ناتس شدن در پوکر یعنی چه؟ 5 فرق بین مانستر و ناتس شدن که باید بدانید

0 دیدگاه

ناتس شدن در پوکر به معنای بهترین دست ممکن است! به طور معمول از آن به عنوان آجیل سرد سنگی در بازی پوکر برای تاکید نامیده می شود. بهتر است که بدانید اصطلاح آجیل برای توصیف قوی‌ ترین نگهدارنده ممکن با توجه به شرایط بازی استفاده می‌ شود.

ناتس شدن در پوکر یعنی چه؟

ناتس شدن در پوکر یعنی چه؟

پوکر یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار در سراسر دنیا است. حال اگر شما هم علاقه‌ مند به این بازی هستید و یا در حال یادگیری آن هستید، به طور قطع تا به اکنون اصطلاحات بازی پوکر مثل ناتس شدن یا مانستر روی فلاپ در پوکر را شنیده‌ اید. حال در این قسمت قرار است به معرفی بهترین و کاربردی ترین اصطلاحات بازی پوکر یعنی ناتس شدن در پوکر بپردازیم. از خوشایندترین و بهترین لحظات در پوکر ناتس و مانستر (هیولا) شدن بر روی فلاپ است.

زمانی که این اتفاق می‌ افتد، بازیکن پی می‌ برد که کارت های بی ارزشش، ارزش فول دادن را داشته اند. همان طور که می دانید پخش کارت ها در بازی پوکر همانند یک نمودار زنگوله ای است که دست های بی ارزش و مانستر در آخر آن قرار دارند و سایر دست ها که بازی کردن با آن ها دشوار است در وسط آن قرار دارند. بازی کردن با کارت‌ های بی‌ ارزش آسان‌ تر از بازی با کارت‌ های مانستر است. برای خیلی از بازیکنان عجیب است که چطور امکان دارد! بهتر است قبل از این که در نظر بگیریم فقط باید آل-این بزنیم و یا رِیز دهیم کمی دقیق‌ تر بازی با دست‌ های مانستر را بررسی کنیم و برای این که بیشترین برد را از دست‌ های بسیار خوبمان داشته باشیم، باید سایر نکات را نیز در نظر بگیریم.

فرق بین مانستر و ناتس شدن در پوکر چیست؟

یکی از نشانه های حرفه ای شدن در پوکر بازی کردن تشخیص فرق بین مانستر و ناتس شدن در پوکر است. زمانی که فلاپ می خورد یک سوال برای بازیکن به وجود می‌ آید که آیا در مجموع دستش شکست ناپذیر شده است و یا این که ممکن است در ادامه به سایر کارت ها ببازد. به طور مثال زمانی که فلاپ فلاش ناتس شدید امکان دارد بازیکنی سِت باشد و در ادامه بازی فول‌ هاوس و یا حتی کاره شود. بهتر است بازیکن تفاوت این حالت را با وقتی که بر روی فلاپ کاره است و زمین استریت‌ فلاش و یا این که کارت اُور جفت ندارد بررسی کند.

لازم به ذکر است دستی که ناتس است به خوبی مانستر نمی باشد و حتی می تواند تحت شرایط ناخوشایند قدرتش را از دست بدهد و فقط در هنگام شروع بازی مشابه با مانستر می باشد. حال اگر این اتفاق ناخوشایند در نولیمیت هولدم بیافتد، بازیکن می توان مشاهده کند که به طور ناگهانی کل استکتان ناپدید شده است. یک بازیکن حرفه ای باید ظاهر فلاپ و نحوه ریز دادن سایر بازیکنان را کاملا در نظر بگیرد و تشخیص دهد که آیا دست ناتستان در ترن و ریور باخته است و یا خیر! بازیکن زمانی که از بردش را مطمئن بود، می‌ تواند به بازی ادامه دهد.

آموزش ناتس شدن در پوکر

برای آموزش ناتس شدن در پوکر می توانید از افراد حرفه ای و با تجربه که این زمینه فعالیت می کنند و با آن آشنایی دارند کمک بگیرید. هم چین این موضوع را هم باید افزود که با مراجعه به اینترنت برخی از سایت‌ های آموزش پوکر به صورت ویدیو و یا pdf آموزش اصطلاح این بازی را گذاشته اند. هم چنین در این سایت ها می توانید در رابطه با اصطلاحات بازی پوکر جالب ترین ها تا عجیب ترین ها نیز اطاعات جالبی را به دست آورید.

نام دیگر این اصطلاح چیست؟

بازی پوکر یکی از بازی های جذاب و پرطرفداری است که خیلی از افراد برای سرگرمی و یا درآمدزایی به انجام این بازی می پردازند. حال اگر با این بازی آشنایی داشته باشید می‌ دانید که این بازی دارای اصطلاحات و مفاهیم متعددی است که برای تبدیل شدن به یک پوکرباز حرفه ای باید اکثر این اصطلاحات و کاربرد های آن ها را بدانید. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید به این اصطلاح آجیل سرد سنگی هم گفته می شود.

سوالات متداول

  1. ناتس شدن در پوکر به چه معناست؟

    این اصطلاح در پوکر به معنای بهترین دست ممکن است.

  2. نام دیگر ناتس شدن در پوکر چیست؟

    به این اصطلاح (آجیل سرد سنگی) هم گفته می شود.

  3. تفاوت بین مانستر و ناتس شدن در پوکر چیست؟

    تفاوت اصلی آن ها در این است که دستی که ناتس است به خوبی مانستر نمی باشد و حتی می تواند تحت شرایط ناخوشایند قدرتش را نیز از دست بدهد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0