بازی کراسی رد یکی از بازی های فکری بسیار جذابی می باشد که طرفداران بالایی را دارد. در این بازی شما باید به یک مرغ کمک کنید تا از خطر در امان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعاتی را با شما به اشتراک ‌بگذاریم.

معرفی بازی کراسی رد

معرفی بازی کراسی رد

بازی کراسی رد یکی از بازی های با درآمد دلاری و با گیم پلی اعتیاد آور می باشد. این بازی در سبک بازی های رکورد زنی است که توسط استودیو Yodo1 Games ساخته شده است. بازی مربوطه برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. در بازی کراسی رد شما باید به مرغی دوست داشتنی کمک کنید تا از جاده ای شلوغ عبور کند. این بازی دارای مراحل چالش برانگیزی می باشد که ممکن است ساعت ها شما را درگیر خود کند. این بازی یک بازی بسیار ساده ای می باشد که شما می توانید با یک بار بازی کردن تمام روش های بازی را یاد بگیرید و برنده شوید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

این بازی از قوانین خاصی پیروی نمی کند. تنها نکته مهمی که باید به آن توجه داشتید دقت و سرعت شما در بازی می باشد. زیرا در این بازی شما باید سعی کنید مرغی را از جاده ای شلوغ با عبور ماشین های پر سرعت رد کنید. به همین منظور دقت و سرعت شما در این بازی بسیار مهم می باشد. به طور کلی این بازی یک بازی بسیار ساده ای می باشد که نیاز به داشتن قوانین خاصی نمی باشد. شما می توانید به راحتی آن را در موبایل خود نصب نمایید و از بازی کردن لذت ببرید.

محتویات بازی کراسی رد چیست؟

محتویات بازی کراسی رد چیست؟

بازی کراسی رد از محتویات خاصی برخوردار نمی باشد. این بازی دارای یک جاده بسیار شلوغ می باشد که باید مرغی را از آن جاده عبور دهید. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک‌ گوشی اندرویدی این بازی را در موبایل خود نصب کنید و به بازی کردن بپردازید. در این بازی جاده های متقاطع، قطار ها و رودخانه ها در مسیر عبور شما خواهند بود که شما می توانید با فرار از ترافیک سهمگین برنده بازی شوید.

آموزش بازی کراسی رد

این بازی یکی از بازی های بسیار ساده اندرویدی می باشد که برای اوقات فراغت بسیار مناسب است. شما می توانید در هر موقعیتی که هستید و هر زمان که حوصلتان سر رفته باشد این بازی را آغاز کنید. این بازی نیاز به آموزش خاصی ندارد و تنها به سرعت و عکس العمل شما باز می‌ گردد. شما با نشان دادن یک عکس العمل عالی می توانید برنده بازی شوید. در این بازی یک مرغ دوست داشتنی وجود دارد که شما باید آن را از جاده های شلوغ و پر ترافیک و مسیر قطار ها و رودخانه ها عبور دهید تا دچار هیچ‌ آسیبی نشود. در این صورت می توانید برنده هر مرحله از بازی کراسی رد شوید.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

برای بازی کردن در این نوع بازی شما نیاز به افراد خاصی در بازی نخواهید داشت. این بازی به صورت تک نفره می باشد و به این منظور ساخته شده است که بازیکنان بتوانند در مواقعی که علاقه به وقت گذرانی دارند بتوانند به تنهایی بازی ای را در موبایل خود آغاز نمایند. در این بازی شما نیاز به هیچ تیم یا گروهی نخواهید داشت و به مسابقه با افراد دیگر نخواهید پرداخت. به همین منظور شما تنها به بازی کردن می پردازید و با ساختار های تنظیم شده در بازی برنده یا بازنده بازی خواهید شد.

این بازی شرایط سنی دارد؟

به دلیل اینکه بازی کراسی رد از سادگی بالایی برخوردار است می توانیم بگوییم این بازی برای کودکان نیز بسیار مناسب می باشد. به همین منظور هیچ‌ شرایط سنی برای این بازی در نظر گرفته نشده است. شما می توانید به راحتی بازی کراسی را در موبایل خود نصب کنید و اجازه بازی به کودکان خود را بدهید. معمولا این بازی در بین کودکان نیز بسیار مورد علاقه قرار می‌گیرد و بسیاری از کودکان از بازی کردن با اشخاص کارتونی لذت خواهند برد.

زمان لازم برای انجام بازی کراسی رد چند دقیقه است؟

زمان لازم برای انجام بازی کراسی رد چند دقیقه است؟

این بازی یکی از بازی های ساده ای می باشد که نیاز به زمان طولانی نخواهد داشت. برای این بازی می توانید حدود ده الی بیست دقیقه زمان بگذارید و در کمترین زمان به بازی کردن بپردازید. لذا زمان بازی کردن نیز به خود شما بستگی دارد و حرکات شما در بازی و تعداد انجام بازی ها از طرف بازیکن در مدت زمان آن تاثیر گذار خواهد بود. اما به طور کلی زمان تعیین شده برای این بازی ده الی بیست دقیقه در نظر گرفته شده است.

چگونه می توانیم این بازی را خریداری کنیم؟

بازی کراسی رد یا بازی رد شدن از موانع از بازی هایی می باشد که نیاز به خریداری ندارد. این بازی به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار داده شده است. برای دانلود بازی crossy road با پول بی نهایت یا دانلود بازی crossy road مود می توانید به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کنید و نسخه هایی از دانلود بازی crossy road را مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید دانلود بازی crossy road برای کامپیوتر و دانلود بازی crossy road نسخه قدیمی را از طریق سایت های معتبر اینترنتی دانلود کنید و به راحتی در کامپیوتر خود این بازی را داشته باشید. دانلود بازی crossy road و دانلود بازی disney crossy road نه تنها از طریق سایت های معتبر اینترنتی بلکه از طریق برنامه هایی مانند بازار و مایکت امکان پذیر می باشد و شما می توانید به راحتی بازی مد نظر را دانلود کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. بازی crossy road چه نوع بازی ای می باشد؟

  بازی کراسی رد یک بازی بسیار ساده و سرگرم کننده با گیم پلی بسیار اعتیاد آور می باشد.

 2. آیا برای دانلود بازی کراسی رد هزینه ای باید پرداخت کرد؟

  بازی کراسی رد به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار داده شده است.

 3. در بازی کراسی رد تنها باید از جاده شلوغ عبور کرد؟

  در این بازی عبور از تقاطع های شلوغ و مسیر قطار و رودخانه وجود دارد.

 4. بازی کراسی رد برای کدام سیستم عامل ساخته شده است؟

  این بازی برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید