بازی اسم ترانه رو حدس بزن یکی از بازی های فکری سرگرم کننده اینترنتی می باشد. شما می توانید با دانلود این بازی آهنگ هایی را حدس بزنید و برنده شوید. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره این بازی دوست داشتنی با شما به اشتراک بگذاریم که شما می توانید با دنبال کردن ما در ادامه، اطلاعاتی را به دست آورید.

معرفی بازی اسم ترانه رو حدس بزن

معرفی بازی اسم ترانه رو حدس بزن

بازی اسم ترانه رو حدس بزن یکی از بازی های کازینو مورد علاقه عموم مردم می باشد. این بازی زمانی علاقه مندان زیادی به خود پیدا کرد که در شبکه ماهواره ای من و تو آن را بر روی آنتن بردند و در قبال برد بازیکنان به آن ها جوایزی پرداخت می شد. اگر علاقه مند به بازی در بازی ترانه رو حدس بزن هستید، می توانید با حفظ کردن آهنگ های سنتی، پاپ و رپ در این شرکت کنید. در این بازی تعدادی آهنگ برای شما پخش می شود که باید ادامه آهنگ را به صورت چهار گزینه ای یا جای خالی جواب بدهید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

این بازی از قوانین خاصی پیروی نمی کند و تنها قانون این بازی حفظ ترانه می باشد. شما برای بازی کردن باید ترانه های پاپ، سنتی و رپ را آنقدر خوب بلد باشید که هر ترانه ای برای شما پخش می شود، بتوانید به راحتی آن ها را پاسخ دهید و پیروز مسابقات شوید. به غیر از حفظ ترانه نیاز به رعایت قوانین خاصی در این بازی نخواهید داشت و بازی کردن برایتان بسیار ساده خواهد بود.

آموزش بازی اسم ترانه رو حدس بزن

آموزش بازی اسم ترانه رو حدس بزن

این بازی نیاز به آموزش خاصی نخواهد داشت. همانطور که بازی حفظ ترانه به قوانینی نیاز نخواهد داشت، آموزش آن نیز بسیار ساده می باشد. فقط کافیست شما آهنگ هایی از قبیل آهنگ پاپ، رپ و سنتی را به طور کامل حفظ باشید و تعداد آهنگ های حفظ شده شما بسیار بالا باشد. به طوری که هر آهنگی برای شما پخش شد بتوانید ادامه آن را حدس بزنید. با دانستن ترانه های شما می توانید به صورت مرحله به مرحله در بازی جواب سوالات را بدهید و جای خالی یا چهار گزینه های بازی را جواب دهید. در نهایت نیز با انجام کار های ذکر شده می توانید به مراحل بعدی صعود کنید و جایزه خود را دریافت نمایید. قابل ذکر است شما در برخی مراحل انتخاب این را خواهید داشت که از بازی انصراف دهید و جوایز خود را به همان مقدار دریافت کنید و بازی را ترک نمایید. اما اگر بازی را ادامه دهید امکان باخت شما وجود دارد، در این صورت جوایز کسب شده نیز به شما داده نخواهد شد.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

تعداد نفرات لازم در بازی اسم ترانه رو حدس بزن به صورت فردی می باشد. در برخی بازی های مربوطه شما می توانید دو نفره نیز این بازی را انجام دهید. لذا بازی ترانه رو حدس بزن بیشتر به صورت فردی انجام می گیرد و بازیکنان می توانند این بازی را به تنهایی انجام دهند و برنده بازی شوند. در این صورت است که شما می توانید جوایز خود را دریافت نمایید و در مواقع استراحت و بی حوصلگی این بازی را به تنهایی انجام دهید.

این بازی شرایط سنی دارد؟

این بازی شرایط سنی دارد؟

این بازی یکی از بازی های پر طرفدار در بین تمام رده های سنی می باشد. به دلیل اینکه این بازی آسیبی به شخص خاصی نمی رساند، آن را برای تمام سنین آزاد گذاشته اند. شما در هر سنی که باشید می توانید این بازی را انجام دهید و کودکان خود را مجاز به استفاده از این بازی کنید. زیرا این بازی تنها حفظ ترانه می باشد و در بسیاری از موارد به حافظه افراد نیز برای حفظ کردن مسائل کمک خواهد کرد و به نحوی حافظه را تقویت می کند.

زمان لازم برای انجام بازی اسم ترانه رو حدس بزن چند دقیقه است؟

زمانی که شما می توانید برای این بازی صرف کنید حدود ده الی بیست دقیقه می باشد. زیرا با پخش آهنگ ها به صورت مداوم زمان کمتری را خواهد گرفت. لذا اگر علاقه مند به ادامه بازی باشید زمان بیشتری از شما گرفته خواهد شد. زیرا این بازی مراحل متعددی دارد که شما جوایزی را کسب می‌کنید. اگر در مرحله ای تصمیم به کسب جوایز و ترک بازی را بگیرید، زمان کمتری را صرف بازی خواهید کرد و زمان آن بستگی به خود شما خواهد داشت. زیرا این بازی یک بازی قاعده مندی است که افراد می توانند خودشان تصمیم هایی را در آن بگیرند.

چگونه می توانیم این بازی را دانلود کنیم؟

چگونه می توانیم این بازی را دانلود کنیم؟

برای دانلود بازی مد نظر شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی به راحتی این بازی را دانلود کنید. به غیر از سایت های اینترنتی یکی دیگر از راه های آسان برای دانلود بازی، برنامه هایی از قبیل برنامه بازار و مایکت می باشد. شما می توانید با مراجعه به برنامه های ذکر شده و جستجوی نام بازی به راحتی بازی مد نظر خود را دانلود کنید. همچنین شما می توانید در این برنامه ها نسخه های دیگر از بازی را تماشا کنید و در صورت لزوم آن ها را دانلود نمایید. بازی مسابقات آهنگ خوانی یا بازی حدس ادامه آهنگ از طرفداران بالایی برخوردار می باشد به همین سبب نسخه های زیادی برای آن طراحی شده است. بازی مسابقه آهنگ یک بازی جایزه دار واقعی نمی باشد و تنها به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و سکه هایی را درون بازی دریافت خواهید کرد که در ادامه بازی می توانید از سکه های دریافتی خود استفاده نمایید. شما می توانید در بازی حدس خواننده آهنگ های متفاوتی را گوش دهید و حدس بزن آهنگ ادامه اش چیست را داشته باشید. همچنین در این بازی حدس آهنگ رپ نیز امکان پذیر می باشد و علاقه مندان به آهنگ های رپ می توانند این بازی را دانلود نمایند و از حدس آهنگ لذت ببرند.

سوالات متداول

 1. بازی اسم ترانه رو حدس بزن برای چه ترانه هایی می باشد؟

  بازی اسم ترانه رو حدس بزن برای ترانه های پاپ، سنتی و رپ طراحی شده است.

 2. بازی اسم ترانه رو حدس بزن برای آیفون نیز موجود می باشد؟

  بله، بازی اسم ترانه رو حدس بزن برای گوشی های آیفون نیز موجود می باشد.

 3. آیا در بازی حدس آهنگ جوایز واقعی دریافت می کنیم؟

  در این بازی جوایز واقعی وجود ندارد و شما تنها در بازی سکه هایی را دریافت خواهید کرد.

 4. آیا بازی حدس آهنگ در برنامه بازار موجود می باشد؟

  این بازی نه تنها در بازار بلکه در اکثر برنامه ها موجود می باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید