خواهید برای اولین بار به این بازی بپردازید، بهتر است بدانید که این بازی تنها با یک دسته کارت 52 تایی انجام می شود و برای انجام شت هد نیاز به محتویات دیگری نمی باشد. حال شما تنها با یک دسته کارت می توانید به شت هد بپردازید و لحظات جذابی را برای خود به وجود آورید.

سوالات متداول

 1. بازی شت هد چگونه است؟

  یک بازی سرگرم کننده با کارت است که شباهت زیادی به بازی سوئدی Vändtia (واندیتا) دارد و توسط یک گروه 2 الی 5 نفره و با یک دسته ورق 52 کارتی قابل انجام است.

 2. محتویات بازی شت هد چیست؟

  بازیکنان برای انجام این بازی تنها با یک بسته کارت 52 تایی نیاز دارند، چرا که این بازی کارتی است و توسط کارت انجام می شود.

 3. آیا نرم افزار بازی شت هد برای موبایل در دسترس است؟

  در حال حاضر نرم افزار این بازی در دسترس نمی باشد، اما بیان شده است که به زودی نرم‌ افزار آن برای موبایل نیز منتشر خواهد شد.

 4. مهم ترین قوانین بازی شت هد کدام اند؟

  از مهم ترین قوانین این بازی می توان به قانون 4 کارت از یک نوع و قانون دو کارت عجیب اشاره کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0